Jump to content

Wyliczenia dlaPlaniMat


Recommended Posts

planiMat

Witaj Ismer, 

Może będę miała szczęście i pomożesz mi zinterpretować numerologicznie moje życie. Ne mam już siły na przeciwności losu. Nie mam męża, dzieci i ustabilizowanej sytuacji materialnej.30.07.1973 to data mojego urodzenia. Czy mogę mieć nadzieję że w przyszłości liczby będą bardziej dla mnie łaskawe? :) Z imienia i nazwiska jestem 11.Pozdrawiam ciepło

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
planiMat

Czemu żadnej odpowiedzi Ismer? 

 

Mogłabyś napisać jak to numerologicznie wygląda, w jakim wyzwaniu się znajduję itp... 

Link to post
Share on other sites
  • Administrator
Ismer
22 godziny temu, planiMat napisał:

Czemu żadnej odpowiedzi Ismer? 

Bo pracuję i chwilowo zawiesiłam swoją ezodziałalność, nie mam czasu po prostu i czekam na urlop. Wiek ma swoje mankamenty, jednym przeszkadza, drugim pomaga - młode mamy siedzą w domu z dziećmi a pudernice takie jak ja zostały na posterunku.  I mają kilka razy więcej zadań do wykonania niż w czasach przedcovidowwych. 

A same obliczenia wrzucę w tygodniu :) 

  • Like 2
  • Super 1
Link to post
Share on other sites
planiMat

Bardzo miło z Twojej strony że mimo wielu obowiązków chcesz poświęcić swój czas. Gratuluję dystansu do siebie, zdrowego podejścia i poczucia humoru. Czekam na magiczne liczby:) Pzdr

Link to post
Share on other sites
  • Administrator
Ismer

PlaniMat, wyliczenia numerków dla Ciebie ;) 

Oczywiście tylko te wynikające z daty urodzenia, bo reszta wynika z imion i nazwisk. 

 

Droga Życia = 3 (z 30)

 

30.07.1973.jpg

 

 

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
planiMat

Ależ przejrzyścieee... Jak ładnie to zrobiłaś Ismer❤️Dziękujeee... Spytam tylko czy dziewiątka jako 1 i 8 to rokowania pozytywne na przyszłość liczbowo? :)

I co to ten bufor? Diametralnie codzienność zmieniłam w 2005...kilka lat przed pamiętam że to był bardzo ciężki okres.. Pozdrawiam ciepło

Link to post
Share on other sites
  • Administrator
Ismer

To program wykreślił a ja zamieściłam jak wyszło; w grafice komputerowej zielona jestem :D

Bufor to jest okres przejściowy między jednym cyklem życia a drugim, to czas hamowania poprzednich wpływów i zastępowania ich przez następne.

W sumie chodzi o to, że takie przejście z jednego cyklu do drugiego nie następuje z dnia na dzień, o czym numerolog powinien pamiętać, oceniając wpływ między danym cyklem a innymi elementami numerogramu, wynikającemu zarówno z daty urodzenia jak i z Nazwy. Ale to nie jest tak istotne jak inne, ważniejsze składniki portretu.  

 

Co do 9 na czwartym PZ to analizuje się przede wszystkim liczbę zredukowaną (podstawową), czyli właśnie 9 - co ona oznacza będąc tam, natomiast z liczb z których powstała można jeszcze wyciągnąć dodatkowe szczegóły, i - co ważniejsze, sprawdzić, czy gdzieś nie pojawiła się liczba karmiczna, która może oznaczać utrudnienia związane z tą liczbą.

Czemu wyskoczyła tam 18 to nie wiem, mnie w szkole uczyli, że 7 (to liczba miesiąca urodzenia + 20 (to liczba powstała z sumy roku urodzenia), które dodane do siebie tworzą właśnie 4 PZ, to razem jest 27 :D  i ta Twoja dziewiątka de facto składa się z 27 a nie z 18.

Nie zwróciłam na to uwagi, bo nie analizowałam piramidki, a druga sprawa, że jak już to robię, to najpierw zwracam uwagę na liczby zredukowane, a na końcu doszczegóławiam podliczbami, a i to też nie zawsze. 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
planiMat

Dziękuję Ci jeszcze raz za piękne wytłumaczenie zagadnienia. Powiem tylko że życie mam ciężkie, przeważnie polega ono na osiąganiu coś kosztem czegoś,mało przyjemności a dużo wyrzeczeń ale to pewnie zależy już od położenia planet w horoskopie natalnym. Z  2ch imion i nazwiska wychodzi 11,na co dzień z nazwy jestem 3jką. W pełnej nazwie brakuje mi 7, mam pięć 1,dwie 2,jedna 3,jedna 4,cztery 5,dwie 6,jedna 8,trzy 9ki. W używanej nazwie na codzień nie mam 3,4,7.Nadal nie wiem czy moja przyszłość numerologicznie może dać nadzieję że będzie lżejsza. Jeśli coś Ci jeszcze przyjdzie do głowy w związku z moimi numerami napisz. Jeśli nie to zrozumiem bo i tak poświecilas Ismer dużo swojego czasu. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.