Skocz do zawartości

czy on jeszcze się odezwie?


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny pan, kolejny rozkład. 

 

 

Czy odezwie się w tym tygodniu?

Kochankowie - 2 denarów - giermek kielichów

Odezwie.

Póki co dylematy, niemożność dokonania decyzji, jest niezdecydowany (kochankowie) co sprawia, że jest rozproszony, póki co zastanawia się czy się odezwać (2 denarów), w ostateczności jednak się odezwie, bo giermek kielichów wskazuje na kontakt mailowy np.

 

Jakie ma zamiarywobec mnie?

2 denarów - cesarz - świat

Niezdecydowany pan, chce żeby było po jemu (cesarz), ale też chce utrzymać dobry kontakt (świat).

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 godzinę temu, olejos napisał:

Czy odezwie się w tym tygodniu?

Kochankowie - 2 denarów - giermek kielichów

Tak, odezwie się, każda karta na to wskazuje. 

1 godzinę temu, olejos napisał:

Jakie ma zamiarywobec mnie?

2 denarów - cesarz - świat

Póki co fajnie mu się z Tobą rozmawia, ale jest dość dominujący i chciałby, aby wszystko przebiegało zgodnie z jego oczekiwaniem i na jego zasadach, a Ty masz się podporządkować. Poza tym otwarty bardzo na relację, na znajomość, na rozmowy. Może chciałby Cię gdzieś zabrać? :) na wakacje jakieś. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Napisze sms. Ale waha się, bo być może jest w formalnym związku z kimś. (kochankowie i 2 denary. 

2. Zastanawia się nad planem działania, cesarz czyni go konkretnym facetem, który zawsze wie, co robi, gdy chodzi o realizację zamierzeń. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1.  Na bank się odezwie. Obstawiam mejla.

2. Sam nie wie czego chce, rozważa, zastanawia się. Zgadzam się, że Cesarzyna chce dominować. Kontaktowy facio i chciałby się z Tobą spotkać, albo nawet pojechać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.05.2020 o 19:38, olejos napisał:

Kolejny pan, kolejny rozkład. 

 

 

Czy odezwie się w tym tygodniu?

Kochankowie - 2 denarów - giermek kielichów

Odezwie się pisząc wiadomość przez internet lub sms.

W dniu 18.05.2020 o 19:38, olejos napisał:

 

Jakie ma zamiarywobec mnie?

2 denarów - cesarz - świat

 

Widać tutaj niezdecydowanie i chce, aby to on był tutaj osobą decydującą w związku. Myślę, że ostatecznie może uda się Wam gdzieś wybrać na jakiś wypad, wycieczkę, może wspólne wakacje :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 18.05.2020 o 19:38, olejos napisał:

Czy odezwie się w tym tygodniu?

Kochankowie - 2 denarów - giermek kielichów

W paziu napewno się odezwie, mnie bardziej zastanawiaja Kochankowie, które nierzadko wskazują na wybór, i 2 monet zaznaczającą balansowanie między kilku opcjami - czy pan napewno nie na innej kobiety?

 

W dniu 18.05.2020 o 19:38, olejos napisał:

Jakie ma  zamiarywobec mnie?

2 denarów - cesarz - świat

Teraz jesteś jedną z mozliwych opcji (2 monet), na razie chciał by utrzymywać z Tobą kontakt ogólny - na zasadzie pisania/gadania (Świat), będzie patrzył na ile z Tobą będzie "po jego", chce układać relacje pod siebie, rządzić...

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, olejos napisał:

Pan jest kobieciarzem, zapewne spotyka się z kimś jeszcze.

Olejos, to bez kart Ci powiem,żebyś zrezygnowała. <złe doświadczenia> Babiarza nie zmienisz

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Kochana, ale ten pan wg  jest zajęty.. Do tego raczej mocno.. Albo mąż, albo kogoś na i niedlugo sobie pójdzie.. Tak to czuje się 2 denary, cesarz, świat.. 

Edytowane przez Sheina
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sheina napisał:

Kochana, ale ten pan wg  jest zajęty.. Do tego raczej mocno.. Albo mąż, albo kogoś na i niedlugo sobie pójdzie.. Tak to czuje się 2 denary, cesarz, świat.. 

Nie, nie jest zajęty jeśli chodzi o związek. :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sheina napisał:

Kochana, ale ten pan wg  jest zajęty.. Do tego raczej mocno.. Albo mąż, albo kogoś na i niedlugo sobie pójdzie.. Tak to czuje się 2 denary, cesarz, świat.. 

Pan typowo miał dylemat czy się odezwać, po czym chciał mnie porwać gdzieś na weekend. ;) Wszystko to karty pokazały.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Pan wybierał między Tobą, a kimś innym. Mam wrażenie, ze to by się przez czas waszej znajomosci nie zmieniło - stad w obu odpowiedziach - 2 monety - zawsze ma jakąś inna opcje. 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...