Skocz do zawartości

Rozklad 3 karty: Co się wydzarzy między nami do 17 listopada ZWERYFIKOWANY


iskra1008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno zakupiłam karty tarota. Próbuje je odczytywać. Efekt jest różny raz wychodzi mi lepiej raz gorzej.

Wczoraj zrobiłam rozkład na 3 karty. Użyłam tylko kart Arkan Wielkich.

Pytanie: Co wydarzy się miedzy mną a X do końca tego tygodnia ( czyli do 17 listopada)?

Rozkład:

Przeszłość: Głupiec

Teraźniejszość: Sąd Ostateczny

Przyszłość : Świat.

Czy dobrze rozumiem: byliśmy parą głupców, która nie wiedziała czego od siebie chce. Było coś, ale było to niedojrzałe, takie dziecinne. Do tej pory widywaliśmy się często, ale nasza znajomość była tylko w świecie wirtualnym. Nigdy ze sobą w realu nie rozmawialiśmy zawsze tylko prze z messengera. Teraz następuje zamiana, pojawiła się chęć zmiany charakteru tej znajomości,  Umówiliśmy się, w sobotę 16 listopada mamy się spotkać.

Przyszłość: Świat - Zamknięcie "etapu Głupca". Nowy etap w naszej znajomości. Spotkanie będzie fajne, będziemy mieć dobry kontakt ze sobą.

 

Czy dobrze to interpretuję?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Głupca nie zawsze trzeba odczytywać dosłownie... głupiec jest kartą początku, jest też karta mówiąca, że coś jest błahe, ale też mówi o zabawie. Relacja opisana głupim to etap w którym się dopiero poznaloscie i nie traktujecie się poważnie. 

Sąd ostateczny ma też wiele znaczeń ale w tym kontekście może mówić po prostu o spotkaniu, na karcie archanioł słucha w trąbke i wzywa ludzi do powstania z grobów. 

 A świat też ma wiele znaczeń. To wyjazd, to spotkanie, to zagranica. Może wskazywać że albo gdzieś pojedziecie dalej na tym spotkaniu albo że to spotkanie będzie ostatnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Spotkanie się ostatecznie odbyło. Dzień przed była rozmowa, prawie odwołanie spotkania. Ostatecznie w czasie tej rozmowy wyjaśniliśmy sobie, czego oczekujemy. Samo spotkanie już ok. Przyjechał po mnie i potem razem wracaliśmy.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Rozklad 3 karty: Co się wydzarzy między nami do 17 listopada ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...