Skocz do zawartości

Bieg na orientację wg Zaczarowanej Mapy :) uczestnicy >=20 postów


Gość Ava55

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani :czarodziej:

 

Z okazji Andrzejek - zapraszam na wróżby z Wyroczni Zaczarowanej Mapy (Enchanted Map Colette Baron-Reid,  przepiękna talia kart Oracle)

Na początek dla 10-ciu osób, potem zobaczymy jak mi pójdzie :kawka:

By zadać pytanie trzeba mieć co najmniej 20 postów.

 

Nie traktujcie tych wróżb bardzo serio, szczególnie o partnerów, ktorych jeszcze nie ma :D

Do tej pory wróżyłam z tych kart tylko dla siebie, zatem poproszę o wyrozumiałość i dystans do wróżby :ok: 

 

Proponuję rozkład Skąd przychodzę - Gdzie jestem- Dokąd zmierzam + Wskazówka (Rada)

- może dotyczyć pytań na uczucia, relacje,  sytuacja życiowa, o sobie, etc.

oraz Partnerski (dosyć podobnie jak wyżej).

 

Można też zadawać inne pytania - typu "co o mnie myśli" albo "jak mnie inni widzą", itp. 

Możecie też pytać o przyszłego/przyszłą - jaki/jaka będzie ;  tu nie obiecuję poważnych odpowiedzi :D 

Dane:  poproszę o imię -  swoje oraz ew. drugiej osoby

 

Zatem możemy zacząć bieg na orientację ... miotły w dłoń :czarow:

Zapraszam :_buzki:

karty-zaczarowanej_mapy.jpg

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Okej, to ja poproszę o relację nietypową, bo z kobietą :D 

To moja nowa szefowa i chciałabym wiedzieć co sądzi o mnie (jak jest do mnie nastawiona),  co sądzi o mojej przydatności w pracy (w podtekście - co zamierza ze mną zrobić ;) ) i co tam jeszcze wyjdzie w naszych relacjach.  Agnieszka i Katarzyna.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lianna napisał:

Mam pytanie co myśli o mnie Wojtek i jak można, czy może z tego być przyjaźń :) Joanna. Z góry dzięki :*

1. Co Wojtek myśli o Tobie : 15. One-Ring Circus (cyrk-występ jednego artysty)

2. Co do Ciebie czuje : 53. Listening (słuchanie, wsłuchiwanie się)

3. Co pokazuje na zewnątrz : 14. Ride the Wave (jazda na fali)

 

1. Na obrazku jest słoń a na nim jego treserka - sądze, że on myśli że trochę nim manipulujesz i nie za bardzo zwracasz uwage na to, co on czuje, kim jest; dla Ciebie ta relacja jest jednostronna

2. Ponownie słoń, który wsłuchuje się w pieśń małych ptaszków, z których jeden siedzi mu na głowie a drugi na kłach - on jest w jakiś sposób troszke Tobą zauroczony, stara się Ciebie zrozumieć i miło mu się Ciebie słucha... 

3. Karta pokazuje dwa delfiny pląsające razem na fali - Wojtek pokazuje, ze jest skłonny być Twoim towarzyszem - zabaw, nawet niekiedy zaprasza Cię do niej

 

4. Czy będzie z tego przyjaźń : 39. Protecting treasure (ochrona skarbu)

5. Co Wojtek może Ci dać : 6. Mountain (góra)

Karta nr 39 pokazuje kobietę chroniącą skarb - tu są dwie odpowiedzi : jedna jako ostrzeżenie - zastanów się, co jest dla Ciebie ważne, co chcesz zachować i druga : kiedy jest Ci źle, próbujesz jakoś się na nim (Wojtku) wesprzeć, sądzisz, ze on jest Twoim ratunkiem, tym czego szukasz i tą osobą, która pomaga Ci przetrwać

Karta nr 6 - pokazuje dwa aspekty, jedno to, ze Wojtek naprawdę może być dla Ciebie oparciem (jak skała), zwróć jednak uwagę, że ta góra krzyczy - więc licz się z jego uczuciami ponieważ nie jest kaczką, po której wszystko spływa... drugi aspekt - to ta góra jest też wyzwaniem od Ciebie zależy jak do tego podejdziesz - czy zechcesz ją zdobywac, czy też obejść - a może tylko posiedzieć u jej podnóża

 

6. Karta- rada : 11. Balancing act (balansowanie, utrzymywanie równowagi)

Ilustracja przedstawia piękna i zwiewną panią, która w dłoni trzyma nić, a na niej balansuje okręt

Urocza pani symbolizuje tu chęci, zachcianki, przelotne potrzeby - a okręt to sposób w jaki idziesz przez życie, ale też może  obrazować miłość, uczucie  - ponieważ fruną poprzez niego serduszka jak liście spadające z drzewa

w tej chwili musi on nieźle balansować, żeby nie spaść z tej liny

Rada - zachowaj umiar w tym, czego chcesz, kieruj swoimi pragnieniami - patrz dokąd Cię one prowadzą, czy Twoja miłość jest wystawiona na niebezpieczeństwo?  A może chcesz czegoś prawie niemożliwego ? (okręt balansujący na linie)

Subtelna pani i okręt są w chmurach - może Twoje wyobrażenie o miłości, uczuciach jest bardzo romantyczne, ale też i odległe od realu ?

A może po prostu potrzebujesz tych marzeń...

 

Zamieszczam zdjęcia kart, może sama jeszcze coś wypatrzysz :koniczynka:

EDIT: karty zmniejszyłam UFF...

 

Lianna-1.png

Edytowane przez Ava55
EDIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również poproszę:)

Chodzi mi o intencje M.- tego od 'manuskryptów'.

Od około 3-4 miesięcy się znamy, bardziej z widzenia, on pracuje u mojego znajomego, kiedyś byłego. Jak tam jestem to podrywa, coś zagada, czasem na fb wyśle emotkę.

Dotychczas nie interesował mnie i nie zwracałam uwagi ale moze warto?

 

Póki co poproszę wróżbę  o jego intencje względem mojej osoby:)

On:Marcin

Ja:Nina

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ismer napisał:

Okej, to ja poproszę o relację nietypową, bo z kobietą :D 

To moja nowa szefowa i chciałabym wiedzieć co sądzi o mnie (jak jest do mnie nastawiona),  co sądzi o mojej przydatności w pracy (w podtekście - co zamierza ze mną zrobić ;) ) i co tam jeszcze wyjdzie w naszych relacjach.  Agnieszka i Katarzyna.

Wyciągnęłam karty

1. Co myślała szefowa o Tobie wcześniej : 10. Rock Bottom (skalny spód).......................6. Okoliczności zewnętrzne : 50. Compass (kompas)

2. Co myśli teraz : 7. Into the Unknown (w nieznane).............4. Co czuje wobec Ciebie : 48. Wishing Well (studnia życzeń)...........5. Co pokazuje : 1. Bone Collector (zbieracz kości)

3. Co planuje : 30. Making a choice (dokonywanie wyboru)........................................................7.RADA : 44.Strength (moc, siła)

 

Karta nr 10 (co myślała, poz.1) - że w jakiś sposób zostałaś zmuszona do podjęcia się tej pracy, nie mając wyboru (patrząc na obrazek na karcie stoisz jakby przed ścianą), nie uważała też wtedy, że masz w tej firmie miejsce na awans, pójście w górę (na karcie niebo jest ziemią także)

Karta nr 7 (co myśli teraz, poz.2) - w pewien sposb ją zaskoczyłaś (postać na rysunku jest damą z towarzystwa -osobą wykształconą, posiadającą wiedze, etc.), ale Twoje zachowania są dla niej zagadką i stwarzają atmosferę niepewności (dama ma opaskę na oczach i nie wiadomo czy zamiast wrócic z balkonu do środka przypadkiem nie "myknie" sie przez barierki) - ta niepewność może zarówno dotyczyć Twoich zachowań towarzyskich, jak i sposobu radzenia sobie z wykonywaniem pracy;

na tej karcie pojawia się ptak na balustradzie, który moze wskazywać na czekającą wiadomość do przekazania - ale uzależnioną od dalszego rozwoju sytuacji

 

Idziemy dalej w poziomie - karta nr 48 (co czuje wobec Ciebie, poz.4) - ponownie: nieraz ją zaskakujesz (kobieta przy studni jest lekko cofnięta, nie wypowiada życzenia - tu uchwycony jest moment zaskoczenia), szefowa czasem się Ciebie obawia a czasem widzi jakie naprawdę są Twoje możliwości; z drugiej strony - uważa, że masz wobec niej roszczeniowe podejście; na dole przy boku studni jest mały świetlisty ptaszek-światełko, dobra wiadomość -ponieważ jest to studnia życzeń, zatem jakieś Twoje życzenie będzie spełnione; ptaszków jest więcej - ale ten zwrócił moją uwagę

Karta nr 50 (co pokazuje szefowa, poz.5) - pokazuje Ci, że swoją postawą tkwisz w przeszłości, ze nie jesteś obecna tu i teraz, że może wg niej nie do końca pasujesz tam; po prawej stronie siedzącej kobiety jest tarcza z liczbami, jak zegar - być może szefowa wypomina Ci, ze zbyt mało czasu spędzasz w pracy lub nie do końca go wykorzystujesz wg jej odczucia, że czasem też jesteś nieobecna duchem w pracy; z innych jej  odczuć - że jesteś uparta

 

Karta nr 30  (co zamierza, poz.3) - jest to ewidentnie karta wyboru, na dziś jednak tego wyboru jeszcze nie dokonała - ale musi coś zdecydować w nadchodzącym czasie, na razie nie będą to złe wiadomości (jest przewaga ptaszków-światełek, podobnych do tego z karty ze studnią życzeń) - może jakiś miły, drobny gest (zbliżają się święta)

Natomiast karta nr 50 (otoczenie, warunki zewnetrzne, poz.6) mocno pokazuje, że czas jest istotny... nie wiem, czy masz umowę na rok,  czy jakąś inną - ale w przeciągu paru miesięcy szefowa będzie musiałą podjąć decyzję, co dalej (w znaku Ryb prawdopodobnie, ale głowy nie dam) - dla Ciebie korzystnym czasem będzie czas Raka i Lwa; nie wiem spod jakiego jesteś znaku, ale to może mieć znaczenie; przy kompasie na dole siedzi żaba... - coś niezbyt miłego do przełknięcia EDIT: może też być tak, że pomocy powinnaś szukać u ludzi spod tych dwu znaków

 

Karta RADA - nr 44 (poz.7) - mówi: zrób wielki wysiłek, postaraj się, masz na to zimę -porusz niebo i Ziemię (kula w ręce wróżki-driady) i szukaj czegoś nowego, na kuli-Ziemi rośnie drzewo, Twoja nowa praca; masz power, użyj go - bo teraz jest ten czas  :serce: numer karty też jest specyficzny :D (44)

 

Powodzenia :koniczynka:

załączam karty, pozdrawiam :) 

 

Ismer1.png

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Inez2503 napisał:

Ja poproszę też ;) Czy mogę ogólnie na rok? Praca, uczucia itp.

@Inez , poproszę  wybrać jeden temat - albo praca albo uczucia albo itp. :D

nie dam rady na wszystko

może być też ogólnie - ale wtedy nie będzie się to donosiło do żadnej konkretnej dziedziny, a bardziej jak Ty w tym będziesz "siedziała", odbierała to, co Ci się wydarzy w życiu

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Teraz, Ava55 napisał:

@Inez , poproszę  wybrać jeden temat - albo praca albo uczucia albo itp. :D

nie dam rady na wszystko

może być też ogólnie - ale wtedy nie będzie się to donosiło do żadnej konkretnej dziedziny, a bardziej jak Ty w tym będziesz "siedziała", odbierała to, co Ci się wydarzy w życiu

 

Dobra, ok. To praca i finanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 12:50, Willow napisał:

Hej :)

Poproszę o ten pierwszy rozkład :)

Na siebie :)

Anastazja

Dziękuję serdecznie z góry!:bukiet:

Willow, łobuzie ! napisałam cały tekst i mi się skasował :D

zatem od nowa :) 

 

1. Skąd przychodzę : karty  42. Wide open i 43. Details, details 

2. Gdzie jestem : karta 29. Coming to Life

3. Dokąd zmierzam : 31. Dry desert ..................................4. RADA : 45. Sad Embrace i 54. Encouragement

 

Ze względu na kartę z pozycji nr 2 (31. Coming to Life). która jest jak narodziny  - wydaje mi się, że karty powinno się rozpatrywać z innej perspektywy

Pozycja nr 1. "Skąd przychodzę"  (42. Wide open) jest jakby w innym wymiarze,  innej czasoprzestrzeni - jak przed przyjściem na Ziemię ; jesteś tam z szeroko otwartymi ramionami - z ogromną potrzebą wiedzy i doświadczania, w zielonej sukni, koloru nadziei;  z góry spływa motyl, jakby z przesłaniem, wiadomością - a z prawej silne swiatło, które Cie dotyka i otula, przygotowuje do drogi

Na drugiej karcie (43. Details, details) widać mnóstwo rozłożonych książek, które wskazują na ogromną chęć, pragnienie poznawania, wiedzy, tak jak i lupa - poszukiwań i odkryć, jest też kompas mówiący o tym, że chcesz sama sterować swoim życiem i wyznaczać cele, jesteś bardzo niezależna - tak wyposażona przychodzisz

Niedaleko, na kartach ksiązki siedzi króliczek a może zajączek w czarodziejskiej czapeczce z gwiazdkami, w powietrzu unosi się czarodziejski pył...Na książkach leży też lupa (symbol poszukiwania, poznania), na końcu której jest chochlik, który powoduje, ze lupa wyolbrzymia rzeczy, pokazuje je innymi niż są.

Może nie lubisz przywiązywać wagi do detali i nie zwróciłaś uwagi w całym tym zachwycie nad światem na ten psikus od losu, gdy akceptowałaś warunki pobytu ;) 

Karta ta przypomina mi nieco kartę Maga z tarota, ale Mag znikł, nie ma go tu ; może zamienił się w króliczka w gwieździstej czapeczce, kiedy Mag nieopatrznie machnął lupą-różdżką... może Twoje zadanie to odczarować się z powrotem w Maga ?

 

Karta 29. Coming to Life (gdzie jestem, poz.2) - jest jak narodziny : piękna, silna kobieta ożywa z pyłu, budzi sie z glinianego posągu ("z prochu powstaniesz") - jest pełna wyrazu, stanowczości i pasji, uchwycona w tańcu - rekawy jej powiewają, a czarny gorsecik wraz z nimi przypomina mi strój typu "gotyk", tylko róży z cierniami brak :) 

Pani w wyciągniętej dłoni trzyma kulę niebieskiego światła, może być też kulą magiczną i światłem wiedzy też... na dole u jej stóp pląsa kolorowy motylek, łągodząc troszkę surowy wyraz całej postaci - mówi o tym, że nie zapominasz o tych najmniejszych i delikatnych, stąpasz uważnie; cała postać pełna jest budzącej się ogromnej energii 

 

Karta 31. Dry Desert (dokąd zmierzam, poz.3) - ukazuje kobietę czekającą na coś, pośród pustyni, gdzie w oddali widać kaktusiki, na niebie - wysoko - ptak, jakby niósł wiadomość; to karta przestroga - widzisz wokół pustynię i kaktusy;  wiatr wieje i piasek szczypie w oczy i utrudnia patrzenie - to jest moment na zastanowienie sie, czy w dobrym idziesz kierunku - nie jesteś przecież sama, choć może tego nie widzisz...

 

Karty RADY : 45. Sad Embrace i 54. Encouragement - co się od razu rzuca w oczy, to przestawienie numerów  45. w 54. - jak w lustrze...

Może ten smutek, który kultywujesz trzeba zamienić na otuchę, pozwolić innym dać się przytulić, dać im dostęp do siebie -  zobacz, poczuj, że masz przyjaciól,  pozwól im troszczyć się o Ciebie i cieszyć razem z Tobą... na pierwszej karcie (45.) jest filigranowy elf, który przycupnął w zadumie, smutku - ale na karcie 54. obok jest pełno słońca i ciepła, troski i dumy też :)  inaczej - nie odrzucaj tych, którzy Cię kochają

Na pierwszych pozycjach rozkładu (poz.1. poz.2, poz.3) - jest za każdym razem samotna kobieta, raz szczęśliwa, raz walcząca i raz czekająca, ale na karcie Rady  jest pokazane, że warto mieć w kimś oparcie - pomimo tego, że chcesz być niezależna ; otwarcie się na innych nie oznacza poddania części siebie, ale poszerzenie swojego "ja" :love:

 

Zamieszczam jeszcze karty

pozdrawiam serdecznie  :koniczynka::_buzki:

 

 

Willow1.png

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ava, dziękuję Ci ślicznie za karty i w zamian za Twoje zaangażowanie i piękną interpretację, do tego do czego mogę się już odnieść to się odnoszę, i tak: 


Karta nr 10 (co myślała, poz.1) - że w jakiś sposób zostałaś zmuszona do podjęcia się tej pracy, nie mając wyboru (patrząc na obrazek na karcie stoisz jakby przed ścianą), nie uważała też wtedy, że masz w tej firmie miejsce na awans, pójście w górę (na karcie niebo jest ziemią także) 
- nie wiem co myślała na dzień dobry (a jest u nas bardzo krótko) ale ona raczej nie rozkminia z jakiego powodu ktoś tu przybył - nie obchodzi jej to. Natomiast co do awansu - przypuszczam, że tak właśnie uważała.

 

Karta nr 7 (co myśli teraz, poz.2) - w pewien sposób ją zaskoczyłaś (postać na rysunku jest damą z towarzystwa - osobą wykształconą, posiadającą wiedze, etc.), ale Twoje zachowania są dla niej zagadką i stwarzają atmosferę niepewności (dama ma opaskę na oczach i nie wiadomo czy zamiast wrócic z balkonu do środka przypadkiem nie "myknie" sie przez barierki) - ta niepewność może zarówno dotyczyć Twoich zachowań towarzyskich, jak i sposobu radzenia sobie z wykonywaniem pracy;
na tej karcie pojawia się ptak na balustradzie, który może wskazywać na czekającą wiadomość do przekazania - ale uzależnioną od dalszego rozwoju sytuacji

- nie wiem czy ją zaskoczyłam, rozmawiałyśmy służbowo tylko raz i było to ustalenie warunków. Być może, że moje zachowania są dla niej zagadką, bo prawdę mówiąc, chyba nie jest pewna co mogę wywinąć, a nie wątpię, że doszły do niej słuchy o mojej zuchwałej działalności, gdyż do pokornych nie należę ;)

 

Idziemy dalej w poziomie - karta nr 48 (co czuje wobec Ciebie, poz.4) - ponownie: nieraz ją zaskakujesz (kobieta przy studni jest lekko cofnięta, nie wypowiada życzenia - tu uchwycony jest moment zaskoczenia), szefowa czasem się Ciebie obawia a czasem widzi jakie naprawdę są Twoje możliwości; z drugiej strony - uważa, że masz wobec niej roszczeniowe podejście; na dole przy boku studni jest mały świetlisty ptaszek-światełko, dobra wiadomość -ponieważ jest to studnia życzeń, zatem jakieś Twoje życzenie będzie spełnione; ptaszków jest więcej - ale ten zwrócił moją uwagę.
- co do moich możliwości, to rzeczywiście - mogła się zorientować, że mogę więcej niż robię. Oby nie, bo leniwa jestem i za nic w świecie nie chcę, by dowaliła mi obowiązków.

Czy się obawia? raczej nie, przynajmniej nie w świecie fizycznym. Ale jeśli jakaś cholera coś jej nagadała (a mogła!) o innych sprawach, to kto wie?
Co do podejścia roszczeniowego - nie sądzę, bo niczego od niej (i od z-du pracy) nie wymagam, co jest ustalone to jest i na tym stoimy. 
Ale być może będę miała życzenie, bo jak raz dzisiaj dowiedziałam się, że będzie zmiana placówki, a co za tym idzie będą i nowe ustalenia. 

 

Karta nr 50 (co pokazuje szefowa, poz.5) - pokazuje Ci, że swoją postawą tkwisz w przeszłości, ze nie jesteś obecna tu i teraz, że może wg niej nie do końca pasujesz tam; po prawej stronie siedzącej kobiety jest tarcza z liczbami, jak zegar - być może szefowa wypomina Ci, ze zbyt mało czasu spędzasz w pracy lub nie do końca go wykorzystujesz wg jej odczucia, że czasem też jesteś nieobecna duchem w pracy; z innych jej  odczuć - że jesteś uparta.
- jasne, że nie siedzę w czyichś myślach, lecz jeśli chodzi o mnie to rzeczywiście "tkwiłam" w tym co przeszło, ale już nie tkwię -  i może ona to wyczuwała. Co do wykorzystywania czasu pracy - to fakt, mogła tak odczuwać i dlatego zmieniła mi czas i miejsce zajęć. Co do uporu - to też prędzej wyczuwa niż widzi, ale jest nadzieja, że się i z tym zapozna :D 

 

Karta nr 30  (co zamierza, poz.3) - jest to ewidentnie karta wyboru, na dziś jednak tego wyboru jeszcze nie dokonała - ale musi coś zdecydować w nadchodzącym czasie, na razie nie będą to złe wiadomości (jest przewaga ptaszków-światełek, podobnych do tego z karty ze studnią życzeń) - może jakiś miły, drobny gest (zbliżają się święta)
- tutaj coś będzie na pewno, bo w firmie szykują się zmiany, tzn. one cały czas są, lecz spodziewamy się zmian naprawdę dużych. Być może pożegna się ze mną na amen lub przeniesie mnie na całkiem nowe stanowisko.
- miły gest... no zobaczymy, zbliża się czas podziału premii, może dostanę więcej niż zwykle. Wprawdzie nie liczy się kasa (i tak niewielka), ale dla mnie jest to znak, że moja praca została doceniona. Na święta nie mam co liczyć, jak wszyscy zresztą, gdyż oficjalnie karpiowe u nas zniesiono.

 

Natomiast karta nr 50 (otoczenie, warunki zewnętrzne, poz.6) mocno pokazuje, że czas jest istotny... nie wiem, czy masz umowę na rok,  czy jakąś inną - ale w przeciągu paru miesięcy szefowa będzie musiała podjąć decyzję, co dalej (w znaku Ryb prawdopodobnie, ale głowy nie dam) - dla Ciebie korzystnym czasem będzie czas Raka i Lwa; nie wiem spod jakiego jesteś znaku, ale to może mieć znaczenie; przy kompasie na dole siedzi żaba... - coś niezbyt miłego do przełknięcia EDIT: może też być tak, że pomocy powinnaś szukać u ludzi spod tych dwu znaków.
- to właśnie nadchodzi - będzie decydować kto zostanie a kto ma odejść. Być może będzie to między lutym a marcem, właśnie tak liczymy, że coś się do marca w tej kwestii wyjaśni. Umowę mam na stałe, ale to nie ma tu znaczenia. Wypowiedzenie raczej miłe nie jest, lecz ponieważ spodziewam się tego, to jestem przygotowana.
Masz rację co do tego, że czas może tu być istotny, ponieważ mam wyjście awaryjne, ale tu sytuacja może się zmienić. Zobaczymy jak się to potoczy, w każdym razie ten punkt jest do zweryfikowania i na pewno z nim wrócę. Oczywiście, jeśli się nie przekręcę do tej pory
:D 

 

Karta RADA - nr 44 (poz.7) - mówi: zrób wielki wysiłek, postaraj się, masz na to zimę -porusz niebo i Ziemię (kula w ręce wróżki-driady) i szukaj czegoś nowego, na kuli-Ziemi rośnie drzewo, Twoja nowa praca; masz power, użyj go - bo teraz jest ten czas :serce: numer karty też jest specyficzny :D (44) 
- hmmm..... tak prawdę mówiąc to nie wiem, co mogłabym robić po wysiudaniu mnie z tej pracy, po prostu mam dość pracy dla kogoś. Przemyślę działalność na własny rachunek, a to wymaga ode mnie dużego wysiłku, bo nie orientuję się w zawiłościach prawnych dotyczących własnej działalności, ale dobrze wiem, że w tym kraju można tyłek na tym umoczyć, nie tylko nie trafiwszy w odpowiedni punkt rynkowy, ale przede wszystkim ZUS i podatki wiele firm wykończyły :kwas: 
No ale i tu zobaczymy, co 2020 przyniesie, ten punkt także będę mogła za jakiś czas zweryfikować.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 84justi napisał:

Pytanie:

co z tym Sławkiem? czy on się pogubił i odnajdzie/otrząśnie (kiedy)?jak to się rozwinie 

@84justi

1. nie rozumiem pytania, zadaj prosze jedno konkretne i wyjaśnij o co Ci chodzi

2. poprosze o Twoje imię

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 17:25, Sarah2020 napisał:

To ja również poproszę:)

Chodzi mi o intencje M.- tego od 'manuskryptów'.

Od około 3-4 miesięcy się znamy, bardziej z widzenia, on pracuje u mojego znajomego, kiedyś byłego. Jak tam jestem to podrywa, coś zagada, czasem na fb wyśle emotkę.

Dotychczas nie interesował mnie i nie zwracałam uwagi ale moze warto?

 

Póki co poproszę wróżbę  o jego intencje względem mojej osoby:)

On:Marcin

Ja:Nina

 

Oto karty - wyglądają ciekawie :ok: :

 

1. Co Marcin myśli o Tobie : 9. Storm Fields (pola burzowe, burza) 

2. Co czuje do Ciebie : 23. Golden Palace (złoty pałac).................................5. Co macie wspólnego : 8. Come together (zróbmy to wspólnie, spotkajmy się)

3. Co pokazuje : 47.Sacred Pool (święte źródło, żywa woda)........................6. Co dzieli : 53. Listening (słuchanie, wsłuchiwanie się)

4. Co zamierza : 44. Strength (Moc).........................................................7. RADA : 21. Field of Dreams (pola marzeń)

 

Zacznę od Marcina

Karta 9. Storm Fields (poz.1. co myśli)  - On widzi, że burza zmiotła Twój dom, a ptaki (domownicy) z niego uciekły - na karcie powyżej domu, który niknie w trąbie powietrznej unoszą się dwa ptaki

Droga do tego domu kręta, niknie czasem z oczu (widzi, że próbujesz odnaleźć swój dom, swoje miejsce);  na ścieżce są pozytywne znaki, jak pszczoła siedząca na kwiatku symbolizująca powrót do normalności, dobrobytu - i też jakieś małe goryczki porażki (muchomorki  z boku, czyli to już prawie masz za sobą)

Karta 23. Golden Palace (poz.2 co czuje) - ewidentnie pan Marcin chciałby Ci nieba przychylić, złotem obsypać-  a nade wszystko stworzyć Ci, z Toba dom ; jest też ciut zachłanny w tym pragnieniu, bo dom -choć złoty i wielki, stoi troche na odludziu :) bardzo chciałby mieć Ciebie dla siebie na wyłączność (może być ciut zazdrosny o innych facetów z Twojego życia) i, żeby Ci na niczym nie zbywało; karta ta głównie kojarzy mi się z 10 monet z tarota i po trosze z 10 pucharów  

Karta 47. Sacred Pool (poz.3 co pokazuje) : tu jest kilka rzeczy - po pierwsze dużo mgły nad tą wodą i łąką - Marcin się trochę asekuruje, stara się działać subtelnie ; na obrazku jest dziewczyna leżąca w wianku na wodzie, a nad nią ożywcze tchnienie, pocałunek od mgiełki ;) za która kryje się pan Marcin - jesteś dla niego trochę jak zaczarowana królewna (pałac wyżej Ci szykuje) - może chce być tym księciem, co niesie tchnienie (-radość-) życia ; może  niedługo dostaniesz od niego jakis kwiatek (np. różę) albo ofiaruje Ci się z pomocą w domu z zawieszaniem światełek :) 

Karta 44. Strength (poz.4, co zamierza) : pan Marcin zbiera się w sobie do sporego kroku i boi się, czy aby nie straci równowagi (czy nie spadnie z tej skały na rysunku) i czy się nie zbłaźni w Twoich oczach ; na kuli ziemskiej rośnie drzewo -" zbuduj dom, posadź drzewo", etc. ;) nie mówię, że się oświadczy, ale bardzo wyraźnie da Ci znać, jakie są jego intencje

Kula ziemska to też jego cały świat - i boi się, że mu się to zawali, wymsknie się z rąk... boi się tego kroku (bo może go nie zechcesz)

Myślę, że dosyć panu Marcinowi na Tobie zależy i dlatego działa do tej pory tak delikatnie... i może nie do końca widzi odzew u Ciebie

 

Karta 8. Coming together (poz. 5, co Was łączy) : powiem, że trudno o wymowniejszą karte tutaj, wydaje mi się, że macie szansę na udany związek, może nawet formalny o czym mówiłaby korona w jednym z sedruszek nad żyrafami

Karta 53. Listening (poz.6, co dzieli) : na karcie duży, potulny słoń - być może Marcin wydaje Ci się zbyt spokojny, mało przebojowy - nie jest takim facetem, za którym damy wzdychają na salonach - i może to wydaje Ci się nudne (związek z ciekawym panem masz chyba za sobą); zastanawiają mnie te malutkie ptaszki ćwierkające wokól niego -> czy on ma dzieci ?

Jedna rzecz zwraca uwagę - może to głupie, ale czasem warto słuchać różnych znaków : sumując cyfry z tej karty (5+3) otrzymujesz 8, numer karty "Co łączy"; być może to, co widzisz jako jego wadę nie jest nią, może te cechy dają dobrą podstawę do solidnego, wartościowego związku... (ma umiejętność słuchania drugiej osoby, spokój)

 

I na koniec - karta RADA  21. Fields of dreams (poz.7) - wbrew pozorom nie jest to karta mówiąca o mrzonkach a - o realizacji marzeń i powstawaniu nowych ; na obrazku skrzydlate elfy wykluwają się z jajeczek, a jajko to symbol życia oraz odnowy ; to karta mówiąca, że być może z tym panem masz szanse zrealizować swoje marzenia

 

Jakichś bardziej-bardziej zdecydowanych, wymownych działań pana Marcina spodziewałabym się na wiosnę - z powodu dwóch kart : 47. Sacred Pool (gdzie kojarzy mi się z Marzanną) oraz 21. Field of Dreams (jajeczka ->Wielkanoc)

 

Życzę powodzenia i realizacji Twoich marzeń :bukiet3i:

a poniżej - jak zwykle karty

 

Sarah1.png

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 09:28, Ava55 napisał:

@84justi

1. nie rozumiem pytania, zadaj prosze jedno konkretne i wyjaśnij o co Ci chodzi

2. poprosze o Twoje imię

to może jednak inne pytanie(bardziej pasujace do tematyki - bieg na orientację:))

1. Kiedy zniknie mi kontuzja (kolano)i bedie mozna wznowic treningi biegowe ?:) i może jak ogólnie zdrowie w ciągu najbliższego roku

czy wysatrczy po prostu wiecej sie zawziac z cwiczeniami...(rozciaganie miesnia/mobilizacyjne)

2. gizela

Edytowane przez 84justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 11:18, Inez2503 napisał:

Dobra, ok. To praca i finanse :)

Praca i finanse, to troche tak jak relacja a uczucia... są  powiązane, ale nie równoznaczne

Finanse są pojęciem szerszym w stosunku do pracy - tak jak uczucia do relacji.

Ostatecznie postawiłam karty na pracę, mając nadzieję, ze finanse wyjdą przy okazji (nb. nie podałaś mi swojego imienia)

 

Musze przyznać, że karty mnie zaskoczyły ponieważ od Ciebie bije zawsze taka energia

Coż, zobaczymy...

 

1. Skąd przychodzę : karta 13. Solitude (izolacja, samotność, cisza i spokój)......................4. RADA : karta 45. Sad embrace (w objęciach smutku) i 33. Peaks of Joy ("szczyty" radości)

2. Gdzie jestem : karta 24. Stuck in mud (utknąć - w bagnie, błocie)

3. Dokąd zmierzam : karta 12. Slow and steady (powoli i systematycznie, spokojnie) oraz 17. Ghostlanden (kraina duchów, widm)

dołożyłam jedną extra karte na finanse .........................................................................................................5. Finanse : 35. Education (edukacja, kształcenie się)

 

Karta nr 13. Solitude (*poz. 1, skąd przychodzę) - pokazuje sie na niej samotna budowla otoczona wodą, z drabiną opartą o mur i zamkniętymi drzwiami, po prawej lampa i niewielka poświata na niebie : wytworzyłaś sobie w pracy niezależną pozycję ale też i wyizolowaną, coś na kształt wieży, w której siedziała Roszpunka z długim warkoczem - nudziła się troszkę, ale była też bezpieczna bo trudno było się do niej dostać i de facto to ona decydowałą, kto ma do niej dostęp ; mimo wszytsko nie była to sytuacja do końca komfortowa, a z pewnością nie na miarę ambicji mieszkanki wieży, bo na rysunku jest wieża z dachem, ale drewniana - czyli praca znośnie płatna, ale bez zawrotów głowy

 

Karta nr 24. Stuck in mud (poz.2, gdzie jestem) - to słoń, który próbuje wydostać się z bagna, idzie poprzez błota - obecne warunki pracy  ani sytuacja w niej nie zadowalają Cię, czujesz, że grzęźniesz - nie ma rozwoju, postepu ; może masz też zakres pracy, obowiązki, ktore są nużące, przytłaczają Cię a nawet czujesz się niepewnie ; na grzbiecie słonia siedzi ptaszek, obrócony w przeciwną stronę niż słoń - może to wskazówka, że obrany kierunek nie jest tym optymalnym ? ptaki na okręcie wiedzą gdzie jest ląd...

 

"Dokąd zmierzam"(poz.3) to dwie karty 12. Slow and steady oraz 17. Ghostlanden : ponownie wygląda na to, że sytuacja dalej nie będzie komfortowa, na karcie nr 17. masz opuszczony dom duchów, dom, w którym straszy - być może będą jakieś pogłoski w pracy o likwidacji stanowisk/firmy lub inne niepokojące, spędzające sen  z oczu wieści... EDIT: dodam jeszcze, że nad domem jest zegar - a wskazówka na nim pomiędzy znakiem Bliźniąt i Raka, może to wskazuje na czas tych wydarzeń, które Cię niepokoją

Na karcie obok nr 12. jest postać ze skrzydełkami, która utknęła w muszli ślimaka - próbuje ucieć od domu duchów z sąsiedniej karty, przy czym goni światełko w bańce mydlanej (być może gonisz za ułudą) ; muszla spowalnia jej ruch, jej ciężar nie daje ulecieć  w powietrze - bedziesz próbowałą zaradzić zmianom w pracy, ale w jakiś sposób będzie się to działo zbyt wolno albo będziesz miała czymś związane ręce ; pomogłoby Ci uwolnienie się od tej muszli, ale trudno mi powiedzieć co to jest, z pewnością coś, co powstawało, tworzyło się przez długi czas ponieważ muszla rosnie powoli; może jest to Twoje asekuracyjne podejście (do zmiany pracy, do rodzaju pracy ??) - bo muszla to symbol bezpiecznego schronienia...

 

Karta RADA - to dwie karty 45. Sad embrace oraz 33. Peaks of Joy - na pierwszej jest zasmucony elf, na drugiej totalne przeciwieństwo - wspaniały wyskok w niebo, w chmury, taki krzyk ogromnej radości i wolności... być może warto przeboleć to, co nieuniknione, coś poświęcić - i dzięki temu uzyskać wolność, radość  i swobodę życia ; te dwie karty razem mogą mówić o tym, że warto zacząć nowy etap w życiu (tu : pracy) - pożegnać stare - i rzucić się z radością, energią w nowe rzeczy, to da Ci niesamowity power, spełnienie, ale być może wymaga odwagi

Jak pisałam - dołożyłam jeszcze jedną karte, specjalnie na finanse - i jest to karta 35. Education - czyli przeznacz finanse na kształcenie się ; na ilustracji jest kobieta siedząca nad otwartą książką, z której bije światło - nad książką unosi się niewielka istota ; mam wrażenie, że tańczy i gra na jakimś instrumencie ; tuż obok pani stoi biały  ptak - jest to czapla biała, gatunek rzadko spotykany w Polsce - symbolizuje on dalekie podróże (tu w celu kształcenia się także ) ; ciekawostka - w Nowej Zelandii te ptaki rozdzielają się z par i "występują" solo. Kobieta siedząca na skale ma odsłonięte ramiona i ciemną suknię, lekko spięte włosy - nie wiem, dlaczego skojarzyło mi się to z muzyką poważną i też teatrem...

Mam nadzieję, że pomogłam :serce:

Może w kartach poniżej odnajdziesz więcej :ok:

 

 

e22a7b2f36e73f5cmed.png

Edytowane przez Ava55
Ryb-> Raka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 godzinę temu, Ava55 napisał:

Praca i finanse, to troche tak jak relacja a uczucia... są  powiązane, ale nie równoznaczne

Finanse są pojęciem szerszym w stosunku do pracy - tak jak uczucia do relacji.

Ostatecznie postawiłam karty na pracę, mając nadzieję, ze finanse wyjdą przy okazji (nb. nie podałaś mi swojego imienia)

 

Musze przyznać, że karty mnie zaskoczyły ponieważ od Ciebie bije zawsze taka energia

Coż, zobaczymy...

 

1. Skąd przychodzę : karta 13. Solitude (izolacja, samotność, cisza i spokój)......................4. RADA : karta 45. Sad embrace (w objęciach smutku) i 33. Peaks of Joy ("szczyty" radości)

2. Gdzie jestem : karta 24. Stuck in mud (utknąć - w bagnie, błocie)

3. Dokąd zmierzam : karta 12. Slow and steady (powoli i systematycznie, spokojnie) oraz 17. Ghostlanden (kraina duchów, widm)

dołożyłam jedną extra karte na finanse .........................................................................................................5. Finanse : 35. Education (edukacja, kształcenie się)

 

Karta nr 13. Solitude (*poz. 1, skąd przychodzę) - pokazuje sie na niej samotna budowla otoczona wodą, z drabiną opartą o mur i zamkniętymi drzwiami, po prawej lampa i niewielka poświata na niebie : wytworzyłaś sobie w pracy niezależną pozycję ale też i wyizolowaną, coś na kształt wieży, w której siedziała Roszpunka z długim warkoczem - nudziła się troszkę, ale była też bezpieczna bo trudno było się do niej dostać i de facto to ona decydowałą, kto ma do niej dostęp ; mimo wszytsko nie była to sytuacja do końca komfortowa, a z pewnością nie na miarę ambicji mieszkanki wieży, bo na rysunku jest wieża z dachem, ale drewniana - czyli praca znośnie płatna, ale bez zawrotów głowy

 

Karta nr 24. Stuck in mud (poz.2, gdzie jestem) - to słoń, który próbuje wydostać się z bagna, idzie poprzez błota - obecne warunki pracy  ani sytuacja w niej nie zadowalają Cię, czujesz, że grzęźniesz - nie ma rozwoju, postepu ; może masz też zakres pracy, obowiązki, ktore są nużące, przytłaczają Cię a nawet czujesz się niepewnie ; na grzbiecie słonia siedzi ptaszek, obrócony w przeciwną stronę niż słoń - może to wskazówka, że obrany kierunek nie jest tym optymalnym ? ptaki na okręcie wiedzą gdzie jest ląd...

 

"Dokąd zmierzam"(poz.3) to dwie karty 12. Slow and steady oraz 17. Ghostlanden : ponownie wygląda na to, że sytuacja dalej nie będzie komfortowa, na karcie nr 17. masz opuszczony dom duchów, dom, w którym straszy - być może będą jakieś pogłoski w pracy o likwidacji stanowisk/firmy lub inne niepokojące, spędzające sen  z oczu wieści... EDIT: dodam jeszcze, że nad domem jest zegar - a wskazówka na nim pomiędzy znakiem Bliźniąt i Raka, może to wskazuje na czas tych wydarzeń, które Cię niepokoją

Na karcie obok nr 12. jest postać ze skrzydełkami, która utknęła w muszli ślimaka - próbuje ucieć od domu duchów z sąsiedniej karty, przy czym goni światełko w bańce mydlanej (być może gonisz za ułudą) ; muszla spowalnia jej ruch, jej ciężar nie daje ulecieć  w powietrze - bedziesz próbowałą zaradzić zmianom w pracy, ale w jakiś sposób będzie się to działo zbyt wolno albo będziesz miała czymś związane ręce ; pomogłoby Ci uwolnienie się od tej muszli, ale trudno mi powiedzieć co to jest, z pewnością coś, co powstawało, tworzyło się przez długi czas ponieważ muszla rosnie powoli; może jest to Twoje asekuracyjne podejście (do zmiany pracy, do rodzaju pracy ??) - bo muszla to symbol bezpiecznego schronienia...

 

Karta RADA - to dwie karty 45. Sad embrace oraz 33. Peaks of Joy - na pierwszej jest zasmucony elf, na drugiej totalne przeciwieństwo - wspaniały wyskok w niebo, w chmury, taki krzyk ogromnej radości i wolności... być może warto przeboleć to, co nieuniknione, coś poświęcić - i dzięki temu uzyskać wolność, radość  i swobodę życia ; te dwie karty razem mogą mówić o tym, że warto zacząć nowy etap w życiu (tu : pracy) - pożegnać stare - i rzucić się z radością, energią w nowe rzeczy, to da Ci niesamowity power, spełnienie, ale być może wymaga odwagi

Jak pisałam - dołożyłam jeszcze jedną karte, specjalnie na finanse - i jest to karta 35. Education - czyli przeznacz finanse na kształcenie się ; na ilustracji jest kobieta siedząca nad otwartą książką, z której bije światło - nad książką unosi się niewielka istota ; mam wrażenie, że tańczy i gra na jakimś instrumencie ; tuż obok pani stoi biały  ptak - jest to czapla biała, gatunek rzadko spotykany w Polsce - symbolizuje on dalekie podróże (tu w celu kształcenia się także ) ; ciekawostka - w Nowej Zelandii te ptaki rozdzielają się z par i "występują" solo. Kobieta siedząca na skale ma odsłonięte ramiona i ciemną suknię, lekko spięte włosy - nie wiem, dlaczego skojarzyło mi się to z muzyką poważną i też teatrem...

Mam nadzieję, że pomogłam :serce:

Może w kartach poniżej odnajdziesz więcej :ok:

 

 

e22a7b2f36e73f5cmed.png

Dziękuję za karty.Pracuje 15 lat w jednym miejscu,gdzie mam ugruntowana pozycję, dochody średnie, ale nadrabiam nadgodzinami,czuje sie wypalona.Czuje,ze powinnam cos zrobic,bo ta praca mnie nie rozwija.Karty dobrze gadają:)Potem.sie im przyjrze.

Mam na imie Agnieszka poza tym.:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 12:39, 84justi napisał:

to może jednak inne pytanie(bardziej pasujace do tematyki - bieg na orientację:))

1. Kiedy zniknie mi kontuzja (kolano)i bedie mozna wznowic treningi biegowe ?:) i może jak ogólnie zdrowie w ciągu najbliższego roku

czy wysatrczy po prostu wiecej sie zawziac z cwiczeniami...(rozciaganie miesnia/mobilizacyjne)

2. gizela

Szczerze mówiąc  - to są to pytania do lekarza i tam powinnaś się zwrócić po odpowiedzi i wskazówki

To, co niżej napiszę nie powinno Cię w żaden sposób odwodzic od słuchania "specjalisty od zdrowia", czyli lekarza

 

Wyciągnęłam karty na kontuzję kolana

1. Gdzie jesteś teraz : karta 16. Rescue (ratunek, uwolnienie)

2. Dokąd zmierzasz : karta 28. Movement (ruch, postęp)

 

Na pierwszej karcie 16. Rescue (poz.1) jest skała z wodospadem, na niej dom w okrągłym wejściem ; po lewej stronie u góry komin z kolorowym dymem, obok domu na skale drzewo z jesiennymi liśćmi; po prawej balon w kolorze zielonym , w nim pan z długa lunetą, na dole mały grzybek po prawej...

Drzewo wskazuje na obecny czas, nie wiem od kiedy masz kontuzję ; wodospad kojarzy mi się z płynem zbierającym się w kolanie, który trzeba usunąć, komin u góry z czymś przeciwstawnym do ogrzewania jednak - z krioterapią, grzybek po prawej na dole z leczeniem antybiotykami

Ale tu najważniejszy jest czowiek w balonie z długa lunetą - ewidentnie wskazówka, żeby iść (jeszcze raz, znów ??) do specjalisty, który temu wszystkiemu bliżej się przyjrzy

 

Karty rzadko dają dokładne wskazówki co do czasu (pytasz "kiedy ?") - postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na podstawie karty "dokąd zmierzasz":

Karta 28. Movement (poz.2) pokazuje strusia, a to wiadomo wspaniali biegacze :ok: pozostaje tylko poszukać wskazówek... Na karcie po lewej u góry jest znów balon, jak na karcie 16. ale tym razem już jest bez człowieka w środku, a kolor balonu jest w barwach tęczy, z przewagą czerwieni i innych ciepłych kolorów ; ponadto na grzbiecie strusia jest wiatrak wsród zieleni , obok strumień... Kolory balonu skojarzyły mi się z wczesną jesienią - przyszłego roku (teraz już listopad), wtedy prawdopodobnie będziesz mogła startować w biegach ; wiatrak skojarzył mi się z Holandią i poszukałam, kiedy są tam jakieś międzynarodowe biegi długodystansowe - okazuje się, że w Amsterdamie jest taki bieg -  20 października 2020 ;) co prawda to jest maraton  :D 

Tyle, jeśli chodzi o kolano. Pamiętaj - to tylko wróżba z kart, liczy się zaś opinia lekarza

 

Pytałaś ogólnie o zdrowie - tu tak samo : od tego jest lekarz ; mogę ci powiedzieć, co moim zdaniem jest w kartach, ale nic nie zastąpi zdrowego rozsądku i wizyt u specjalistów - lekarzy

1. Gdzie jestem 45. Sad embrace (w uścisku smutku, otulona smutkiem)

2. Dokąd zmierzam 38. Heal the "Ouch" (uleczenie bólu, leczenie) oraz 1. Bone Collector (zbieracz kości, kolekcjoner kości)

oraz ogólna 

3. karta RADA 7. Into the Unknown (w nieznane)

 

Być może kolano nie jest zasadniczą rzeczą, która Ci dokucza - karta 45. Sad Embrace  (poz.1) pokazuje elfa, który sieci troszke skulony i jedną ręką obejmuje kolana, a druga trzyma się za kark - dokuczają Ci bóle szyi, głowy ?

Kolejna karta 38. Heal the "Ouch" (poz.2) pokazuje liska z okładem chłodzącym na głowie, naprzeciw niego szop pracz w czapeczce pielęgniarki/pomocy medycznej (biała czapeczka z czerwonym krzyżem) wskazywałaby na kłopoty z bólami głowy ...

Razem z tą kartą na pozycji nr 2 jest karta 1. Bone Collector - na której widzimy siedzącą na ziemi starszą panią, a wokół jej głowy jest złoty krąg , w którym pojawiają się napisy, przy samej zaś głowie biała chmurka/mgiełka, wokół dużo czaszek zwierząt ; kobieta ma zadowolony wyraz twarzy  (na marginesie : nie robi ona zwierzętom krzywdy, mają do niej zaufanie - tuż obok siedzi zajączek, a nieco dalej kuna/łasiczka)

Być może jest to wskazówka, zeby zwrócić właśnie uwagę na układ kostny... obok kobiety jest okgrągła tarcza zegara, na niej niektóre liczby są ciemniejsze (4 najmocniej, potem 8 oraz 10) - nie wiem, czy to ma znaczenie, ale może odnoszą się do kręgów w kręgosłupie... 

Jak widzisz, wymyślić można sporo, pytanie ile z tego ma odbicie w rzeczywistości...

Przypominam : od kłopotów ze zdrowiem są lekarze

 

Została nam jeszcze jedna karta - karta RADA (ogólnie na temat zdrowia, jest całkiem po prawej stronie  zdjęcia rozkładu ) : 7. Into the Uknown (poz. 3, rada) - na niej kobieta z opaską na oczach, w lewej ręce trzyma wagę, na jednym ramieniu wagi wisi biała, błyszcząca jak perła kuleczka, na drugim - złoty klucz ze skrzydełkami ; waga zawzyczaj sugeruje by zachować  balans - tu pomiędzy tym, co jest dla Ciebie ważne, istotne (klucz może być kluczem do szczęścia, do czegoś, co Ci otwiera jakieś furtki - czyli ułatwia coś, daje dostęp do czegoś), a tym, co reprezentuje perła-kuleczka ... hmm... tu może ona wskazywać na a. pieniądze b. lekarstwa->leczenie ;  ze względu na to, że kobieta ma zasłonięte oczy, może warto się nimi zainteresować ; bóle głowy mogą mieć różne przyczyny, nie tylko od kręgosłupa

EDIT : tak oglądam jeszcze raz tę kartę - wiesz, jest bardzo podobna do symbolu Sprawiedliwości - kobieta z zasłoniętymi oczami i waga w ręce... innymi słowy - jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz ;  bądź też czujna wobec szczegółow, bo waga jest filigranowa i łatwo ją przeważyć w kazdą stronę małym drobiazgiem...

aha, i w kartach ogólnie na zdrowie więcej było elementów wskazujących na głowę niż nogę/kolano - nie lekceważ, gdyby coś się działo :1s_n:

co prawda, to tylko karty :ok:

 

Na koniec zamieszczam karty

Mam nadzieję, że zdrowie będzie Ci dopisywać, a kłopty z kolanem szybko miną :koniczynka:

 

3d9e7c9471dd3449med.png

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Ava55 napisał:

Szczerze mówiąc  - to są to pytania do lekarza i tam powinnaś się zwrócić po odpowiedzi i wskazówki

To, co niżej napiszę nie powinno Cię w żaden sposób odwodzic od słuchania "specjalisty od zdrowia", czyli lekarza

 

Wyciągnęłam karty na kontuzję kolana

1. Gdzie jesteś teraz : karta 16. Rescue (ratunek, uwolnienie)

2. Dokąd zmierzasz : karta 28. Movement (ruch, postęp)

 

Na pierwszej karcie 16. Rescue (poz.1) jest skała z wodospadem, na niej dom w okrągłym wejściem ; po lewej stronie u góry komin z kolorowym dymem, obok domu na skale drzewo z jesiennymi liśćmi; po prawej balon w kolorze zielonym , w nim pan z długa lunetą, na dole mały grzybek po prawej...

Drzewo wskazuje na obecny czas, nie wiem od kiedy masz kontuzję ; wodospad kojarzy mi się z płynem zbierającym się w kolanie, który trzeba usunąć, komin u góry z czymś przeciwstawnym do ogrzewania jednak - z krioterapią, grzybek po prawej na dole z leczeniem antybiotykami

Ale tu najważniejszy jest czowiek w balonie z długa lunetą - ewidentnie wskazówka, żeby iść (jeszcze raz, znów ??) do specjalisty, który temu wszystkiemu bliżej się przyjrzy

 

Karty rzadko dają dokładne wskazówki co do czasu (pytasz "kiedy ?") - postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na podstawie karty "dokąd zmierzasz":

Karta 28. Movement (poz.2) pokazuje strusia, a to wiadomo wspaniali biegacze :ok: pozostaje tylko poszukać wskazówek... Na karcie po lewej u góry jest znów balon, jak na karcie 16. ale tym razem już jest bez człowieka w środku, a kolor balonu jest w barwach tęczy, z przewagą czerwieni i innych ciepłych kolorów ; ponadto na grzbiecie strusia jest wiatrak wsród zieleni , obok strumień... Kolory balonu skojarzyły mi się z wczesną jesienią - przyszłego roku (teraz już listopad), wtedy prawdopodobnie będziesz mogła startować w biegach ; wiatrak skojarzył mi się z Holandią i poszukałam, kiedy są tam jakieś międzynarodowe biegi długodystansowe - okazuje się, że w Amsterdamie jest taki bieg -  20 października 2020 ;) co prawda to jest maraton  :D 

Tyle, jeśli chodzi o kolano. Pamiętaj - to tylko wróżba z kart, liczy się zaś opinia lekarza

 

Pytałaś ogólnie o zdrowie - tu tak samo : od tego jest lekarz ; mogę ci powiedzieć, co moim zdaniem jest w kartach, ale nic nie zastąpi zdrowego rozsądku i wizyt u specjalistów - lekarzy

1. Gdzie jestem 45. Sad embrace (w uścisku smutku, otulona smutkiem)

2. Dokąd zmierzam 38. Heal the "Ouch" (uleczenie bólu, leczenie) oraz 1. Bone Collector (zbieracz kości, kolekcjoner kości)

oraz ogólna 

3. karta RADA 7. Into the Unknown (w nieznane)

 

Być może kolano nie jest zasadniczą rzeczą, która Ci dokucza - karta 45. Sad Embrace  (poz.1) pokazuje elfa, który sieci troszke skulony i jedną ręką obejmuje kolana, a druga trzyma się za kark - dokuczają Ci bóle szyi, głowy ?

Kolejna karta 38. Heal the "Ouch" (poz.2) pokazuje liska z okładem chłodzącym na głowie, naprzeciw niego szop pracz w czapeczce pielęgniarki/pomocy medycznej (biała czapeczka z czerwonym krzyżem) wskazywałaby na kłopoty z bólami głowy ...

Razem z tą kartą na pozycji nr 2 jest karta 1. Bone Collector - na której widzimy siedzącą na ziemi starszą panią, a wokół jej głowy jest złoty krąg , w którym pojawiają się napisy, przy samej zaś głowie biała chmurka/mgiełka, wokół dużo czaszek zwierząt ; kobieta ma zadowolony wyraz twarzy  (na marginesie : nie robi ona zwierzętom krzywdy, mają do niej zaufanie - tuż obok siedzi zajączek, a nieco dalej kuna/łasiczka)

Być może jest to wskazówka, zeby zwrócić właśnie uwagę na układ kostny... obok kobiety jest okgrągła tarcza zegara, na niej niektóre liczby są ciemniejsze (4 najmocniej, potem 8 oraz 10) - nie wiem, czy to ma znaczenie, ale może odnoszą się do kręgów w kręgosłupie... 

Jak widzisz, wymyślić można sporo, pytanie ile z tego ma odbicie w rzeczywistości...

Przypominam : od kłopotów ze zdrowiem są lekarze

 

Została nam jeszcze jedna karta - karta RADA (ogólnie na temat zdrowia, jest całkiem po prawej stronie  zdjęcia rozkładu ) : 7. Into the Uknown (poz. 3, rada) - na niej kobieta z opaską na oczach, w lewej ręce trzyma wagę, na jednym ramieniu wagi wisi biała, błyszcząca jak perła kuleczka, na drugim - złoty klucz ze skrzydełkami ; waga zawzyczaj sugeruje by zachować  balans - tu pomiędzy tym, co jest dla Ciebie ważne, istotne (klucz może być kluczem do szczęścia, do czegoś, co Ci otwiera jakieś furtki - czyli ułatwia coś, daje dostęp do czegoś), a tym, co reprezentuje perła-kuleczka ... hmm... tu może ona wskazywać na a. pieniądze b. lekarstwa->leczenie ;  ze względu na to, że kobieta ma zasłonięte oczy, może warto się nimi zainteresować ; bóle głowy mogą mieć różne przyczyny, nie tylko od kręgosłupa

 

Na koniec zamieszczam karty

Mam nadzieję, że zdrowie będzie Ci dopisywać, a kłopty z kolanem szybko miną :koniczynka:

 

3d9e7c9471dd3449med.png

 

dziekuje bardzo

kolano od sierpnia, bylam u ortopedy i fizjo,wszyscy potwierdzili ta sama diagnoze, kolano skoczka,czyli mam rozciagac czworoglowy itd..i cwiczenia mobilizacyjne. Niby nic powaznego,ale zalezy by mi to zeszlo do konca roku,bo planuje wyjazd pozniej i start do ktorego chce sie przygotowac (start w kwietniu)

 

bole glowy rzadko miewam,ale raz niedawno mialam mega silny,az sie wystraszylam

przeszlo

tak poza tym wszystko ok

mialam 2 zlamania kosci 2 lata temu ;-)(pechowe);))

pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 16:20, Makryz napisał:

Hej @Ava55! :) a czy mogę ja poprosić na pracę

Witam  :)  

Rozłożyłam karty ; ponieważ były trochę dla mnie mało czytelne dołożylam do każdej pozycji po 1 karcie, a do rady  2 karty

Teraz jakoś lepiej mi się układa w całość. Pierwsza karta mnie zdziwiła i dała do myślenia, czy aby już nie jestem zmęczona magicznym spacerem
Liczę na komentarz, bo jestem ciekawa jak to się ma do Twojej sytuacji - czy coś się zgadza...

 

Lecim z tym koksem ;)

 

1. Skąd przychodzę : karta 8. Coming toegether (spotkanie się, połaczenie) i dołożona 21. Field of Dreams (Pola marzeń)  - jak mówiłam, pierwsza karta spowodowała u mnie lekką frustrację, o co chodzi - ale tak myślę, że założyłeś chyba z kimś spółke, jakieś wspólne przedsięwzięcie (może nawet z bliską Ci osobą albo koleżanką lub dobrym kolegą ) i, że było to jakieś spełnienie Twoich, Waszych marzeń, realizacja planów ; mieliście dużo pomysłów i było fajnie ; trudno tu dużo mówić o finansach, na poczatku chyba było nieźle - bo te korony na serduszkach z karty nr 8. nie wskazują na biedę... było lub wisiało w powietrzu jakieś małe "ale" - nie wiem, czy w Waszej umowie, czy jeden z pomysłow nie był trafiony (jedno z jajeczek na karcie nr 21. jest takie dziwne, dla mnie to z niego wykluwa się nie elf  a jakiś rekinek ;) ) ; ale początki pozytywne były

 

2. Gdzie jestem : karta nr 11. Balancing act (balansowanie) dołożona 39. Protecting Treasure (chroniąc skarb)

Tu wygląda na to, że coś siada - jedna ze stron przejmuje bardziej kontrolę, a może wygląda to tak, ze jedna sie trochę wyłącza z przedsięwziecia, poświęca mu mniej uwagi i składa więcej obowiązków na drugą stronę/osobę... Wasze wspólne przedsięwzięcie zaczyna się chwiać, stateczek na karcie nr 11. ledwo utrzymuje równowagę

Dołożona karta nr 39. mówi o tym, że przynajmniej jedno z Was chce zachować, dalej ciągnąć tę działalność, trzyma się tego kurczowo, próbuje przedłużyc temu przedsięwzieciu byt ; ponadto - być może - jedno z Was chce wiecej, wiekszego udziału w zyskach i też wiecej odkładać, a mniej inwestowania, tak jakbyście sie różnili  też podejściem jak ma sie rozwijać ten biznes, że jedno zrobiło się bardziej zachowawcze... Ale możę tu już idę za daleko

 

3. Dokąd zmierzam : karta 17. Ghostlands (kraina widm, duchów) i dołożona 15. One-ring Circus (występ solo w cyrku) - całość nie idzie w dobrym kierunku, ta Twoja praca... na rysunku z karty nr 17. są dwa wyjścia w tym domu duchów (wybór niby jest - ale to pozornie jest wybór, bo to dom duchów, a one lubią wprowadzać w błąd, pokazywać co innego niż jest), być może to drugie wyjście prowadzi donikąd...

Jest też wskazówka na wielkim zegarze - i ja bym powiedziała, że już jest na nim nie "za pięć dwunasta", ale nawet  "pięć PO dwunastej", tak jakbyś podejmował spóźnione działania w przyszłości - albo nie podjął ich na czas...

Dom duchów, kraina duchów - mogą wskazywać na fiasko przedsięwzięcia w obecnej formie albo na Twoje lęki, obawy związane z tym, jak funkcjonujesz w tej pracy, jak to działa, w jakim kierunku się rozwija - nie jest/nie będzie chyba po Twojej myśli

Na dołożonej karcie nr 15. jest słoń, na którym siedzi artystka cyrkowa - tak jakby jedna osoba chciala wziąć ster w swoje ręce, ale jeśli chodzi o pracę - to już nie bardzo...  Słoń próbuje się oswobodzić (jedna z lin jest już luźna, słoń sięga trąbą w kierunku siodła) i co, zabawne jak się przyjrzeć trąbie słonia, to jej końcówka przypomina znany gest ze środkowym palcem :D inaczej mówiąc, nie godzisz się na wykorzystywanie, ale idzie to powoli bo słoń ma swoją masę i cierpliwość, może na początku wydaje się, że jest spokojny i wciąż jeszcze cierpliwy, ale to jest już na granicy pożegnania się z panią na grzbiecie ...

 

I na koniec, jak zwykle karta RADA : karta 44. Strength (siła, moc, wysiłek) i dołożone dwie karty karta 18. Magic Stream (magiczny strumień) i karta 35. Education (edukacja, dokształcanie się, kształcenie) 

Rada jest taka - możesz spróbować udźwignąć całość sam, w każdym razie - zbierz się w sobie i powalcz o to, co dla Ciebie cenne ; jeśli to była praca z kimś bliskim, to i tak nie chyba ma co liczyć, że coś między Wami będzie, czy to przyjaźń czy większe uczucie (kobieta na rysunku ciska kulą-Ziemia, a na niej drzewo - jako symbol wspólnego działania , czyli rzuca nim) -tu wszystko jedno, czy to Ciebie czy tę drugą osobę przedstawia karta, trzeba podjąć duży wysiłek i zadziałać, ale samodzielnie chyba...

Na karcie dołożonej nr 18. jest na środku rzeka, ktora oddziela od siebie dwa pola, po jednej stronie biały ptak, czapla - po drugiej małe (moze nawet uschnięte ?) drzewko - ta karta wyraźnie pokazuje, ze jest różnica interesów i, że jest potrzeba przekroczenia pewnego Rubikonu, podjęcia decyzji - że nie po drodze Wam dalej ; w głębi na środku jest źródło strumienia, wypływające z wysokiej góry -może to ten pomysł, który Was dzieli, ale jest też bardzo obiecujący...  co ciekawe, góra wydaje się mieć kształt człowieka, może dziecka siedzącego w sadzawce

Na karcie dodatkowej nr 35. jest kobieta, osoba, która siedzi zaczytana, uczy się - obok niej znów czapla, przygląda się - tu jako wskazówka dokształcenie się... ale jeśli nie pomyliłam się co do tej spółki, to może też tak być, że jedno z Was bardziej skłania się ku nauce, a drugie idzie w kierunku bardziej pracy - takie trochę rozdzielenie zainteresowań... co jeszcze, patrząc na tę kartę czasem mam wrażenie, że Ty jesteś też tym małym ludzikiem, istotą, ktora unosi się nad książką w obłoczku światła a ożywia Cie ta druga osoba... pamiętasz bajkę o Dziadku do orzechów ? tak mi się skojarzyło :) 

 

Podsumowując - bardzo jestem ciekawa, czy dobrze odczytałam karty ; mówią one, że coś Ci się psuje w Twojej sytuacji oraz, że warto rozważyć pójście swoją drogą - choć nie będzie to łatwe :ok:

Pozdrawiam i życzę sukcesu :koniczynka:, mądrych decyzji :dziadek:- bo karty to tylko karty, sam pewnie wiesz najlepiej na czym stoisz ...

Powodzenia !

PS. dodam, że karty takie bardziej "babskie" są (mam na myśli talię), więc kobiety na obrazkach mogą mylić

 

Załaczam też zdjęcie rozkładu

 

d5023a940ec34bbamed.png

 

Edytowane przez Ava55
mały porządek zrobiłam, bo się opisy kart nieco wymieszał i 2x to samo mi się napisało :)y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ana50 napisał:

Dzień dobry, czy mogłaby prosić o rozklad na zycie uczuciowe Sandra 08.04.1992

 

Ana50 - witaj :thanks:  - nie masz niestety 20 postów, a taki jest wymóg tego wątku

 

 

Niezależnie od tego - jestem już zmęczona i chyba nie dojdę do znaku z kolejną wróżbą... na razie musze odpocząć :poddaje_sie:

Na razie proszę się już nie dopisywać

 

Wątek chętnie zostawiłabym otwarty - żeby można było co się da zweryfikować :ok:

 

@Makryz - będę wyglądać Twojego komentarza do wrózby :) :_buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @Ava55!


Dziękuję Ci bardzo za Twój rozkład i poświęcony mi czas :bukiet: Mam nadzieję, że nie jesteś zmęczona przeze mnie. Po prostu jestem ciężkim i trudnym egzemplarzem ;p W związku z tym, że prosiłem Ciebie o rozkład na pracę i myślałem tylko i wyłącznie o pracy zawodowej także ograniczę się wyłącznie do tego pola.

 

Cytat

1. Skąd przychodzę : karta 8. Coming toegether (spotkanie się, połaczenie) i dołożona 21. Field of Dreams (Pola marzeń)  - jak mówiłam, pierwsza karta spowodowała u mnie lekką frustrację, o co chodzi - ale tak myślę, że założyłeś chyba z kimś spółke, jakieś wspólne przedsięwzięcie (może nawet z bliską Ci osobą albo koleżanką lub dobrym kolegą ) i, że było to jakieś spełnienie Twoich, Waszych marzeń, realizacja planów ; mieliście dużo pomysłów i było fajnie ; trudno tu dużo mówić o finansach, na poczatku chyba było nieźle - bo te korony na serduszkach z karty nr 8. nie wskazują na biedę... było lub wisiało w powietrzu jakieś małe "ale" - nie wiem, czy w Waszej umowie, czy jeden z pomysłow nie był trafiony (jedno z jajeczek na karcie nr 21. jest takie dziwne, dla mnie to z niego wykluwa się nie elf  a jakiś rekinek ;) ) ; ale początki pozytywne były 

 

Nie prowadzę żadnej spółki czy firmy, która zarabia pieniądze i daje mi utrzymanie chociaż bym bardzo chciał i wkładam wiele wysiłku poza pracą aby ruszyć z kopyta :) Jestem zwykłym, szarym etatowym pracownikiem. Przyszedłem do firmy jako całkowity nowicjusz i pracowałem z kilkoma nowymi osobami w zespole co może symbolizować karta 8. Coming toegether. Następnie każdy z nas poszedł w swoją stronę, został przydzielony do innego zespół lub zmienił dział. Myślałem, że w pracy będę robił więcej rzeczy technicznych i mniej rutynowych akcji - na tym polu zawiodłem się i nie przystaje to do moich pierwszych wyobrażeń o pracy :) Także znacznie więcej koordynowania i komunikacji. Mam wrażenie że z uwagi na pewnego rodzaju "balast" technologiczny i wcześniejszy wybór podjęty w firmie, każda kolejna decyzja jest łataniem poprzednich problemów.

 

W dniu 11.11.2019 o 13:12, Ava55 napisał:

2. Gdzie jestem : karta nr 11. Balancing act (balansowanie) dołożona 39. Protecting Treasure (chroniąc skarb)

Tu wygląda na to, że coś siada - jedna ze stron przejmuje bardziej kontrolę, a może wygląda to tak, ze jedna sie trochę wyłącza z przedsięwziecia, poświęca mu mniej uwagi i składa więcej obowiązków na drugą stronę/osobę... Wasze wspólne przedsięwzięcie zaczyna się chwiać, stateczek na karcie nr 11. ledwo utrzymuje równowagę

Dołożona karta nr 39. mówi o tym, że przynajmniej jedno z Was chce zachować, dalej ciągnąć tę działalność, trzyma się tego kurczowo, próbuje przedłużyc temu przedsięwzieciu byt ; ponadto - być może - jedno z Was chce wiecej, wiekszego udziału w zyskach i też wiecej odkładać, a mniej inwestowania, tak jakbyście sie różnili  też podejściem jak ma sie rozwijać ten biznes, że jedno zrobiło się bardziej zachowawcze... Ale możę tu już idę za daleko

Czuję się zablokowany, sfrustrowany technologią i czasami ludźmi z którymi współpracuję. Szukam nowych możliwości i realizacji poza pracą ;p W firmie nie mam szans na podwyżkę. Z drugiej strony to "pewna" i "stabilna praca", ale co raz głośniej mówi się o redukcji etatów. Są jakieś przymiarki co do po poszczególnych działów. Wartość, którą dostarcza nasz produkt jest mniejsza niż przewidywana i jest przedstawiana na papierze. Rozwój produktu przebiega wolniej niż to planowano. Króluje polityka, iluzje i zapewnianie o doskonałości wdrażanych rozwiązań – współpracujemy z inną firmą, która dostarcza najważniejsze komponenty i jesteśmy od niej całkowicie uzależnieni. Jakość ich komponentów pozostawia wiele do życzenia. Brakuje jasnego określenia kryteriów sukcesu i porażki. Z drugiej strony jest to jeden z kluczowych produktów w firmie, który zastąpi co najmniej kilka starych – to wyjście na przyszłość.

 

W dniu 11.11.2019 o 13:12, Ava55 napisał:

3. Dokąd zmierzam : karta 17. Ghostlands (kraina widm, duchów) i dołożona 15. One-ring Circus (występ solo w cyrku) - całość nie idzie w dobrym kierunku, ta Twoja praca... na rysunku z karty nr 17. są dwa wyjścia w tym domu duchów (wybór niby jest - ale to pozornie jest wybór, bo to dom duchów, a one lubią wprowadzać w błąd, pokazywać co innego niż jest), być może to drugie wyjście prowadzi donikąd...

Jest też wskazówka na wielkim zegarze - i ja bym powiedziała, że już jest na nim nie "za pięć dwunasta", ale nawet  "pięć PO dwunastej", tak jakbyś podejmował spóźnione działania w przyszłości - albo nie podjął ich na czas...

Dom duchów, kraina duchów - mogą wskazywać na fiasko przedsięwzięcia w obecnej formie albo na Twoje lęki, obawy związane z tym, jak funkcjonujesz w tej pracy, jak to działa, w jakim kierunku się rozwija - nie jest/nie będzie chyba po Twojej myśli

Na dołożonej karcie nr 15. jest słoń, na którym siedzi artystka cyrkowa - tak jakby jedna osoba chciala wziąć ster w swoje ręce, ale jeśli chodzi o pracę - to już nie bardzo...  Słoń próbuje się oswobodzić (jedna z lin jest już luźna, słoń sięga trąbą w kierunku siodła) i co, zabawne jak się przyjrzeć trąbie słonia, to jej końcówka przypomina znany gest ze środkowym palcem :D inaczej mówiąc, nie godzisz się na wykorzystywanie, ale idzie to powoli bo słoń ma swoją masę i cierpliwość, może na początku wydaje się, że jest spokojny i wciąż jeszcze cierpliwy, ale to jest już na granicy pożegnania się z panią na grzbiecie ...

I tutaj robi się bardzo ciekawie :) Myślę poważnie o zmianie firmy, jestem trochę przyblokowany sprawami prywatnymi i swoimi iluzjami. No kurczę boję się! Boję się nowych ludzi, nowego miejsca, dodatkowych dojazdów. Nie wiem co zrobić, aby było lepiej, a nie gorzej. Co do pracy to będę miał zaraz dłuższy 3 miesięczny okres wypowiedzenia co może mi znacząco utrudnić jej zmianę. Z drugiej strony czuję, że słyszę obietnice bez pokrycia, pieprzenie i nie wierzę w niczyje słowo :D ja oczekuję konkretu. Czas wziąć się w garść. Frustracja - technologiczna, ograniczony rozwój ze względu niektórych na ludzi i brak podwyżki - lipa :dance: Alternatywną może być wyjazd za granicę, ale ja tego nie pragnę.

 

W dniu 11.11.2019 o 13:12, Ava55 napisał:

I na koniec, jak zwykle karta RADA : karta 44. Strength (siła, moc, wysiłek) i dołożone dwie karty karta 18. Magic Stream (magiczny strumień) i karta 35. Education (edukacja, dokształcanie się, kształcenie)  

Rada jest taka - możesz spróbować udźwignąć całość sam, w każdym razie - zbierz się w sobie i powalcz o to, co dla Ciebie cenne ; jeśli to była praca z kimś bliskim, to i tak nie chyba ma co liczyć, że coś między Wami będzie, czy to przyjaźń czy większe uczucie (kobieta na rysunku ciska kulą-Ziemia, a na niej drzewo - jako symbol wspólnego działania , czyli rzuca nim) -tu wszystko jedno, czy to Ciebie czy tę drugą osobę przedstawia karta, trzeba podjąć duży wysiłek i zadziałać, ale samodzielnie chyba...

Na karcie dołożonej nr 18. jest na środku rzeka, ktora oddziela od siebie dwa pola, po jednej stronie biały ptak, czapla - po drugiej małe (moze nawet uschnięte ?) drzewko - ta karta wyraźnie pokazuje, ze jest różnica interesów i, że jest potrzeba przekroczenia pewnego Rubikonu, podjęcia decyzji - że nie po drodze Wam dalej ; w głębi na środku jest źródło strumienia, wypływające z wysokiej góry -może to ten pomysł, który Was dzieli, ale jest też bardzo obiecujący...  co ciekawe, góra wydaje się mieć kształt człowieka, może dziecka siedzącego w sadzawce

Na karcie dodatkowej nr 35. jest kobieta, osoba, która siedzi zaczytana, uczy się - obok niej znów czapla, przygląda się - tu jako wskazówka dokształcenie się... ale jeśli nie pomyliłam się co do tej spółki, to może też tak być, że jedno z Was bardziej skłania się ku nauce, a drugie idzie w kierunku bardziej pracy - takie trochę rozdzielenie zainteresowań... co jeszcze, patrząc na tę kartę czasem mam wrażenie, że Ty jesteś też tym małym ludzikiem, istotą, ktora unosi się nad książką w obłoczku światła a ożywia Cie ta druga osoba... pamiętasz bajkę o Dziadku do orzechów ? tak mi się skojarzyło :) 

Hej! To już się dzieje. Uczę się, przede wszystkim nowych umiejętności, technologii oraz tworzę własne portfolio. Muszę się przecież czymś pochwalić szczególnie jeśli chciałbym skłonić kogoś do zapłacenia mi więcej :D co nie? Rozumiem, że nie ma wyjścia - rozwiązaniem jest zmiana pracodawcy i zgoda na dodatkowy wysiłek. Ja skupiam się na wielu rzeczach na raz, próbuję osiągnąć konsensus. Ważny jest dla mnie komfort życia, nie chcę wiecznie dojeżdżać i być zombie w komunikacji miejskiej, a obecna praca jest "komfortowa" bo godzi wiele moich interesów - dojazd, zarobki, podejście do ludzi.

 

W dniu 11.11.2019 o 13:12, Ava55 napisał:

Podsumowując - bardzo jestem ciekawa, czy dobrze odczytałam karty ; mówią one, że coś Ci się psuje w Twojej sytuacji oraz, że warto rozważyć pójście swoją drogą - choć nie będzie to łatwe :ok:

Pozdrawiam i życzę sukcesu :koniczynka:, mądrych decyzji :dziadek:- bo karty to tylko karty, sam pewnie wiesz najlepiej na czym stoisz ...

Powodzenia !

PS. dodam, że karty takie bardziej "babskie" są (mam na myśli talię), więc kobiety na obrazkach mogą mylić

Tak, karty są babskie :) Myślę że Ci dobrze poszło, zastanawiam się co zasugerowało spółkę - wiesz pracujemy w zespołach projektowych stąd może takie skojarzenie.

 

 

Pozdrawiam

Makryz

Edytowane przez Makryz
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Makryz napisał:

zastanawiam się co zasugerowało spółkę

karta "Coming together", nie wiem dlaczego tak ją odczytalam :)

- myślę, że u mnie już zmęczenie materiału się odezwało, starałam się - ale raczej poległam :D 

bardzo Ci dziękuję :bukiet2: za obszerny opis, przyjrzę się jeszcze kartom w tym kontekście ...

pozdrawiam ciepło i - powodzenia w pracy :ok:

Edytowane przez Ava55
toegether ->together
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Arbogast napisał:

I ja się zgłaszam na wrozbe dot miłości.

prosił, prosił i uprosił ;)

dziś św. Katarzyny  - jak mówi Arbo - dzień wróżb miłosnych dla mężczyzn

 

wróżba na rok 

1.  Skąd przychodzę : karta nr 38. Heal the Ouch (uleczyć ból) - wygląda na to, że kiedyś była pani, ktora Cię zraniła, zapadła mocno w pamieć i serce; -na karcie jest lisek, do którego podchodzi inne zwierzątko z różą i próbuje mu pomóc - możliwe też, że próbując zapomnieć tamtą osobę wchodziłeś w inne związki choć niekoniecznie tworzyłeś z tymi innymi paniami parę, (lis vs szop-pracz nie są tego samego gatunku), innymi słowy trudno Ci było/jest znaleźć kogoś ze swojej bajki, lisek na obrazku jest nieco nieobecny choć daje się pocieszać - przy czym pocieszenie jest takie bardziej cielesne niż duchowe/emocjonalne (na grzbiecie szopa siedzi malutka kobietka, troszkę jak na koniu :P ), róża symbolizuje tu też że są/były to ładne osóbki - ale cierpienie nadal zostaje (róża jest kwiatem z cierniami) ; tło jest lekko różowe, takie subtelne i kobiece, a wokół nastrojowe świeczki - nie powiem, że nie czerpałeś przyjemności z tych kontaktów/związków 

 

2. Gdzie jestem : karta nr 14. Ride the wave  (Jazda na fali  )i karta nr 30. Making a Choice (Dokonywanie wyboru) - myślę, że jest teraz ktoś koło Ciebie, z kim potrafisz miło spędzać czas - być może jest to bardziej przyjaciółka/kumpela niż dziewczyna i chyba macie sporo wspólnego ze soba i nieraz ona powoduje, że fajnie się przy niej czujesz - taki troszke uskrzydlony, lekki (na grzbiecie wiekszego delfina siedzi elf/wróżka ze skrzydełkami ) ; będąc w jej towarzystwie nie musisz myśleć o niczym, może nawet tak troszke się "resetujesz" ;

druga karta nr 30. to karta mówiąca o wyborach : na końcu skalnej drogi są dwa konary, z których zwisają w dół jakby wodorosty - mam wrażenie, ze już dłuższy czas nosisz się z jakąś decyzją - po lewej stronie okno, gdzie jest wiosna, po drugiej stronie okno z polarnym krajobrazem... na początku kamiennej drogi siedzi ptak, po prawej... tak sobie myślę, ze bardziej się skłaniasz ku tej polarnej wersji, zamrożenia  - że nie chcesz bardziej rozwijać tego kontaktu, choć myślę ze pani na to czeka (i to trwa już trochę tak w zawieszeniu)

 

3. Dokąd zmierzam : karta nr 1. Bone Collector (kolekcjoner/zbieraczka kości) i karta nr 9. Storm fields (burzowe pola) - pierwsza z kart (nr 1.) wskazuje na to, że trudno będzie Ci się oderwać od przeszłości, wciąż chętnie do niej  bedziesz wracał i oglądał skarby tam zgromadzone, dużo też będzie się działo w Twojej głowie, myślach  - więcej niż w rzeczywistości - inaczej mówiąc nie będziesz podejmował zbyt wielu działań - być może uważasz, że jak ma się coś fajnego wydarzyć, to i tak się wydarzy bez wielkiego Twojego udziału ; nie masz też ochoty za dużo w sobie zmieniać, lubisz swoją strefę komfortu

Natomiast karta nr 9. ostrzega przed nadchodzącą burzą - Twoje spokojne życie może zostać wywrócone do góry nogami, może się coś wydarzyć co Cię zbije z tropu, zaskoczy a nawet zmieni Twoje nastawienie do tematu... 

 

Karta RADA : karta nr 43. Details, details (szczegóły, szczegóły) i karta 54. Encouragement (zacheta, otucha) - pierwsza karta ( nr 43.)mówi o tym, że być może zbytnio przywiązujesz wagę do szczegółów.. widać też mnóstwo porozkładanych książek - tak sobie myślę, czy nie masz za bardzo książkowego podejścia do miłości/partnerki, zbyt wyideailzowanego;  kompas leżący na książkach pokazuje na znak Wagi - być może ważne wydarzenia będą w tym okresie (wrzesień-październik), ale jest też możliwe, że powinieneś przyjrzeć się komuś spod znaku Wagi... lupa powiększa słowo "clarity" - czyli uzyskasz jasność, jasność myśli co do kogoś i Twoich uczuć wzgledem tej osoby , co do pewnej sytuacji- jeśli tylko przestaniesz zwracać uwagę na detale, a spojrzysz na to, co istotne

Karta nr 54. pokazuje dwie żyrafy, jedna pochyla się nad drugą,  w ciepłym geście, chęci przytulenia - tu mam dwa skojarzenia : jedno to, że być może między Tobą i Twoją partnerką będzie spora różnica wieku :) a druga - że to też może mówić  (w połączeniu z kartą 43.) o dziecku :P  - zatem uwaga na szczegóły ;)  niezależnie od tego - ta karta pokazuje, że jest obok Ciebie ktoś, kto chce Ci pomóc, może daje Ci na różne sposoby znać o tym... EDIT : tak jeszcze myśle, że ta karta 54. to może być zachęta, żebyś się na coś odważył (może chodzi Ci jakaś myś po głowie...)

 

Tako karty rzeką, a czas pokaże :D

wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku :czarodziej:

 

22ac139173bee60amed.png

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 godzin temu, Ava55 napisał:

prosił, prosił i uprosił ;)

dziś św. Katarzyny  - jak mówi Arbo - dzień wróżb miłosnych dla mężczyzn

 

wróżba na rok 

1.  Skąd przychodzę : karta nr 38. Heal the Ouch (uleczyć ból) - [...]

 

2. Gdzie jestem : karta nr 14. Ride the wave  (Jazda na fali  )i karta nr 30. Making a Choice (Dokonywanie wyboru) - [...]

 

3. Dokąd zmierzam : karta nr 1. Bone Collector (kolekcjoner/zbieraczka kości) i karta nr 9. Storm fields (burzowe pola) - [...]

 

Karta RADA : karta nr 43. Details, details (szczegóły, szczegóły) i karta 54. Encouragement (zacheta, otucha) - [...]

Tako karty rzeką, a czas pokaże :D

wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku :czarodziej:

 

 

Bardzo dziękuje za wróżbę :)

1. Zgadza się - wszystko się zgadza, a Twoja interpretacja jest bardzo szczegółowa, wiele szczegółów wydobyłaś z tych obrazków na karcie. W istocie tak to wyglądało.

2. Tutaj chyba chodzi trochę o innego, bo nikogo obecnie nie mam, z nikim się nie spotykam, może chodzi po prostu o jakieś takie znajomości trochę z doskoku na imprezach w weekend :) to może dawać efekt odprężenia i resetu. Co do drugiej karty wyboru - hmm, w istocie jestem w takiej sytuacji, w której z jednej strony chciałby miłości, z drugiej dobrze mi jest tak jak jest i ta miłość wymagałaby wysiłku, na który teraz nie mam siły.

3. Niechybnie tak... siedzę w przeszłości, ale ciekawi mnie ta burza, o co może chodzić....

4. A tutaj karty fajnie pokazały, że mam książkowe podejście i zwracam uwagę na detale ale w kontekście kart rady chodzi o to by jednak spuścić z tonu? Ta druga karta brzmi obiecująco, ale co to oznacza, żeby się rozglądać za jakąś młódką? :)

 

Kart są bardzo ładne i niesamowicie wiele szczegółów z nich można wyciągać. Chyba sam się zainteresuję tą talią :)

 

Dziękuję za życzenia i również życzę, wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Arbogast napisał:

Ta druga karta brzmi obiecująco, ale co to oznacza, żeby się rozglądać za jakąś młódką?

albo za Macron-ową :D

 

co do tej osoby wokół Ciebie... możliwe, że po prostu chodzi o taką niezobowiązującą zabawę 

 

 

38 minut temu, Arbogast napisał:

w kontekście kart rady chodzi o to by jednak spuścić z tonu?

niekoniecznie tak bym to ujęła :) 

wiesz, może podchodząc w sposób jaki podchodzisz do realcji/partnerki coś ważnego/ktoś Ci umyka

 

dziękuję za życzenia :)  i info zwrotne :ok:

 

PS. karty są fajne, trochę takie babskie - jak już kiedyś pisałam ; jest do nich dołączona ksiązeczka, ale ja średnio kieruję sie tamtymi opisami

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@anitka-lu - hej :)

przez najbliższych kilka dni mam nieco zamieszania i problem też w tym, że chyba troszkę straciłam wenę :D

 

odezwę się do Ciebie w przyszłym tygodniu i dam znać, jeśli sytuacja się poprawi :koniczynka:

- chyba, że Twoje pytanie będzie już wtedy nieaktualne, to będzie po sprawie

 

pozdrawiam:thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ava55 napisał:

@anitka-lu 

a na co chcesz wróżbę ?

 

@84justi  i @anitka-lu

wróżby mogę zrobić dopiero w przyszłym tygodniu

 

będą to  już ostatnie w tym roku

a potem zobaczymy

Dziękuję za czas :) chciałabym zapytać co Mnie tak blokuje w relacjach damsko-męskich, w zasadzie to w ogóle w relacjach z ludźmi (mam do nich ogromnego pecha)? Anita

Edytowane przez anitka-lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @anitka-lu

 
Zrobiłam dwa rozkłady, żeby się lepiej zorientować - na Twoje relacje z ludźmi oraz na  rozwój sytuacji
 
Pierwszy rozkład pokazuje odpowiedź na to jak jesteś postrzegana
1. Jak Cię widzą inni i Ty  (co wspólnie widzicie) - karta nr 10 Rock bottom (skalne dno, spód)
2. Jak Ty sama siebie widzisz (czego nie widzą inni) - karta nr 20 Flying (latanie)
3. Co widzą inni lecz Ty nie - karta nr 11 Balancing act (balansowanie)
4. Czego nikt nie widzi - karta nr 30 Making a choice (dokonywanie wyboru)
 
patrząc na wszystkie 4 karty dostrzegam jakąś dwoistość, przeciwieństwa... 
 
karta nr 10 (poz.1,  skalny spód) to ciasny korytarz zakończony ścianą, górą i dołem idzie droga wśrod traw - ale nie ma nieba, po bokach też jakby ściany, same ograniczenia i na koniec dochodzisz do kamiennej ściany ; całośc wygląda też trochę jak studnia
- może na zewnątrz pokazujesz się jako realistka, a nawet pesymistka ; mocno trzymasz się wyznaczonych reguł i nie próbujesz nic zmieniać ani poza nie (reguły) wychodzić, nie używasz wyobraźni, inicjatywy - może z lęku jak to zostanie odebrane
naprzeciw tej karcie stawia się karta jak Ty siebie widzisz, bądź chciałabyś postrzegać karta nr 20 (poz.2, latanie) - jest na niej szalony źrebak, koń ze skrzydlami, Pegaz unoszący się wysoko nad zielonym labiryntem... calkowite przeciwieństwo karty z poz.1 - wewnątrz jesteś niepoprawną optymistką, chciałabyś wierzyć, że wszystko jest możliwe - że kłopoty można lekko przeskoczyć, że świat gdzieś-tam jest piękny... pytanie dlaczego obawiasz się przyjąć taka postawę na zewnątrz
 
karta nr 11 (poz.3, balansowanie) mówi o tym jak Cię widzą inni ale Ty tego  (tych sygnałów) nie odbierasz, nie odczuwasz, nie widzisz tego aspektu Twojego działania/osobowości - jest na nim delikatna kobieta, która na nici, jak balonik albo latawiec, prowadzi mały stateczek...
- inni widzą, że jesteś delikatną osobą, której równowagę łatwo zburzyć - raz jest dobrze a raz całkiem źle, łatwo na Ciebie wpływać i manipulować Tobą - bo sama siebie też nie jesteś pewna - może dlatego uciekasz w bezpieczną zamkniętą przestrzeń z karty nr 10 (Rock bottom), gdzie niespodzianki Ci nie grożą, ale też nie ma żadnych fajerwerków ani możliwości wykazania się, zabłyśnięcia, zainspirowania sobą innych
karta nr 30 (poz.4, czego nikt nie widzi -dokonywanie wyboru) ukazuje kamienistą ścieżkę i dwoje okien/drzwi, a w nich - jak lato i zima,  jak wschód i zachód... mamy ponownie dwoistość, ta karta mówi o Twojej naturze - że jesteś jakby dwiema osobami jednocześnie i, że jest to sytuacja która już długo trwa albo może nawet inaczej - wynurza się z głebi Twojego emocnonalnego "Ja" : na obrazku ze ścieżki wychodzą dwa mocne konary - na nich okna - i na tych konarach wiszą wodorosty, jakby te konary wyłoniły się z jakichś głębin... być może masz taką ambiwalentną naturę, że raz jesteś bardzo pozytywnie nastawiona a innym razem zupełną pesymistką, twardo stąpającą po ziemi (bo czego tu dobrego oczekiwać gdy lepiej szykować się na najgorsze)
 
nie wiem, czy odnajdujesz siebie w tym opisie - ale ta dwoistość i taka diametralność zachowania bardzo się rzuca w oczy w tych kartach
być może z jednej strony ludzie Ciebie nie rozumieją, nie rozumieją pobudek Twojego działania/reakcji ale wykorzystują to, co umieją
- a z drugiej strony Ty sama masz dwoiste oczekiwania w stosunku do ludzi (a może i do siebie) - zanim się sparzysz, to bierzesz wszystko za dobrą monetę, a potem na odwrót, jesteś totalnie zniechęcona/zawiedziona
 
Zrobiłam jeszcze jeden rozkład, żeby zobaczyć jak to się może rozwijać i ewentualnie skąd się wzięło oraz zapytać o radę w kartach :
5. Przeszłość - karta nr 4 Spirit of place (Nastrój miejsca/sposób myślenia)
6. Czas obecny - karta nr 40 Follow the leader (iść za przywodcą)
7. Przyszłość  - karta nr 49 Talisman (talizman)
8. RADA  - karta nr 12 Slow and steady (powoli i stopniowo)
 
Patrzac na kartę nr 4 (poz.5, nastrój miejsca) mamy twarz kobiety-wrózki u podnóża góry czy też drzewa - nie wiemy tego, jej oczy patrza przed siebie ale w dół, całość trochę nostalgiczna - możliwe, że karty wskazują na przyczynę Twojej sytuacji, że tkwi ona w Twoim domu rodzinnym, wyprowadza się z tamtego czasu, może duży wpływ na to, czego teraz doświadczasz miała postać Twojej mamy albo sytuacja w domu - ze wzgledu na to, że kobieta patrzy własnie z poziomu podnóża góry/drzewa...
na karcie nr 40 (poz.6, teraz - idź za liderem) widzimy ścieżkę pełną pląsajacych postaci idąca w kierunku drzewa, na ktorym wisi zegar (a z ciekawości, o ktorej godzinie się urodziłaś ?
tam na zegarze jest jakby 14.50) i które stoi na środku drogi - tak jakbyś beztrosko szła docelowo prosto w to drzewo i nie bardzo jest jak je obejść - może to mówić o konieczności zmierzenia się z większymi problemami, na drzewo mozna się wspiąć, można je ściąć - ale trudno bedzie je obejść
karta nr 49 (poz.7, talizman) mówi o tym, dokąd zmierzasz w tym, co robisz - jest na niej kobieta, która stoi stopami na symbolach z dwóch różnych wierzeń/filozofii - jedno to znak runiczny, który bardziej kojarzy mi się z pragmatyzmem, energią ziemi a drugi to symbol wu-wei, symbol jedności w odmienności ; ponownie masz sygnał o dwoistości ponieważ każda noga stoi nad innym symbolem ; prawa ręka kobiety jest wyciągnięta, wyprostowana i trzyma w niej talizman, błękitną kulę a na tej ręce usiadł  to owad, jakby duża błekitna ważka...
Talizman może mówić o tym, że wciąż bedziesz poszukiwać siebie
kobieta na lewej łopatce ma tatuaż, po tej samej stronie, co leży runa; zwróć jednak uwagę, że znak wu-wei leży na ścieżce, a runa obok... tatuaż kojarzy mi sie z naznaczeniem, z czymś co otrzymałaś kiedyś, może piętno to za duże słowo, ale jestbto jakoś rodzaj obciążenia, lewa strona/ramię odpowiada za stronę emocjonalną (powiązana z prawą pólkulą) - więc to Ci wciąż jakoś ciąży
pytanie czym jest talizman, może jest to jakaś pomoc, czyjeś wsparcie
karta RADA - to karta nrn12 (poz.8, stopniowo i powoli), gdzie widzimy kobiete-elfa ze skrzydelkami, który tkwi do połowy w muszli ślimaka - znów jest przeciwieństwo, z jednej strony skrzydła, z drugiej - skorupka ślimaka, ktora utrudnia poruszanie się, a co tu mówić o lataniu...
 
Co karty mówią - że nic nie dzieje się szybko i Twoje uwolnienie się z tego niewygodnego ciężaru będzie wymagało cierpliwości i wysiłku,  trochę to potrwa - i może część z tych niedogodności warto zaakceptować, żeby łatwiej ruszyć do przodu, skoro nie da się od razu przeskoczyć jak tamten Pegaz...
 
Pozdrawiam :koniczynka:
 
Załaczam zdjęcia kart (mam nadzieję, że sie uda bo na razie mam tylko telefon, laptop padł)
1.   2.
3.  4.
 
5.  6. 7.
      8.
 
5c6679c716e4bf4dmed.jpg
 
b1a3b8603add8603med.jpg
 
Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ava55 napisał:

Witaj @anitka-lu

 
Zrobiłam dwa rozkłady, żeby się lepiej zorientować - na Twoje relacje z ludźmi oraz na  rozwój sytuacji
 
Pierwszy rozkład pokazuje odpowiedź na to jak jesteś postrzegana
1. Jak Cię widzą inni i Ty  (co wspólnie widzicie) - karta nr 10 Rock bottom (skalne dno, spód)
2. Jak Ty sama siebie widzisz (czego nie widzą inni) - karta nr 20 Flying (latanie)
3. Co widzą inni lecz Ty nie - karta nr 11 Balancing act (balansowanie)
4. Czego nikt nie widzi - karta nr 30 Making a choice (dokonywanie wyboru)
 
patrząc na wszystkie 4 karty dostrzegam jakąś dwoistość, przeciwieństwa... 
 
karta nr 10 (poz.1,  skalny spód) to ciasny korytarz zakończony ścianą, górą i dołem idzie droga wśrod traw - ale nie ma nieba, po bokach też jakby ściany, same ograniczenia i na koniec dochodzisz do kamiennej ściany ; całośc wygląda też trochę jak studnia
- może na zewnątrz pokazujesz się jako realistka, a nawet pesymistka ; mocno trzymasz się wyznaczonych reguł i nie próbujesz nic zmieniać ani poza nie (reguły) wychodzić, nie używasz wyobraźni, inicjatywy - może z lęku jak to zostanie odebrane
naprzeciw tej karcie stawia się karta jak Ty siebie widzisz, bądź chciałabyś postrzegać karta nr 20 (poz.2, latanie) - jest na niej szalony źrebak, koń ze skrzydlami, Pegaz unoszący się wysoko nad zielonym labiryntem... calkowite przeciwieństwo karty z poz.1 - wewnątrz jesteś niepoprawną optymistką, chciałabyś wierzyć, że wszystko jest możliwe - że kłopoty można lekko przeskoczyć, że świat gdzieś-tam jest piękny... pytanie dlaczego obawiasz się przyjąć taka postawę na zewnątrz
 
karta nr 11 (poz.3, balansowanie) mówi o tym jak Cię widzą inni ale Ty tego  (tych sygnałów) nie odbierasz, nie odczuwasz, nie widzisz tego aspektu Twojego działania/osobowości - jest na nim delikatna kobieta, która na nici, jak balonik albo latawiec, prowadzi mały stateczek...
- inni widzą, że jesteś delikatną osobą, której równowagę łatwo zburzyć - raz jest dobrze a raz całkiem źle, łatwo na Ciebie wpływać i manipulować Tobą - bo sama siebie też nie jesteś pewna - może dlatego uciekasz w bezpieczną zamkniętą przestrzeń z karty nr 10 (Rock bottom), gdzie niespodzianki Ci nie grożą, ale też nie ma żadnych fajerwerków ani możliwości wykazania się, zabłyśnięcia, zainspirowania sobą innych
karta nr 30 (poz.4, czego nikt nie widzi -dokonywanie wyboru) ukazuje kamienistą ścieżkę i dwoje okien/drzwi, a w nich - jak lato i zima,  jak wschód i zachód... mamy ponownie dwoistość, ta karta mówi o Twojej naturze - że jesteś jakby dwiema osobami jednocześnie i, że jest to sytuacja która już długo trwa albo może nawet inaczej - wynurza się z głebi Twojego emocnonalnego "Ja" : na obrazku ze ścieżki wychodzą dwa mocne konary - na nich okna - i na tych konarach wiszą wodorosty, jakby te konary wyłoniły się z jakichś głębin... być może masz taką ambiwalentną naturę, że raz jesteś bardzo pozytywnie nastawiona a innym razem zupełną pesymistką, twardo stąpającą po ziemi (bo czego tu dobrego oczekiwać gdy lepiej szykować się na najgorsze)
 
nie wiem, czy odnajdujesz siebie w tym opisie - ale ta dwoistość i taka diametralność zachowania bardzo się rzuca w oczy w tych kartach
być może z jednej strony ludzie Ciebie nie rozumieją, nie rozumieją pobudek Twojego działania/reakcji ale wykorzystują to, co umieją
- a z drugiej strony Ty sama masz dwoiste oczekiwania w stosunku do ludzi (a może i do siebie) - zanim się sparzysz, to bierzesz wszystko za dobrą monetę, a potem na odwrót, jesteś totalnie zniechęcona/zawiedziona
 
Zrobiłam jeszcze jeden rozkład, żeby zobaczyć jak to się może rozwijać i ewentualnie skąd się wzięło oraz zapytać o radę w kartach :
5. Przeszłość - karta nr 4 Spirit of place (Nastrój miejsca/sposób myślenia)
6. Czas obecny - karta nr 40 Follow the leader (iść za przywodcą)
7. Przyszłość  - karta nr 49 Talisman (talizman)
8. RADA  - karta nr 12 Slow and steady (powoli i stopniowo)
 
Patrzac na kartę nr 4 (poz.5, nastrój miejsca) mamy twarz kobiety-wrózki u podnóża góry czy też drzewa - nie wiemy tego, jej oczy patrza przed siebie ale w dół, całość trochę nostalgiczna - możliwe, że karty wskazują na przyczynę Twojej sytuacji, że tkwi ona w Twoim domu rodzinnym, wyprowadza się z tamtego czasu, może duży wpływ na to, czego teraz doświadczasz miała postać Twojej mamy albo sytuacja w domu - ze wzgledu na to, że kobieta patrzy własnie z poziomu podnóża góry/drzewa...
na karcie nr 40 (poz.6, teraz - idź za liderem) widzimy ścieżkę pełną pląsajacych postaci idąca w kierunku drzewa, na ktorym wisi zegar (a z ciekawości, o ktorej godzinie się urodziłaś ?
tam na zegarze jest jakby 14.50) i które stoi na środku drogi - tak jakbyś beztrosko szła docelowo prosto w to drzewo i nie bardzo jest jak je obejść - może to mówić o konieczności zmierzenia się z większymi problemami, na drzewo mozna się wspiąć, można je ściąć - ale trudno bedzie je obejść
karta nr 49 (poz.7, talizman) mówi o tym, dokąd zmierzasz w tym, co robisz - jest na niej kobieta, która stoi stopami na symbolach z dwóch różnych wierzeń/filozofii - jedno to znak runiczny, który bardziej kojarzy mi się z pragmatyzmem, energią ziemi a drugi to symbol wu-wei, symbol jedności w odmienności ; ponownie masz sygnał o dwoistości ponieważ każda noga stoi nad innym symbolem ; prawa ręka kobiety jest wyciągnięta, wyprostowana i trzyma w niej talizman, błękitną kulę a na tej ręce usiadł  to owad, jakby duża błekitna ważka...
Talizman może mówić o tym, że wciąż bedziesz poszukiwać siebie
kobieta na lewej łopatce ma tatuaż, po tej samej stronie, co leży runa; zwróć jednak uwagę, że znak wu-wei leży na ścieżce, a runa obok... tatuaż kojarzy mi sie z naznaczeniem, z czymś co otrzymałaś kiedyś, może piętno to za duże słowo, ale jestbto jakoś rodzaj obciążenia, lewa strona/ramię odpowiada za stronę emocjonalną (powiązana z prawą pólkulą) - więc to Ci wciąż jakoś ciąży
pytanie czym jest talizman, może jest to jakaś pomoc, czyjeś wsparcie
karta RADA - to karta nrn12 (poz.8, stopniowo i powoli), gdzie widzimy kobiete-elfa ze skrzydelkami, który tkwi do połowy w muszli ślimaka - znów jest przeciwieństwo, z jednej strony skrzydła, z drugiej - skorupka ślimaka, ktora utrudnia poruszanie się, a co tu mówić o lataniu...
 
Co karty mówią - że nic nie dzieje się szybko i Twoje uwolnienie się z tego niewygodnego ciężaru będzie wymagało cierpliwości i wysiłku,  trochę to potrwa - i może część z tych niedogodności warto zaakceptować, żeby łatwiej ruszyć do przodu, skoro nie da się od razu przeskoczyć jak tamten Pegaz...
 
Pozdrawiam :koniczynka:
 
Załaczam zdjęcia kart (mam nadzieję, że sie uda bo na razie mam tylko telefon, laptop padł)
1.   2.
3.  4.
 
5.  6. 7.
      8.
 
5c6679c716e4bf4dmed.jpg
 
b1a3b8603add8603med.jpg
 

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej wróżby. Rzeczywiście jest we mnie pewnego rodzaju dualnosc, może to wynikać z tego, że w latach dziecięcych nie było Mi łatwo i często wmawiano Mi, że tak nie mogę, tak nie powinnam albo każdy mój talent był wyśmiewany, dlatego łatwiej Mi chować się w bezpiecznej przystani, gdzie bez problemu mogę być taka jaka chce:) dziękuję za poświęcony czas.

Edytowane przez anitka-lu
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2019 o 09:57, 84justi napisał:

jak nie jest za późno też poproszę rozkład na miłość

 

Witaj @84justi :)

 
pytasz o miłość - wyciągnęłam karty :
 
1. Skąd przychodzę - karta nr 8. Coming toegether
2. Gdzie jestem - karta nr 49. Talisman
3. Dokąd zmierzam - karta nr 3. Wizard of awareness
4. RADA  - karta nr 11. Balancing act
i dodatkowo
5. karta-KLUCZ - karta nr 53. Listening
 
Karta nr 8. z poz.1 (Coming toegether, spotkanie się, połączenie) - mówi, że masz za sobą relację, która nawet dosyć dobrze rokowała na przyszłość - ale ktoś Wam przeszkodził, ktoś z rodziny Twojej lub tej drugiej osoby, wpływ tej trzeciej osoby mógł zaważyć na Waszym związku - może była zanadto opiekuńcza albo za dużo się wtrącała
(nad żyrafami jest serduszko z koroną, prawie jak z pierścionkiem zaręczynowym - ale na nim mocno siedzi duże ptaszysko, podobne do pelikana - pelikany to ptaki, które kojarzą mi się z nadmiernym poświęcaniem dla rodziny, silnym wpływem rodzica na dzieci, itp.)
zatem, był ktoś Ci bardzo bliski...
 
karta nr 49. z poz.2 (Talisman) pokazuje kobietę, przed którą snuje się droga, ma ona na sobie niebieskawą szatę, bose stopy - prawa stopa stoi na znaku wu-wei, lewa dotyka runy, w prawej ręce trzyma zawieszoną na nici świecącą błękitną kulę-talizman... 
zastanawiałam się nad tymi dwoma znakami :
znak pod lewą stopą nie jest pojedynczą runą, a jakby kombinacją dwóch - T(e)iwaz oraz Kenaz ; pierwsza mówi m.in. o uczciwości a druga o otwarciu, w tym na miłość - stopa kobiety zawisa lub lekko dotyka tego znaku, jakby się wahała - może mówic to o tym, że się zawiodłaś na miłości, że teraz jesteś nieufna jeśli chodzi o uczucia
kobieta za to pewnie stoi na znaku wu-wei, przy nim zaś widać wyraznie trygram Ken (I-Ching), który oznacza "góra" i jest symbolem wstrzymania się, zastanowienia, mówi o skierowaniu działań na siebie, medytacji, przemyśleniach - i myślę, że to jest ten etap, na którym się obecnie i w najbliższym czasie będziesz znajdować
 
karta nr 3. z poz.3 (Wizard of awareness, - kreator świadomości, mistrz wewnętrznej percepcji) to jedna z niewielu kart z tej talii, na których jest mężczyzna ; pokazuje ona dojrzałego mężczyznę (siwe włosy są tez symbolem mądrości), który w lewej dłoni trzyma atrybut czarodzieja, buławę, wokół której jest jakby opleciony wąż... myślę, że w przyszłości czeka Cię spotkanie-relacja ze starszym bądź bardziej dojrzałym ( duchowo/ emocjonalnie) od Ciebie mężczyzną, może to być lekarz, ale i trener, psycholog, itp. ; 
w tle za nim jest ogromny znak kojarzony m.in. z celtyckim znakiem Triskelion, symbolizujący wolność (w niektórych wersjach nie są to trzy spirale, a trzy nogi) - znak tego, który nigdy nie klęka - może to być wskazówka, że Wasza relacja nie będzie formalna ; karta jako całość pokazuje też, że będziecie mieli wspólne zainteresowania, poglądy - że będzie w sferze duchowej, intelektualnej duża zgodność ;
jest też na tej tarczy za nim, po prawej na blekitno znak zodiaku - ale trochę mi trudno go podpiąć pod konkretny znak, najbliżej mu do Bliźniąt - to może być wskazówka co do czasu spotkania/rozwoju relacji albo do jego znaku
 
karta nr 11. z poz.4. RADA (Balancing act, balansowanie) - jest na niej kobieta, która na nici trzyma chwiejący się stateczek ; myślę, że karty radzą by będąć w jakiejś relacji nie "szarpać" nią, nie bawić się drugą osobą - bo to ryzykowne
 
karta nr 53. dodatkowa z poz.5 - KLUCZ- to Ty w tych relacjach (Listening- słuchanie, nasłuchiwanie) - pokazuje słonia wokół którego fruwają dwa małe ptaszki ; być może Twoje relacje są troszkę "chropowate",  nie obdchodzisz sie z drugą osobą zbyt subtelnie, realizujesz swój plan na daną znajomość/osobę - swoją wizję, nie bardzo licząc sie z detalami czy z tym, czego ta druga osoba by chciała/oczekiwała
 
Pozdrawiam :thanks:
i załączam karty
1             5
2
3          4
 
b57960bdb63e6c5bmed.jpg
 
Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ava55 napisał:

 

Witaj @84justi :)

 
pytasz o miłość - wyciągnęłam karty :
 
1. Skąd przychodzę - karta nr 8. Coming toegether
2. Gdzie jestem - karta nr 49. Talisman
3. Dokąd zmierzam - karta nr 3. Wizard of awareness
4. RADA  - karta nr 11. Balancing act
i dodatkowo
5. karta-KLUCZ - karta nr 53. Listening
 
Karta nr 8. z poz.1 (Coming toegether, spotkanie się, połączenie) - mówi, że masz za sobą relację, która nawet dosyć dobrze rokowała na przyszłość - ale ktoś Wam przeszkodził, ktoś z rodziny Twojej lub tej drugiej osoby, wpływ tej trzeciej osoby mógł zaważyć na Waszym związku - może była zanadto opiekuńcza albo za dużo się wtrącała
(nad żyrafami jest serduszko z koroną, prawie jak z pierścionkiem zaręczynowym - ale na nim mocno siedzi duże ptaszysko, podobne do pelikana - pelikany to ptaki, które kojarzą mi się z nadmiernym poświęcaniem dla rodziny, silnym wpływem rodzica na dzieci, itp.)
zatem, był ktoś Ci bardzo bliski...
 
karta nr 49. z poz.2 (Talisman) pokazuje kobietę, przed którą snuje się droga, ma ona na sobie niebieskawą szatę, bose stopy - prawa stopa stoi na znaku wu-wei, lewa dotyka runy, w prawej ręce trzyma zawieszoną na nici świecącą błękitną kulę-talizman... 
zastanawiałam się nad tymi dwoma znakami :
znak pod lewą stopą nie jest pojedynczą runą, a jakby kombinacją dwóch - T(e)iwaz oraz Kenaz ; pierwsza mówi m.in. o uczciwości a druga o otwarciu, w tym na miłość - stopa kobiety zawisa lub lekko dotyka tego znaku, jakby się wahała - może mówic to o tym, że się zawiodłaś na miłości, że teraz jesteś nieufna jeśli chodzi o uczucia
kobieta za to pewnie stoi na znaku wu-wei, przy nim zaś widać wyraznie trygram Ken (I-Ching), który oznacza "góra" i jest symbolem wstrzymania się, zastanowienia, mówi o skierowaniu działań na siebie, medytacji, przemyśleniach - i myślę, że to jest ten etap, na którym się obecnie i w najbliższym czasie będziesz znajdować
 
karta nr 3. z poz.3 (Wizard of awareness, - kreator świadomości, mistrz wewnętrznej percepcji) to jedna z niewielu kart z tej talii, na których jest mężczyzna ; pokazuje ona dojrzałego mężczyznę (siwe włosy są tez symbolem mądrości), który w lewej dłoni trzyma atrybut czarodzieja, buławę, wokół której jest jakby opleciony wąż... myślę, że w przyszłości czeka Cię spotkanie-relacja ze starszym bądź bardziej dojrzałym ( duchowo/ emocjonalnie) od Ciebie mężczyzną, może to być lekarz, ale i trener, psycholog, itp. ; 
w tle za nim jest ogromny znak kojarzony m.in. z celtyckim znakiem Triskelion, symbolizujący wolność (w niektórych wersjach nie są to trzy spirale, a trzy nogi) - znak tego, który nigdy nie klęka - może to być wskazówka, że Wasza relacja nie będzie formalna ; karta jako całość pokazuje też, że będziecie mieli wspólne zainteresowania, poglądy - że będzie w sferze duchowej, intelektualnej duża zgodność ;
jest też na tej tarczy za nim, po prawej na blekitno znak zodiaku - ale trochę mi trudno go podpiąć pod konkretny znak, najbliżej mu do Bliźniąt - to może być wskazówka co do czasu spotkania/rozwoju relacji albo do jego znaku
 
karta nr 11. z poz.4. RADA (Balancing act, balansowanie) - jest na niej kobieta, która na nici trzyma chwiejący się stateczek ; myślę, że karty radzą by będąć w jakiejś relacji nie "szarpać" nią, nie bawić się drugą osobą - bo to ryzykowne
 
karta nr 53. dodatkowa z poz.5 - KLUCZ- to Ty w tych relacjach (Listening- słuchanie, nasłuchiwanie) - pokazuje słonia wokół którego fruwają dwa małe ptaszki ; być może Twoje relacje są troszkę "chropowate",  nie obdchodzisz sie z drugą osobą zbyt subtelnie, realizujesz swój plan na daną znajomość/osobę - swoją wizję, nie bardzo licząc sie z detalami czy z tym, czego ta druga osoba by chciała/oczekiwała
 
Pozdrawiam :thanks:
i załączam karty
1             5
2
3          4
 
b57960bdb63e6c5bmed.jpg
 

dziękuje za odpowiedz

1 karta, tak nie wiem jak to za bardzo przypisac, bo miałam relację ktora zakonczyla sie 4 lata temu,tak nic powaznego w ciągu ostatnich 4ech lat

 

2ga karta - zawiesc sie zawiodłam wlasnie na poprzednim partnerze i jeszcze kiedys

odnosnie reszty jak bede pamiętala bede informowala czy sie sprawdziło:)

 

dziękuję xa poświęcony czas i wszystkiego dobrego na Święta! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@84justi dziękuję :) i wzajemnie, Wesołych Świąt :prezent: :muza:

 

@Ismer - myślę, że można już zamknąć wątek :ok:

gdyby kiedyś, coś - to wtedy się uśmiechnę o otwarcie :yes:

 

dziękuję Wszystkim za ciekawe doświadczenia :_buzki: i przy okazji życzę udanych Świąt i powodzenia w Nowym Roku :szampan_na:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...