Jump to content
Piko

Witamina K2 i paradoks wapnia czyli jak niepozorna witamina może uratować Ci życie

Recommended Posts

Piko

Serdecznie polecam tą ciekawą książkę o Ciekawej witaminie K2:

"Witamina K2 i paradoks wapnia czyli jak niepozorna witamina może uratować Ci życie" Kate Rhéaume-Bleue

Książka mówi o maśle Ghi od krów karmionych świeżą trawą, o jajkach kur z prawdziwego wolnego wybiegu , o owocach morza, nawet o szpinaku i natto....

Oraz innych produktach zawierających witaminy A+D+E+K...

Niepozorna witamina K2, która ratuje twoje życie i zdrowie

Czy należysz do tych milionów ludzi, którzy latami sumiennie pochłaniali suplementy wapnia tylko po to, by dowiedzieć się, że i tak gęstość mineralna kości jest u nich zbyt niska?

Wiele z nas uważa, że aby wzmocnić swoje kości, należy przyjmować suplementy wapnia i witaminy D. Nie wiemy jednak o tym, że jeżeli nie dostarczamy jednocześnie organizmowi odpowiedniej dawki witaminy K2, możemy poważnie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Bez witaminy K2 organizm, zamiast umiejscawiać wapń tam, gdzie jest naprawdę potrzebny – czyli w kościach, kieruje go do tętnic i przyczynia się tym samym do powstawania chorób takich jak osteoporoza czy miażdżyca. Na tym właśnie w skrócie polega paradoks wapnia.

Poznaj wspaniałe działanie witamin K2 i lepiej zadbaj o swoje zdrowie.

Prawidłowe dawkowanie witaminy K2 to:

• zdrowsze kości i zęby,

• łagodniejszy proces starzenia,

• łatwiejszy poród,

• lepsze działanie mózgu,

• mniejsze prawdopodobieństwo choroby Alzheimera,

• skuteczniejsze przeciwdziałanie nowotworom.

Odkrycie witaminy K2 jest ostatnim elementem układanki żywieniowej związanej z wieloma powszechnie występującymi chorobami, taki mi jak cukrzyca, nowotwory, choroba Alzheimera, niepłodność czy próchnica. Zrozumienie procesów zachodzących w naszym organizmie jest niezbędne do tego, aby prawidłowo zadbać o nasze zdrowie. Doktor Kate Rhéaume-Bleue opisała je w jasny i przejrzysty sposób, dzięki czemu książka Witamina K2 i paradoks wapnia to jasny przewodnik w drodze do zdrowego serca i silniejszych, mocniejszych kości.

Koniecznie poznaj tajemnicę „paradoksu wapnia”, by uniknąć osteoporozy i chorób serca.

„Badania wykazały, że wysokie spożycie witaminy K2 ze źródeł spożywczych znacząco redukuje częstość występowania zwapnień tętniczych i ryzyka śmierci z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego o 50 procent w porównaniu z osobami z niskim spożyciem witaminy K2 ze źródeł spożywczych. Wskaźnik spożycia witaminy K2 był również odwrotnie proporcjonalny do wskaźnika powstawania intensywnych zwapnień tętniczych i tak zwanej śmiertelności całkowitej, czyli śmierci z dowolnej przyczyny”.

 

a9-witamina-k2-i-paradoks-wa.jpg

 

Książka póki co jest dostępna niedrogo w dyskoncie książkowym:https://bonito.pl/k-90601635-witamina-k2-i-paradoks-wapnia

Lecz myślę że szybko zostanie wykupiona... :ok:

 

Witamina K2 i paradoks wapnia
Znakomita książka zarówno pod względem treści jak i języka, jakim jest napisana i przetłumaczona - jest tak zajmująca, że "czyta się" sama. Autorka jest biologiem, ale rozwinęła swoje zainteresowania w kierunku wiedzy medycznej. Witamina K2 chroni nas nie tylko przed miażdżycą i osteoporozą, ale zwalcza też skutecznie komórki rakowe, także chroni mózg przed Alzheimerem i ma jeszcze wiele innych zalet. To wręcz cudowna witamina! Te jej własności potwierdziły badania przedstawione w bardzo poważnych czasopismach naukowych wymienionych na końcu książki w obszernej bibliografii. Ta wiedza powinna dotrzeć do każdego!

 

Edited by Piko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...