Jump to content
Kamień Faraonów

Kamień faraona sprzedam

Recommended Posts

Kamień Faraonów

Witam.

Mam do sprzedania ważący ok. 180g kamień Faraonów. Ze wzgledu na bardzo małą ilość tych, że oto kamieni na rynku zdecydowałem się sprzedać ten który posiadam. Jest on średnicy między 7-8cm. W nienaruszonym stanie jeżeli chodzi o powłokę i strukturę. 

Pozdrawiam.

Makrela

I rejestrujesz się tu tylko po by go sprzedać? A ani dzień dobry, ani be, ani me, ani kukuryku - a mamy od tego  powitalnię.  Po prostu masz społeczność forum  gdzieś bo chodzi tylko o własny interes. Może lepiej na Allegro zajrzyj albo eBay?

• Like 3

Kamień Faraonów

Jeżeli chodzi o ezoterykę to raczej nie zbyt się nią interesuje, sprawa pierwsza. Sprawa druga, na co dzień sporo pracuję, mam swoje pasję, obracają się one w realnym świecie i nigdy nie miałem konta na żadnym forum, nie wiedziałem, że takie są zasady. Przepraszam. Tak, założyłem tutaj konto ze względu na sprzedaż w/w kamienia. 

• Like 1

Piko
10 minut temu, Kamień Faraonów napisał:

mam swoje pasję, obracają się one w realnym świecie

W realnym świecie nie zauważyłeś że lepszym miejscem do tego będzie Allegro...

• Like 2

Ismer
13 minut temu, Kamień Faraonów napisał:

Tak, założyłem tutaj konto ze względu na sprzedaż w/w kamienia. 

o.k nie będziemy więcej roztrząsać kto i po co tu zawitał. Ogłoszenie uzupełnij, przede wszystkim o cenę i dobrze byłoby, gdybyś wstawił fotę kamienia. W ciemno to raczej nikt nie kupi - te kamienie mają różne formy, a dla "ezo-kamieniarzy" istotna jest również jego barwa. 

• Like 6

Kamień Faraonów
3 godziny temu, Piko napisał:

W realnym świecie nie zauważyłeś że lepszym miejscem do tego będzie Allegro...

Uznałem, że mało kto będzie szukał tam takich rzeczy, a na tym forum na pewno są osoby, które byłyby tym zainteresowane. 

Grimgnaw
49 minut temu, Ismer napisał:

Zrób przystojne zdjęcie

Brzmi bardzo seksownie ;)

• Haha 2

Kamień Faraonów
W dniu 19.12.2019 o 17:22, Kamień Faraonów napisał:

Witam.

Mam do sprzedania ważący ok. 180g kamień Faraonów. Ze wzgledu na bardzo małą ilość tych, że oto kamieni na rynku zdecydowałem się sprzedać ten który posiadam. Jest on średnicy między 7-8cm. W nienaruszonym stanie jeżeli chodzi o powłokę i strukturę. 

Pozdrawiam.

Średnica 9-10 cm wysokość 3.5cm, waga 200g dokładnie 209g. Barwa między ciemnym, a jasnym. Zdjęcia na PW dla zainteresowanych. 

Ismer

Nie bawmy się w ciuciubabkę - ceny nie ma, zdjęcia nie ma - nie jest to zdjęcie wprawdzie nakazem, lecz wypadałoby wrzucić choć jedną fotę, bo to jednak nie jest bułeczka z taśmy.

• Cool 1
  • W punkt 4

Murugan

Ja mam sześć takich kamieni i wszystkie kupiłem na allegro, istotne było dla mnie zdjęcie z jednej i drugiej strony, czyli przodu i tyłu kamienia, bo różnie mogą wyglądać poszczególne egzemplarze, a barwa jest zdecydowanie najważniejsza, bo w zależności od niej ma różne zastosowania. Tak w ciemno, to raczej nikt nie kupi, kamień musi wpaść w oko, choć zdjęcie nie oddaje energetyki kamienia, nie można go poczuć, to jeśli ktoś dobrze zna te kamienie, to po samej fotografii może wiele wywnioskować.

Edited by Murugan
  • Like 4