Jump to content

Uzupełnienie energii - Mukula mudra


Recommended Posts

 • 2 weeks later...
 • Moderator
Ejbert
W dniu 13.04.2020 o 12:16, Lianna napisał:

Mukula mudra jest o tyle wyjątkowa, że jej oddziaływanie ma być natychmiast odczuwalne. Jest pomocna w uzupełnianiu energii w obolałych, osłabionych, chorych lub napiętych miejscach w ciele. Kieruje energię bezpośrednio tam, gdzie zostaje przyłożona.

Ta mudra układem palców jest bardzo zbliżona do metody "odkrytej" i stosowanej przez Alexa Loyda, która to metoda jest stara jak świat, ale nie będę wnikał dlaczego ten facet sobie ją przypisuje, w dodatku twierdząc,  że to "nie akupunktura, mudry, czakry, joga, ani żadna z tych metod. To zupełnie nowe odkrycie". Niech mu tam będzie, że nowe ;) 

Co ciekawe nie znalazłem tego układu ani w mudrach podstawowych ani w uzupełniających (a mam 3 książki na ten temat + broszurki), tylko Matela podaje go jako... runiczny układ dłoni jako As (Ansuz), który ma wzmacniać siłę argumentacji i naszego wpływu na otoczenie i jasne, że z intonacją nazwy runy.

Ponieważ Matela ma zwyczaj pisać o wszystkim i o niczym, korzystając przy tym niemiłosiernie z publikacji innych autorów, to skłonny jestem przychylić się do wersji zdrowotnej, przedstawionej przez Ciebie i przez A. Loyda :) 

Ale, skoro już sobie przypomniałem o tym układzie, to wypróbuję go na szefostwie :sark: 

 • Like 2
 • Medal 1
 • Super 2
 • Thanks! 1
Link to post
Share on other sites
 • Administrator
Ismer
16 godzin temu, Ejbert napisał:

Ta mudra układem palców jest bardzo zbliżona do metody "odkrytej" i stosowanej przez Alexa Loyda, która to metoda jest stara jak świat, ale nie będę wnikał dlaczego ten facet sobie ją przypisuje, w dodatku twierdząc,  że to "nie akupunktura, mudry, czakry, joga, ani żadna z tych metod. To zupełnie nowe odkrycie".

Też jestem ciekawa, skąd p. Gawlińska poderwała ten układ i jego opis, bo i ja nie mam go opisanego, a mudrami zajmowałam się już kilkanaście lat temu. Być może wygrzebała go z jakichś czeluści mi nieznanych. 

Co do Loyda, to być może i pan Bóg mu ten układ zesłał wraz z instrukcją obsługi ;) ale uzurpowanie sobie praw autorskich do niego to chyba przesada. Nie jest to zbliżony układ palców - to jest ten sam układ palców, co widać na załączonym obrazku.

 

Kod-uzdrawiania.jpg

 • Like 1
 • Super 2
 • Thanks! 2
Link to post
Share on other sites
 • Ismer changed the title to Uzupełnienie energii - Mukula mudra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.