Jump to content
Ismer

S.O.S dla zwierząt - one też teraz potrzebują naszej pomocy

Recommended Posts

Emeryta
W dniu 17.04.2020 o 18:01, Ava55 napisał:

pamiętajmy jeśli sami nie wybierzemy Urząd wybierze za nas

i otrzyma kasę nie ten, któremu byśmy chcieli dać. Ja na przykład zawsze podaję jakiś KRS, bo nie chcę, żeby taki Rydzyk i jego instytucja dostał mój 1 %.

A teraz jest bardzo łatwo z podatkami, bo wystarczy skorzystać ze strony GOTOWIEC gov.pl podatki i mamy wszyściutko pięknie przyszykowane, tylko trzeba uzupełnić o ten KRS właśnie.

Gotowiec dotyczy większości podatników, nie wiem jak teraz, ale w zeszłym roku były jakieś wyjątki, że jakaś grupa musiała załatwić sprawę inaczej. Ale większość z nas może z tego skorzystać, tylko pamiętajmy o wpisaniu tego KRSu :)

 • Like 1
 • Cool 1
 • W punkt 2
 • Super 1
 • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widja

Dzięki za ten wątek, warto o tym przypominać, i to jest coś co możemy osobiście zrobić dla tych, co są w biedzie. Jednostkowy 1 % to nie jest dużo, ale grupowy to już jest wiele i wiele istnień to uratuje.

 • Like 2
 • W punkt 2
 • Super 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ejbert

Ja późno sprawdziłem pita, ale właśnie odkryłem, że urząd, jeśli ktoś załapuje się na złożenie zeznania przez nich, wpisuje KRS poprzednio podany, więc jak ktoś chce podać inny niż w zeszłym roku, to musi to samodzielnie zrobić. To jest dziecinnie łatwe, gotowce leżą i czekają :D a kto jeszcze nie wypełnił zeznania, niech przez pośpiech nie zapomni o potrzebujących.  

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ava55

Kochani, proszę zerknijcie tutaj  (nie zrażajcie się, że to Pudelek) - w tekście też link do udzielenia pomocy finansowej :serce:

 

Radysy to było jedno z najgorszych, jesli nie najgorsze, gminne "schronisko" dla zwierząt, głównie psów, koszmar dla każdego zwierzęcia

 

https://www.pudelek.pl/dramat-w-schronisku-w-radysach-psy-zostaly-odciete-od-wody-i-pozywienia-stala-sie-tragedia-6527106296404544a

 

 

Grzegorz Bielawski z organizacji Pogotowie dla Zwierząt alarmuje, że obecni na miejscu wolontariusze desperacko potrzebują wsparcia. W schronisku zostało jeszcze ponad tysiąc zwierząt

"Potrzebujemy wszystkiego. Potrzebujemy misek na wodę, potrzebujemy karmę, ale przede wszystkim rąk do pracy, by te zwierzęta, które tutaj są w schronisku, miały zapewnioną opiekę. Już za kilka dni te zwierzęta mogą wyjeżdżać. Bardzo prosimy też państwa o pomoc w adopcjach tych zwierząt. Każdy, kto tutaj przyjedzie i będzie chciał adoptować psa, jest ich tutaj tysiąc. Bez państwa pomocy nie damy rady tutaj. Chcielibyśmy nie zostawiać tu żadnego psa. Z naszej strony materiały dowodowe są tak silne, że po tym, jak przedstawimy je prokuraturze, to to miejsce będzie zamknięte. W tej chwili to schronisko nadal przyjmuje zwierzęta i utrudnia nam kontakt z tymi zwierzętami, ale to się dzisiaj skończyło. Mamy te zwierzęta już do dyspozycji i możemy je adoptować "

 

 w tekscie artykułu jest link do pomocy finansowej - jeśli ktoś by zechciał :love:

 • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
 • Create New...