Skocz do zawartości

Dieta i treningi ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Talia wheel of the year.

 

Jak się spełni moje oczekiwanie, że do końca tego roku będę regularnie ćwiczyć? Moje minimum to 2x w tyg z ciężarami + 1x 1,5h basen.

9 buław, rydwan, 9 denarów

Na początku będzie ciężko złapać rytm, ale w rydwanie jakoś mi się to uda. 9 denarów to dla mnie satysfakcja - na mojej karcie jest pan zbierający winogrona, kosz jest pełny, on zadowolony, bo ma bardzo bogate plony.

 

Jakie uzyskam efekty w poprawie sylwetki? Ramiona i ręce - 2 denarów, cesarzowa - będę zadowolona, ale chyba 2 denarów mówi, żd jednak nad pelikanami trzeba będzie popracować mocniej:)))

Brzuch - 2 miecze, 7 denarów, świat - i tu mam zagwostkę:) jak zobaczyłam 2 miecze to się ucieszyłam, bo miecze są chude. A na 7 denarów u mnie kobietka w ciąży... czyżbym zgrubła jednak? O maj gad... nie znam jeszcze dobrze tej talii i przeczytałam w książeczce, że ta karta oznacza wzrost/postęp, więc może jednak będzie dobrze skoro jeszcze świat na końcu? Dupa- kochankowie, 6 buław - tu będzie mega poprawa! Aż sobie sama zazdroszczę:)

Nogi - 4 miecze, król mieczy - nogi będą chude, ta część mnie najszybciej chudnie i najłatwien się kształtuje

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że będę utrzymywać dietę do końca tego roku?

8 mieczy, 4 denarów, cesarz

Widać na początku mohe zwątpienie, w 4 denarów i cesarzu widziałabym stabilizację. Wydaje mi się, że będzie ciężko... bo pracuje w firmie produkującej słodycze... i chciał nie chciał muszę zawodowo je degustować, a że z natury lubię słodkie, to ciężko poprzestać na jednym...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Iwka78 napisał:

Jak się spełni moje oczekiwanie, że do końca tego roku będę regularnie ćwiczyć? Moje minimum to 2x w tyg z ciężarami + 1x 1,5h basen.

9 buław, rydwan, 9 denarów

Na początku będzie trochę jak pies do jeża, ale potem ruszy z kopyta

 

Jakie uzyskam efekty w poprawie sylwetki? Ramiona i ręce - 2 denarów, cesarzowa - będę silne

Brzuch - 2 miecze, 7 denarów, świat - praca nad brzuchem będzie wymagala dłuższego czasu. 7 denkow jak mi wypadła to zawsze na coś długo czekałam po tym czasie będą efekty 

Dupa- kochankowie, 6 buław - będzie ok. 

Nogi - 4 miecze, król mieczy - możesz czuć zmęczenie w nogach, ale będą szczupłe 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że będę utrzymywać dietę do końca tego roku?

8 mieczy, 4 denarów, cesarz

No trochę będzie ciężko tak mi się skojarzyło, że będziesz potrzebować masy w sensie może więcej jeść żeby mieć siły do trenowania 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Na początku będzie ciężko z ćwiczeniami- opór materii ( 9 Buław). Potem ruszysz z kopyta- Rydwan, widać że będziesz aktywna i energicznie ćwiczyć. 9 Denarów to zadowolenie, także będzie fajnie :)

Na początku chyba nie będziesz widziała efektów, jak chodzi o ramiona, ale potem w Cesarzowej- cud, miód i orzeszki- sexy :)

Brzuch - 2 Mieczy to takie wahanie, jakby raz zobaczysz efekty, innym razem nie, w 7 Denarów mówi, że będą efekty, ale trzeba na nie trochę poczekać ( ale będą owoce!, jak na karcie). Świat według mnie jest super kartą i pokazuje, że będziesz mieć satysfakcję i radość :)

Pupa- Oj tak, w Kochankach widzę oglądanie się za Tobą, ej laska ! ;D <3

Nogi - schudną zdecydowanie, bo Mieczyki tną XD

Na początku chyba ciężko będzie Ci się przystosować do ograniczeń ( 8 Mieczy), ale potem widać wytrwałość i konsekwencje, bo bo 4 Denary i Cesarzy. Jak Cesarz coś postanowi, to ni ma, że boli :)

Trzymam mocno kciuki ! Tylko z umiarem babe :*

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

WERYFIKACJA 

 

Plan był iście Napoleoński, ale wielka dupa z tego wyszła...:(

Nagle mój tata wylądował w szpitalu, sytuacja zwaliła mnie z nóg... mąż w ciągłych wyjazdach służbowych, ja sama w domu z dwójką dzieci, które non stop gdzieś wożę na dodatkowe zajęcia... oprócz tego wszystkiego mocno nadwyrężyłam kolana i zrobiła mi się torbiel pod kolanem, miałam problem z chodzeniem, a co dopiero mówić o ćwiczeniu... bardzo ciężkie były dla mnie te 2 miesiące... 

Także znów zacznę od nowego roku...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Dieta i treningi ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...