Skocz do zawartości

Kompleksowy przegląd wydarzeń / 3 miesiące


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałem kart o całokształt w okresie do marca 2020, aby zobaczyć, czy w kartach widoczny jest spójny obraz sytuacji.

 

 

 Uczucia

Ryc Denarów - 10 Buław - Wieża 

 

W uczuciach posucha. Widać, że to nie jest na to odpowiedni czas, gdyż ciąży na mnie mnóstwo obowiązków.

 

Aura/sytuacje 

As Mieczy - 7 Denarów - Koło Fortuny 

 

Generalnie komunikacja będzie wiodła u mnie prym. Ciągle jakieś pertraktacje itd. Może też jakiś przełom nastąpić..

 

 

Sprawy zawodowe

As Pucharów - 6 Mieczy - Moc

 

Zawodowo zmiana, która widoczna jest powyżej w postaci K Fortuny...

Sukces w kwestii,  o którą tak bardzo zabiegam obecnie (?)...

 

 

I Kwartał finansowo

Słońce - 6 Denarów - 3 Mieczy 


Finansowo całkiem ok, choć w marcu może nastąpić jakiś krach o czym mówi 3 Mieczy i w efekcie niezadowolenie.
 

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Uczucia

Ryc Denarów - 10 Buław - Wieża 

Skupiony jesteś na obowiązkach, takie jakby podejście, że uczucia - nie teraz, bo nie wiem, czy udźwignę. Chyba dociągnęłabym jakąś kartę po Wieży, bo ona może walnąć piorunem w fundament, czyli zmienić nastawienie do tematu.

 

Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Aura/sytuacje 

As Mieczy - 7 Denarów - Koło Fortuny 

Idą zmiany, na które czekasz od jakiegoś czasu - być może jest to związane z pracą.

 

Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

Sprawy zawodowe

As Pucharów - 6 Mieczy - Moc

Pojawi się możliwość zmiany pracy.

 

Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

I Kwartał finansowo

Słońce - 6 Denarów - 3 Mieczy 

Będzie ok. 3 Mieczy nie czytałabym w tym rozkładzie jako krachu, a bardziej jako "panowania rozumu nad sercem" - w połączeniu z 6 denarów może podpowiadać rozważne wydawanie pieniędzy. Ewentualnie zrezygnujesz z zakupu czegoś, co bardzo chciałbyś mieć, ale masz świadomość, że teraz finanse na ten zakup Ci nie pozwalają, bądź mocno by je "nadszarpnęły".

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mesi napisał:

Skupiony jesteś na obowiązkach, takie jakby podejście, że uczucia - nie teraz, bo nie wiem, czy udźwignę. Chyba dociągnęłabym jakąś kartę po Wieży, bo ona może walnąć piorunem w fundament, czyli zmienić nastawienie do tematu.

 

Idą zmiany, na które czekasz od jakiegoś czasu - być może jest to związane z pracą.

 

Pojawi się możliwość zmiany pracy.

 

Będzie ok. 3 Mieczy nie czytałabym w tym rozkładzie jako krachu, a bardziej jako "panowania rozumu nad sercem" - w połączeniu z 6 denarów może podpowiadać rozważne wydawanie pieniędzy. Ewentualnie zrezygnujesz z zakupu czegoś, co bardzo chciałbyś mieć, ale masz świadomość, że teraz finanse na ten zakup Ci nie pozwalają, bądź mocno by je "nadszarpnęły".

Z tymi uczuciami masz rację. Nie myślę w ogóle o tym bo mam mnóstwo obowiązków. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

 Uczucia

Ryc Denarów - 10 Buław - Wieża 

Też bym powiedziała, że jesteś zajęty i wymęczony innymi rzeczami - praca, pieniądze, zdrowie, ale coś się wydarzy, co zburzy schematy, do których się przyzwyczaiłeś;

22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Aura/sytuacje 

As Mieczy - 7 Denarów - Koło Fortuny 

Jakaś znajomość/rozmowa, może wywołać zmiany na które już od dawna ciekasz;

22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Sprawy zawodowe

As Pucharów - 6 Mieczy - Moc

Widzę odejście, wywołane może przez klimaty/psychiczne samopoczucie, na pewno to odejście sprawi, że będziesz w lepszej pozycji, miał lepszą pracę, może odejdziesz "pięknie";

22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

I Kwartał finansowo

Słońce - 6 Denarów - 3 Mieczy 

Z początku całkiem nieźle, potem będą jakieś ciężkie namysły (3 mieczy), związane z sytuacją finansowa - może ktoś będzie prosił Cię o pomocy materialnej (6 monet) ?

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2020 o 16:06, Ziomal597 napisał:

 

 Uczucia

Ryc Denarów - 10 Buław - Wieża 

 

To nie jest miesiąc sprzyjajacy uczuciom. Widać, że temat ten będzie cię przytłaczal może też wprowadzisz zmiany w poglądach. 

 

Aura/sytuacje 

As Mieczy - 7 Denarów - Koło Fortuny 

 

Odetniesz się od czegoś co się służyło być może jakaś sprawa niespodziewanie się zakończy 

 

 

Sprawy zawodowe

As Pucharów - 6 Mieczy - Moc

Zmian tu nie widzę może jakieś bardziej dokształcanie 

W dniu 13.01.2020 o 16:06, Ziomal597 napisał:

 

 

I Kwartał finansowo

Słońce - 6 Denarów - 3 Mieczy 

 Możliwe wydatki albo jakieś pożyczki. 
 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...