Skocz do zawartości

Co się wydarzy między nami do końca kwietnia?


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, postanowiłam zapytać kart o swoją relację.

Na ten moment brak między nami kontaktu, ale jakoś tak czuję, że to niedługo potrwa.
Zapytałam o to, jak ta nasza dziwna relacja potoczy się do końca kwietnia.

 

Gwoli wstępu:


Już jakiś czas pracuję z kartami, opieram się na książce Zuzanny Śliwy, choć znam Helenę Żuk oraz Richarda Webstera. Interpretacje pani Śliwy najlepiej pokryły się z moimi odczuciami.
Przez te 1,5 roku zauważyłam, że jeśli jest pytanie o relację i moje karty ułożą się w poniższy sposób - tj. Król Kier - [jakaś karta] - Dama Kier (sygnifikator), to oznacza, że odpowiedź będzie bardzo szczegółowa, a największe znaczenie ma kolumna leżąca pomiędzy Królem a Sygnifikatorem. Karty po prawej stronie Syginifikatora to dopowiedzenie całej sytuacji. Do Sygnifikatora nie dokładałam kart ponieważ swoje położenie i podejście aktualne znam :), kolumna pod królem oznacza jego aktualne podejście / położenie. 

Rozkład dodaję w załączniku.

Co więc wyczytałam: 

Król Kier to On, As między nami w połączeniu z 9 pik i Asem Trefl może oznaczać nagłe i bardzo poważne, oraz bardzo ważne spotkanie, które przyniesie zmiany, będzie to niespodziewane. As pik często wychodził mi na bardzo konkretne rozmowy, dużo tłumaczenia, wyjaśniania, a sama 9 pik, to spotkania w niedalekiej odległości. Dama trefl przy sygnifikatorze mówi mi o tym, że możliwe będę miała wsparcie kobiety z rodziny, oraz, jako ostrzeżenie, że należy podejść do sprawy dojrzale, inaczej w 7 kier odwróconej można swoją szansę przegapić. 10 kier znamionuje dobre ułożenie się sytuacji uczuciowej, miłość, a razem z 7 kier odwr. może znaczyć, ze radość będzie tak ogromna, że ciężko będzie nam w to uwierzyć. Samo spotkanie przebiegnie spokojnie, 9 pik + 7 kier odwr. mówi mi o tym, że będzie długie i zaważy na naszej przyszłości. Zmiany o których mówi As Trefl przyniosą w 10 kier miłość, a Walet mówi o słonecznej drodze do szczęścia. Król kier, czyli mój towarzysz stanął pewniej na nogach, być może dostał zastrzyk gotówki, albo szansę na spokój materialny i być może sprawi mi jakiś prezent. Jest tu jakaś duża szansa na powodzenie planów życiowych, mam w tych kartach wrażenie, że to spotkanie będzie dosyć burzliwe, ale jeśli tylko wykażemy się dojrzałością i wzajemną troską o poprawienie stosunków, to się nam uda. Trzeba uważać, żeby umiejętnie wykorzystać szansę.

Będę wdzięczna za uwagi :)

84449173_522285148393655_5174582473736060928_n.jpg

  • Lubię to! 1
  • Cool 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, nie znam tych metod czytania, ale ja utaj widzę brak kontaktu, Pan Król kier, jest pochłonięty pracą (8 karo) może sobą, może wykształceniem (Walet karo). Walet karo to ktoś kto lubi szeroko pojętą kulturę, przyjemności, koncerty, wyjścia do restauracji, też inne kobiety, kto lubi się uczyć, zdobywać wiedzę, ale pozostaje to w pewnym stopniu dość powierzchowne, w takim sensie, że on to robi dla siebie, żeby zyskać, lepiej się poczuć, taki (zdrowy bądź nie- zależy od kart otaczających) egoizm. Między Wami jest As pik- dla mnie karta spraw urzędowych- co  w tym kontekście znaczy, że jest między wami chłodno, urzędowo, z dystansem (co by pasowało do twojego opisu, że kontaktu brak). W wyjaśnieniu, Asa pik jest 9 pik - co owszem może oznaczać spotkanie, ale z racji, że jest otoczona kartami owianymi złą sławą, znaczy tyle co (jeśli do spotkania dojdzie) złe spotkanie, chłodne, nie dające spełnienia. Dla mnie karta 9 pik, obok bycia kartą spotkania, jest kartą pewnego braku- czegoś w relacji jest za mało, czegoś nie ma- co dalej wpasowuje się w idee, Asa pik. Nie ma między wami komunikacji, jest dystans, brakuje- spotkania, chęci, ciepła, z którejś ze stron. Powiedziałabym, że z jego ponieważ on wyszedł w Walecie Karo, czyli jest nastawiony niezobowiązująco, albo zwyczajnie pasuje mu to co ma, bawi się możliwościami, gdzieś indziej. Karta damy kier- symbolizuje ciebie, szkoda, że nie położyłaś kart, bo my twojego położenia nie znamy. Dama trefl, może oznaczać opiękę, matkę - jak kto sobie ustali, ale może oznaczać tez po prostu, inną kobietę. I to tłumaczy kolumnę w środku- nie będzie kontaktu między wami, bo być może jest inna kobiet a w życiu tego mężczyzny. W tej królowej trefl mogłaś wyjść Ty- 7 kier to karta nadziei na..w tym przypadku miłość, kontakt, relacje, dającą pełnie szczęścia (10 kier).

 

Jak potoczy się pytasz? Na moje oko, po prostu nie tak jak tego oczekujesz. Ja tak to widzę. ah interpretujesz tez karty poziomo?

Edytowane przez dzikikocur
  • Lubię to! 2
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie As trefl w tej pozycji, to zmiany, ale zawsze pozytywne, gdyż u mnie karty się odwracają. Odwrotny As trefl znaczy bardzo źle, zmiany, które przyniosą łzy, tzw. schody do piekła. Interpretuję wg systemu Pani Śliwy, jakoś najmocniej do mnie trafiają jej wskazówki. U niej własnie Asy trefl i pik nie mają do końca negatywnego wydźwięku - ja też tego nie czuję, żeby to były mocno trudne sytuacje. Te karty duecie to znamy nieoczekiwane i nagłe, a piki to karty drogi/rozmów i nie wszystkie są negatywne, akurat 9 pik to spokojne rozmowy, mała podróż, blisko miejsca zamieszkania. Mam mętlik w głowie teraz :D 

Niemniej, trudno mi się kładzie na siebie, bo być może się mocniej sugeruję, zobaczymy co pokaże czas. Wrócę z weryfikacją na pewno, bo jestem bardzo ciekawa rozwiązania, skoro interpretacje się różnią aż tak diametralnie. Dziękuję ślicznie za interpretację! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co zawieszenie. Kontakt teoretycznie jest, ale przedłuża się on w czasie. 

Nie rozumiem tylko, po co aż tyle kart wyciągałaś na to pytanie, ale szanuję :)

Jesteś matką?

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ciastko08 napisał:

Póki co zawieszenie. Kontakt teoretycznie jest, ale przedłuża się on w czasie. 

Nie rozumiem tylko, po co aż tyle kart wyciągałaś na to pytanie, ale szanuję :)

Jesteś matką?

Aaa, od zawsze tak, na początku mega fajnie mi się pytało 3 kart, ale potem zaczełam mieć potrzebę doprecyzowywania  - lubię mieć ogląd w każdą stronę ;) Nie jestem matką :) A karty pokazują, że będę? :O Bo to raczej nie w moim stylu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, ale od razu mówię, że jestem początkująca ;)

Miedzy wami:

As Pik - to sprawy oficjalne, także może rzeczywiście odpiszę, ale tu też mamy 9 pik - która może oznaczać zmartwienia się, lub stress w związku z tą sytuacją, w połączeniu z tymi kartami As trefl też nie jest specjalnie przyjemny - wyjaśnić się coś miedzy wami wyjaśni, ale czy to będzie coś, czego oczekujesz?

Po twojej stronie, ta dama, razem z resztą tych kart, jakoś mi wygląda lub na to, że może tam być inna kobieta, lub daje ostrzeżenie, co do ludzi obok Ciebie (chociaż może i babcie zaznaczyć ;) )

Karty po jego stronie:

Jest skupiony obecnie na strefie materialnej, lub uczeniu się, a tak to mi się wydaje, że może czerpać z waszych  stosunków korzyści. Lub w ogóle nie wie, że odbierasz relacje w sposób romantyczny i widzi siebie Twoim kolegą, lubi pogadać (Rycerz Karo)

Po Twojej stronie: 7 kier - to też karta iluzji i marzeń, co przy tej kobiecie z boku też nie fajnie mi się kojarzy. Z 10 kier - na pewno jesteś zauroczona, dążysz do związku i miłości, i na pewno tak będzie w Twoim życiu, ale nie wiem, czy z nim.

 

Jeszcze raz powtarzam, że jestem początkująca, mogłam źle karty odczytać, także trzymam kciuki, żeby spełniła się Twoja własna przepowiednia i dużo miłości i harmonii życzę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Willow napisał:

Spróbuję, ale od razu mówię, że jestem początkująca ;)

Miedzy wami:

As Pik - to sprawy oficjalne, także może rzeczywiście odpiszę, ale tu też mamy 9 pik - która może oznaczać zmartwienia się, lub stress w związku z tą sytuacją, w połączeniu z tymi kartami As trefl też nie jest specjalnie przyjemny - wyjaśnić się coś miedzy wami wyjaśni, ale czy to będzie coś, czego oczekujesz?

Po twojej stronie, ta dama, razem z resztą tych kart, jakoś mi wygląda lub na to, że może tam być inna kobieta, lub daje ostrzeżenie, co do ludzi obok Ciebie (chociaż może i babcie zaznaczyć ;) )

Karty po jego stronie:

Jest skupiony obecnie na strefie materialnej, lub uczeniu się, a tak to mi się wydaje, że może czerpać z waszych  stosunków korzyści. Lub w ogóle nie wie, że odbierasz relacje w sposób romantyczny i widzi siebie Twoim kolegą, lubi pogadać (Rycerz Karo)

Po Twojej stronie: 7 kier - to też karta iluzji i marzeń, co przy tej kobiecie z boku też nie fajnie mi się kojarzy. Z 10 kier - na pewno jesteś zauroczona, dążysz do związku i miłości, i na pewno tak będzie w Twoim życiu, ale nie wiem, czy z nim.

 

Jeszcze raz powtarzam, że jestem początkująca, mogłam źle karty odczytać, także trzymam kciuki, żeby spełniła się Twoja własna przepowiednia i dużo miłości i harmonii życzę ;)

 

Dzięki Willow,
na pewno nie wie w jaki sposób odbieram tę relację, bo zakazałam się odzywać do siebie :D ale mimo wszystko czasem tęsknię :) i czasem mi przyjdzie na myśl, wtedy pytam karty. Dziękuję ślicznie :) Dla mnie Dama trefl to zawsze kobieta starsza, matka, siostra, babcia, teściowa, ale zawsze to ktoś mądry, troskliwy i dobrze nastawiony. Jako sytuacja jest to ogólna troska i dojrzałość. Jakby stała dama Pik, to wtedy także odczytywałabym to jako inną kobietę, nieszczerą, wrogo nastawioną, zazdrosną, bądź po prostu partnerkę + ona stoi przy moim sygnifikatorze, więc odnosi się do mnie. Jeśli chodzi o 7 kier - nie odbieram jej jako pucharowej, dla mnie to szczęśliwa 7, spełnienie marzeń, odwrócona wydłuża czas oczekiwania na to spełnienie. Właśnie na tym polega mój problem - czuję niektóre karty zupełnie inaczej, niż reszta ^^' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sunrise009 napisał:

Dzięki Willow,
na pewno nie wie w jaki sposób odbieram tę relację, bo zakazałam się odzywać do siebie :D ale mimo wszystko czasem tęsknię :) i czasem mi przyjdzie na myśl, wtedy pytam karty. Dziękuję ślicznie :) Dla mnie Dama trefl to zawsze kobieta starsza, matka, siostra, babcia, teściowa, ale zawsze to ktoś mądry, troskliwy i dobrze nastawiony. Jako sytuacja jest to ogólna troska i dojrzałość. Jakby stała dama Pik, to wtedy także odczytywałabym to jako inną kobietę, nieszczerą, wrogo nastawioną, zazdrosną, bądź po prostu partnerkę + ona stoi przy moim sygnifikatorze, więc odnosi się do mnie. Jeśli chodzi o 7 kier - nie odbieram jej jako pucharowej, dla mnie to szczęśliwa 7, spełnienie marzeń, odwrócona wydłuża czas oczekiwania na to spełnienie. Właśnie na tym polega mój problem - czuję niektóre karty zupełnie inaczej, niż reszta ^^' 

Jeszcze tak myślę, tak mi wpadło, ze dama trefl oznacza kobietę starszą wiekiem, więc jeśli sygnifikator mój to Dama Kier, to Dama trefl może oznaczać po prostu, że jestem starsza ode niego i dojrzalsza. :D Ach te karty <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Ach te karty <3

Dokładnie, mają wiele znaczeń w zależności od kombinacji :)

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

czuję niektóre karty zupełnie inaczej, niż reszta

Bo masz w tym doświadczenie, ja na razie lecę podstawowymi znaczeniami, bo doświadczenia nie mam :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Willow napisał:

Dokładnie, mają wiele znaczeń w zależności od kombinacji :)

Bo masz w tym doświadczenie, ja na razie lecę podstawowymi znaczeniami, bo doświadczenia nie mam :)

Za to masz cudowne czytania tarota <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...