Skocz do zawartości

Koń bez "zadu"


Georgetka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Śniło mi się że po łące biegał piękny wysoki jasny koń w pewnej chwili zaczął biec w moją stronę przez wodę, staw czy jezioro. Bałam się go, był piękny zadbany ale nie miał zadu, tak jakby ścięte miał z tyłu, widać że kiedyś coś złego go spotkało ale ktoś zadbał o niego. Jacyś ludzie tam byli łowili sobie spokojnie ryby. A on dobiegł do mnie spojrzał i wtulił głowę, trącajac moje dłonie nozdrzami aby go głaskać. Już się nie bałam, odprowadził mnie do domu i jakby przekazał że będzie czekać aż przyjde znowu. Co to może oznaczać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
5 godzin temu, Georgetka napisał:

Witam, Śniło mi się że po łące biegał piękny wysoki jasny koń w pewnej chwili zaczął biec w moją stronę przez wodę, staw czy jezioro. Bałam się go, był piękny zadbany ale nie miał zadu, tak jakby ścięte miał z tyłu, widać że kiedyś coś złego go spotkało ale ktoś zadbał o niego. Jacyś ludzie tam byli łowili sobie spokojnie ryby. A on dobiegł do mnie spojrzał i wtulił głowę, trącajac moje dłonie nozdrzami aby go głaskać. Już się nie bałam, odprowadził mnie do domu i jakby przekazał że będzie czekać aż przyjde znowu. Co to może oznaczać? 

Koń może symbolizować pociąg seksualny lub mężczyznę, który okazuje Tobie seksualne zainteresowanie. Może być zatem tak, że Twoja popędowość lub seksualna adoracja innych osób wzbudza w Tobie lęk. Może tak być z powodu wcześniejszych urazów na tym polu ("ktoś go skrzywdził"). Kiedy koń ujarzmia swoją energię (wtula się delikatnie zamiast biec w Twoją stronę), Ty też przestajesz się bać, tzn kiedy seksualność przybiera formę troski, czułości, delikatności czujesz się spokojna. Dodatkowo koń oznajmia, że będzie czekać, aż Ty przyjdziesz znowu, tzn wykazuje się cierpliwością oczekując na Twoją inicjatywę. To pasje do sytuacji, w której zbliżenie seksualne odbywa się za Twoją zgodą, inicjatywą i bez pospieszania, bez nacisku. Tak jak spokojne łowienie ryb oznacza cierpliwe oczekiwanie na korzyści, zyski. 

To, że koń nie ma zadu podkreśla kontekst kastracyjny - bez części tylnej (narządów, tak bardzo ważnych u ogiera) jest seksualnie niegoroźny. 

 

Można to odnieść do wcześniejszych doświadczeń z jakimś konkretnym mężczyzną (który początkowo był jak koń w biegu, zbyt nachalny i zbyt bezpośredni w kwestiach seksualnych), ale dał Ci przestrzeń i okazał cierpliwość, abyś mogła poczuć się gotowa do zbliżenia. Można to też odnieść symbolicznie do Twojego podejścia do seksu w ogóle, czyli do tego, jakie okoliczności preferujesz w sferze erotycznej. 

 

Co myślisz o tej interpretacji?

Edytowane przez Priestess
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...