Jump to content
Sign in to follow this  
Sheina

Jak go odbiorę pod kątem fizycznym?

Recommended Posts

Sheina

Widziałam jego zdjęcia, ale wiecie jak to jest na każdym...człowiek wygląda inaczej...

Zapytalam jak go odbiorę na żywo pod kątem samego wyglądu bo na resztę już kladlam

As kielichow, 4 buławy, 7 kielichow, że dołożona 6 bulaw. 

Na pewno takie ciepłe wrażenie, bardzo wysoki jest... To wiem. I widać też na karcie 4 bulaw wysoka osobę, ogólnie chyba mi się będzie podobał w tej 6 bulaaaw. Będzie miał w sobie coś takiego godnego, dumnego.. No i to ciepło... :) chyba mnie trochę onieśmieli. 

Lunaria
38 minut temu, Sheina napisał:

Zapytalam jak go odbiorę na żywo pod kątem samego wyglądu bo na resztę już kladlam

As kielichow, 4 buławy, 7 kielichow, że dołożona 6 bulaw. 

Dobrze, przypadnie Ci do gustu. Myślę, że serce zabije Ci mocniej (As Kielichów) 4 Buław myślę, że jest dosyć postawny, nie jakieś tam chuchro :) w 7 Kielichów się rozmarzysz i w tej 6 Buław, to chyba nie tylko nogi zmiękną :D

• Haha 1

Priestess
44 minuty temu, Sheina napisał:

As kielichow, 4 buławy, 7 kielichow, że dołożona 6 bulaw

Spodoba Ci się, w asie widać zauroczenie. 4 buław to może być wysoki, postawny, ale też może sprawiać wrażenie zamkniętego, np fizycznie budować dystans, odległość, np. zamknięta postawa ciała. Będzie dość zadbany jak na mężczyznę, może np być bardzo wypielęgnowany, nosić ozdoby (7 kielichów), może ma jakieś tatuaże, albo dużo męskiej biżuterii (zegarek, jakieś bransoletki lub zawieszki). 6 buław pokazuje, że z pewnością będzie w Twoim typie, bardzo męski i umięśniony, atletyczny, silny. 

• Haha 1

Sheina

No dziewczyny... Oby hehe hehe mnie się kurde małp kto podoba haha. Ale jest cieplum sympatycznym. Człowiekiem. 

Sheina
22 minuty temu, Priestess napisał:

Spodoba Ci się, w asie widać zauroczenie. 4 buław to może być wysoki, postawny, ale też może sprawiać wrażenie zamkniętego, np fizycznie budować dystans, odległość, np. zamknięta postawa ciała. Będzie dość zadbany jak na mężczyznę, może np być bardzo wypielęgnowany, nosić ozdoby (7 kielichów), może ma jakieś tatuaże, albo dużo męskiej biżuterii (zegarek, jakieś bransoletki lub zawieszki). 6 buław pokazuje, że z pewnością będzie w Twoim typie, bardzo męski i umięśniony, atletyczny, silny. 

Wiem, że ćwiczy także dba o siebie :)

zakretka23

Spodoba Ci się na pierwszy rzut oka. 4 buławy mówią o tym, ze jest zadbanym mężczyzna, powinien mieć solidna sylwetka, dość mocna. 7 pucharów będzie mówią ze jest w jego wyglądzie czegoś za dużo. 

• Thanks! 1