Skocz do zawartości

jak potoczy się relacja kolejny tydzień


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny tydzień z panem, z którym było spięcie  w poniedziałek. Od tamtej pory jedna rozluźniająca propozycja spotkania, poza tym nie rozmawiamy.

 

Jak potoczy się ta relacja w przyszłym tygodniu?

6 buław - 7 mieczy - król buław

Szczerze mówiąc nie wiem jak to zinterpretować, 7 mieczy to wycofanie, odcięcie się, za to król buław to zaangażowanie w uczuciach. Będzie jakieś oddalenie żeby znowu było wszystko dobrze?

 

Jakie będzie miał zamiary wobec mnie?

6 kielichów - wieża - 5 kielichów

Zrezygnuje ze mnie, rozpocznie szukać czegoś nowego (wieża+5 kielichów),

Odnośnik do komentarza

Kolejny tydzień z panem, z którym było spięcie  w poniedziałek. Od tamtej pory jedna rozluźniająca propozycja spotkania, poza tym nie rozmawiamy.

 

Jak potoczy się ta relacja w przyszłym tygodniu?

6 buław - 7 mieczy - król buław

 

Mam wrażenie, ale wolałabym się mylić, że Pan trochę chce być "górą" w tej relacji. Jak dla mnie trochę pojawianie się, aby za chwilę zrobić unik i zniknąć. Pan trochę może mieć rozdmuchane ego.

 

Jakie będzie miał zamiary wobec mnie?

6 kielichów - wieża - 5 kielichów

Z pewnością ma dobre intencje, ale możliwe, że wyłącznie koleżeńskie. Tutaj się jednak coś zawali, co spowoduje spory smutek i negatywny ładunek emocjonalny. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
3 godziny temu, olejos napisał:

Jak potoczy się ta relacja w przyszłym tygodniu?

6 buław - 7 mieczy - król buław

Początkowo może być satysfakcjonująca, ale 7 mieczy i król buław moim zdaniem zwiastuje konflikt na tle lojalnościowym. Król buław bywa porywczy i agresywny, kłótliwy, myślę że może wyjść na jaw jego nieciekawa natura. Może coś zatajać, okazać się nieuczciwym, w tle będzie jakieś kłamstwo i nieszczerość. 

 

3 godziny temu, olejos napisał:

Jakie będzie miał zamiary wobec mnie?

6 kielichów - wieża - 5 kielichów

Tutaj też widać załamanie w wieży i bardzo przykry koniec znajomości w 5 kielichach, rozczarowanie i stratę. Być może pojawi się ktoś z przeszłości, przez co Pan zmieni zamiary wobec Ciebie i zburzy to relację między Wami, a rozegra się to w nieładnym stylu. 

 

Oba rozkłady korespondują ze sobą. Podsumowując je myślę, że pojawi się ktoś inny, może jakaś była (6 kielichów), co Pan będzie ukrywał (7 mieczy), a co spowoduje gwałtowne zakończenie relacji (wieża), konflikt między Wami (król buław) i bardzo dużo przykrych emocji, bólu i rozczarowania (5 kielichów). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Priestess napisał:

Początkowo może być satysfakcjonująca, ale 7 mieczy i król buław moim zdaniem zwiastuje konflikt na tle lojalnościowym. Król buław bywa porywczy i agresywny, kłótliwy, myślę że może wyjść na jaw jego nieciekawa natura. Może coś zatajać, okazać się nieuczciwym, w tle będzie jakieś kłamstwo i nieszczerość. 

 

To niestety mogę być ja, bo jestem w tej relacji bardzo impulsywna i prowokuję kłótnie, niestety. Dodatkowo często wbijam mu szpileczki małymi kłamstewkami. Trochę się na nim mszczę, taka moja natura... Przyznaję bez bicia.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Priestess napisał:

Tutaj też widać załamanie w wieży i bardzo przykry koniec znajomości w 5 kielichach, rozczarowanie i stratę. Być może pojawi się ktoś z przeszłości, przez co Pan zmieni zamiary wobec Ciebie i zburzy to relację między Wami, a rozegra się to w nieładnym stylu. 

 

Oba rozkłady korespondują ze sobą. Podsumowując je myślę, że pojawi się ktoś inny, może jakaś była (6 kielichów), co Pan będzie ukrywał (7 mieczy), a co spowoduje gwałtowne zakończenie relacji (wieża), konflikt między Wami (król buław) i bardzo dużo przykrych emocji, bólu i rozczarowania (5 kielichów). 

Może to być były? Ostatnio się pojawił się po kilku latach i zaczyna mieszać w głowie, o to pokłóciłam się z Panem w poniedziałek.

Edytowane przez olejos
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 godziny temu, olejos napisał:

Jak potoczy się ta relacja w przyszłym tygodniu?

6 buław - 7 mieczy - król buław

Facet coś kręci, może się wyda, że nie tylko Tobą był zainteresowany ewentualnie wyda się, że był zainteresowany wyłącznie podbojem Twojej cnoty :z_jezorem:

43 minuty temu, mezza napisał:

Jakie będzie miał zamiary wobec mnie?

6 kielichów - wieża - 5 kielichów

Pogrzebie znajomość; stwierdzi że nie  warto się angażować i pójdzie szukać szczęścia gdzie indziej

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 minutę temu, olejos napisał:

To niestety mogę być ja, bo jestem w tej relacji bardzo impulsywna i prowokuję kłótnie, niestety. Dodatkowo często wbijam mu szpileczki małymi kłamstewkami. Trochę się na nim mszczę, taka moja natura...

Też miałam taką myśl, że właściwie może to dotyczyć też drugiej strony. 

A te kłótnie, szpilki i kłamstewka....Wiadomo, że takie celowe spięcia do niczego dobrego między ludźmi nie prowadzą (Wieża+5 kielichów). Więc może to wskazówka dla Ciebie, czego unikać w relacji z tym panem. Masz wrażliwą i ciepłą naturę, tak przynajmniej obserwuję na forum, do tego jesteś niegłupia babka, jestem pewna, że ta wrażliwa strona ma większe szanse na powodzenie w miłości. 

2 minuty temu, olejos napisał:

Może to być były? Ostatnio się pojawił się po kilku latach i zaczyna mieszać w głowie, o to pokłóciłam się z Panem w poniedziałek.

Może, zastanawiałam się właśnie, czy to nie będzie ktoś z Twojej przeszłości, co wzbudzi w panu podejrzliwość i zazdrość. 

 

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Priestess napisał:

Masz wrażliwą i ciepłą naturę, tak przynajmniej obserwuję na forum, do tego jesteś niegłupia babka, jestem pewna, że ta wrażliwa strona ma większe szanse na powodzenie w miłości. 

 

 

Niestety taka moja tarcza ochronna, mnie trzeba sobie oswoić.
Zobaczymy jak to będzie w tym tygodniu. Dzięki. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, olejos napisał:

Jak potoczy się ta relacja w przyszłym tygodniu?

6 buław - 7 mieczy - król buław

Szczerze mówiąc nie wiem jak to zinterpretować, 7 mieczy to wycofanie, odcięcie się, za to król buław to zaangażowanie w uczuciach. Będzie jakieś oddalenie żeby znowu było wszystko dobrze?

 

Jakie będzie miał zamiary wobec mnie?

6 kielichów - wieża - 5 kielichów

Pan będzie nieuchwytny, może nie mieć czasu. 7 Mieczy to też kombinowanie, brak szczerości, a przy 6 Pucharów może ta karta mówić o wywlekaniu spraw z przeszłości, o takim wypominaniu. A Król Buław krótko mówiąc to nerwy, nawet bym powiedział, że jakaś awantura bo Buławowy jest porywczy, lubi rządzić, chce, aby wszyscy byli mu podporządkowani, co może Cię denerwować.

 

 

2. Swoim zachowaniem będzie burzył tąą relację. Znów jest 6 Pucharów, a więc znów to wypominanie, wywlekanie "brudów" z przeszłości,  co może mieć opłakane skutki.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mezza napisał:

 

Jak potoczy się ta relacja w przyszłym tygodniu?

6 buław - 7 mieczy - król buław

To Pan w tym tygodniu będzie rozdawał karty i od niego wszystko będzie zależeć. Widać tu jakaś nie szczerość i kombinowanie ze strony Pana. Dużo będzie się działo, bo król bulaw to bardzo energiczna osoba 

 

 

Jakie będzie miał zamiary wobec mnie?

6 kielichów - wieża - 5 kielichów

Może pojawić się w życiu Pana ktoś z przeszłości i Pan postanowi zakończyć znajomość z Tobą. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...