Skocz do zawartości

Druga połowa lutego


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo postawiłam karty na drugą połowę lutego :) Dodatkowo położyłam karty na Pana z przeszłości, który chodzi mi ostatnio po głowie. Na tą chwilę nie mamy ze sobą żadnego kontaktu a kiedyś łączyło nas coś więcej

 

Aura
cesarz+kapłan+3 buławy
Czas załatwiania zaległych spraw i rozmyślań, ale ostatecznie jakieś zmiany, rozpoczęcie czegoś nowego.

 

Praca
5 denarów + król mieczy + królowa denarów
Tutaj jakby jakieś kłopoty, obawy przed utratą pracy i konflikt z Panem, który będzie walczył ze mną. Jednak jakaś kobieta powinna tutaj pomóc rozwiązać ten konflikt i stanąć w mojej obronie). Ostatecznie powinno się wszystko dobrze zakończyć.

 

Uczucia
as mieczy + 5 mieczy + 6 pucharów
Tutaj jakby próba wyjaśnienia czegoś z kimś z przeszłości niestety zakończona niepowodzeniem. 

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + król mieczy + paź mieczy
Tutaj wybór pomiędzy dwoma Panami. Jakieś moje rozdarcie, dylematy i lęk przed tym aby dokonać jakiegoś wyboru. 


Relacja z X
eremita + król mieczy + sąd
Widać tutaj samotność i odcięcie się Pana. Nie widzę raczej tutaj żadnego kontaktu pomimo, że chodzi mi po głowie ostatnio :)

 

Jakoś nie wygląda najlepiej ta druga połowa. Widać jakieś nerwy w pracy i uczuciach. Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
cesarz+kapłan+3 buławy

Wymagający czas się tutaj mocno zaznacza. Widać wsparcie merytoryczne lub naukę na błędach bo Papież to lekcja życia poprzez doświadczenie. Finalnie ten miesiąc pozostawi ślad po sobie w Twoim życiu bo 3 Buław to karta perspektyw ale obok pozostałych może mówić o jakimś przedsięwzięciu, które będzie kontynuowane i bedą z tego plony.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
5 denarów + król mieczy + królowa denarów

I znów te wymagania - Król Mieczy. W sferze zawodowej będziesz musiała stanąć na głowie, żeby spełnić oczekiwania szefa lub zaspokoić standardy. Wszystko po to, aby uniknąć problemów finansowych, które i tak mogą Cię dotknąć ale przez krótką chwilę. Finalnie jednak odnotujesz (pokaźny ) przelew, o czym mówi Królowa Denarów.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + król mieczy + paź mieczy

Same miecze. Przede wszystkim komunikacja będzie odgrywała ważną rolę i konieczność wykazania. Paź Mieczy może sugerować o próbie szukania nowej pracy.

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Mala_83 napisał:

Relacja z X
eremita + król mieczy + sąd

Wydaje mi się, że Pan będzie się odgradzał i finalnie będzie chciał się niestety uwolnić od tej relacji.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 19:59, Mala_83 napisał:

Aura
cesarz+kapłan+3 buławy
Czas załatwiania zaległych spraw i rozmyślań, ale ostatecznie jakieś zmiany, rozpoczęcie czegoś nowego.

Dużo mądrości i doświadczenia w aurze, w 3 buław ja widzę oczekiwanie... ale na co? 3 buław to brama, szkoda, że nie dołożyłaś do niej karty, ale myślę, że Twoje wysiłki, doświadczenie i konkretne podejście mogą otworzyć Ci jakieś nowe drzwi, oraz efekty przyniosą.

 

W dniu 12.02.2020 o 19:59, Mala_83 napisał:

Praca
5 denarów + król mieczy + królowa denarów
Tutaj jakby jakieś kłopoty, obawy przed utratą pracy i konflikt z Panem, który będzie walczył ze mną. Jednak jakaś kobieta powinna tutaj pomóc rozwiązać ten konflikt i stanąć w mojej obronie). Ostatecznie powinno się wszystko dobrze zakończyć.

Oj będzie wymiana argumentów, będzie. 5 denarów często pokazuje brak w sferze materialnej, a Król mieczy bardzo twardo przy swoim obstaje. Jeśli Twój szef lub szefowa unika rozmów o podwyżce, premii lub awansie, warto mieć rzeczowe argumenty i w tym pomaga energia Królowej Denarów, która umiejętnie łączy kobiecość i konkretność. Intuicja i zdroworozsądkowe podejście może Ci pomóc, argumentacja powinna buc pozbawiona emocji. Wyjdziesz na swoje.

W dniu 12.02.2020 o 19:59, Mala_83 napisał:

Uczucia
as mieczy + 5 mieczy + 6 pucharów
Tutaj jakby próba wyjaśnienia czegoś z kimś z przeszłości niestety zakończona niepowodzeniem. 

Ten temat jest odcięty moim zdaniem, as mieczy na to wskazuje, a 5 mieczy dodatkowo wskazuje, że ktoś jest tak przekonany o słuszności swojego zdania, że nie trafią do niego argumenty. Jeśli będzie niespodziewany kontakt, to raczej nic nie wniesie. 6 pucharów to raczej idealizowanie wspomnień, ale z 5 mieczy mam wrażenie, że w przeszłości zaistniała ostra wymiana zdań.

W dniu 12.02.2020 o 19:59, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + król mieczy + paź mieczy
Tutaj wybór pomiędzy dwoma Panami. Jakieś moje rozdarcie, dylematy i lęk przed tym aby dokonać jakiegoś wyboru. 

 

Niemożność podjęcia wyboru w jakiejś sprawie intelektualnej, nie masz dostatecznych informacji, żeby decyzje podjąć. Król mieczy radzi podejść do sprawy bardzo zdroworozsądkowo i zdobyć więcej informacji, paź mieczy jest posłańcem, ta energia może pomóc zdobyć potrzebne wskazówki. Możesz się także spodziewać wiadomości w tej sprawie.

W dniu 12.02.2020 o 19:59, Mala_83 napisał:

Relacja z X
eremita + król mieczy + sąd
Widać tutaj samotność i odcięcie się Pana. Nie widzę raczej tutaj żadnego kontaktu pomimo, że chodzi mi po głowie ostatnio :)

W Sądzie Ostatecznym często jest potrzeba wyjaśnienia sytuacji, powrotu do nich i ostatecznego ich zamknięcia. Na drugą połowę lutego nie ma tutaj żadnej relacji na co wskazuje Eremita i Król mieczy. Wycofanie, bronienie swoich granic, bardzo duża zasadniczość, wierność ideałom, ale i potrzeba przemyśleń. Ten Sąd pokazuje te myśli, które Ci chodzą po głowie, ale energia Króla mieczy nie wspiera przepływu energii, raczej ją odcina. 

 

Trzymam kciuki :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: zaznaczają szkolenia (Kapłan), co do kwalifikacji lub umiejętności w zarządzaniu (Cesarz) - możliwe, że właśnie planujesz (3 buław) te kursy, lub jesteś na samym ich początku (też 3 buław - stan przed wyruszeniem);

 

Praca: myślę, że z początku będzie trudno finansowo (5 monet),  ale szef (Król Mieczy) da Ci podwyżkę; też może nawiązywać do tych szkoleń powyżej wspomnianych - Król Mieczy, które pozwolą liczyć Ci na lepsze stanowisko - Królowa monet w porównaniu z 5 monet;

 

Uczucia: tu przypominasz sobie fajne (6 kielichów) i źle momenty (5 mieczy + 6 kielichów), jak się rozstaliście, co on wtedy mówił (As mieczy + 5 mieczy). Emocjonalnie nadal nie odseparowalas się, chciałabyś, żeby to powróciło - 6 kielichów na końcu rozkłada);

 

Najważniejsze wydarzenie: wyjaśnienie relacji (2 mieczy) z Mieczowym, przez rozmowę (może nawet internetową - paź mieczy) - odsunięcie się od siebie;

 

Relacja z x: podejrzewam, że właśnie on był tym Mieczowym - też widać odsunięcie się od siebie, zimno - Pustelnik i mieczy, pewnie sporo rzeczy Cię nauczył, jesteś bogatsza o doświadczenie (Pustelnik), no i w otoczeniu takich kart - Sąd wyznacza wyjaśnię i zamkniecie sprawy. 

 

Życzę Ci wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Sunrise009 i @Willow za interpretację :) Jakoś początek tego roku to dla mnie czas rozmyślań i nauki na tym co się dzieje i myślę, że taka będzie właśnie druga połowa lutego. W pracy ostatnio sporo się wydarzyło i to niestety nie dobrego, bo koleżanka nakręciła część naszego zespołu, aby napisać na mnie donos do szefowej, że niby mało pracuje i bywam na necie podczas pracy. Jakoś to ogólnie zepsuło w zespole atmosferę i zrobiło się dziwnie. Dlatego karty na pracę myślę, że będzie kontynuacja tej sytuacji. Raczej szkoleń nie planuję na tą chwilę. Co do uczuć to niestety w głowie siedzi mi Pan z przeszłości i jest to chyba ten król mieczy. Ma to związek chyba z tym, że widuję go na osiedlu u siebie, bo z kimś się spotyka i jakoś te wszystkie wspomnienia wróciły i nie do końca potrafię się od nich uwolnić :(

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.02.2020 o 19:59, Mala_83 napisał:

 

Aura
cesarz+kapłan+3 buławy
Tutaj była czas przemyśleń i układania wszystkiego co ostatnio się rozpsypało. Po tym czasie wiem , że mogę ruszyć do przodu mądrzejsza o pewne doświadczenia

 

Praca
5 denarów + król mieczy + królowa denarów
Duże wymagania w pracy czy jestem już okropnie zmęczona i mam dość. Jakieś dalsze utarczki, zaczepianie które mnie już zmęczyło i zastanawiam się co dalej

 

Uczucia
as mieczy + 5 mieczy + 6 pucharów
@Willow pięknie opisała jak to wyglądało :) 

tu przypominasz sobie fajne (6 kielichów) i źle momenty (5 mieczy + 6 kielichów), jak się rozstaliście, co on wtedy mówił (As mieczy + 5 mieczy). Emocjonalnie nadal nie odseparowalas się, chciałabyś, żeby to powróciło - 6 kielichów na końcu rozkłada);

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + król mieczy + paź mieczy

Tutaj dwóch Panów ktorzy ciągle się odzywali przez internet. Dużo rozmów, lecz to osoby z przeszłości, które nic nie wnoszą poza rozmową.


Relacja z X
eremita + król mieczy + sąd
Pan się odciął i nie było kompletnie kontaktu. Chyba zaczęłam patrzeć na niego jako coś co nie ma już sensu.

 

 

Dzięki serdeczne za interpretacje :) Pozdrawiam :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...