Jump to content
Sign in to follow this  
Yunugar

Odczucia w nocy

Recommended Posts

Yunugar

Pewnej nocy gdy zasypiałem bądź coś wybudziło  mnie w nocy. Poczułem jakby coś starało się wyrwać mi energię, duszę z ciała. Było to uczucie bólu na wysokości głowy i klatki piersiowej oraz uczucie wyrywania, oddzielania jakiejś cząstki mnie. 

W tym momencie myślałem, że to koniec mojej wędrówki tutaj. Powiedziałem cicho "nie, jeszcze nie chcę umierać". 

Bardzo się tego wystraszyłem.

Innym razem w stanie jakby półsnu poczułem paraliż całego ciała, próbowałem się ruszyć ale coś trzymało mnie bardzo mocno. Zobaczyłem swój pokój w ciemnosci tak jakbym miał otwarte oczy, ale one były zamknięte i moją rękę, która uniosła się i jakby groziła palcem, ostrzegała tak jak czasami pokazuje się dzieciom aby czegoś nie robiły. Leżałem na boku a ręka w rzeczywistości była caly czas przy ciele. Wybudzalem się także lekko przerażony.

Jeszcze innym razem kilka miesiący temu miałem sen, że uciekam przes kimś i nagle otworzyły się drzwi, z których wychyla się facet z rewolwerem ubrany jak kowboj z czasów Dzikuego Zachodu i wtedy jakby moja świadomość wyszła z tego snu (cała sceneria znikła) złapała mnie czyli ciało fizyczne za barki  (już widziałem swój pokój jakbym miał oczy otwarte podczas gdy miałem je zamknięte) próbowała potrząsnąć abym się wybudzil i wtedy poczułem jak coś wchodzi, wnika we mnie na wysokości serca po czym się obudziłem.

Ktoś z was miał podobne doświadczenia? Ktoś wie dlaczego w przeciągu kilku miesiący pojawiły się takie odczucia? 

Z czym to jest związane?