Skocz do zawartości

Aplikacja ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wysłałam aplikację na zupełnie inne stanowisko niż dotychczas, inna branża,  inny kierunek,  chcę sprawdzić,  czy w ogóle ktoś się zainteresuje...

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że zostanę zaproszona na rozmowę?

Cesarzowa, księżyc, diabeł, 5 mieczy, rycerz buław

Talia: wheel of the year

no słabiutko... niby będę postrzegana jako przedsiębiorcza, ale dalej wszystkie karty raczej na nie... albo może musieli dać ogłoszenie, a i tak już kogoś mają...

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Też mi się wydaje, podobnie jak zakrętka23 - że ta rekrutacja to tylko formalność a już ktoś jest, bo widać, że masz mylne wyobrażenie o tej ofercie Cesarzowa plus Księżyc, Diabeł z 5 mieczy mówi, że grają nie czysto w tej pracy. Rycerz buław oznacza, że już ktoś jest.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 2.01.2020 o 12:02, Iwka78 napisał:

Właśnie wysłałam aplikację na zupełnie inne stanowisko niż dotychczas, inna branża,  inny kierunek,  chcę sprawdzić,  czy w ogóle ktoś się zainteresuje...

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że zostanę zaproszona na rozmowę?

Cesarzowa, księżyc, diabeł, 5 mieczy, rycerz buław

Talia: wheel of the year

no słabiutko... niby będę postrzegana jako przedsiębiorcza, ale dalej wszystkie karty raczej na nie... albo może musieli dać ogłoszenie, a i tak już kogoś mają...

Podobnie jak poprzednicy napisali, moje pierwsze skojarzenie było takie, że stanowisko jest już obsadzone (Diabeł) i nic z tego nie będzie (5 mieczy). Ogłoszenie dla zachowania pozorów lub formalności (Księżyc). Rycerz buław często wskazuje mi bezczelność, wydęte ego, w tym wypadku może świadczyć o arogancji instytucji, która gra nieuczciwie. W Cesarzowej widziałabym Ciebie, czyli osobę o dużych możliwościach w tym obszarze i na tym stanowisku, więc może kierunek poszukiwań/pomysł na zmianę był dobry?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.01.2020 o 12:02, Iwka78 napisał:

 

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że zostanę zaproszona na rozmowę?

Cesarzowa, księżyc, diabeł, 5 mieczy, rycerz buław

 

Połączenie księżyca, diabła i 5 mieczy pokazuje, że grają nie fer z tą ofertą. Tak jakby już mieli kogoś na to stanowisko. Moim zdaniem nie uda się i nie zostaniesz zaproszona na rozmowę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że zostanę zaproszona na rozmowę?

Cesarzowa, księżyc, diabeł, 5 mieczy, rycerz buław

 

Nie zaproszą, pewnie juz kogoś mają na to stanowisko

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, patrząc na te karty, że mają jakąś kobietę na to miejsce, ale chcą zachować iluzje przesłuchania. 5 mieczy mówi, że nie zaproszą, a w rycerzu, jak mi się wydaje, długo rozpaczać się nie będziesz i z entuzjazmem i zapałem dość szybko zaciekawisz się innym stanowiskiem ;)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Ismer zmienił tytuł na Aplikacja ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...