Skocz do zawartości

Ejbert dla Emeryty


Ejbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

Emeryto, szukałem, szukałem, rozmaryn paliłem i oto co dla Ciebie na prezent wymyśliłem:

 

Lampa Alladyna to lampa zaczarowana, w której mieszka spełniający wszystkie życzenia Dżinn.

Daję Ci dwie (jakiś zapas zawsze mieć trzeba ;)  ) 

 

Tam gdzie wszystko jest jest możliwe, dziwy dzieją się prawdziwe,

W jednej chwili Dżinn złe skróci i niedobry los odwróci...

 

f9387d4cd2a9c524.jpg

 

Ale nie wszystkie Dżinny są dobroduszne.... jeśli chcesz mieć pewność, że Twój Dżinn jest tym właściwym, dobrym, opiekuńczym Dżinnem to - za pomocą magii - zaproś do swej lampy osobistego Specjalistę. Specjalista, chociaż właściwie potrafi wszystko, to jest specem w danej dziedzinie, którą najlepiej ogarnia. Do zaproszenia Specjalisty potrzebne Ci będą odpowiednie dżińskie perfumy, które załączam w komplecie do lamp. O takie: 

 

147ea57605657b81.jpg 

 

Aha! mam jeszcze jeden magiczny podarek - to mydło. A właściwie komplet mydeł z Cedrowych Wzgórz. O ile praca z osobistym Dżinnem wymaga pewnego rytuału, na który nie zawsze możesz mieć czas, o tyle mydło niczego, poza umyciem rąk ;) nie wymaga. I możesz je zabrać dosłownie wszędzie, aby użyć tuż przed ważną dla Ciebie sprawą. Oto one:

 

a7e87d7028cef893.jpg

 

 

I jeszcze taki   :prezent:   mam - oto zestaw wybornej Zielonej Wróżki, które to butelczyny należy opróżniać zimowymi wieczory, mając za kompaniję drogą sercu swojemu familię  jakoż i grono zacnych przyjaciół  :))

 

cbb6afe266dbddf7.jpg

 

Zaiste, magiczny to napój, on potrafi uszczęśliwić człowieka... ja  :dziadek:  to powiadam! :biggrin:

 

  :koniczynka:     :muza:    :serduszka2:    :buja_w_oblokach: :odlot::kaganek:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...