Skocz do zawartości

Umowa o pracę


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Koronawirus ma coraz większy wpływ na biznesy wszelkiego rodzaju. Dziś dostałam telefon, że w związku z tym, obcinają nam pensję o 20%.. lepsze to niż zwolnienie...

Problem jest taki, że mam umowę do końca czerwca i pewnie mi nie przedłużą w takiej sytuacji, bo ten kryzys nie skończy się w lipcu, to jest pewne...

 

Zadałam kartom pytanie, jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że do końca roku będę gdzieś zatrudniona, będę zarabiać...

2 mieczy, Głupiec, as mieczy, księżniczka buław, królowa mieczy, 9 mieczy, 2 denarów

Wiem, że dużo kart, ale były tak niejednoznaczne, że tak wyciągałam i wyciągałam i wyciągałam...

2 mieczy to pewnie moja obecna umowa, głupiec to moim zdaniem rozwiązanie tej umowy i rozpoczęcie wszystkiego od początku, widać jakaś szansa, pomysł, coś się zadzieje, dużo nerwów i nieprzespanych nocy w tym roku mnie czeka... i w 2 denarów możliwe dwie prace, albo po prostu niskie zarobki...

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

mało tu monet i pewnych kart

w Głupcu widziałabym nową pracę - ale nie wiem na jak długo z tym Asem mieczy

potem może coś poniżej Twoich kwalifikacji (paź kijów), może sama bedziesz się zastanawiać czy to warto tam zostać

 

karty mało budujące - ale czasem wychodzą w nich bardziej nasze niepokoje niż przyszłość

trzymam kciuki :ok:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Iwka78 napisał:

2 mieczy, Głupiec, as mieczy, księżniczka buław, królowa mieczy, 9 mieczy, 2 denarów

Karty właśnie bardzo czytelne ;)

Póki co jesteś zablokowana , nic się nie trafia,  a jak już,  to coś co nie do końca Cię satysfakcjonuje. 

Głupiec zapowiada coś nowego,  nową pracę, a As Mieczy nie jest wyłącznie przecięciem.

Jako, że jest to as, mowa tu o czymś nowym, bo asy to początek.

As Mieczy może więc mówić o nowym projekcie,  realizacji planów itd. 

Paź Buław dołożony do Asa Mieczy to wszystko potwierdza.

Kolejne karty to już lanie wody, te cztery wszystko dobitnie pokazują.

Do końca roku wszystko się ułoży.

Edytowane przez Ziomal597
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam podobnie. Mianowicie w Głupcu masz nowe, czy pracę. As Mieczy to podpisanie umowy. Giermek Buław też jako oferta. Dalej faktycznie faktycznie jakieś nerwy, obawy. Może karta 2 Denary pokazuje, że będziesz lawirować między 2 źródłai dochodu :).

Trzymam kciuki, Kochana :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Arcan napisał:

Możliwe,że będziesz miała dwa źródła dochodu. Pracujesz w biurze? Jesteś księgową? tak pytam patrząc po tych mieczach

Pracuję w eksporcie, nie jestem księgową kompletnie się do tego nie nadaję...:)))

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Arcan napisał:

Kurcze, w takiej sytuacji te miecze nie są za fajne...

9 mieczy mi zawsze pokazuje tylko i wyłącznie zmartwienia wynikające z mojego nastawienia, więc możliwe, że po prostu będę się przejmować sytuacją.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.03.2020 o 15:23, Iwka78 napisał:

jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że do końca roku będę gdzieś zatrudniona, będę zarabiać...

2 mieczy, Głupiec, as mieczy, księżniczka buław, królowa mieczy, 9 mieczy, 2 denarów

Też myślę, że 2 mieczy to Twoja obecna umowa, w Głupcu widzę rozpoczęcie nowej pracy, w Asie mieczy - nową umowę, Paż Buław - to nowe kroki, nowe pomysły, promyczki entuzjazmu. W Królowej mogła wyjść Ty - Twój rodzaj pracy na przykład: oparty o informacje, dane, kontakty, lub Twoja szefowa. Może z czasem dopadnie Cię paranoja (9 mieczy) i postarasz się zorganizować drugie źródło dochodu :)

 

Trzymam kciuki najmocniej :)

Odnośnik do komentarza

Gdyby były dwie buławy, to moim zdaniem byłoby to bardziej optymistyczne. Niestety głupiec, to może być taka praca dorywcza mało poważnie przez Ciebie traktowana. Uważam, że prace dostaniesz, ale nie będziesz z tego do końca zadowolona i będziesz rozglądac się za czymś nowym. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...