Skocz do zawartości

koleżanka


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie jeden sen a mianowicie śniła mi się moja koleżanka z lat szkolnych. Była blondynką za czasow szkolnych dobrze się uczyła, Dodatkowo teraz ma rodzinę i dzieci. Własnie dochodze do tego snu. Śniło mi sie jej mieszkanie gdzie była, i był jej męzczyzna ale był agresywny, Chciałam jej pomóc żeby mogła się od niego ulwolnić. Potem poszłam do łazienki w łazience był tylko prysznic, kafelki były biało- to wurkusowe a widok  z okna był taki,że widać było miasto,ale bardzo widoczne były iglaste drzewa było bardzo wysoko, a kątem wychylając się z okna jej mieszkania na skarpie było widać mój blok... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 16.01.2020 o 15:18, NadziejaZoja napisał:

Nurtuje mnie jeden sen a mianowicie śniła mi się moja koleżanka z lat szkolnych. Była blondynką za czasow szkolnych dobrze się uczyła, Dodatkowo teraz ma rodzinę i dzieci. Własnie dochodze do tego snu. Śniło mi sie jej mieszkanie gdzie była, i był jej męzczyzna ale był agresywny, Chciałam jej pomóc żeby mogła się od niego ulwolnić. Potem poszłam do łazienki w łazience był tylko prysznic, kafelki były biało- to wurkusowe a widok  z okna był taki,że widać było miasto,ale bardzo widoczne były iglaste drzewa było bardzo wysoko, a kątem wychylając się z okna jej mieszkania na skarpie było widać mój blok... 

Myślę, że Twój sen jest o rywalizacji z rówieśnikami. Być może porównujesz się do swoich koleżanek i zastanawiasz się, co one osiągnęły i jak wypadasz na ich tle. Przyśniła Ci się koleżanka z lat szkolnych, która była pewnego rodzaju prymuską, teraz ma męża i dzieci. We śnie oglądasz swój blok z okna, jakby z oddali, to może sugerować, że koleżanka jest w innym miejscu życia niż ty (zakładam, że nie masz rodziny i być może zazdrościsz innym ustabilizowanej sytuacji życiowej). 

Agresywny mężczyzna w tym śnie symbolizuje Twoje nierozwiązane konflikty, tłumione popędy, z którymi chciałabyś sobie poradzić znajdując rozwiązanie (w śnie "uwolnienie" się od agresywnego mężczyzny). Właśnie dlatego też pojawia się w śnie motyw łazienki z prysznicem. To symbol oczyszczenia, zmycia z siebie swoich myśli, uspokojenia nerwów, zmywania z siebie trosk. Sugerują to też kolory kafli- turkusowy (marzenia, odpoczynek, wolność, relaks) i biały (czystość, ale też pustka). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja konflikt mam wewnętrzny i tak nie godze się na to  co jest teraz.. Bo gdzieś wiem,że nie jestem gorsza,ale rzeczywistość jest inna. Co do zazdrości, nie sądzę bo ja ją pamiętam jako osobę energiczną itd a widziałam ją w ciąży była taka przybita..Zastanawiałam się gdzie ona się podziała,ale ludzie się zmieniają? Co do stabilizacji tak brakuję mi jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...