Skocz do zawartości

Lunariowa wielka tablica ZWERYFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Moze ktos się skusi i też coś doda od siebie ;)

Rozkład na około pół roku (191 dni) Na pierwszy rzut są pokazane trudne rozmowy Krzyż+Ptaki z przyjacielem List+Pies, w środku układu Żmija+klucz problemy, które nie idą po mojej myśli. Wszystko wstrzymane Koniczyna+Góra 

W najbliższej przyszłości pewnie dostanę informację o przesunięciu terminu wesela przyjaciółki (List+Pies) Ogród+Pierścionek i Bocian+Myszy, który mnie zasmuci. Szczęśliwy zwiazek Pan+Serce, w finansach ciezko Krzyż+Ryby, Ryby+Lilie pomoc finansowa od kogos z rodziny? Kotwica+Niedźwiedź w pracy stabilna pozycja. Rózgi+Pani wygląda na to, ze jestem klotliwa :z_jezorem:

Ale też wygadana Ptaki+Pani.

20200526_091422.jpg

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

No ja jestem very początkująca, także proszę wziąć to pod uwagę Xd

 

W związku coś może nie do końca ok, jako że Pan jest oddalony od Pani. Z drugiej strony widać, że Pan ma uczucia, bo serce obok niego. Myśli chyba o kasie, karta Ryby nad nim.

Te na dole karty bym odczytała, że pójdziesz jednak na wesele- Ogród obok Pierścionka. Jakieś zmiany mogą być w Twoim związku - Bocian obok Pierścionka, z czego będziesz niezadowolona ( Myszy).

Chyba myślisz o rozmowach, kontaktach- Ptaki nad Panią.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Lianna napisał:

No ja jestem very początkująca, także proszę wziąć to pod uwagę Xd

To tak jak ja, od czegos trzeba zaczac ;)

2 godziny temu, Lianna napisał:

Te na dole karty bym odczytała, że pójdziesz jednak na wesele- Ogród obok Pierścionka.

Nie narzekalabym, bo przydaloby sie ruszyc wreszcie z domu:)

2 godziny temu, Lianna napisał:

Jakieś zmiany mogą być w Twoim związku - Bocian obok Pierścionka, z czego będziesz niezadowolona ( Myszy).

Zobaczymy, tu nic mi do glowy nie przychodzi:))

 

2 godziny temu, Lianna napisał:

Chyba myślisz o rozmowach, kontaktach- Ptaki nad Panią.

Troche kontaktu mi brakuje, bo sie urlopuje, a chciałabym juz wrocic do pracy i pogadac z ludzmi :yes:

 

2 godziny temu, Lianna napisał:

 

W związku coś może nie do końca ok, jako że Pan jest oddalony od Pani. Z drugiej strony widać, że Pan ma uczucia, bo serce obok niego. Myśli chyba o kasie, karta Ryby nad nim

Nie no miedzy nami jest ok, o pieniadzach moze myslec, bo czekaja nas remonty ;p

 

Bardzo dziękuję, że zerknelas :bukiet3i: 

Ktoś, coś?:wink:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 26.05.2020 o 14:02, Lianna napisał:

Te na dole karty bym odczytała, że pójdziesz jednak na wesele- Ogród obok Pierścionka

Będzie wesele, tak jak przewidziałaś :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Lianna

Tak patrzę sobie i czy Ty czasem nie marzysz o dziecku? :) Gwiazdy obok Dziecka. Gwiazdy to też wszelkie dziedziny ezoteryczne- obok Statek, czyli jakby podróż duchowa.

W pracy ( Kotwica) jakaś nauka się zaznacza ( Książka),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Lianna napisał:

Tak patrzę sobie i czy Ty czasem nie marzysz o dziecku? :) Gwiazdy obok Dziecka

Dokładnie tak jak piszesz :aniolek:

4 godziny temu, Lianna napisał:

W pracy ( Kotwica) jakaś nauka się zaznacza ( Książka),

Posrednio rzeczywiście jest to związane z moją pracą ;) Dziękuję :bukiet:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Baaaaardzo na szybko napisałam swoich parę pomysłów. To jest zapis mojego strumienia myśli, bez większej analizy. Najlepsze, że prawie nie patrzyłam na komentarze na dole. Teraz jak wklejam to patrzę na całą dyskusję i sporo rzeczy mi się pokryło - więc tym bardziej wrzucam, chyba nie myślę tak źle :D Od razu mówię, że ja słabiutko sobie radzę z Wielką Tablicą, więc za ewentualne błędy przepraszam :D Łączenie takiej ilości kart mnie czasem przytłacza.

Rogi: Krzyż + Ptaki + List + Pies
jakieś nieprzyjemne wiadomości związane z przyjacielem, może dwójką przyjaciół (ptaki podwajają), kłótnie

 

Pani: leżysz w 16 Domu (Gwiazdy)
W tej chwili bujasz trochę w obłokach, snujesz plany na przyszłość, masz na coś nadzieję

 

Wokół Ciebie: Ptaki, Trumna, Rózgi, Dom, Kosa
jakieś spory i mocno niefajne sytuacje podkopujące Twoje poczucie bezpieczeństwa (Dom). Możliwe, że chodzi o sprawy domu.

 

Nad Tobą: Ptaki
Chodzisz nerwowa, musisz rozmawiać z jakimiś ludźmi.

 

Pod Tobą: Kosa + Pies
Jakieś kłopoty związane z przyjacielem.

 

Przyszłość: Rózgi + Statek +  Klucz + Żmija + Słońce + Lilie + Ryby
w teorii wielką tablicę czyta do prawej, ale tutaj chyba zastosowałaś metodę, w której przyszłość jest tam, gdzie patrzy postać. Moim zdaniem to jest ok, podobnie się stawia Kippery.

Czeka Cię dobry czas, ale dopiero po okresie pewnych problemów. Kłótnie (Rózgi) o nie wiadomo co (Chmury). Możliwe, że padniesz ofiarą złośliwości, ktoś Ci spróbuje wbić nóż w plecy (Żmija). Kłótnia z rywalką. Ostatecznie jednak dojdzie do wyjaśnienia sprawy. Możliwe, że na koniec wszystko będzie związane z rodziną lub poważnym mężczyzną (Lilie) i pieniędzmi (Ryby).

 

Karty na dole: Ogród + Pierścionek + Bocian + Myszy
Zmiany w związkach z innymi ludźmi będą źródłem frustracji. Ogród + Pierścionek to dosłownie wesele, impreza po ślubie, na którą będziesz się musiała wybrać (Bocian), ale myszy sugerują, że będzie to dla Ciebie irytujące zdarzenie. Możliwe, że coś zgubisz, więc uważaj na drobne przedmioty.

 

Twoje związki miłosne: Pierścionek. Dookoła mamy: Ogród, Gwiazdy, Statek, Drogi, Bocian
Chyba sama jedziesz na ten ślub z powodu miłości. Dużo kart ruchu, przemieszczania się. Do tego Gwiazdy, w domu których sama jesteś, więc chyba masz nadzieję spotkać tam kogoś. A jeśli nie na weselu, to obstawiam inny wyjazd, który będzie się wiązał z poznaniem kogoś. Jeśli jesteś już w związku: to zastanawiam się, czy przypadkiem nie widać tu... rozstania? Albo czasowej rozłąki z powodu wyjazdu. Związek na odległość.

 

Finanse: Ryby, dookoła Krzyż + Niedźwiedź + Lilie + Serce + Pan
Pomoże Ci w trudnym czasie opiekuńcza osoba, najprawdopodobniej ktoś starszy z rodziny, która cię kocha. Zapewne mężczyzna (ojciec, dziadek, wujek, lub po prostu poważny człowiek na stanowisku).

 

Przyjaciele: Pies, dookoła Drzewo + Dom + Kosa
Wygląda, jakby wspomniana przyjaciółka długo planowała stabilny rozwój (Drzewo) Domu i rodziny (Dom), a tymczasem nie wyszło (Kosa). Być może przyczyną jest stan zdrowia (Drzewo).

 

Praca: Kotwica, dookoła: niedźwiedź + Lilie + Słońce + Żmija + Książka
Może to łączy się z ciągiem kart dotyczącym bezpośredniej przyszłości i finansów? Jest tu kwestia nauki, ale też postać jakiegoś człowieka, który będzie Ci pomagał (Niedźwiedź, Lilie). Tak intuicyjnie czuję, że szef przydzielił Ci dodatkowe zadanie i musisz się podszkolić, aby ruszyć z karierą dalej. Wrzucił Ci sporą odpowiedzialność na barki, zaufał Tobie, pozwolił się wykazać i zabłysnąć (Słońce) - ale nie wiem czy to ma sens, na czuja teraz opowiadam. Sama będziesz się musiała też wykazać profesjonalizmem i taką męską, stabilna energią.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 godzin temu, Ragna napisał:

jakieś nieprzyjemne wiadomości związane z przyjacielem, może dwójką przyjaciół (ptaki podwajają), kłótnie

 

16 godzin temu, Ragna napisał:

 

Przyjaciele: Pies, dookoła Drzewo + Dom + Kosa
Wygląda, jakby wspomniana przyjaciółka długo planowała stabilny rozwój (Drzewo) Domu i rodziny (Dom), a tymczasem nie wyszło (Kosa). Być może przyczyną jest stan zdrowia (Drzewo).

Niby bez kłótni, ale martwię się o jedną z przyjaciółek.. ma spore problemy zdrowotne, z których nie zdawałam sobie sprawy... 

16 godzin temu, Ragna napisał:

Pani: leżysz w 16 Domu (Gwiazdy)
W tej chwili bujasz trochę w obłokach, snujesz plany na przyszłość, masz na coś nadzieję

Dokładnie, tak jak @Lianna to widziała Gwiazdy + Dziecko :wink:

16 godzin temu, Ragna napisał:

Wokół Ciebie: Ptaki, Trumna, Rózgi, Dom, Kosa
jakieś spory i mocno niefajne sytuacje podkopujące Twoje poczucie bezpieczeństwa (Dom). Możliwe, że chodzi o sprawy domu.

Tak, trochę o kwestie domu martwie sie 

16 godzin temu, Ragna napisał:

Nad Tobą: Ptaki
Chodzisz nerwowa, musisz rozmawiać z jakimiś ludźmi.

Na tym polega też moja praca :wink:

16 godzin temu, Ragna napisał:

Pod Tobą: Kosa + Pies
Jakieś kłopoty związane z przyjacielem

Tak jak pisałam wyżej

16 godzin temu, Ragna napisał:

Twoje związki miłosne: Pierścionek. Dookoła mamy: Ogród, Gwiazdy, Statek, Drogi, Bocian
Chyba sama jedziesz na ten ślub z powodu miłości. Dużo kart ruchu, przemieszczania się. Do tego Gwiazdy, w domu których sama jesteś, więc chyba masz nadzieję spotkać tam kogoś. A jeśli nie na weselu, to obstawiam inny wyjazd, który będzie się wiązał z poznaniem kogoś. Jeśli jesteś już w związku: to zastanawiam się, czy przypadkiem nie widać tu... rozstania? Albo czasowej rozłąki z powodu wyjazdu. Związek na odległość.

Tu raczej niet, z mężem jeździmy wszędzie razem. No i nie sądzę, żeby mogło być rozstanie, bo miedzy nami się układa. Może karty wskazują, że jest w oddaleniu, bo zszedł trochę na drugi plan przez te moje problemy mniejsze i większe 

 

16 godzin temu, Ragna napisał:

Finanse: Ryby, dookoła Krzyż + Niedźwiedź + Lilie + Serce + Pan
Pomoże Ci w trudnym czasie opiekuńcza osoba, najprawdopodobniej ktoś starszy z rodziny, która cię kocha. Zapewne mężczyzna (ojciec,

Tata i monsz :D

16 godzin temu, Ragna napisał:

Praca: Kotwica, dookoła: niedźwiedź + Lilie + Słońce + Żmija + Książka
Może to łączy się z ciągiem kart dotyczącym bezpośredniej przyszłości i finansów? Jest tu kwestia nauki, ale też postać jakiegoś człowieka, który będzie Ci pomagał (Niedźwiedź, Lilie). Tak intuicyjnie czuję, że szef przydzielił Ci dodatkowe zadanie i musisz się podszkolić, aby ruszyć z karierą dalej. Wrzucił Ci sporą odpowiedzialność na barki, zaufał Tobie, pozwolił się wykazać i zabłysnąć (Słońce) - ale nie wiem czy to ma sens, na czuja teraz opowiadam. Sama będziesz się musiała też wykazać profesjonalizmem i taką męską, stabilna energią.

Akurat o kształceniu decyzja została podjęta przeze mnie, bo niestety z pracy nie bede mogła liczyć na dodatkowe profity. Zrobilam to bardziej dla swojego ego (Słońce) :wink: poza częściowym zwrotem finansów (i też nie z pracy) nie mam na co liczyć. Moooże w przyszłości w innym miejscu pracy, u mnie oficjalnie mówią, że nie potrzebują wykwalifikowanej kadry

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Ooooo, dużo to rozjaśnia. Z takich szczegółów to dostrzegam teraz Krzyż + Ryby = zaciągnięty dług, obciążenia finansowe. W miarę to pasuje do tego co piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator
W dniu 26.05.2020 o 14:02, Lianna napisał:

Jakieś zmiany mogą być w Twoim związku - Bocian obok Pierścionka, z czego będziesz niezadowolona ( Myszy).

Nastąpiły.. mieliśmy bardzo nieprzyjemna rozmowę będącą pokłosiem tego co wydarzyło się na weselu

W dniu 8.06.2020 o 23:14, Ragna napisał:

Twoje związki miłosne: Pierścionek. Dookoła mamy: Ogród, Gwiazdy, Statek, Drogi, Bocian
Chyba sama jedziesz na ten ślub z powodu miłości. Dużo kart ruchu, przemieszczania się. Do tego Gwiazdy, w domu których sama jesteś, więc chyba masz nadzieję spotkać tam kogoś. A jeśli nie na weselu, to obstawiam inny wyjazd, który będzie się wiązał z poznaniem kogoś. Jeśli jesteś już w związku: to zastanawiam się, czy przypadkiem nie widać tu... rozstania? Albo czasowej rozłąki z powodu wyjazdu. Związek na odległość.

Na ślub i wesele pojechaliśmy z mężem, natomiast na poprawiny wybrałam się sama... i rzeczywiście przez parę dni mieszkaliśmy na odległość.. aż do rozmowy wyjaśniającej..

W dniu 8.06.2020 o 23:14, Ragna napisał:

Karty na dole: Ogród + Pierścionek + Bocian + Myszy
Zmiany w związkach z innymi ludźmi będą źródłem frustracji. Ogród + Pierścionek to dosłownie wesele, impreza po ślubie, na którą będziesz się musiała wybrać (Bocian), ale myszy sugerują, że będzie to dla Ciebie irytujące zdarzenie.

Pojechałam na poprawiny trochę wbrew mojej woli... właśnie na skutek awantury, która wywiązała się na weselu...

 

Było bardzo poważnie i nie wiem czy uda nam się wrócić do tego co było, ale będziemy próbować... pewnie oboje się boimy jak to wszystko się potoczy...

 

W życiu nie pomyślałabym, że w ciągu 2 miesięcy wszystko tak się zmieni...

Dziękuję wam serdecznie za interpretacje 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na Lunariowa wielka tablica ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...