Skocz do zawartości

Jak go odbiorę pod kątem fizycznym?


Raisa_

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam jego zdjęcia, ale wiecie jak to jest na każdym...człowiek wygląda inaczej...

 

Zapytalam jak go odbiorę na żywo pod kątem samego wyglądu bo na resztę już kladlam

 

 

As kielichow, 4 buławy, 7 kielichow, że dołożona 6 bulaw. 

 

 

Na pewno takie ciepłe wrażenie, bardzo wysoki jest... To wiem. I widać też na karcie 4 bulaw wysoka osobę, ogólnie chyba mi się będzie podobał w tej 6 bulaaaw. Będzie miał w sobie coś takiego godnego, dumnego.. No i to ciepło... :) chyba mnie trochę onieśmieli. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
38 minut temu, Sheina napisał:

 

Zapytalam jak go odbiorę na żywo pod kątem samego wyglądu bo na resztę już kladlam

 

 

As kielichow, 4 buławy, 7 kielichow, że dołożona 6 bulaw. 

Dobrze, przypadnie Ci do gustu. Myślę, że serce zabije Ci mocniej (As Kielichów) 4 Buław myślę, że jest dosyć postawny, nie jakieś tam chuchro :) w 7 Kielichów się rozmarzysz i w tej 6 Buław, to chyba nie tylko nogi zmiękną :D

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
44 minuty temu, Sheina napisał:

Zapytalam jak go odbiorę na żywo pod kątem samego wyglądu bo na resztę już kladlam

As kielichow, 4 buławy, 7 kielichow, że dołożona 6 bulaw

 

Spodoba Ci się, w asie widać zauroczenie. 4 buław to może być wysoki, postawny, ale też może sprawiać wrażenie zamkniętego, np fizycznie budować dystans, odległość, np. zamknięta postawa ciała. Będzie dość zadbany jak na mężczyznę, może np być bardzo wypielęgnowany, nosić ozdoby (7 kielichów), może ma jakieś tatuaże, albo dużo męskiej biżuterii (zegarek, jakieś bransoletki lub zawieszki). 6 buław pokazuje, że z pewnością będzie w Twoim typie, bardzo męski i umięśniony, atletyczny, silny. 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Priestess napisał:

Spodoba Ci się, w asie widać zauroczenie. 4 buław to może być wysoki, postawny, ale też może sprawiać wrażenie zamkniętego, np fizycznie budować dystans, odległość, np. zamknięta postawa ciała. Będzie dość zadbany jak na mężczyznę, może np być bardzo wypielęgnowany, nosić ozdoby (7 kielichów), może ma jakieś tatuaże, albo dużo męskiej biżuterii (zegarek, jakieś bransoletki lub zawieszki). 6 buław pokazuje, że z pewnością będzie w Twoim typie, bardzo męski i umięśniony, atletyczny, silny. 

Wiem, że ćwiczy także dba o siebie :)

Odnośnik do komentarza

Spodoba Ci się na pierwszy rzut oka. 4 buławy mówią o tym, ze jest zadbanym mężczyzna, powinien mieć solidna sylwetka, dość mocna. 7 pucharów będzie mówią ze jest w jego wyglądzie czegoś za dużo. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2020 o 13:29, zakretka23 napisał:

Spodoba Ci się na pierwszy rzut oka. 4 buławy mówią o tym, ze jest zadbanym mężczyzna, powinien mieć solidna sylwetka, dość mocna. 7 pucharów będzie mówią ze jest w jego wyglądzie czegoś za dużo. 

Spodobał. Bardzo przystojny i bardzo wysoki... As i 7 kielichow może mówić o lekkim rozmarzeniu. Pierdzielnieciu.. W tym roku ogóle jak na niego patrzyłam po kilku godzinach to miałam go phcite pocałować co mi się raczej nie zdarza. Lol.. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...