Skocz do zawartości

Co się wydarzy do końca tygodnia?


iskra1008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zrobiłam rozkład z 3 kart ( talia Illuminati) na pytanie: Co się wydarzy między X i Y do końca tego tygodnia:

Wylosowane karty to: 2 Kielichy, 10 Kielichów, 7 Mieczy.

Nie przypisywałam wylosowanym kartom żadnych dodatkowych znaczeń.

Moja interpretacja:

Wybrane karty kielichów mogą mówić o: Dobrym porozumieniu, partnerstwie dwóch osób. Te osoby mogą czuć do siebie sympatię, mogą chcieć ze sobą przebywać. Chęć poznawania się.  Może dojść do miłego spotkania w szerszym gronie przyjaciół, osób życzliwych.

Ale jak do tego sielankowego obrazka dołożyć 7 mieczy, które mówi o :  oszustwie, podstępach, kradzieży, ucieczce, ukrywaniu to chyba taka znów sielanka się nie zapowiada.

Bo można to odczytać, że będzie miedzy tą dwójką miło spędzony czas, może jakieś miłe spotkanie, coś zacznie iskrzyć i jedna z tych osób wystraszy się własnych uczuć i wycofa się , zrobi krok w tył, ucieknie.

Albo będzie na zewnątrz wyglądało, że jest ok.  Tzn Dwie osoby się spotykaj, jest fajnie, miło, ale obie, albo jedna z nich ukrywa co tak naprawdę myśli i czuje. Taka gra pozorów.

I jeszcze co mi przychodzi do głowy, to będzie porozumienie sprawie spotkania, jakieś zaproszenie powiedzmy, a potem odwołanie wszystkiego.

Proszę o pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałabym, że jakaś relacja (obojętnie czy przyjacielska, miłosna, czy zawodowa) wyglądająca na OK jest fałszywa z jednej strony, ktoś ma ukryte zamiary, gra dla własnych korzyści, sprytnie, pod płaszczykiem serdeczności.

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Spotkanie ( nauka tańca) przebiegało bardzo miło, było doskonałe zgranie w tańcu, sympatia, dobry kontakt. Między tą parą wszystko na pozór grało super, ale na tych zajęciach pojawiła się ta trzecia, która wmieszała się w tę relację i "ukradła" partnera ;( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Makrela zmienił tytuł na Co się wydarzy do końca tygodnia?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...