Skocz do zawartości

II połowa stycznia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Aura
3miecze+7mieczy+6 buław
Tutaj chyba widać sytuację, która ostatnio się wydarzyła, że powrócił ktoś z mojej przeszłości, bo zaczął spotykać się z kimś z okolicy w której mieszkam i zaczęłam widywać jego auto. Sprawiło to, że poczułam jakby własnie ktoś mi wbił coś w serducho bo powróciły wspomnienia, pojawił się jakiś żal i obecnie próbuje sobie z tym poradzić itp . Jak widać będzie się to ciągnęło w drugiej połowie miesiąca, dodatkowo jakieś złe zamiary kogoś więc muszę uważać, ale chyba ostatecznie powinno być dobrze, bo 6 buław to dobre informacje, coś co będzie dla mnie korzystne. Więc ostatecznie powinnam dać radę z tym wszystkim i pozbyć się tych emocji.

 

Praca
4 denary+ śmierć+kapłan denarów
W 4 denarów powinno być stabilnie, lecz może pojawi się jakaś propozycja pracy od Pana? Zmiany na szybko raczej nie przewiduje, aby śmierć była zakończeniem obecnej pracy, ale kto wie :)

 

Uczucia
as pucharów + 3 puchary+3 buławy
Tutaj chyba troche życzeniowo wyszły te karty, bo pokazało się jakieś uczucie, dobra zabawa i początek czegoś nowego. Jakoś te pozostałe karty tego nie pokazują więc chyba raczej to życzeniówka :)


Najważniejsze wydarzenie
as mieczy+kapłanka+5buław
Tutaj jakieś rozmowy, kłótnie, wyjaśnianie czegoś z kobietą jakąś. Ogólnie widzę tutaj jakąś walkę, kłótnie, jakieś petensje. No nie będzie łatwo

 

Co dobrego się wydarzy
śmierć+królowa mieczy+8pucharów
Tutaj jakiś koniec albo odrodzenie znajomości z kobietą z przeszłości. 8 pucharów czasem wypada własnie na spotkanie kogoś z przeszłości.

 

Jakoś ta połowa miesiąca nie wygląda optymistycznie. Przewijają się w rozkładzie kobiety mam nadzieję, że nie będą to kłótnie z koleżankami. Jak widać Panów jakoś nie będzie w tej połowie miesiąca w moim życiu :)

Może inne interpretację nasuną się komuś :) będę bardzo wdzięczna 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Mala_83 napisał:

Aura
3miecze+7mieczy+6 buław

 Początkowo możesz być rozczarowana lub też niezadowolona z przebiegu pewnych wydarzeń. Myślę, że finalnie osiągniesz sukces w jakiejś dziedzinie, mamy 6 Buław. Myślę, że chodzi tu o sprawy zawodowe, bo trzeba będzie wykazać się jakimś sprytem lub nawet manipulacjami.

46 minut temu, Mala_83 napisał:

Praca
4 denary+ śmierć+kapłan denarów

W pracy stabilnie, ciepła posadka ale to się może zmienić za sprawą nowego szefa..

Jeśli szukasz nowej pracy to jest potencjał na zmianę bo śmierć to radykalny krok do przodu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dostałam nowe obowiązki pomocy koleżance więc może poradzę sobie z tymi obowiązkami odnosząc sulces :)

 

Pracy nowej na tą chwilę nie szukam, bo chcę zobaczyć czym się skończą ostatnie obiecanki. Coś się tutaj zmieni za sprawą jakiegoś mężczyzny :) Zobaczymy

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
as pucharów + 3 puchary+3 buławy

Pierwsza karta mówi o Twoich marzeniach i wizjach.. i tyle.

Na pewno będą spotkania towarzyskie aczkolwiek nie partnerskie. Nawet jeśli bedą tam panowie to i tak będzie to na gruncie kumpelskim - 3 Pucharów.

Na poważne uczucia trzeba będzie jeszcze trochę poczekać,  o czymmówi 3 Buław

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Te 3 buławy już drugi raz się pojawia więc zobaczymy.

Czyli as pucharów to nie jest uczucie jako samo w sobie tylko bardziej jako że tego byśmy chcieli? Czy jeśli by była 2 pucharów to wtedy bardziej by było jako uczucia

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
as mieczy+kapłanka+5buław

Możesz zacząć się rozwijać przy jakiejś kobiecie,  poprzez komunikację z nią na gruncie - powiedzmy - mentora. As Mieczy to elokwencja na najwyższym szczeblu. 

Możesz też mieć jakieś konflikty.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Mala_83 napisał:

Te 3 buławy już drugi raz się pojawia więc zobaczymy.

Czyli as pucharów to nie jest uczucie jako samo w sobie tylko bardziej jako że tego byśmy chcieli? Czy jeśli by była 2 pucharów to wtedy bardziej by było jako uczucia

Jest to uczucie,  jeśli z kimś jesteśmy. Natomiast w stanie singielskim jest to po prostu pożądanie miłosne, pragnienie posiadania drugiej połówki. 

Generalnie z jakiej strony by na to nie spojrzeć to As Pucharów jest uczuciem,  z taką różnicą, że w związku będąc czujemy miłość do kogoś a będąc samemu , czujemy, że tego chcemy,  marzymy o tym.

2 Pucharów to też jest uczucie ale tu już jest materializacja, czyli dochodzi do randki,  spotkania i są te motyle w brzuchu , natomiast As to tylko uczucia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Jest to uczucie,  jeśli z kimś jesteśmy. Natomiast w stanie singielskim jest to po prostu pożądanie miłosne, pragnienie posiadania drugiej połówki. 

Generalnie z jakiej strony by na to nie spojrzeć to As Pucharów jest uczuciem,  z taką różnicą, że w związku będąc czujemy miłość do kogoś a będąc samemu , czujemy, że tego chcemy,  marzymy o tym.

2 Pucharów to też jest uczucie ale tu już jest materializacja, czyli dochodzi do randki,  spotkania i są te motyle w brzuchu , natomiast As to tylko uczucia.

Dzięki za wyjaśnienie, bo zawsze mam z tym problem. Faktycznie inaczej patrzy się na to jeśli się jest z kimś i pytamy o tą znajomość a inaczej jeśli jest się samemu :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Co dobrego się wydarzy

Tego typu pytania są trochę sprzeczne z naturą kart. Oczywiście,  życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu ale może być tak, że w danym okresie to co się będzie działo nie będzie wcale dobre, złe też nie musi być... po prostu nijakie.

Karty odpowiadają dosłownie na pytanie,  jeśli w nim jest jakieś określenie typu "co dobrego" albo "co ciekawego " się stanie to już pada sugestia a karty mają odpowiadać bez żadnego podpowiadania. 

Karty wiedzą, czy to jest dobre czy bardzo dobre..  Z tego typu pytaniami już tu się spotkałem na forum ale to nie jest dobre.

Lepiej po prostu zapytać " co ważnego się wydarzy" albo "jaka aura/sytuacje Będzie towarzyszyć..."

 

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Tego typu pytania są trochę sprzeczne z naturą kart. Oczywiście,  życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu ale może być tak, że w danym okresie to co się będzie działo nie będzie wcale dobre, złe też nie musi być... po prostu nijakie.

Karty odpowiadają dosłownie na pytanie,  jeśli w nim jest jakieś określenie typu "co dobrego" albo "co ciekawego " się stanie to już pada sugestia a karty mają odpowiadać bez żadnego podpowiadania. 

Karty wiedzą, czy to jest dobre czy bardzo dobre..  Z tego typu pytaniami już tu się spotkałem na forum ale to nie jest dobre.

Lepiej po prostu zapytać " co ważnego się wydarzy" albo "jaka aura/sytuacje Będzie towarzyszyć..."

 

 

 

No faktycznie to średnie pytanie i karty raczej nie odpowiedziały aby było to faktycznie coś dobrego :) Dzięki serdeczne za interpretację i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Aura
3miecze+7mieczy+6 buław

Widać jakieś przybicie, smutek i prawdopodobnie gonitwę myśli. Skoro nakreśliłaś prawdopodobną przyczynę twego smutku przy 7 mieczy może oznaczać próbę uniknięcia napotkania się na exa, a taka sytuacja powoduje lekki stres jeśli emocje jeszcze nie opadły. Jednak głowa do góry, idź z podniesioną głową, a poczujesz swoje własne zwycięstwo nad zaistniałą sytuacją. 6 buław może mówić, że zaraz Ci przejdzie. Duma nie pozwoli Ci na takie użalanie się nad sobą.

 
 
 
 
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

 

Praca
4 denary+ śmierć+kapłan denarów
W 4 denarów powinno być stabilnie, lecz może pojawi się jakaś propozycja pracy od Pana? Zmiany na szybko raczej nie przewiduje, aby śmierć była zakończeniem obecnej pracy, ale kto wie :)

Absolutnie stabilna sytuacja, ale może pojawić się nowa osoba lub zmiany w kadrze.

 
 
 
 
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
as pucharów + 3 puchary+3 buławy
Tutaj chyba troche życzeniowo wyszły te karty, bo pokazało się jakieś uczucie, dobra zabawa i początek czegoś nowego. Jakoś te pozostałe karty tego nie pokazują więc chyba raczej to życzeniówka :)

Asy to zawsze karty szansy i możliwości. Powiedziałabym, że karty zachęcają Ciebie do wyjść, korzystania z propozycji towarzyskich przy 3 buław to działanie, a więc musisz dopomóc losowi.

 
 
 
 
Godzinę temu, Mala_83 napisał:


Najważniejsze wydarzenie
as mieczy+kapłanka+5buław
Tutaj jakieś rozmowy, kłótnie, wyjaśnianie czegoś z kobietą jakąś. Ogólnie widzę tutaj jakąś walkę, kłótnie, jakieś petensje. No nie będzie łatwo

Nie wiem, czy nie zagłębiasz jakiejś wiedzy, bo dwie pierwsze karty kojarzą mi się ze zdobywaniem wiedzy albo będzie jakaś sytuacja, która może wymagać otwartej i szczerej rozmowy, bo może dojść do jakiejś polemiki, sprzeczki. Kieruj się intuicją i opanowaniem.

 
 
 
 
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

 

Co dobrego się wydarzy
śmierć+królowa mieczy+8pucharów
Tutaj jakiś koniec albo odrodzenie znajomości z kobietą z przeszłości. 8 pucharów czasem wypada własnie na spotkanie kogoś z przeszłości.

U mnie 8 pucharów to często powroty i rozstania jakiejś osoby albo powolne uwalnianie się od sytuacji, osób z którymi już nie jest na po drodze. Tak jakby coś w Tobie pękło, dojrzało i chcesz się uwolnić od obciążających emocjonalnie wydarzeń. Kierujesz się chłodną logiką, ale skoro to coś dobrego, to w takim razie wyjdzie Ci na dobre.

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

 

Jakoś ta połowa miesiąca nie wygląda optymistycznie. Przewijają się w rozkładzie kobiety mam nadzieję, że nie będą to kłótnie z koleżankami. Jak widać Panów jakoś nie będzie w tej połowie miesiąca w moim życiu :)

Może inne interpretację nasuną się komuś :) będę bardzo wdzięczna 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie na tą chwilę rozdrapała się stara rana z ex, bo wróciły jakieś wspomnienia. Obawiam się też spotkania z nim bo widzę, że pojawia się w mojej okolicy. Na spotkanie niestety nie jestem gotowa bo obawiam się, że wróci to co było, więc faktycznie sprawa ta siedzi mi w głowie obecnie. Karty pokazują, że będzie to raczej miało kontynuację w drugiej połowie miesiąca. 

Dzięki serdeczne @mezza za Twoją interpretację :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

No faktycznie to średnie pytanie i karty raczej nie odpowiedziały aby było to faktycznie coś dobrego :) Dzięki serdeczne za interpretację i pozdrawiam serdecznie :)

Nie ma sprawy

Pozdrawiam  :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Jest to uczucie,  jeśli z kimś jesteśmy. Natomiast w stanie singielskim jest to po prostu pożądanie miłosne, pragnienie posiadania drugiej połówki. 

Generalnie z jakiej strony by na to nie spojrzeć to As Pucharów jest uczuciem,  z taką różnicą, że w związku będąc czujemy miłość do kogoś a będąc samemu , czujemy, że tego chcemy,  marzymy o tym.

2 Pucharów to też jest uczucie ale tu już jest materializacja, czyli dochodzi do randki,  spotkania i są te motyle w brzuchu , natomiast As to tylko uczucia.

Mam jeszcze jedno pytanie jak interpretować asa pucharów w znajomości która się dopiero zaczęła (kilka spotkań)? Czy wtedy oznacza on że jest już uczucie czy bardziej marzymy o tym aby to uczucie z czasem się pojawiło? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie jak interpretować asa pucharów w znajomości która się dopiero zaczęła (kilka spotkań)? Czy wtedy oznacza on że jest już uczucie czy bardziej marzymy o tym aby to uczucie z czasem się pojawiło? 

Jako, że asy to początki a mowa tu o asie pucharów i kilku spotkaniach można to potraktować jako początek uczucia, zauroczenia. Nazwałbym to podkochiwaniem się czyli takim

 - powiedzmy - wstępnym zakochaniem, które z czasem może narastać. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest szansa dla obu stron, a więc wszystko zależy od nas i od drugiej osoby, jak się relacja potoczy. As Kielichów to początek jest fajnie, uśmiechamy się na widok drugiej osoby, chcemy więcej o niej wiedzieć, a spotkania sprawiają nam radość :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

Aura
3miecze+7mieczy+6 buław

Też zgodzę się, że to może być nawiązanie do skrzywdzenia Ciebie, przez nieszczere uczynki. Myślę, mimo wszytsko, że rozdrapywać sobie rany nie będziesz i z dumą i pewnością (6 buław) podejmiesz bolesną decyzje o odcięciu się z tej sytuacji (3 mieczy);

W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

Praca
4 denary+ śmierć+kapłan denarów

W pracy na Ciebie ciekają zmiany, coś wyciągnie Ciebie ze stabilnego błota, z tego, do czego się przyzwyczaiłaś (4 monet + Śmierć), może jest szansa na lepsze, menadżerskie stanowisko (Król Monet)? :)

W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

Uczucia
as pucharów + 3 puchary+3 buławy

Zakochanie, randkowanie + jakiś dalszy rozwój zdarzeń, realizacja planów, może było warto do 3 buław dociągnąć kartę? ;)

W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
as mieczy+kapłanka+5buław

Widzę kłótnie werbalną (As mieczy + 5 buław) z której się usuniesz, zachowasz status quo  (Kapłanka). 

W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

Co dobrego się wydarzy
śmierć+królowa mieczy+8pucharów

Całkowicie odetniesz się od nieprzyjemnych emocji (Śmierć + 8 kielichów), rozpoczniesz nowy etap życiowy. W tym Ci pomogą Twoja racjonalność, analiza, logiczne myślenie;

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Willowciekawią mnie te uczucia bo ja też podeszłam że ktoś może się pojawić choć na tą chwilę wątpię bo jestem zablokowana na nowe znajomości. Ale czasem to różnie bywa i z dnia na dzień sporo może się wydarzyć. Obecnie zdecydowanie za dużo jest emocji związanych z Panem z przeszłości niestety, ale karty pokazują że nie powinno być źle i uda mi się ich pozbyć :) jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Karty mówią, że jest szansa, ale czy z niej skorzystasz, to już wszystko zależy od Ciebie. 2 pucharów to juz spotkania, rozmowy, pierwsze pocałunki i świeże emocje. 10 pucharów pokazuje już pełnię szczęścia, ale wielu tarocistow uważa, że dotarliśmy do miejsca, kiedy już tylko trzeba podtrzymywać relacje, aby nie wkradła się nuda. Gdzieś czytałam, że wbrew pozorom ta karta może być negatywna, bo tęcza jest tylko zludnym szczęściem, takim chwilowym. Ja rzadko mam w swoich rozkładacg, więc niech lepiej inni się wypowiedzią. Podobniez denary są lepsze na trwały związek. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie co do 10 pucharów słyszałam też opinię, że osiągnęliśmy już wszystko co najlepsze i nic więcej nie da się osiągnąć więc nie koniecznie to taka dobra karta. Z denarów to chyba 10 denarów taka najbardziej związkowa :) Denary to bardziej traktuję jako nie emocjonalne karty, ale może się mylę :) Bardziej już chyba buławy :) Ale dopiero się uczę stąd moje pytania :) Dzięki serdeczne @mezza

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mala_83 napisał:

@mezza @Ziomal597

To jeśli as pucharów to poczatek to która karta jest już uczuciem, miłością? 2 puchary czy 10 pucharów? 

2 Pucharów i 10 Pucharów to pełnia uczuć bo As Pucharów jest tylko ich początkiem, co nie oznacza,  że są słabe bo mogą od razu być silne. Zależy też od sąsiednich kart.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Mala_83 napisał:

Faktycznie co do 10 pucharów słyszałam też opinię, że osiągnęliśmy już wszystko co najlepsze i nic więcej nie da się osiągnąć więc nie koniecznie to taka dobra karta. Z denarów to chyba 10 denarów taka najbardziej związkowa :) Denary to bardziej traktuję jako nie emocjonalne karty, ale może się mylę :) Bardziej już chyba buławy :) Ale dopiero się uczę stąd moje pytania :) Dzięki serdeczne @mezza

10 Denarów to karta rodziny , uczucie tu jest bardzo szlachetne bez porywów namiętności. Jest to uczucie takie trochę przyjacielskie, bo przyjaźń jest czymś więcej niż miłością. 

Ale też jest to karta domu, wielopokoleniowości.

W buławach nie ma kart związkowych bo buławy to przelotne romanse.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki za odpowiedzi :) i przepraszam, że drążę, ale dopiero się uczę :)

Nie ma za co.

Naukowo zachęcam Cię do zerknięcia do mojego nowego wątku "Co ona tak naprawdę czuję" we wzajemnej pomocy  ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

WERYFIKACJA

W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

Aura
3miecze+7mieczy+6 buław

Był smutek, przybicie, bardzo dużo różnych myśli z którymi nie mogłam sobie poradzić. Wszystko to było związane z ex i z tym, że w dalszym ciągu się pojawia w moich okolicach. Dodatkowo bałam się spotkania w 4 oczy bo nie jestem na to przygotowana na tą chwilę. Walkę z emocjami udało mi się wygrać i odcięłam się od tego. Moja duma nie pozwoliła mi się użalać nad sobą. Ładnie tutaj 6 buław pokazało moje zwycięstwo nad tymi emocjami :)

W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

 

Praca
4 denary+ śmierć+kapłan denarów

W pracy stabilnie. Dostałam do realizacji nowy projekt na którego realizację długo czekałam i w tym projekcie ma mi pomagać szef :) Więc chyba stąd ten król denarów :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
as pucharów + 3 puchary+3 buławy

Faktyczie marzenia i wizje bez realizacji tego w realu :) Były wyjścia z koleżankami stąd te 3 puchary :) Nikt się nie pojawił i nie było randkowania :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:


Najważniejsze wydarzenie
as mieczy+kapłanka+5buław
 

Tutaj była taka dziwna atmosfera z koleżankami, że nie pasowało mi ich zachowanie, trochę to taka mała kłótnia była. Ja odsunęłam się trochę od nich bo widziałam, że one ciągną mnie do dołu, ale wczoraj z jedną z nich udało się oczyścić atmosferę.

W dniu 13.01.2020 o 18:44, Mala_83 napisał:

 

Co dobrego się wydarzy
śmierć+królowa mieczy+8pucharów

Tutaj fajnie karty pokazały, że udało się się uwolnić od tych złych emocji, przygnębienia, złego nastroju. Wygrał rozum i zdrowe podejście, że na pewne rzeczy nie mam wpływu i najlepsze rozwiązanie to zajać się sobą i ruszyć do przodu.

Dziękuję wszystkim za interpretacje, które jak widać w większości się sprawdziły. Był to dla mnie bardzo ciężki czasu ale udało mi się odnieść zwycięstwo i ruszyć do przodu :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...