Jump to content
Grimgnaw

Jasnowidzenie w snach.

Recommended Posts

Grimgnaw

Witam serdecznie wszystkich. Otóż mam problem z określeniem czy moje sny to jasnowidzenie. Nie raz mam tak, że śnię o czymś o jakimś miejscu w którym jestem, zdarzeniu lub czymś innym z moim udziałem. Nie pamiętam tych snów bo nie wydają mi się ważne lecz zawsze kiedy do jakiejś sytuacji np z kimś się spotkałem albo jestem w jakiejś sytuacji automatycznie mam w głowie "Przecież ja o tym kiedyś śniłem i jest zupełnie tak jak w tym śnie" Więc pytanie do was. To jest jasnowidzenie? Chyba powinienem wiedzieć, że takie wydarzenia ma się zdarzać a mi się dopiero przypomina kiedy ta sytuacja już się zdarzy. 

Ava55

nie wiem, może się zdarzyć jasnowidzenie w snach ("sny prorocze") ale to tez moze być deja vu :bezradny:

może spróbuj zapisywać , to będziesz wiedział na pewno

połóż sobie notes (czy co tam) przy łóżku i zaraz po obudzeniu poświęć chwilę na notatki

Edited by Ava55
  • Like 1

Grimgnaw

Chyba zacznę tak robić. Zabawne jest trochę to, że po dwóch latach taki "sen proroczy" potrafi się dopiero spełnić i nagle potrafię sobie przypomnieć, że kiedyś takie coś mi się śniło.

• Like 1

Piko
W dniu 18.11.2019 o 18:39, Ava55 napisał:

może spróbuj zapisywać , to będziesz wiedział na pewno

Też kiedyś zapisywałem sny, lecz zaprzestałem, nie mogąc doczekać się ich spełnienia...

Czasem miewam Dejavu czyli jak by się to kiedyś działo, a czasem przypominam sobie że to mi się śniło... :mdleje: