Jump to content
Sign in to follow this  
kszys

Offtop z tematu Dowcipy o księżach

Recommended Posts

kszys

tak masz rację nie ma co przesadzać...a wiesz dlaczego?...bo wszystko zostało przesadzone już wcześniej jak dla mnie takie dof cipy znajdują się poniżej paska dobrego tonu i tolerancji...zupełnie nie ten poziom intelektualny ale rozumiem,ze takich ja Ty to niewątpliwie śmieszy ;)widzisz jest pewna róznica pomiędzy udanym a nieudanym żartem Ty chłopaku zupełnie jej nie dostrzegasz i jak ropuch z 1 złotym zębem ze wszystkiego rechoczesz a gdybym tak z Ciebie sobie zażartował?tez byś się tak śmiał ?przeciez bym grubo nie przesadził...

armather

Owszem , granica między udanym a kiepskim żartem na pewno istnieje . Czy ja jej nie dostrzegam ? Nie wiem , sądzę natomiast ,że po prostu bawią mnie takie żarty i mają prawo bo po to zostały wymyślone. Co do żartowania ze mnie - nie śmieszyłoby mnie to i owszem . Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wchodziłbym na tą część forum która mi się nie podoba ze względu na żarty o mnie jake się tam znajdują . I widzisz tu się różnimy - ja się nie wtykam tam gdzie mi się nie podoba natomiast Ty wchodzisz wkładasz palec w mrowisko i się zastanawiasz czemu Cię mrówki gryzą....

kszys

tiaaaa ;)

widzę,że jesteś już jakimś sędzią skoro już sądzisz;)a czemu jeszcze do szkoły chodzisz?powtarzasz materiał dla utrwalenia?czy co?;)

eh;)to jak z Ciebie żartują to Ci się to niepodoba ale b.chętnie się pośmiejesz z innych tak? ...a wiesz o czym to świadczy?;)nie wiesz

przecież po to są żarty żeby się znich śmiać prawda?a powiedz co czujesz jak z Ciebie się śmieją?

a jak założę posta w którym będę wpisywał w nim obśmiewające Cie głupie żarty to rozumiem,że po prostu nie będziesz tam zaglądał

i wszystko będzie ok tak?...(wniosek wysnuty zgodnie z Twoją wcześniejszą opinią na ten temat)

a ja osobiście uważam że byłoby Ci jednak przykro z tego powodu...nieprawdaż?bo czym sobie zasłużyłeś na te głupoty?

i widzisz tu się różnimy bo ja wtykam ten palec tam gdzie widzę ,że coś jest nie tak i to bez wględu na to czy to są

dowcipy czy posty czy dotyczyłyby religi czy np. nieudanych głupich żartów na Twój temat ...

ja po prostu nie stoję wtedy zboku jak Ty ... ;)

mrówki mnie nie gryzą z powodu nieudanych kawałów na tematy religijne bo to nie ja je napisałem ;)zato Ciebie za chwilę pogryzą;)

więc zanim się z kogoś zaczniesz śmiać

to się czasem zastanów chwilę jak to może odebrać strona,którą właśnie obśmiewasz bo jeśli tego nie zrozumiesz w porę

i nie zaczniesz odróżniać głupoty od zabawnych dowcipów to przyjdzie na Ciebie czas... a przyjdzie czas na pewno....;)

w którym to Ty będziesz

tematem takich właśnie kawałów i wtedy dopiero to zrozumiesz jak posmakujesz goryczy dowcipów wymyślonych po to

by się przecież zabawić tyle,że zabawa będzie wtedy na Twój koszt...

przecież według Ciebie "sędzio" nie ma wtym nic złego ...no ?...nie ma?;)

głupie żarty mają przecież prawo śmieszyć...po to są...

otóż informuję Cię ,że takiego prawa nie mają

one właśnie łamią prawo i b.często zniesławiają czyjeś imię chyba Wam to na prawie wykładali "sędzio"czy byłeś wtedy na majówce ?

koniec wykładu;)

Edited by kszys

armather

Drogi panie !

Żarty mają na celu wyśmianie czegoś - jeżeli znajdują się osoby które się z tych żartów śmieją to oznacza ,że żarty są udane . Z tych żartów śmieję się ja ...czyli są udane :)

Owszem jeżeli założysz temat o mnie i napiszesz tam jakiekolwiek głupie żarty to chętnie je poczytam a jeżeli nie będą mnie one bawiły lub mnie zdenerwują oleje ten temat ;) I wejdę tutaj pośmiać się z tego co mnie śmieszy - wolny kraj wolna wola każdy ma prawo do tego co chce. :) Pośmiać też się można z czego się chce. A jeżeli uważasz ,że te wielce obrażające kawały są niesmaczne i nie do strawienia to znaczy ,że masz inne poczucie humoru a nie ,że to jest złe. Oceniajmy obiektywnie .

Dama Trefl
i widzisz tu się różnimy bo ja wtykam ten palec tam gdzie widzę ,że coś jest nie tak i to bez wględu na to czy to są

dowcipy czy posty czy dotyczyłyby religi czy np. nieudanych głupich żartów na Twój temat ...

ja po prostu nie stoję wtedy zboku jak Ty ... ;)

wpieprzanie się wszedzie zwie się głupotą. Jeżeli Tobie coś nie pasuje to nie czytaj i nie mierz wszystkich swoją jakże niską miarką krzysiu.

kszys

o jaki oficjalny wstęp;)czekaj zapnę sie pod szyją;)zupełnie jakbyś spadł z krzesła po tym co napisałem i by poczuć się teraz lepiej piszesz tak wyniośle;)zabawne

no i jednak nie bez powodu powtarzasz materiał;)więc napisałeś że z Ciebie można się śmiać i Cię obrażać ... ;)skoro wyrażasz na piśmie na to swoją zgodę i lubisz jak Cie obrażają ...Twój wybór Twoja decyzja;)

i tak w wolnym kraju można się śmiać z czegoś ale obrażanie kogoś to już jest inna sprawa ,a co ja uważam to już chyba wystarczająco opisałem nie skuszę się na ocenianie Ciebie sam to zrób, moje poczucie humoru jest masz rację inne ;)na pewno inne od Twojego ;)

kszys

Dama jak używasz tak wyszukanego słownictwa to jaką Ty masz tą swoją miarę? jaką mądrość reprezentujesz?a jak piszę z kimś i Ty się wtrącasz to jak to się nazywa?;)

a kto napisał te słowa?..."Jeżeli Tobie coś nie pasuje to nie czytaj "

armather

Sądzę ,że Dama dostosowała słownictwo do odbiorcy słów... bo zwyczajnymi słowami to sprawdza się przysłowie " mów do słupa a słup jak ... " jeżeli natomiast wtrąca się do rozmowy to bardzo słusznie ponieważ każdy ma chyba prawo do wyrażenia swojej opinii to forum a nie pm :)

Co do mnie - owszem wyrażam oficjalnie zgodę obrażaj mnie do woli i naśmiewaj się ile chcesz o ile sprawi Ci to przyjemność :) ja twierdzę ,że żarty śmieszą a nie obrażają :)

kszys

"mów do słupa a słup jak ... " no to sobie sam powiedziałeś;)

obśmiewanie się z Ciebie nie sprawi mi przyjemności to nudne

to ciekawe,że ja tak lubie jak sie Dama denerwuje;)))jak ją ponosi az sie na swej miotle do góry unosi hihi

złość jest chyba motorem działania czarownic

Edited by kszys
ps

Jarl_Fenrir

Dajcie sobie spokój. Żarty są różne i każdy się śmieje z tego, co lubi.

Czyż nie jest ważne, by potrafić się śmiać z siebie samego? Mój Bóg to potrafi ;)

Dama Trefl
to ciekawe,że ja tak lubie jak sie Dama denerwuje;)))jak ją ponosi az sie na swej miotle do góry unosi hihi

złość jest chyba motorem działania czarownic

Nie dodawaj sobie, nie zezłościłam się ino napisałam tak żebyś zrozumiał - dostosowałam się do poziomu. Także sorry gregory nie udało Ci się mnie zezłościć ;D. Swoją drogą masz bardzo niskie popędy skoro oczekujesz,że taki krasnal jak Ty mnie zezłości i bardzo niskie marzenia ;).

Lex
kogo mógł obrazić taki dowcip? hm...trudne pytanie...może Boga?

Nie sądzisz, że Bóg jest doskonalszy? Jest ponad to, ponad nasze przepychanki słowne, kawały, obrażanie... Gdyby "się obraził" nie byłby w niczym lepszy :) A ja wierzę, że jest doskonały.

i jeszcze tylko ludzi w Niego wierzących na oko to jakieś kilka milionów osób ...

Ludzi wierzących może obrazić każdy dowcip zamieszczony w tym temacie :) Ale większość nie obraża.

a Bóg ,którego Jarl_Fenrir czci ,który to sam się z siebie śmieje;) cóż pozostawię to bez komentarza

Ludzie potrafią śmiać się z siebie, więc Bóg potrafi to tym bardziej :)

drizza

Ja bym chciala sie zapytac kszysia - skoro masz takie podejscie, to rozumiem ze dowcipy o policjantach, blondynkach, michaelu jacksonie np;) rowniez uwazasz za obrazliwe??. Bo idac Twoim tokiem myslenia tak powinno byc. A jesli by tak myslec, to dochodze do wniosku, ze zadnych kawalow nie mozny by opowiadac, bo ZAWSZE ktos moze poczuc sie urazony czy dotkniety.

Ups.. poprawka - pewnie o zwierzetach mozna dowcipkowac, bo one przeciez nie rozumieja, biedne ;P

Guest greg639

czym innym jest śmianie się z żartu, dowcipu, a czym innym wyśmiewanie się z kogoś,

nikt nie lubi gdy ktoś sie z niego "nabija" - wyśmiewa'

śmianie się z dowcipów - "historii" mających niewiele wspólnego z rzeczywistościa, nawet jeśli dotyczy to konkretnych osób, czy grup - blondynek, policjantów, wariatów (osób chorych psychicznie) czy nawet Boga - nikomu z powyższych nie czyni krzywdy i nie obraża, a co więcej prawdopodobnie oni też chętnie się śmieją :usmiech:

a po za tym miał być to temat do opowiadania kawałów, a nie dyskusja na temat czy wolno czy nie wolno się śmiać :usmiech:

Lex
skoro wiesz ,że dowcip moze obrazić uczucia religijne ludzi i robisz to z premedytacją to chyba chowasz w sobie jakiś uraz do tej religi?

Jak rozumiem nie wolno opowiadać dowcipów o Bogu/religiach?

Rozumiem, najlepiej w ogóle nie opowiadać dowcipów o niczym :P

smianie się z siebie jest w pewnym stopniu unizaniem swej istoty ponieważ nie poznałeś dobrze Boga to lepiej nie wypowiadaj się za Niego co może potrafi i jaki jest

skąd pewność ,że masz racje?logika rozumu nie chodzi w parze z mądrością

Skąd pewność, że Bóg istnieje?

Nie ma takiej pewności, tak jak i nie mam pewności, że mam rację. Ale wierzę, że Bóg istnieje i wierzę, że mam rację :)