Jump to content
Sign in to follow this  
Maxii

Uczucia i spotkanie w czerwcu

Recommended Posts

Maxii

Singiel, z nikim się teraz nie umawiam. 

Uczucia w czerwcu:

2 buław, Król denarów, Słońce

Mało do mnie mówią te karty. Jakby to miał być miesiąc stania w miejscu, wahania, bez podejmowania decyzji, może bardziej skupiając się na sobie i rodzinie. 

Ewentualnie jakaś luźna relacja bez zobowiązań.

Jak zrealizuje się moje oczekiwania na to, że spotkam się z kolegą? Jesteśmy w innych miastach.

Kapłanka, paź kielichów, Wieża, Król denarów

Moja pierwsza myśl była taka, że nie spotkamy się przez kobietę, z którą będzie się umawiał. Kilka dni temu dowiedziałam się, że owa kobieta perfidnie się nim zabawiła i zakończyła znajomość. Nie mam pojęcia, czy to mogło się tutaj pokazać i karty dają zielone światło, czy karty dotyczą przyszłości i mówią ''nie'' (Wieża).

Co myślicie?

• Like 2

Priestess
11 godzin temu, Maxii napisał:

Uczucia w czerwcu:

Tutaj widzę przyjemny, przyjacielski kontakt z jakimś mężczyzną, być może trochę starszym, statecznym. Bardziej z jego inicjatywy (Słońce). Być może to ten sam król, co w rozkładzie poniżej, czyli Twój przyjaciel. 

11 godzin temu, Maxii napisał:

Jak zrealizuje się moje oczekiwania na to, że spotkam się z kolegą? Jesteśmy w innych miastach.

Ty w Kapłance, więc w ukryciu, bierności. Do tego paź kielichów, czyli Twoje nadzieje na spotkanie, ale niestety zburzone przez Wieżę. Moim zdaniem nie dojdzie do spotkania. Nie ma tutaj kart ruchu, podróży. Do tego pazik jest trochę naiwny, więc pewnie wyraża oczekiwania, które na ten moment nie ma szans na realizację. 

• Super 2
  • Thanks! 1

Ziomal597
15 godzin temu, Maxii napisał:

Uczucia w czerwcu:

Mało do mnie mówią te karty. Jakby to miał być miesiąc stania w miejscu, wahania, bez podejmowania decyzji, może bardziej skupiając się na sobie i rodzinie. 

Ewentualnie jakaś luźna relacja bez zobowiązań.

Uczucia w czerwcu 

Widać, że Twoją głowę będzie zaprzątać kolega w postaci Króla Denarów. 2 Buław to gotowość do działania ale hamowana jednak przez niezdecydowanie, wątpliwości. Sytuacja trochę taka niejednoznaczna. Ta karta mówi też o chęciach, no ale właśnie,  brakuje tu realizacji.

Ostatecznie będzie fajnie o czym mówi Słońce, bo to karta beztroski, przyjemności, bardzo pozytywnych emocji. Reasumując  - będą uczucia,  chęci ale brak tu działania.

Spotkania tutaj nie widać.

Paź Pucharów mówi co prawda o chęciach spotkania, to też jest takie bajerowanie ale na gadaniu się zazwyczaj kończy bo Puchary leją wodę - "no konkret"

Kapłanka to samotność ,  a dalej Wieża rujnuje plany. 

Mimo braku spotkania dołożony Król Denarów mówi, że sama w sobie relacja będzie dalej trwać.  

• Super 2
  • Thanks! 1

Willow
16 godzin temu, Maxii napisał:

Uczucia w czerwcu:

Będziesz raczej oceniał obserwował, rozważał (2 buław) z takim nieco dystansem, Król Monet - może Ty, lub twój kolega, Słońce - tak, koncentracja na koleżeństwie, przyjażni. Też sporo radości, lekkości, słoneczka ;)

16 godzin temu, Maxii napisał:

Myślę, że zaszły wydarzenia, o których kolega na razie nie mówi (Kaplanka) ale które sprawiają, że wasze plany o spotkaniu mogą runąć, niestety (Wieża). Raczej odezwie się i o tym poinformuje (paz kielichów), jeśli Król Monet nawiązuje do Twojego kolegi - to znowu potwierdza, że zaszło coś po jego stronie...

Udanego czerwca :)

• Super 1
  • Thanks! 1

Ceres
W dniu 20.05.2020 o 22:03, Maxii napisał:

Uczucia w czerwcu:

Król Denarów to najmniej ruchliwa karta z królów, którzy ogólnie rzecz biorą nie są zbyt skorzy do ruchu. 2 Buław jest zdystansowana, raczej obserwuje, daje znaki w przypadku Króla Denarów raczej dyskretne. Słońce też nie wróży ani wielkiego uczucia ani romansu.

Raczej nie spotkasz się, Może być tak, że się umówicie ale do spotkanie nie dojdzie. Wieża przy podróżach zawsze pokazywała mi, że nie dojdzie do spotkania a to guma w rowerze albo auto padło albo autobus wypadł itp.  A król Denarów nie podróżuje, on czeka aż do niego przyjdą.   Z kolei pazik jak to pazik powie, że przyjedzie ale mogą mu się dni pomylić albo zapomnieć.

• Super 1
  • Thanks! 1

Lianna

Jest obok Ciebie solidny, poważny Pan, skupiony na pracy i kasie. Może być spod znaku ziemskiego ( Byk, Panna, Koziorożec) lub mieć zaznaczony żywioł ziemi w horoskopie. Ty będziesz bierna, raczej widać obserwację, bez konkretnych działań. Może być miło, koleżeńsko ( Słońce).

Według mnie będziecie mieć ze sobą kontakt, ale nie spotkacie się.

• Thanks! 1

mezza

Uczucia w czerwcu:

Na obecną chwilę raczej bezruch. Chyba będziesz skoncentrowany na małych radościach dnia codziennego.

Nie dojdzie do spotkania, bo powodem może być ukryta relacja z kobietą albo coś związane z matką. Denarowy jest bierny, on raczej w pierwszej kolejności myśli o rodzinie, sprawach materialnych.

• Super 1
  • Thanks! 1

Mala_83

Uczucia w czerwcu:

Tutaj ktoś będzie siedział w głowie i będzie powodował jakieś rozterki i wahania, ale myślę, że ta znajomość rozwinie się i da wiele radości. To jakiś Pan dla którego ważna jet praca lub jak to określę mający wyższą posadę i starszy. Tutaj inicjatywa będzie bardziej należeć do Pana.

W paziu kielichów jakby były palny spotkania ale coś się wydarzy, że nie dojdzie do spotkania. Ten król denarów jest też w uczuciach. Może z racji poznania Pana sama zdecydujesz, że nie chcesz się spotkać z kolegą.

• Thanks! 1