Skocz do zawartości

Skrypt na odzyskanie rzeczy i odcięcie emocjonalne


Ala1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuje pomocy pół roku temu rozstałam się z partnerem który do dnia dzisiejszego nie oddał mi reszty moich rzeczy, nie są  to drogie rzeczy ale mają dla mnie silna wartość emocjonalna ponieważ są to ostatnie rzeczy po mojej mamie które zostały mi po jej śmierci , nie rozstalismy się w dobrych stosunkach , nie kontaktuje się zemną podjęłam próbę na koniec roku jednak nie było z jego strony żadnego odzewu ,chciałabym prosić o skrypt na odzyskanie swoich rzeczy  na poczatku obiecał że odda mi wszystko potem jednak nie odpisywal już na moje prosby, niewiem czy skrypt będzie w stanie go zmiękczyć żeby poczuł jakąś skruchę i poprostu oddał mi te rzeczy wie że są to dla mnie cenne rzeczy mimo że to są dla niego nic nie warte graty, drugim skryptem o której chciałam prosić to odcięcie emocjonalne od tego człowieka ,na to żebym i ja zaczęła żyć jak on znalazła kogoś do poważnego związku i była szczęśliwa poprostu, przez pół roku nie potrafię o nim zapomnieć , moze czegoś go nauczyła sytuacja ze mną i teraz znalazł swoje szczęście, i ja też bym chciala tego dla siebie

Edytowane przez Ala1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Z Runami nie zaczynaj, jeśli ich nie znasz. Tu nie ma nic za darmo. Ale jeśli już chcesz, to ja bym w tej konkretnej sytuacji (oddanie rzeczy) zastosował Ass - Ehwaz- Odala - Wunjo.

Ważne jest, by zrozumieć dlaczego te runy. Więc w moim pojęciu Ass to czar słowa, siła przekonywania, Ehwaz to współpraca (+ wzajemne zaufanie), Odala to własność, Wunjo to jak "amen" - radość, szczęście.

Nie ukrywam, że się konsultowałem. 

 

Co do tego drugiego:

10 godzin temu, Ala1111 napisał:

drugim skryptem o której chciałam prosić to odcięcie emocjonalne od tego człowieka ,na to żebym i ja zaczęła żyć jak on znalazła kogoś do poważnego związku i była szczęśliwa poprostu, przez pół roku nie potrafię o nim zapomnieć , moze czegoś go nauczyła sytuacja ze mną i teraz znalazł swoje szczęście, i ja też bym chciala tego dla siebie

za duży chaos tu wnosisz swoimi życzeniami, odcięcie emocjonalne to jedno, znalezienie partnera dla siebie i szczęścia w miłości to drugie i trzecie. Nie sadzę, żeby runy załatwiły to za Ciebie, to Ty sama musisz ze sobą i nad sobą popracować. Tutaj potrzeba dużej mocy, można zastosować tzw. trudne runy, ale tego się nie podejmę, bo jest to duża ingerencja w Ciebie, a jak zaznaczyłem na wstępie - z runami nie ma nic za darmo. 

  • W punkt 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ejbert napisał:

Z Runami nie zaczynaj, jeśli ich nie znasz. Tu nie ma nic za darmo. Ale jeśli już chcesz, to ja bym w tej konkretnej sytuacji (oddanie rzeczy) zastosował Ass - Ehwaz- Odala - Wunjo.

Ważne jest, by zrozumieć dlaczego te runy. Więc w moim pojęciu Ass to czar słowa, siła przekonywania, Ehwaz to współpraca (+ wzajemne zaufanie), Odala to własność, Wunjo to jak "amen" - radość, szczęście.

Nie ukrywam, że się konsultowałem. 

 

Co do tego drugiego:

za duży chaos tu wnosisz swoimi życzeniami, odcięcie emocjonalne to jedno, znalezienie partnera dla siebie i szczęścia w miłości to drugie i trzecie. Nie sadzę, żeby runy załatwiły to za Ciebie, to Ty sama musisz ze sobą i nad sobą popracować. Tutaj potrzeba dużej mocy, można zastosować tzw. trudne runy, ale tego się nie podejmę, bo jest to duża ingerencja w Ciebie, a jak zaznaczyłem na wstępie - z runami nie ma nic za darmo. 

Dziękuję za odpowiedź i pomoc, przemyśle jescze czy zastosować ten skrypt zależy mi na tych rzeczach ale chciałabym żeby to zadziało się samoistnie , niechcialabym kogoś zmuszać innymi siłami tylko wiem że bez ich pomocy rzeczy nie odzyskam.

Mam też pytanie ,w runach nie ma nic za darmo , czy to oznacza że spotka mnie kara jeśli zastosuje ten skrypt?niechce żeby wracał mimo że tęsknię chce tylko odzyskać co moje a tym krzywdy nikomu chyba nie zrobię 

Edytowane przez Ala1111
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Ala1111 napisał:

Mam też pytanie ,w runach nie ma nic za darmo , czy to oznacza że spotka mnie kara jeśli zastosuje ten skrypt?

Nie "kara" - nie można myśleć w takich kategoriach. Runy wymagają zapłaty za swoje usługi, tzn. trzeba coś im poświęcić za pomoc, którą mają udzielić. Niegdyś służyła temu odpowiednia ceremonia, ofiarowywano odpowiednim bogom np. jadło i napitek, coś cennego z odpowiednią formułą dziękczynną. I dziś też tak to działa. Formę można zmienić, bo mimo tego, co trzeszczą tradycjonaliści - trzeba iść na tyle z postępem, by nie wypaczając idei (wzorca) móc go dostosować do czasów współczesnych i naszych realiów życia.

Przeznacz więc coś na ofiarą dla Odyna na przykład, coś co jest wartościowe, cenne dla Ciebie. Oczywiście nie wyrzucaj tego na śmietnik, ale np. zakop pod drzewem (np. pod jesionem - to drzewo Odyna), wrzuć do bagna, w ostateczności do wody lub spal, jeśli się da przedmiot spalić. Nie musisz przeprowadzać jakiegoś specjalnego obrzędu, bo się na tym przecież nie znasz, ale musisz określić komu i za co poświęcasz swoją ofiarę, możesz zakończyć ją mniej więcej takim tekstem: “Bogom (lub Odynowi)  na chwałę, mnie na pomyślność!"

Pamiętaj, że ryjąc runy (no, niech będzie - rysując je) trzeba się skupić się na tym, czego chcesz od skryptu jako całości, ale bardzo ważnym elementem jest to, byś rysując każą runę koncentrowała się na konkretnym jej znaczeniu w Twoim skrypcie. 

 

7 godzin temu, Ala1111 napisał:

zależy mi na tych rzeczach ale chciałabym żeby to zadziało się samoistnie , niechcialabym kogoś zmuszać innymi siłami

Cóż - jeśli wiesz, że coś jest Twoje a ktoś przywłaszczył sobie Twoją własność, to masz prawo nakłonić go do oddania tych rzeczy takimi sposobami, które są Ci dostępne i nie jest to w żadnym wypadku krzywdzenie tej osoby.  Te runy zresztą nie są "krzywdzące" - przeczytaj uważnie, co oznaczają :) 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ismer napisał:

Nie "kara" - nie można myśleć w takich kategoriach. Runy wymagają zapłaty za swoje usługi, tzn. trzeba coś im poświęcić za pomoc, którą mają udzielić. Niegdyś służyła temu odpowiednia ceremonia, ofiarowywano odpowiednim bogom np. jadło i napitek, coś cennego z odpowiednią formułą dziękczynną. I dziś też tak to działa. Formę można zmienić, bo mimo tego, co trzeszczą tradycjonaliści - trzeba iść na tyle z postępem, by nie wypaczając idei (wzorca) móc go dostosować do czasów współczesnych i naszych realiów życia.

Przeznacz więc coś na ofiarą dla Odyna na przykład, coś co jest wartościowe, cenne dla Ciebie. Oczywiście nie wyrzucaj tego na śmietnik, ale np. zakop pod drzewem (np. pod jesionem - to drzewo Odyna), wrzuć do bagna, w ostateczności do wody lub spal, jeśli się da przedmiot spalić. Nie musisz przeprowadzać jakiegoś specjalnego obrzędu, bo się na tym przecież nie znasz, ale musisz określić komu i za co poświęcasz swoją ofiarę, możesz zakończyć ją mniej więcej takim tekstem: “Bogom (lub Odynowi)  na chwałę, mnie na pomyślność!"

Pamiętaj, że ryjąc runy (no, niech będzie - rysując je) trzeba się skupić się na tym, czego chcesz od skryptu jako całości, ale bardzo ważnym elementem jest to, byś rysując każą runę koncentrowała się na konkretnym jej znaczeniu w Twoim skrypcie. 

 

Cóż - jeśli wiesz, że coś jest Twoje a ktoś przywłaszczył sobie Twoją własność, to masz prawo nakłonić go do oddania tych rzeczy takimi sposobami, które są Ci dostępne i nie jest to w żadnym wypadku krzywdzenie tej osoby.  Te runy zresztą nie są "krzywdzące" - przeczytaj uważnie, co oznaczają :) 

Bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...