Skocz do zawartości

Kwiecień Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Dom - 3 pucharów - będziemy wspólnie dalej fajnie spędzać czas, tak jak do tej pory. Ta karta pięknie pokazują moją radość z bycia w domu:) Możliwe, że będziemy coś świętować, np. Święta albo egzaminy mojego syna, który jest w 8 klasie i ma od poniedziałku egzaminy próbne przez internet.

Praca na etacie- 10 denarów - w tym tygodniu otrzymałam info, że obcinają nam pensje, ale nie będzie tak źle w tej 10 denarów. Zamówienia będą.

Mój biznes- koło+kochankowie+królowa buław- tu widać, że coś się zmieni, może jakiś inny pomysł się pojawi. Ostatnio zaczęłam szyć  maski i przypomniałam sobie, jaka to radocha! Aczkolwiek nie jestem krwacową:)

Zdrowe żywienie- sąd- możliwe, że się trochę pooczyszczam, znów rozmyślam nad postem Dąbrowskiej i może się zdecyduje.

Ćwiczenia- królowa mieczy - oj będę w tym miesiącu konsekwentna i zawzięta, tak mi się kojarzy ta karta

Zdrowie- 2 pucharów - wszystko będzie się regulować i stabilizować

Medytacje -król buław+4 mieczy+słońce - tu widzę bardzo duży postęp, na oststniej karcie jest facet medytujący, więc ewidentnie te medytacje są dla mnie:)

 

20200328_074820.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Dom - 3 pucharów

Wesołe spędzanie czasu się zaznacza ;) U mnie 3 kielichów sprawdza się jako spotkanie, może już skończy się kwarantanna pod koniec miesiąca? ;) A jeśli nie, to dobrze spędzony czas z bliskimi :)

W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Praca na etacie- 10 denarów

Zamówienia będą, myślę, że o zatrudnieniu też możesz się nie martwić - nie zwolnią 100% :)

W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Mój biznes- koło+kochankowie+królowa buław

Tak, będą szybkie i nagle zmiany (Kolo), które postawią Ciebie przed wyborem (Kochankowie), Królowa Buław może zaznaczać, że będziesz musiała okazać sile i inicjatywe, włożyć dużo entuzjazmu w przedsięwzięcie. Może pomoże Ci też inna kobieta?

W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Zdrowe żywienie- sąd

Lub powrócisz do jakieś diety, lub obecna dobrze oczyści Twój organizm. No może być jakiś detox'

W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Ćwiczenia- królowa mieczy

W Mieczowej widziałabym jogę, medytacje... Ale nic aktywniejszego. Mieczy to umysł, nie siła.

W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Zdrowie- 2 pucharów

Bardzo dobrze będziesz się czuć i fizycznie i psychicznie. Taki wewnętrzny spokój i zgoda :)

W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Medytacje -król buław+4 mieczy+słońce

Bardzo ładne karty, chociaż z początku możesz być pełna energii i rozproszona ( Król Buław), ale z czasem nauczysz się relaksować, uspokajać (4 mieczy - świetna na medytacje), Słońce może wskazywać na radość, i czysty umysł, oczyszczenie umysłu :)

Miłego kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20
W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Dom - 3 pucharów - bardzo miła atmosfera, będziecie się wspierać, pomagać, organizować wspólne zabawy, super! 

Praca na etacie- 10 denarów - stabilnie, mimo, że jak piszesz że coś obcięli to i tak będzie dobrze, resztę dorobisz w domu;)

Mój biznes- koło+kochankowie+królowa buław- zaangażujesz się w ten biznes, myślę, że będziesz robić coś dla kogoś ale Tobie też da to sarysfakcję, los sprzyja:)

Zdrowe żywienie- sąd- na pewno oczyszczenie, odpuszczenie czegoś ale też z tendencją do powracania. Może faktycznie wrócisz do tej diety, sama kiedyś stosowałam- rewelacja

Ćwiczenia- królowa mieczy - no tak, zaweźmiesz się 

Zdrowie- 2 pucharów - ok, wszystko wyżej (dieta, ćwiczenia) wpłynie pozytywnie na wspołoddział na zdrowie

Medytacje -król buław+4 mieczy+słońce - uspokoisz się, poprawisz swój nastrój, wyciszysz  i mniej będziesz wkurzać się na męża. Końcowo bardzo pozytywnie na Ciebie wpłyną , dobrego miesiąca

 

20200328_074820.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Dom - 3 pucharów - Wow, la sielanka :) Miła i sympatyczna atmosfera :) Jak najbardziej Święta mogły wyjść :)

Praca na etacie- 10 denarów - Powinno być w miarę ok, też uważam że 10 Denarów może tu pokazywać pracę w domu ;)

Mój biznes- koło+kochankowie+królowa buław-  Tak, widać jakąś zmianę. Może nawiążesz jakieś kontakty w tych Kochankach, też Twoją aktywność :)

Zdrowe żywienie- sąd- Oczyścisz się i może też nastąpi coś jakby odrodzenie :)

Ćwiczenia- królowa mieczy - Tak, nie odpuścisz :) co spowoduje, że schudniesz! ;)

Zdrowie- 2 pucharów - Uważam, że dobre będzie. Zaznacza się spokój i harmonia :)

Medytacje -król buław+4 mieczy+słońce -  Bardzo ładne karty :) Widać, że będziesz aktywnie medytować, co przyniesie Ci spokój i ukojenie i taką wewnętrzną radość :)

 

Kochana, wszystkiego dobrego i udanego miesiąca ! :)

Odnośnik do komentarza

Dom 3 puchary - będziecie sobie razem wypełniać miło czas, gdy planszowe, wino, filmy 

Praca na etacie - 10 denarów - poradzisz sobie mimo zmniejszenia wynagrodzenia, być może pieniądze z jakiegoś innego źródła 

biznes - koło fortuny kochankowie królowa buław - los da Ci jakaś szanse, nawiążesz współpracę która pozwoli ba działanie, w królowie buław widać ze będziesz aktywnie pracować nad swoim biznesem 

zdrowe zwyrodnienia  - Sad - oczyszczanie

cwiczenia - Królowa mieczy - ćwiczenia zgodne z planem 

Zdrowie - 2 puchary - powinno być dobrze, ewentualnie sprawy kobiece miga się zaznaczyć 

medytacja - Krol buław 4 mieczy słońce - bardzo dobre karty, uda ci się wyciszyć umysł i osiągnąć stan radości 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.03.2020 o 07:59, Iwka78 napisał:

Dom - 3 pucharów - będziemy wspólnie dalej fajnie spędzać czas, tak jak do tej pory. Ta karta pięknie pokazują moją radość z bycia w domu:) Możliwe, że będziemy coś świętować, np. Święta albo egzaminy mojego syna, który jest w 8 klasie i ma od poniedziałku egzaminy próbne przez internet. - to był bardzo dobry miesiąc, spokojny, taki dobry, wyciszający:-)

Praca na etacie- 10 denarów - w tym tygodniu otrzymałam info, że obcinają nam pensje, ale nie będzie tak źle w tej 10 denarów. Zamówienia będą. - masa pracy, praca zdalna znaczy dla mnie siedzenie po godzinach....

Mój biznes- koło+kochankowie+królowa buław- tu widać, że coś się zmieni, może jakiś inny pomysł się pojawi. Ostatnio zaczęłam szyć  maski i przypomniałam sobie, jaka to radocha! Aczkolwiek nie jestem krwacową:) - tutaj nastąpiła drobna zmiana, w końcu się zdecydowałam od czego zaczynam, co chcę robić i działam, szukam, zbieram oferty, kombinuję, generalnie intensywnie pracuję nad tym

Zdrowe żywienie- sąd- możliwe, że się trochę pooczyszczam, znów rozmyślam nad postem Dąbrowskiej i może się zdecyduje. - dokładnie tak, zrobiłam sobie post Dąbrowskiej i nie jem cukru i ograniczyłam gluten do minimum

Ćwiczenia- królowa mieczy - oj będę w tym miesiącu konsekwentna i zawzięta, tak mi się kojarzy ta karta - na początku miesiąca jeszcze ćwiczyłam, ale post Dąbrowskiej jest bardzo osłabiający fizycznie i bałam się spadków cukru, które często mi się zdarzają, więc wolałam nie skakać przy niskiej kaloryczności, królowa mieczy może też pokazywać, że schudłam dzięki temu postowi

Zdrowie- 2 pucharów - wszystko będzie się regulować i stabilizować - tak jest coraz lepiej, nie dokucza mi ucisk w szczęce i coraz rzadziej czuję torbiel pod kolanem

Medytacje -król buław+4 mieczy+słońce - tu widzę bardzo duży postęp, na ostatniej karcie jest facet medytujący, więc ewidentnie te medytacje są dla mnie:) - dokładnie tak!

Dziękuję wszystkim za interpretacje!

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Kwiecień Iwka ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...