Skocz do zawartości

Marcowa Willow :D ZWERYFIKOWANY


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nice

1. Klimaty: Koło + Świat + 5 monet - skończy się okres szybkich, nagłych wydarzeń, zacznie się epoka ciszy i smutku - może będzie mi brakować dynamiki, lub poczuje osamotnienie przez siedzenie w domu;

2. Co dobrego: Sprawiedliwość + Rycerz Buław + Królowa Mieczy - zachowam dystans, zdrowy rozsądek, i wierność małżeńską, jeśli jakiemuś przygodnemu facetowi zachce się ze mną "kolegować". Może też chodzi o dobrą samokontrolę wobec impulsywnych, namiętnych, dramatycznych emocji i działań;

3. Główne zdarzenia: 9 monet + Śmierć + 6 kielichów - z psychoterapeutką przepracowujemy moje dziecięce wspomnienia - może chodzi o to, że z pewnej, komfortowej pozycji dorosłej osoby zejdę, zmienię sie, transformuje się w to, czym bylam, kiedy byłam dzieckiem?

4. Na co muszę uważać: 10 mieczy + Rycerz Kielichów + 2 buław - tu widzę potwierdzenie tego dobrego, muszę dotrzymać obietnicy, że koniec z różnego rodzaju kolegowaniem i flirtowaniem, mieć do tego dystans i rozsądna obserwacje, jak wskazuje 2 buław;

5. Czego się nauczę: 8 buław + As Kielichów + 2 kielichów - śpiewam codziennie mantrę Ong Sohung - ona też przepracowuje czakrę serca + możliwe, że dzięki rozmową z psychoterapeutką nauczę się lepiej akceptować i rozumieć swoje emocje, i w końcu zaakceptuje i pokocham siebie :)

 

Będę wdzięczna wam, Kochani, za spojrzenie :1s_z:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
Godzinę temu, Willow napisał:

Klimaty: Koło + Świat + 5 monet

może wyjazd niespodziewany (Koło + Świat) i w związku z tym troszkę tęsknoty, czasem smutku

 

Godzinę temu, Willow napisał:

Co dobrego: Sprawiedliwość + Rycerz Buław + Królowa Mieczy -

praca, wysiłek włożony się opłaci/zwróci, w Rycerzu Buław widzę nieustanne o to starania

a Królowa Mieczy, jak to królowa - czasem puści focha, czasem się odgryzie - to też potrzebne do równowagi ;)

może to też odnosić sie do  sytuacji z jakimś panem, który usiłuje w Rycku zaburzyć zastaną równowagę (Sprawka), a Królowa daje mu po nosie :_jezyk:

 

Godzinę temu, Willow napisał:

Główne zdarzenia: 9 monet + Śmierć + 6 kielichów 

tutaj jakaś przemiana, może z osoby zajętej swoimi sprawami (np. rozwój), na nakierowanie się na sprawy innych/bliskich ;

9 monet vs 6 monet to energia jednostki vs energia jakiejś więzi/wspolnoty

 

Godzinę temu, Willow napisał:

Na co muszę uważać: 10 mieczy + Rycerz Kielichów + 2 buław -

na zmienne nastroje, może trzeba poświęcić na to więcej uwagi (2 buław) niż dotychczas

 

może też wydawać Ci się, że coś (np. kontakt) definitywnie skończyłaś a to jednak trwa i w sumie sprawia przyjemność, co Cię skłoni do zastanowienia się nad tą sytuacją

 

Godzinę temu, Willow napisał:

Czego się nauczę: 8 buław + As Kielichów + 2 kielichów

że warto walczyć o szczęście,  szukać tego, co Cię cieszy - bo daje to spełnienie i zadowolenie ;

 

że czasem przypadkowa iskra wywołuje ogień na lata, ale - w tym pozytywnym sensie ;

może chodzić o drugiego człowieka, ale też o zainteresowanie się czymś (np. nowe hobby)

 

miłego marca :)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Klimaty: Koło + Świat + 5 monet -  Okres zmian, też widzę w tych kartach wyjazd. Może z racji wiosny częściej będziecie gdzieś wychodzić :). Faktycznie widać, że czegoś Ci będzie brakować ;)

2. Co dobrego: Sprawiedliwość + Rycerz Buław + Królowa Mieczy - Tak, dystans wobec flirtów, przelotnych jakiś relacji, będziesz taka "oficjalna" i raczej chłodna.

3. Główne zdarzenia: 9 monet + Śmierć + 6 kielichów -  9 Monet w tym układzie czytam jako Twoje dobre samopoczucie wynikające z Twojej wewnętrznej metamorfozy, której teraz doświadczasz. Faktycznie dotyczy Twojej przeszłości, wspomnień, relacji z rodzicami. Ładne karty :)

4. Na co muszę uważać: 10 mieczy + Rycerz Kielichów + 2 buław - Na bujanie za bardzo w obłokach plus facetów w typie romantyka? 2 Buław to takie raczej bierne obserwowanie.

5. Czego się nauczę: 8 buław + As Kielichów + 2 kielichów -Mam wrażenie, że jak przepracujesz, to co napisałam w punkcie 3, to napłynie do Ciebie nowa energia, nabierzesz chęci do działania :). Pojawi się w Tobie uczucie do samej siebie, czysta miłość. I może to też mieć przełożenie na pozytywne relacje z innymi ( 2 Kielichy).

 

Trzymam kciuki Kochana i życzę dużo spokoju wewnętrznego i wszystkiego dobrego :*

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Willow napisał:

1. Klimaty: Koło + Świat + 5 monet -

Widać chęć odwrócenia obecnej sytuacji poprzez na przykład wyjaśnienie lub zamknięcie jakiegoś etapu.

5 Denarów to może poczucie samotności ...

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Willow napisał:

2. Co dobrego: Sprawiedliwość + Rycerz Buław + Królowa Mieczy - 

Na pewno wzmożona aktywność. Tu ponownie ukazuje się wyjaśnienie czegoś - tam świat za to odpowiadał, a tu sprawiedliwość. Coś jest na rzeczy...

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Willow napisał:

Główne zdarzenia: 9 monet + Śmierć + 6 kielichów

Zastrzyk gotówki lub poczucie ogromnej satysfakcji na skutek ważnego przełomu. Niewykluczone, że powrócą sprawy z przeszłości.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Willow napisał:

1. Klimaty: Koło + Świat + 5 monet 

Jakieś zmiany, niespodziewane wydarzenie, które spowoduje, że będziesz za czymś tęsknić. Może jakiś wyjazd

6 godzin temu, Willow napisał:

2. Co dobrego: Sprawiedliwość + Rycerz Buław + Królowa Mieczy -

Wyjaśnienie czegoś z jakimś Panem w sposób taki chłodny, oficjalny sposób

6 godzin temu, Willow napisał:

3. Główne zdarzenia: 9 monet + Śmierć + 6 kielichów - 

Przemiana i jakiś powrót do przeszłości lub właśnie zmiana, przepracowanie tego co dotyczy przeszłości.

6 godzin temu, Willow napisał:

4. Na co muszę uważać: 10 mieczy + Rycerz Kielichów + 2 buław 

Myślę, że na różne nastroje, które będą Ci towarzyszyć. Zacząć walczyć z tymi nastrojami a nie poddawanie się nim

6 godzin temu, Willow napisał:

5. Czego się nauczę: 8 buław + As Kielichów + 2 kielichów -

Nauczysz się miłości do samej siebie, będziesz bardziej naładowana pozytywną energią i będziesz szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2020 o 13:52, Willow napisał:

1. Klimaty: Koło + Świat + 5 monet - może będziesz marzyć o kontakcie z zagranicą, będziesz tęsknić za jakimś kontaktem z kimś 

 

W dniu 1.03.2020 o 13:52, Willow napisał:

2. Co dobrego: Sprawiedliwość + Rycerz Buław + Królowa Mieczy - może być jakiś pan zainteresowany, ale ty bedziesz chłodna

 

3. Główne zdarzenia: 9 monet + Śmierć + 6 kielichów - praca nad pewnością siebie i kobiecością, duża zmiana w wyniku powrotu do przeszłości

 

4. Na co muszę uważać: 10 mieczy + Rycerz Kielichów + 2 buław - zakończyć kontakty, które wpływają na twoje emocje

 

5. Czego się nauczę: 8 buław + As Kielichów + 2 kielichów - warto być aktywnym, otwierać się na równe relacje z innymi

 

Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Nice

Weryfikacja ;)

Klimaty: Koło + Świat + 5 monet - podejrzewam, że chodziło o nadchodzący wirus :)

Zdarzenia: 9 monet + Śmierć + 6 kielichów - z jednej strony było widoczne dla mnie oczyszczenie emocjonalne przez jogę, tak z powrotem do starych wspomnień i emocji. Z drugiej strony dopadła mnie ostra nostalgia za Rosją - to tego trzymałam się tak, że w Polsce owszem poziom życia lepszy. No może, ale kultura w której dorastasz w Ciebie wrasta :D

Co dobrego: Sprawiedliwość + Rycerz Buław + Królowa Mieczy - szybkie składanie i rozpatrywanie mojego wypowiedzenia :)

Na co muszę uważać: 10 mieczy + Rycerz Kielichów + 2 bulaw: chyba chodzi o emocjonalnych impulsach, przez które u mnie doszło do samookaleczenia (miecze), niestety mąż zauważył (2 buław);

Czego się nauczę: 8 buław + As Kielichów + 2 kielichów: tak, lepsza akceptacja siebie, miłość do siebie, możliwe, że przez śpiewanie mantr :)

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Marcowa Willow :D ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...