Jump to content
Sign in to follow this  
Ismer

S.O.S dla zwierząt - one też teraz potrzebują naszej pomocy

Recommended Posts

Emeryta
W dniu 17.04.2020 o 18:01, Ava55 napisał:

pamiętajmy jeśli sami nie wybierzemy Urząd wybierze za nas

i otrzyma kasę nie ten, któremu byśmy chcieli dać. Ja na przykład zawsze podaję jakiś KRS, bo nie chcę, żeby taki Rydzyk i jego instytucja dostał mój 1 %.

A teraz jest bardzo łatwo z podatkami, bo wystarczy skorzystać ze strony GOTOWIEC gov.pl podatki i mamy wszyściutko pięknie przyszykowane, tylko trzeba uzupełnić o ten KRS właśnie.

Gotowiec dotyczy większości podatników, nie wiem jak teraz, ale w zeszłym roku były jakieś wyjątki, że jakaś grupa musiała załatwić sprawę inaczej. Ale większość z nas może z tego skorzystać, tylko pamiętajmy o wpisaniu tego KRSu :)

• Like 1
  • Cool 1
  • W punkt 2
  • Super 1
  • Thanks! 1

Widja

Dzięki za ten wątek, warto o tym przypominać, i to jest coś co możemy osobiście zrobić dla tych, co są w biedzie. Jednostkowy 1 % to nie jest dużo, ale grupowy to już jest wiele i wiele istnień to uratuje.

• Like 2
  • W punkt 2
  • Super 1

Ejbert

Ja późno sprawdziłem pita, ale właśnie odkryłem, że urząd, jeśli ktoś załapuje się na złożenie zeznania przez nich, wpisuje KRS poprzednio podany, więc jak ktoś chce podać inny niż w zeszłym roku, to musi to samodzielnie zrobić. To jest dziecinnie łatwe, gotowce leżą i czekają :D a kto jeszcze nie wypełnił zeznania, niech przez pośpiech nie zapomni o potrzebujących.  

• Like 3