Jump to content

Usunięcie konta. Zgłoszenia przyjmowane są WYŁĄCZNIE w tym wątku.

Ismer
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Aby usunąć konto należy złożyć dyspozycję w tym wątku.
Konto aktywne zostanie usunięte najwcześniej po 14 dniach od dnia złożenia dyspozycji i nielogowania się na Forum.

Konto nieaktywne może (ale nie musi) być usunięte w ciągu 7 dni od dnia zgłoszenia prośby.

W uzasadnionych przypadkach konto może być usunięte wcześniej niż to określono w wyżej wymienionych warunkach, o czym decyduje administrator.
Prośba Użytkownika, który zaloguje się zanim jego konto zostanie usunięte zostanie anulowana.

Zgodnie z Regulaminem Forum oraz odpowiednio stosowanymi przepisami RODO nie usuwamy postów ani tematów napisanych przez byłego Użytkownika. 
Nasza strona ma charakter informacyjny i w związku z tym - w świetle odpowiednich przepisów - nie mamy obowiązku usuwania wpisów byłych Użytkowników, ze względu na to, że może to kolidować to z prawami innych osób do korzystania z wolności wypowiedzi lub prawa do informacji.

Przypominam, że na Ezoforum.pl przy  procesie rejestracji wymagane jest podanie adresu e-mail, wybranie pseudonimu (nicka), oraz hasła. Resztę danych Użytkownik podaje dobrowolnie, według własnego uznania. Nie są one wymagane do założenia konta, jeśli jednak zostały podane, to usunięcie konta automatycznie wiąże się z usunięciem wszelkich danych osobowych zawartych w profilu byłego Użytkownika.

PS.

Zasady dotyczące usuwania konta są zawarte w Regulaminie Ezoforum w § 2 art.3.

W związku z niezrozumieniem przez niektórych Użytkowników co znaczy określenie "najwcześniej" informuję, iż oznacza to, że konto zostanie usunięte najwcześniej po 14 dniach od złożenia prośby o usunięcie konta, lecz nie oznacza, że zostanie usunięte równo po tych 14 dniach - może być usunięte w późniejszym terminie.

• Ismer changed the title to Usunięcie konta. Zgłoszenia przyjmowane są WYŁĄCZNIE w tym wątku.
  • Ismer pinned this topic
  • 5 months later...

Poproszę o usunięcie konta.

W dniu 21.05.2021 o 19:53, Kaliaa napisał:

Poproszę o usunięcie konta.

Na razie chcę zrezygnować z tego usuwania konta.Muszę przemyśleć w jaki sposób wpływają na mnie wróżby i ezoteryka.

• 3 weeks later...
Guest Filozoficzny Pietras

Witam. Także poproszę o usunięcie tego konta szkoda, że takiej opcji nie ma tutaj po prostu użytkownik w swoim panelu z ustawieniami w profilu. Tłumaczyć chyba nie muszę się ale powód po prostu jest taki, że czasem lepiej jest jeśli człowiek z niektórymi rzeczami nie wychyla zbytnio swojej głowy, a po za tym jakoś tak odbieram wrażenie, że moja mentalność nie pasuje do tego miejsca ;) To nie jest jakiś dołek, że popadłem w jakąś depresje lub coś w ten deseń zwyczajnie trzeba czasem wprowadzać pewne zmiany w swoim sposobie bycia i jest to powód czysto prywatny. Czasem lepiej ustąpić niż pchać się, gdzieś na siłę. Także ok wylogowuję się z konta i jak rozumiem za 14 dni konto jest usunięte więc logować nie będę. Nie będę zbytnio tutaj jakiejś głębokiej tyrady wygłaszać, bo w sumie długo tutaj nie siedziałem, nikogo nie znam jak i mnie i z nikim też specjalnie jakoś przywiązany nie jestem. Także pozdrowionka i oby to forum jeszcze kiedyś odżyło i zdobywało jak najdalej swoją popularność w internecie to kto wie może odwidzi mi się i znowu tutaj wrócę.

adios :witaj:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Proszę usunąć konto.

21 godzin temu, Kaliaa napisał:

Proszę usunąć konto.

I proszę usunąć te treści,które umieściłam,a usunięcie ich jest możliwe.Nie chcę,aby mi coś wyskakiwało i przypominało o tym forum.pozdrawiam

• Downvote 1
  • Confused 1

Ja poproszę jeszcze raz o usunięcie konta.Bo ja się nie powinnam logować,aby ono było usunięte .Diabeł skusił niestety do pisania,a to nie jest dla mnie dobre.Pozdrawiam i dziękuję wszystkim,z którymi tu rozmawiałam za czas,który mi poświęcili.

Nie powinnaś, ale jednak się logujesz i piszesz. Więc? jaka w końcu jest decyzja?

Admin.

Proszę o usunięcie konta. Bardzo dziękuję wszystkim za poświęcony czas, dobre słowo i pomoc. Pozdrawiam, Asia.

Logowanie jest codziennie toteż konto jest nadal aktywne. Proszę o podjęcie decyzji. 

Admin.

• 3 weeks later...
  • Ekspert

Proszę o usunięcie konta. Potrzebuję długiego odpoczynku od ezoteryki. Lepiej się czuję, gdy nie zajmuję się tym. Dziękuję Wszystkim. Pozdrawiam :)

Proponuję zawieszenie konta, jeśli będziesz kiedyś chciała powrócić, to masz zawsze otwarte drzwi i dorobek na forum.

Żeby konto odwiesić można złożyć dyspozycję w sekcji "Pytania, skargi i wnioski" albo na któryś z adresów korespondencyjnych (zakładka "kontakt").

Lianno, czekamy czekamy na poprawę Twojego samopoczucia i powrót :) 

Ismer

• Sad 2

• 1 month later...