Skocz do zawartości

Bromba dla Makryza


Bromba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oh, fuck :D a już myślałem, że będę jedynym tutaj, który nie dostanie prezentu :smieszne:

 

Dzięki @Bromba, dzięki mam nadzieję, że Syrenka rzeczywiście pomoże. Niestety, ale w tym temacie nic się nie zanosi, tym bardziej że jestem bardzo samotny :( Spodziewałem się Bomby od Twojego nicku! :D Sorry! Bromby!

 

A, no i zamiast wianków wolę masaż :smieszne: ale im bardziej oglądam prezent tym bardziej widzę że do mnie pasuje! :D dziękuję! A słodycze na pewno się nie zmarnują :D tylko spalić je trzeba bo idą w brzuch i tyłek!

Edytowane przez Makryz
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sea_creature napisał:

Makryz, nigdy nie wiesz. Miłość przychodzi wtedy, gdy się jej nie spodziewamy. Jak to mówią "każda potwora znajdzie swojego amatora", wiem że to się niby odnosi do kobiet. Ale po prostu trzeba trafić na swojego człowieka. 

Pracuj nad sobą, staraj się być najlepszą wersją Siebie. I kiedy Ona się pojawi, to się dogadacie :) bo na pewno gdzieś jest i czeka na Ciebie. Kto wie, może nawet marzy i zastanawia się jakby to było poznać kogoś takiego jak Ty :) życzę Ci tego ;)

Też to słyszałam,że jest ktoś dla nas pisany itd! Ale nikt nie powiedział kiedy...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, sea_creature napisał:

Nie wiem czy pisany. 

Ale nie z każdym, nie z pierwszą lepszą osobą da się zbudować związek.

Mamy różne charaktery, temperamenty, doświadczenia. Z jednym się dogadamy, z innym ( choćby nie wiem jak był wspaniały) już nie. :)

na siłę nie da się chyba znaleźć miłości.

niedawno zaczepił mnie w empiku obcy koleś i o to zapytał... ;p "jak znaleźć miłość?" 

nikt chyba nie zna odpowiedzi ;)

 

ludzie często wiążą się z byle kim bo boją się być sami! Bo to ekonomia bo to strach itd.... Ja tak nie potrafię chociaż nieraz mam wrażenie,że ktoś chcę coś na mnie wymusić, miłość to najpierw do siebie samego trzeba mieć żeby z kimś być...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sea_creature napisał:

Makryz, nigdy nie wiesz. Miłość przychodzi wtedy, gdy się jej nie spodziewamy. Jak to mówią "każda potwora znajdzie swojego amatora", wiem że to się niby odnosi do kobiet. Ale po prostu trzeba trafić na swojego człowieka. 

Pracuj nad sobą, staraj się być najlepszą wersją Siebie. I kiedy Ona się pojawi, to się dogadacie :) bo na pewno gdzieś jest i czeka na Ciebie. Kto wie, może nawet marzy i zastanawia się jakby to było poznać kogoś takiego jak Ty :) życzę Ci tego ;)

Oj to prawda, że przychodzi ta prawdziwa miłość gdy się jej nie spodziewamy. Wiemy, że jesteśmy pisani na siebie tylko w moim przypadku muszę na nią poczekać :)

 

Cytat

Też to słyszałam,że jest ktoś dla nas pisany itd! Ale nikt nie powiedział kiedy...

Wszechświat was pokieruje abyście się odnaleźli. Czasem są blokady, które trzeba pokonać to odległość, rodzice, niepełnoletność itp

Ja wiem kim jest moja prawdziwa miłość i, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Wiem, że muszę też poczekać na to, żebyśmy mogli pokonać niektóre przeszkody i wszechświat nam w tym pomoże i poprowadzi abyśmy mogli być znowu razem ze sobą i przeżyć ze sobą całe życie :)

Edytowane przez Grimgnaw
Zapomniałem dodać trochę informacji
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Grimgnaw napisał:

Oj to prawda, że przychodzi ta prawdziwa miłość gdy się jej nie spodziewamy. Wiemy, że jesteśmy pisani na siebie tylko w moim przypadku muszę na nią poczekać :)

 

Wszechświat was pokieruje abyście się odnaleźli. Czasem są blokady, które trzeba pokonać to odległość, rodzice, niepełnoletność itp

Ja wiem kim jest moja prawdziwa miłość i, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Wiem, że muszę też poczekać na to, żebyśmy mogli pokonać niektóre przeszkody i wszechświat nam w tym pomoże i poprowadzi abyśmy mogli być znowu razem ze sobą i przeżyć ze sobą całe życie :)

To  trzeba czekać!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.12.2019 o 00:20, Makryz napisał:

Spodziewałem się Bomby od Twojego nicku! :D Sorry! Bromby!

To w takim razie uważaj, co wizualizujesz. Możesz to dostać :D

 

W dniu 22.12.2019 o 00:20, Makryz napisał:

ale im bardziej oglądam prezent tym bardziej widzę że do mnie pasuje!

starałam się dopasować prezent do potrzeb - a Ty piszczysz o samotności.... ;p

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...