Skocz do zawartości

Proste pytania w ramach ćwiczeń z nową talią Lenormand


Priestess

Jak oceniasz moją wróżbę?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz moją wróżbę

    • Sprawdziła się całkowicie
    • Sprawdziła się w większej części
    • Sprawdziła się w mniejszej części
    • Zupełnie się nie sprawdziła
      0
    • Brak możliwości weryfikacji
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro
Napisano (edytowane)

Witajcie

 

Każdej chętnej osobie wylosuję 2 karty Lenormand na proste pytania. Bez ograniczeń w ilości zadawania pytań. Dopiero uczę się tej metody, więc w ramach treningu chciałabym mieć możliwość testowania swojej skuteczności w tym obszarze, a Wam podarować odpowiedź na nurtujące Was pytanie. Zaznaczam jednak, że dopiero stawiam swoje pierwsze kroki, więc proszę o wyrozumiałość.

 

Najchętniej odpowiem na proste pytania, które dotyczą raczej przyziemnych spraw życia codziennego. Nie wróżę na sprawy poważne związane z dużymi życiowymi decyzjami, wskazówkami odnośnie pracy, miłości, zdrowia. Temat ten traktuję doświadczalnie i na zasadzie treningu, potraktujcie to zatem jako ciekawostkę, niż wyrocznię

 

Czego mogą dotyczyć pytania?

Prostych wyborów, np. czy warto kupić tę nową sukienkę, czy będę z niej zadowolona?

Lokalizowania zgubionych rzeczy, np. gdzie są moje klucze?

Łatwych do weryfikacji spraw życia codziennego, np. czy oprysk z cebuli pomoże zwalczyć mszyce na moich truskawkach? 

Łatwych do weryfikacji spraw w sferze miłosnej, np. czy on się jutro odezwie? Jak uda się jutrzejsza randka?

Łatwych do weryfikacji spraw w sferze zawodowej, np. jak szef oceni moją pracę? czy dostanę premię w tym miesiącu?

Wróżb na krótki okres czasu, np. jaki będzie mój jutrzejszy dzień/nadchodzący tydzień?

 

 

Czego NIE mogą dotyczyć pytania?

Poważnych decyzji związkowych, np. czy powinnam odejść od męża?

Leczenia i zdrowia, np. czy lekarz dobrał mi odpowiednią metodę leczenia?

Ważnych spraw zawodowych, np. zwolnić się czy szukać nowej pracy?

Ważnych wróżb na najbliższy okres życia, np. jak będzie wyglądało moje życie miłosne w najbliższym kwartale?

 

Data urodzenia nie jest mi potrzebna. Proszę o imię i wiek :) 

 

Jeśli wróża Ci się spodobała, podziękuj klikając w serduszko w prawym dolnym rogu pod moją odpowiedzią - to symboliczna zapłata za pomoc. 

 

Nie wróżę na PW. 

 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To zgłaszam się jako pierwsza na króliczka doświadczalnego :)

Czy do końca czerwca odbędzie się egzamin wewnętrzny? Na pw wysle imie i wiek :) Dziękuję :thanks:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
3 minuty temu, Lunaria napisał:

To zgłaszam się jako pierwsza na króliczka doświadczalnego :)

Uuuu super :D Popraw mnie, jakby coś :D 

 

3 minuty temu, Lunaria napisał:

Czy do końca czerwca odbędzie się egzamin wewnętrzny?

Dom+Serce

 

Karty mają pozytywny wydźwięk, ale w pytaniu o egzamin myślę, że wskazują na brak możliwości zrealizowania go.

To połączenie domatorów, więc jeśli wątpliwość odnośnie realizacji egzaminu wynika z sytuacji z koronawirusem, to zakładam, że nie odbędzie się. Te karty rozumiem jako konieczność pozostania w domu, tam gdzie jest bezpiecznie, a co za tym idzie, uziemienie osób potencjalnie zdających. Ewentualnie mógłby się odbyć w formie zdalnej, z domu, o ile egzaminujący zakładają w ogóle taki wariant. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Ja też chciałabym wróżbę! :D W połowie maja zamówiłam z UK talię Lenormand. Zamówienie wisi jako "wysłane", ale minęły już dwa tygodnie i jakoś jej nie widać mimo informacji na sklepie, że do Polski powinna iść 3-5 dni. Wczoraj napisałam po prostu do sklepu z pytaniem co się dzieje. Czekam na ich odpowiedź.

Pytanie: co się dzieje z przesyłką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Priestess napisał:

Uuuu super :D Popraw mnie, jakby coś :D 

Droga @Priestess sama dopiero co raczkuje ;) najlepiej ogarnia te karty @Briee :)

6 godzin temu, Priestess napisał:

Dom+Serce

Jestem bardzo ciekawa co to będzie, jak tylko będę znac decyzję, to pojawię się z weryfikacją :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Dzięki dziewczyny za wpisy, fajnie że ktoś zapytuje. Podoba mi się "nieszkodliwość" tych pytań ;) są idealne na początek.

2 godziny temu, Briee napisał:

Ja też chciałabym wróżbę! :D W połowie maja zamówiłam z UK talię Lenormand. Zamówienie wisi jako "wysłane", ale minęły już dwa tygodnie i jakoś jej nie widać mimo informacji na sklepie, że do Polski powinna iść 3-5 dni. Wczoraj napisałam po prostu do sklepu z pytaniem co się dzieje. Czekam na ich odpowiedź.

Pytanie: co się dzieje z przesyłką?

Słońce+Dom

Karty są pozytywne, więc nie wydaje mi się, aby z przesyłką coś złego się stało. Nie widać po tych kartach, aby miała zaginąć lub trafić w inne ręce, nie widać też nieuczciwości sprzedawcy. Karty dojdą, moim zdaniem sprawa się przeciągnie i będą na przestrzeni 4 dni. Słońce zwiastuje pozytywne rozwiązanie spraw i satysfakcję. Dom, to poza tym, że oczywiste skojarzenie z dotarciem paczki na miejsce, to coś długotrwałego, widać więc przeciągnięcie się sprawy i faktycznie wydłużony czas oczekiwania na paczuszkę. 

Jesteś pewna, że nikt z domowników nie odebrał już paczki za Ciebie albo w skrzynce nie leży awizo? 

 

Jak przyjdą to się pochwal :D

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
6 godzin temu, Priestess napisał:

Dzięki dziewczyny za wpisy, fajnie że ktoś zapytuje. Podoba mi się "nieszkodliwość" tych pytań ;) są idealne na początek.

Słońce+Dom

Karty są pozytywne, więc nie wydaje mi się, aby z przesyłką coś złego się stało. Nie widać po tych kartach, aby miała zaginąć lub trafić w inne ręce, nie widać też nieuczciwości sprzedawcy. Karty dojdą, moim zdaniem sprawa się przeciągnie i będą na przestrzeni 4 dni. Słońce zwiastuje pozytywne rozwiązanie spraw i satysfakcję. Dom, to poza tym, że oczywiste skojarzenie z dotarciem paczki na miejsce, to coś długotrwałego, widać więc przeciągnięcie się sprawy i faktycznie wydłużony czas oczekiwania na paczuszkę. 

Jesteś pewna, że nikt z domowników nie odebrał już paczki za Ciebie albo w skrzynce nie leży awizo? 

 

Jak przyjdą to się pochwal :D

 

 

O żesz w mordę, uswiadomiłaś mi, że tak mogło być, mieszkań było kilka, a skrzynka jedna, tak po sąsiedzku wszystko i czasem giną awiza przez to:_boisie:Jutro lecę na pocztę sprawdzić, czy ta paczka faktycznie jest, póki nie cofnęli jej do nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Cześć :)

Tez mam takie niewielkie pytanko ;)

Czy zaliczyłam tłumaczenia medyczne? Obecnie oczekuje na ocenę i trochę się zamartwiam :)

 Sesja trwa obecnie, także weryfikacja powinna być szybka ;)

Dane będą na PW ;)

Z góry dziękuję Ci najmocniej! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
49 minut temu, Willow napisał:

Czy zaliczyłam tłumaczenia medyczne? Obecnie oczekuje na ocenę i trochę się zamartwiam :)

Wylosowałam Klucz+List

Tak, myślę, że zdałaś :)

Widać, że to ważny egzamin. Klucz otwiera przed Tobą nowe drzwi (do kolejnych etapów edukacji lub do zakończenia studiów). Wkrótce powinnaś otrzymać w tej sprawie wiadomość :)

Powodzenia :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 31.05.2020 o 10:39, Priestess napisał:

Jak przyjdą to się pochwal :D

Przyszło dzisiaj! :D Odebrała mi rzeczywiście sąsiadka. Zadzwoniła na telefon, że mam wpaść sobie do niej po paczkę. Przyszła mi też do paczkomatu (również spóźniona) książka o Lenormandach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
22 minuty temu, Briee napisał:

Przyszło dzisiaj! :D Odebrała mi rzeczywiście sąsiadka. Zadzwoniła na telefon, że mam wpaść sobie do niej po paczkę. Przyszła mi też do paczkomatu (również spóźniona) książka o Lenormandach :D

Super cieszę się :D wypełniasz mi ankietę na górze tematu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
4 minuty temu, Priestess napisał:

Super cieszę się :D wypełniasz mi ankietę na górze tematu? 

Wypełniłam zaraz po weryfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w czerwcu spotkam Pawla M? Czy dostanę podwyżkę z tym miesiącu?

Aneta 

Edytowane przez aneta31
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Cześć Anetko

14 minut temu, aneta31 napisał:

czy w czerwcu spotkam Pawla M

Kwiaty+Ryby

Tak, wszystko wskazuje na to, że go spotkasz :) Będzie to bardzo miłe spotkanie. Karty dobrze Wam wróżą w sferze relacji/znajomości. 

 

14 minut temu, aneta31 napisał:

Czy dostanę podwyżkę z tym miesiącu?

Drzewo+Serce

Obie karty mają pozytywny wydźwięk. W karcie serca widać, że praca sprawia Ci przyjemność, jest Twoją pasją i całą sobą się w nią angażujesz. Podwyżka jak najbardziej Ci się należy. Drzewo jednak mówi o tym, że trzeba będzie na tę podwyżkę troszkę poczekać. Zapracowałaś na nią uczciwie i zostaniesz doceniona, ale moim zdaniem nie będzie to w tym miesiącu. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja spytam; czy poznam kogoś z kim będę się spotykac w najbliższym czasie? (Powiedzmy w okresie letnim: czerwiec- sierpień). Dane wysle ma priv po zaakceptowaniu pytania.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 minutę temu, runoutofbreath napisał:

To może i ja spytam; czy poznam kogoś z kim będę się spotykac w najbliższym czasie? (Powiedzmy w okresie letnim: czerwiec- sierpień). Dane wysle ma priv po zaakceptowaniu pytania.

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim wątkiem, ale chyba jeszcze nie czuję się na siłach, aby odpowiadać na takie "poważne" pytania o relacje i związki.... W tarocie chętnie :) więc jeśli nadal jesteś zainteresowana, to zapraszam tam... tutaj to jednak wolę na początek coś mniej zobowiązującego... :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Priestess napisał:

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim wątkiem, ale chyba jeszcze nie czuję się na siłach, aby odpowiadać na takie "poważne" pytania o relacje i związki.... W tarocie chętnie :) więc jeśli nadal jesteś zainteresowana, to zapraszam tam... tutaj to jednak wolę na początek coś mniej zobowiązującego... :D 

Dobrze, w takim razie dodałam pytanie tam. Pomyślę ewentualnie o co spytać tutaj, może coś "lekkiego" przyjdzie mi do głowy :) 

Powodzenia w nauce ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ok, znowu ja :)) Czy rzeczy, które zamówiłam przyjdą w sugerowanych przeze mnie kolorach czy też kolory zostaną wybrane losowo? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
28 minut temu, Lunaria napisał:

Czy rzeczy, które zamówiłam przyjdą w sugerowanych przeze mnie kolorach czy też kolory zostaną wybrane losowo? 

Rety to pytanie mnie zastrzeliło :_glupek: :D  

 

Kosa+Park

Zostaną wybrane losowo. Kosa tnie to, co ważne dla Ciebie, a Park to różnorodność, swoboda. Może Ci się ten wybór kolorów nie spodobać, bo Kosa w parze z Parkiem może mówić o niekorzystnym "towarzystwie". 

To jakieś sportowe ciuchy? W plener? Czy coś do ogrodu? Typu dekoracje balkonowe?

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Priestess napisał:

Rety to pytanie mnie zastrzeliło :_glupek: :D  

 

Kosa+Park

Zostaną wybrane losowo. Kosa tnie to, co ważne dla Ciebie, a Park to różnorodność, swoboda. Może Ci się ten wybór kolorów nie spodobać, bo Kosa w parze z Parkiem może mówić o niekorzystnym "towarzystwie". 

To jakieś sportowe ciuchy? W plener? Czy coś do ogrodu? Typu dekoracje balkonowe?

Pięknie karty to pokazały - leżaki do ogrodu ;) Dziękuję niedługo wrócę z weryfikacją :wink:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja mam dwa pytania : Czy mój partner Marcin spotka się ze mną w najbliższy weekend? Czy moja siostra Magda odezwie się do mnie do końca czerwca?

 

Dzięki ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

No to ja mam pytanie, jak minie ogólnie weekend?

Jakie będą moje wrażenie po wizycie u fryzjera we czwartek?

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Czy mój partner Marcin spotka się ze mną w najbliższy weekend?

Gwiazda + Księżyc

 

Tak :) Gwiazda mówi o byciu zauważaną przez partnera, o miłości i szczęściu, wspólnie spędzonych romantycznych chwilach. Podobnie jak Księżyc. Zastanawia mnie tylko fakt, że te karty w połączeniu mogą mówić o telepatii, komunikacji na odległość... :mysli: Ale biorąc pod uwagę fakt, że obie są pozytywne i w miłości dobrze wróżą, to wydaje mi się, że się spotkacie w weekend. Gwiazda z Księżycem to też duże zdolności ezoteryczne: może rzucisz na niego jakiś magiczny urok i nie będzie miał wyjścia :D 

 

2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Czy moja siostra Magda odezwie się do mnie do końca czerwca?

Serce + Park

 

Zdecydowanie tak. Serce to osoba otwarta na innych, życzliwa. A Park to karta kontaktów towarzyskich, spotkań. Myślę, że będziecie miały miłą rozmowę, a nawet spotkanko :)

 

 

 

Edytowane przez Priestess
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, Lianna napisał:

Jakie będą moje wrażenie po wizycie u fryzjera we czwartek?

Rózga + Pies

 

Ojojoj na tej karcie pies ucieka od rózgi bardzo, bardzo szybko... 

Piesek to kochana karta, pozytywna, kogoś przyjaznego i nastawionego ufnie... więc z dużą nadzieją podejdziesz do zmiany. Może fryzjer/ka jest Twoim przyjacielem lub od dawna chodzisz się strzyc w to miejsce? Rózga nie kojarzy mi się dobrze, bo to karta konfliktów, sporów... ale też seksualności i atrakcyjnego wyglądu. 

 

Coś mi się zdaje, że możesz wyjść niezadowolona i wkurzona na fryzjera :( Pamiętam z wątku tarotowego, że miało być ostre cięcie, ale nie wiem, czy nie za ostre wyjdzie.... 

Mimo wszystko trzymam kciuki, obym się myliła :koniczynka:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
29 minut temu, Priestess napisał:

Gwiazda + Księżyc

 

Tak :) Gwiazda mówi o byciu zauważaną przez partnera, o miłości i szczęściu, wspólnie spędzonych romantycznych chwilach. Podobnie jak Księżyc. Zastanawia mnie tylko fakt, że te karty w połączeniu mogą mówić o telepatii, komunikacji na odległość... :mysli: Ale biorąc pod uwagę fakt, że obie są pozytywne i w miłości dobrze wróżą, to wydaje mi się, że się spotkacie w weekend. Gwiazda z Księżycem to też duże zdolności ezoteryczne: może rzucisz na niego jakiś magiczny urok i nie będzie miał wyjścia :D 

 

Serce + Park

 

Zdecydowanie tak. Serce to osoba otwarta na innych, życzliwa. A Park to karta kontaktów towarzyskich, spotkań. Myślę, że będziecie miały miłą rozmowę, a nawet spotkanko :)

 

 

 

Wczoraj mi powiedział, że sie zobaczymy. Dam znac w weekend :)A co do siostry,to  już stracilam nadzieję, milczy od kwietnia po ostatnim spieciu.Dam znac :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 minuty temu, Inez2503 napisał:

milczy od kwietnia po ostatnim spieciu

Myślę, że zatęskni. Dobre karty wyszły na ten kontakt, więc bądź dobrej myśli. :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
23 godziny temu, aneta31 napisał:

czy przesyłka na którą czekam z Chin zostanie do mnie dostarczona w czerwcu?

Pies + Klucz

 

Tak :) Powinna dojść na czas. 

Klucz wskazuje na realizację planów, a pies to uczciwe, lojalne zwierzę, więc zgodnie z obietnicą paczka zostanie wysłana i powinna dotrzeć wg ustalonego terminu. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 godzinę temu, olejos napisał:

Czy w czerwcu spotkam się z Panem G?

Trumna + Pierścionek

 

Obawiam się, że nie dojdzie do spotkania. Trumna w połączeniu z pierścionkiem mówi o "śmierci" kontaktu, wskazuje na samotność. Spotkanie może zatem nie dojść do skutku. 

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 2.06.2020 o 10:44, Priestess napisał:

Rózga + Pies

 

Ojojoj na tej karcie pies ucieka od rózgi bardzo, bardzo szybko... 

Piesek to kochana karta, pozytywna, kogoś przyjaznego i nastawionego ufnie... więc z dużą nadzieją podejdziesz do zmiany. Może fryzjer/ka jest Twoim przyjacielem lub od dawna chodzisz się strzyc w to miejsce? Rózga nie kojarzy mi się dobrze, bo to karta konfliktów, sporów... ale też seksualności i atrakcyjnego wyglądu. 

 

Coś mi się zdaje, że możesz wyjść niezadowolona i wkurzona na fryzjera :( Pamiętam z wątku tarotowego, że miało być ostre cięcie, ale nie wiem, czy nie za ostre wyjdzie.... 

Mimo wszystko trzymam kciuki, obym się myliła :koniczynka:

 

 

Na szczęście nie sprawdziło się :) Fryzjerka to moja koleżanka, dużo gadałyśmy w trakcie ;)  Ciekawe te karty uhmmm Sporów zdecydowanie nie było, ani nic takiego. Absolutnie nie jestem wkurzona na fryzjerkę :).  Mężowi też się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 minutę temu, Lianna napisał:

 

Na szczęście nie sprawdziło się :) Fryzjerka to moja koleżanka, dużo gadałyśmy w trakcie ;)  Ciekawe te karty uhmmm Sporów zdecydowanie nie było, ani nic takiego. Absolutnie nie jestem wkurzona na fryzjerkę :).  Mężowi też się podoba :D

Czyli rózga wyszła tutaj jako seksownisia :D bo to też karta atrakcyjnego, seksownego wyglądu :D musisz zatem wyglądać szałowo ;)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 1.06.2020 o 23:14, Priestess napisał:

Rety to pytanie mnie zastrzeliło :_glupek: :D  

 

Kosa+Park

Zostaną wybrane losowo. Kosa tnie to, co ważne dla Ciebie, a Park to różnorodność, swoboda. Może Ci się ten wybór kolorów nie spodobać, bo Kosa w parze z Parkiem może mówić o niekorzystnym "towarzystwie". 

To jakieś sportowe ciuchy? W plener? Czy coś do ogrodu? Typu dekoracje balkonowe?

Leżaki przyszly, są pomaranczowe tak jak chciałam :wink: może Kosa wyskoczyła, ponieważ są składane(???)

Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)Jeśli jest aktualne to ja bym chciała wiedzieć czy będę zadowolona z zakupu depilatora ,który mam w planie. Czy będę zadowolona z efektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
21 minut temu, Lunaria napisał:

Leżaki przyszly, są pomaranczowe tak jak chciałam :wink: może Kosa wyskoczyła, ponieważ są składane(???)

Dziękuję :)

Hmmm a to ci :D czemu kosa? 

Nie wiem, jak ją w tym rozkładzie rozumieć... Może jako konkretną reakcję na Twoje zamówienie, taka krótka piłka, rachu ciachu?  Nie mam pomysłu...

Ale to dobrze, że są takie jak chciałaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Priestess napisał:

Hmmm a to ci :D czemu kosa? 

Nie wiem, jak ją w tym rozkładzie rozumieć... Może jako konkretną reakcję na Twoje zamówienie, taka krótka piłka, rachu ciachu?  Nie mam pomysłu...

Ale to dobrze, że są takie jak chciałaś :)

To fakt, ze to bylo szybkie działanie. Zamowilam, napisalam jakie kolory chce i mi wyslali :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 minuty temu, Lunaria napisał:

To fakt, ze to bylo szybkie działanie. Zamowilam, napisalam jakie kolory chce i mi wyslali :) 

Muszę te skubańce Lenormandy wyczuć :D bo coś mi tu kręcą :sark:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 31.05.2020 o 02:05, Priestess napisał:

Uuuu super :D Popraw mnie, jakby coś :D 

 

Dom+Serce

 

Karty mają pozytywny wydźwięk, ale w pytaniu o egzamin myślę, że wskazują na brak możliwości zrealizowania go.

To połączenie domatorów, więc jeśli wątpliwość odnośnie realizacji egzaminu wynika z sytuacji z koronawirusem, to zakładam, że nie odbędzie się. Te karty rozumiem jako konieczność pozostania w domu, tam gdzie jest bezpiecznie, a co za tym idzie, uziemienie osób potencjalnie zdających. Ewentualnie mógłby się odbyć w formie zdalnej, z domu, o ile egzaminujący zakładają w ogóle taki wariant. 

 

Kurde właśnie dowiedziałam się, że egzamin się odbędzie ... co prawda w dosyć nietypowym miejscu, bo jest to sala bankietowa :mysli:

Będzie w przyszły wtorek o godzinie 12.00. Zerkniesz mi czy go zdam? Będę bardzo wdzięczna :thanks:

Właśnie się do niego uczę lezakujac na nowym nabytku a moja motywacja fruwa gdzieś wysoko... :odlot:

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 2 pytania, 12 czerwca ide na depilacje i mam pytanie czy to będzie mnie bolalo a 2 pytanie czy po wszystkich zabiegach bede zadowolona z efektu.

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
20 godzin temu, Lunaria napisał:

Będzie w przyszły wtorek o godzinie 12.00. Zerkniesz mi czy go zdam? Będę bardzo wdzięczna :thanks:

Widzę, że póki co z tą moją sprawdzalnością w Lenormandach jest średnio, więc nie przywiązuj się do wyniku :D Dopiero się z nimi oswajam i uczę...

 

Księżyc + Gwiazdy

 

Jeśli egzamin się w ogóle odbędzie (to nocne niebo z gwiazdami może sprawiać wrażenie pewnej iluzji) to powinny być dobrze :ok: Sam egzamin może Cię zaskoczyć, sprawić, że poczujesz się niepewnie, ale wynik powinien być pozytywny. Jesteś dobrze przygotowana, masz kompetencje. Obie karty są pomyśle i wróżą sukces. To coś związanego z psychologią? lub pokrewnymi dziedzinami?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
13 godzin temu, Ragna napisał:

Czy w weekend spotkam się ze swoją sympatią?

Pan + Koniczyna 

 

No jasne :)  Coś w rodzaju "nadarzyła się okazja, więc trzeba z niej skorzystać" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Priestess napisał:

Widzę, że póki co z tą moją sprawdzalnością w Lenormandach jest średnio, więc nie przywiązuj się do wyniku :D Dopiero się z nimi oswajam i uczę...

 

Księżyc + Gwiazdy

 

Jeśli egzamin się w ogóle odbędzie (to nocne niebo z gwiazdami może sprawiać wrażenie pewnej iluzji) to powinny być dobrze :ok: Sam egzamin może Cię zaskoczyć, sprawić, że poczujesz się niepewnie, ale wynik powinien być pozytywny. Jesteś dobrze przygotowana, masz kompetencje. Obie karty są pomyśle i wróżą sukces. To coś związanego z psychologią? lub pokrewnymi dziedzinami?

 

Spokojnie, wiem że to ćwiczenia :oczko:

Tak, to póki co wewnętrzny egzamin ze specjalizacji psychiatrycznej dla pielęgniarek :) większa nerwówka dopadnie mnie jak podadzą termin egzaminu państwowego :omg: zakres pytań dotyczy i psychiatrii, i psychologii, i farmakologii, i farmakoterapii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 minutę temu, Lunaria napisał:

Tak, to póki co wewnętrzny egzamin ze specjalizacji psychiatrycznej dla pielęgniarek :) większa nerwówka dopadnie mnie jak podadzą termin egzaminu państwowego :omg: zakres pytań dotyczy i psychiatrii, i psychologii, i farmakologii, i farmakoterapii

Brzmi poważnie :D Jesteś bardzo dobrze przygotowana, Księżyc to specjalista, profesjonalista w sprawach zawodowych. Trzymam kciuki. :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Priestess napisał:

Brzmi poważnie :D Jesteś bardzo dobrze przygotowana, Księżyc to specjalista, profesjonalista w sprawach zawodowych. Trzymam kciuki. :koniczynka:

Dziękuję, jal tylko będę mieć wyniki to się odmelduje na weryfikację :thanks:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 4.06.2020 o 14:14, Ridzia napisał:

czy będę zadowolona z zakupu depilatora ,który mam w planie. Czy będę zadowolona z efektów?

22 godziny temu, aneta31 napisał:

ide na depilacje i mam pytanie czy to będzie mnie bolalo a 2 pytanie czy po wszystkich zabiegach bede zadowolona z efektu.

 

Widzę drogie Panie, że lato idzie i pora odsłonić nogi :D

 

Ja wiem, że Lenormandy to karty na sprawy codzienne, a to wątek szkoleniowy, ćwiczeniowy i trochę mniej serio... ale leżaki i depilatory to już na granicy mojej tolerancji wróżbiarskiej :D 

Odpowiem, bo się uczę, więc każde pytanie na wagę złota, ale nie idźmy w tym kierunku.... plisss... zwłaszcza po ostatnich dyskusjach na forum, w kwestii poważnego traktowania metod dywinacyjnych wszelkiego typu. 

 

Ridzia: 

Statek + Dziecko

Zakup to chyba była jakaś "okazja". Na początku możesz czuć się lekko zagubiona i niepewna, jak to działa, jak tego użyć... może w obsłudze będzie mało oczywisty lub będzie wymagał nabrania wprawy... ale finalnie oceniam te karty jako pozytywne, będziesz zadowolona i gładziutka jak dziewczynka :D

 

Aneta:

Serce + Bocian

Będziesz zadowolona, więcej z tego będzie zabawy/przygody niż bólu. Ból do przeżycia. Wyjdziesz odmieniona :) Bocian ma piękne, długie, zgrabniutkie nóżki, które chętnie eksponuje :) 

 

Edytowane przez Priestess
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest sprawa wielkiej wagi ....lato idzie ! A ten depilator kosztowny jest bo to IPL ma być ... :wink: To jest dylemat czy wypuścić te parę stowekkkk...

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
16 minut temu, Ridzia napisał:

Ale to jest sprawa wielkiej wagi ....lato idzie ! A ten depilator kosztowny jest bo to IPL ma być ... :wink: To jest dylemat czy wypuścić te parę stowekkkk...

wiem, wiem :D sama chciałam kupić, ale cena mnie zniechęciła :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 18:18, Priestess napisał:

Pies + Klucz

 

Tak :) Powinna dojść na czas. 

Klucz wskazuje na realizację planów, a pies to uczciwe, lojalne zwierzę, więc zgodnie z obietnicą paczka zostanie wysłana i powinna dotrzeć wg ustalonego terminu. 

Witaj dostalam przesyłkę wrozba się sprawdziła.

Pozdrawiam 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Teraz, aneta31 napisał:

Witaj dostalam przesyłkę wrozba się sprawdziła.

Pozdrawiam 

To ten piesek szybko przyniósł :D

Dzięki za weryfikację :bukiet3i: miło, że się sprawdziło, bo już wątpiłam w swoją skuteczność :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 4.06.2020 o 10:28, Priestess napisał:

Czyli rózga wyszła tutaj jako seksownisia :D bo to też karta atrakcyjnego, seksownego wyglądu :D musisz zatem wyglądać szałowo ;)

Może Ci się przyda: pomniejsze znaczenie rózg to takie naprawdę zażarte dyskusje, debaty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
5 minut temu, Ragna napisał:

Może Ci się przyda: pomniejsze znaczenie rózg to takie naprawdę zażarte dyskusje, debaty :) 

No przecież!!!! Debaty nad tą fryzurą nawet tutaj na forum trwały i wszyscy z zapartym tchem czekali na czwartek :D aby poznać efekt. Dzięki, cenna wskazówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Priestess napisał:

To ten piesek szybko przyniósł :D

Dzięki za weryfikację :bukiet3i: miło, że się sprawdziło, bo już wątpiłam w swoją skuteczność :D

Jedna z 4 wróżb sie sprawdziła, 2 wrozbe zweryfikuje 12 czerwca, chociaz nie wiem co  z tym bocianem bo o nogi mi nie chodziło:-)

Aneta

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 minuty temu, aneta31 napisał:

chociaz nie wiem co  z tym bocianem bo o nogi mi nie chodziło:-)

Byłam pewna, że o nogi :D 

Bocian to zmiany, więc będziesz odmieniona. Pozytywnie :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 22:59, Priestess napisał:

Trumna + Pierścionek

 

Obawiam się, że nie dojdzie do spotkania. Trumna w połączeniu z pierścionkiem mówi o "śmierci" kontaktu, wskazuje na samotność. Spotkanie może zatem nie dojść do skutku. 

Na szczęście nie sprawdziło się. Pan spontanicznie przyjechał do mnie. Właśnie wychodzę. :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 6.06.2020 o 16:11, aneta31 napisał:

Witam, jaki będzie dla mnie czerwiec?

Aneta 

Anetko, tutaj nie zadajemy takich pytań, jest zbyt ogólne i obszerne. Zwróć uwagę na mój post z regulaminem tematu- tam są przykłady pytań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja zapytam:

Czy otrzymam propozycję sezonowej współpracy w branży turystycznej z firmy, z którą współpracowałam w ubiegłym roku (czy oni mi to zaproonują?) Jeśli ta, czy otrzymam wiadomość z tej firmy w ciągu dwóch tygodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Kochani, 

Na wszystkie pytania dziś odpowiem, ale chciałam jeszcze zaprosić Was to podobnego wątku u użytkowniczki @Ragna ona też poszukuje króliczków do pracy z Lenormandami :) wesprzyjcie ją pytaniami :thanks: bo dziewczyna jest świetna i ma wiedzę, a jej wątek nie może się rozkręcić. Tak więc w ramach małej "reklamy" polecam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 7.06.2020 o 21:16, aneta31 napisał:

Witaj, to zapytam inaczej, czy w przyszlym tyg uda mi sie zalatwic nowy tel z amonamentem?

Aneta 

Dziecko + Słońce

 

Tak, powinno się to udać :) To dla Ciebie czy dziecka? Będziesz zadowolona z wyboru. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 7.06.2020 o 20:50, mika43 napisał:

To może i ja zapytam:

Czy otrzymam propozycję sezonowej współpracy w branży turystycznej z firmy, z którą współpracowałam w ubiegłym roku (czy oni mi to zaproonują?) Jeśli ta, czy otrzymam wiadomość z tej firmy w ciągu dwóch tygodni?

Cześć Mika :)

Widzę, że Ragna już Ci odpowiedziała na to samo pytanie, więc zgodnie z zasadami, nie będę kładła kart drugi raz.

Powodzenia :koniczynka:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 2.06.2020 o 10:33, Priestess napisał:

Gwiazda + Księżyc

 

Tak :) Gwiazda mówi o byciu zauważaną przez partnera, o miłości i szczęściu, wspólnie spędzonych romantycznych chwilach. Podobnie jak Księżyc. Zastanawia mnie tylko fakt, że te karty w połączeniu mogą mówić o telepatii, komunikacji na odległość... :mysli: Ale biorąc pod uwagę fakt, że obie są pozytywne i w miłości dobrze wróżą, to wydaje mi się, że się spotkacie w weekend. Gwiazda z Księżycem to też duże zdolności ezoteryczne: może rzucisz na niego jakiś magiczny urok i nie będzie miał wyjścia :D 

 

Serce + Park

 

Zdecydowanie tak. Serce to osoba otwarta na innych, życzliwa. A Park to karta kontaktów towarzyskich, spotkań. Myślę, że będziecie miały miłą rozmowę, a nawet spotkanko :)

 

 

 

Nie spotkaliśmy się, za dużo przeszkód, ale byliśmy w kontakcie telefonicznym. Co do siostry,to odezwała się dzisiaj rano. Dziękuję :)

 

 

Jesli moge, to czy spotkamy się z Marcinem w tym tygodniu, tzn.do 14.06.2020 r. :) Dzieki :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 5.06.2020 o 17:24, Priestess napisał:

No przecież!!!! Debaty nad tą fryzurą nawet tutaj na forum trwały i wszyscy z zapartym tchem czekali na czwartek :D aby poznać efekt. Dzięki, cenna wskazówka. 

Padłam ! haha cóż to za napięcie było XD

 

Nie takie Rózgi złe, jak je malują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Nie wiem, czy może być takie pytanie, ale uczę się Lenorków, więc każda wiedza na wagę złota !

 

Jak w tym tygodniu będę się czuć po jodze? Teraz staram się codziennie choć te 30 minut :). Dzięki ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
5 minut temu, Ragna napisał:

Mogę kolejne pytanie? :laugh: I czy mogę szczegóły dopisać na priv? :mysli:
Przyjaciel próbuje mnie trochę zainteresować swoim hobby. Potrzebny do niego jest sprzęt. Można go sobie wybrać i specjalizować się wtedy tylko w nim. Ceny są bardzo różne i stopień trudności nauki też jest różny. Chciałabym mu powiedzieć co mi się spodobało i poprosić o poszukanie mi w internecie czegoś na mój budżet, żebym wiedziała ile muszę pieniędzy uzbierać.


Pytanie: jak zareaguje na moją prośbę? Czy spodoba mu się co sobie wybrałam? Może karty pokażą, że będzie mi doradzał coś innego?

Jasne, że możesz :) ale odpowiem wieczorkiem, bo nie mam przy sobie kart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 5.06.2020 o 11:02, Priestess napisał:

Widzę, że póki co z tą moją sprawdzalnością w Lenormandach jest średnio, więc nie przywiązuj się do wyniku :D Dopiero się z nimi oswajam i uczę...

 

Księżyc + Gwiazdy

 

Jeśli egzamin się w ogóle odbędzie (to nocne niebo z gwiazdami może sprawiać wrażenie pewnej iluzji) to powinny być dobrze :ok: Sam egzamin może Cię zaskoczyć, sprawić, że poczujesz się niepewnie, ale wynik powinien być pozytywny. Jesteś dobrze przygotowana, masz kompetencje. Obie karty są pomyśle i wróżą sukces. To coś związanego z psychologią? lub pokrewnymi dziedzinami?

 

Wyniki będą w przyszłym tygodniu, ale na pewno pozytywnie :buzka_z:egzamin w przyjaznej atmosferze. Miałam trochę przecieków co do pytań, więc było trochę łatwiej :wink:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
8 godzin temu, Inez2503 napisał:

Jesli moge, to czy spotkamy się z Marcinem w tym tygodniu, tzn.do 14.06.2020 r. :) Dzieki :)

Dzięki Inez za weryfikację :) 

 

Ogród + Drogi

 

Pojawi się wybór, między dwoma spotkaniami (sprawami). Jeśli spotkanie miałoby dojść do skutku, to być może w większym gronie (rodzinne, towarzyskie) lub przy okazji jakiegoś niezobowiązującego wyjścia na wspólny spacer, w plener. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
7 godzin temu, Lianna napisał:

Nie wiem, czy może być takie pytanie, ale uczę się Lenorków, więc każda wiedza na wagę złota !

 

Jak w tym tygodniu będę się czuć po jodze? Teraz staram się codziennie choć te 30 minut :). Dzięki ! :koniczynka:

Krzyż + Żmija

 

Nie zbliża Ci się okres? Chyba będzie ciężko, być może z powodów kobiecych spraw.... i trudno będzie się zmobilizować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
7 godzin temu, Ragna napisał:

Pytanie: jak zareaguje na moją prośbę? Czy spodoba mu się co sobie wybrałam? Może karty pokażą, że będzie mi doradzał coś innego?

 

Niedźwiedź + Dziecko :D

 

Chyba dość trafne, bo mamy mistrza, autorytet, ale jednocześnie przychylnego przyjaciela i Ty w roli nowicjusza. Zareaguje moim zdaniem opiekuńczo i wspierająco. Podejmie się pomocy Tobie i widać tu Twój zapał w nowe przedsięwzięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
8 godzin temu, Priestess napisał:

Dzięki Inez za weryfikację :) 

 

Ogród + Drogi

 

Pojawi się wybór, między dwoma spotkaniami (sprawami). Jeśli spotkanie miałoby dojść do skutku, to być może w większym gronie (rodzinne, towarzyskie) lub przy okazji jakiegoś niezobowiązującego wyjścia na wspólny spacer, w plener. 

Możliwe,że pójdziemy na spacer.Zweryfikuję po weekendzie:)

Edytowane przez Inez2503
Wstawiłam polskie znaki i poprawiłam literówkę.
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
16 minut temu, bluemagic napisał:

Czy zalatwie sobie na dniach podwyżkę? :wink:

Wieża + Niedźwiedź

 

Hm.... wyszedł szef w niedźwiedziu i jakaś przeszkoda w wieży. W połączeniu te karty mówią o tym, że instytucja (firma) musi liczyć się z budżetem.... może być ciężko. Z drugiej strony Misiek jest przychylny, przyjacielski, a Wieża to może być autorytet, jaki u szefa zbudowałeś.... 

 

chyba dociągnę jeszcze jedną:

 

Kwiaty

 

tak, powinno się udać :)

 

P.S. jeszcze się uczę tej metody, stąd takie "myślenie na głos" :D

 

 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Priestess napisał:

Wieża + Niedźwiedź

 

Hm.... wyszedł szef w niedźwiedziu i jakaś przeszkoda w wieży. W połączeniu te karty mówią o tym, że instytucja (firma) musi liczyć się z budżetem.... może być ciężko. Z drugiej strony Misiek jest przychylny, przyjacielski, a Wieża to może być autorytet, jaki u szefa zbudowałeś.... 

 

chyba dociągnę jeszcze jedną:

 

Kwiaty

 

tak, powinno się udać :)

 

P.S. jeszcze się uczę tej metody, stąd takie "myślenie na głos" :D

 

 

Super, do końca tygodnia postaram się zweryfikować :wink:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

U Ragny już byłam, to teraz kolej na Cię, Priestess ;) 

Pytanie bardzo proste: czy w czwartek będzie burza (nieważne mała czy duża, byle była to burza) w okolicy, w której będę spędzać dzień wolny od pracy?  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 minuty temu, Ismer napisał:

U Ragny już byłam, to teraz kolej na Cię, Priestess ;) 

Pytanie bardzo proste: czy w czwartek będzie burza (nieważne mała czy duża, byle była to burza) w okolicy, w której będę spędzać dzień wolny od pracy?  :D 

Wróżby dla administracji mnie stresują :D

 

Ogród + Lis

 

Teoretycznie NIE, ale w praktyce będą się czaić przebiegłe chmurzyska, pogoda nie będzie wzbudzać zaufania, być może trzeba się będzie sprytnie chować/zabezpieczać przed potencjalnym deszczem, ale myślę, że ostatecznie nie będzie lało. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, Priestess napisał:

Wróżby dla administracji mnie stresują :D

hmmm, a niby czemu? czy to ja jakiś odmieniec jestem, z innej gliny ulepiona? ;p 

chociaż zaraz się okaże, że stres mógł być zasadny, bowiem się czepnę (jak zwykle :D ) słów "burza" i "nie będzie lało", albowiem moja burza to nie samo lanie :biggrin: ale też przedstawienie typu światło i dźwięk, czyli pioruny - błyski - grzmoty. O to mi właśnie chodziło, bo uwielbiam burze, zwłaszcza w nocy, a sam deszcz nie jest taki atrakcyjny :kwas:

Czyli rozumiem, że burzy nie będzie? yes? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 minutę temu, Ismer napisał:

hmmm, a niby czemu? czy to ja jakiś odmieniec jestem, z innej gliny ulepiona? ;p 

chociaż zaraz się okaże, że stres mógł być zasadny, bowiem się czepnę (jak zwykle :D ) słów "burza" i "nie będzie lało", albowiem moja burza to nie samo lanie :biggrin: ale też przedstawienie typu światło i dźwięk, czyli pioruny - błyski - grzmoty. O to mi właśnie chodziło, bo uwielbiam burze, zwłaszcza w nocy, a sam deszcz nie jest taki atrakcyjny :kwas:

Czyli rozumiem, że burzy nie będzie? yes? 

Boże... tyle pytań, stresuję się jeszcze bardziej ;p

Moim zdaniem nie będzie burzy, ale prognozy mogą na nią wskazywać i chmurzyska będą się kłębić. Tak rozumiem tego liska w ogrodzie - czai się, spryciarz. 

3 minuty temu, Ismer napisał:

mmm, a niby czemu? czy to ja jakiś odmieniec jestem, z innej gliny ulepiona? ;p 

z tej samej Ismer, trochę pół żartem, trochę pół serio napisałam. Twój autorytet mnie peszy :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Priestess napisał:

 Twój autorytet mnie peszy :redface:

Jak może Cię peszyć coś, czego nie mam? :D w tym tygodniu na parkingu totalnie olała mnie wrona, a ostatnio na wsi płochliwy zazwyczaj dudek, zając i jeż. Popatrz lepiej na siebie, na swoje umiejętności - właśnie takie osoby mają autorytet, takie, które coś umieją, czymś się wyróżniają, u nas są to Eksperci i Maestro, a admin czy mod to tylko swego rodzaju, że tak powiem, pracownik biurowy. 

 

Jeśli tak:

26 minut temu, Priestess napisał:

Moim zdaniem nie będzie burzy, ale prognozy mogą na nią wskazywać i chmurzyska będą się kłębić

to istnieje szansa na spektakl i w takim razie spróbuję (a właściwie spróbujemy) ją wywołać. Jak się nie uda zakląć natury, to przynajmniej wywołam burzę w pracy, bo tam już też się chmurzyska kłębią i wszelkie prognozy na nią wskazują :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
8 godzin temu, Ismer napisał:

a admin czy mod to tylko swego rodzaju, że tak powiem, pracownik biurowy

dobra dobra :D ja tam swoje wiem :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
17 godzin temu, Priestess napisał:

Krzyż + Żmija

 

Nie zbliża Ci się okres? Chyba będzie ciężko, być może z powodów kobiecych spraw.... i trudno będzie się zmobilizować. 

 

 

haha kaj mój kalendarzyk? raczej jestem przed :P ale fakt że trochę się zmuszam :)

 

Dziękować ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 09:52, Priestess napisał:

Dziecko + Słońce

 

Tak, powinno się to udać :) To dla Ciebie czy dziecka? Będziesz zadowolona z wyboru. 

Witaj, do juz 2 twoja wróżba która się sprawdziła, dziś załatwiłem sobie nowy tel i to na korzystnych warunkach. Niestety nie moge dodac ocenty za wrozbe , ponieważ juz raz to zrobilam.

Aneta 

Edytowane przez aneta31
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
7 minut temu, aneta31 napisał:

Witaj, do juz 2 twoja wróżba która się sprawdziła, dziś załatwiłem sobie nowy tel i to na korzystnych warunkach. Niestety nie moge dodac ocenty za wrozbe , ponieważ juz raz to zrobilam.

Aneta 

Dzięki za weryfikację :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
8 minut temu, aneta31 napisał:

Witaj, do juz 2 twoja wróżba która się sprawdziła, dziś załatwiłem sobie nowy tel i to na korzystnych warunkach. Niestety nie moge dodac ocenty za wrozbe , ponieważ juz raz to zrobilam.

Aneta 

Skoro to telefon dla Ciebie, a nie dla dziecka, to pewnie ta karta Dziecko wskazuje, że początkowo będziesz musiała się przyzwyczaić do nowych funkcji i ich nauczyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ja też proszę wróżbę :D chodzi za mną pewna sukienka, jednak powstrzymuję się z kupnem bo mam dużo wydatków w tym mscu i nie chcę wtopić kasy w bubla i bawić się w zwroty. Jedyny jej minus to brak podanej długosci na stronie. Obawiam się, że będzie krótka, a ja lubię midi albo dłuższe mini. Pytanie, czy jeśli zamówię kieckę to będę zadowolona z długości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Priestess napisał:

Skoro to telefon dla Ciebie, a nie dla dziecka, to pewnie ta karta Dziecko wskazuje, że początkowo będziesz musiała się przyzwyczaić do nowych funkcji i ich nauczyć :) 

Na pewno bede musiała się uczyc :-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

No to spróbujmy, jak mogę jeszcze :)

 

Wiem, że niby nic, ale moja kotka Bella przynosi ostatnio kleszcze i ciężko jej usunąć, bo gryzie i wbija pazura. Czy w dniu jutrzejszym uda jej się wyciągnąć kleszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
13 minut temu, Lianna napisał:

No to spróbujmy, jak mogę jeszcze :)

 

Wiem, że niby nic, ale moja kotka Bella przynosi ostatnio kleszcze i ciężko jej usunąć, bo gryzie i wbija pazura. Czy w dniu jutrzejszym uda jej się wyciągnąć kleszcze?

Kurde, z kleszczami nie ma żartów :( mój pies prawie się przekręcił rok temu po tym, jak złapał kleszcza... skończyło się na serii, badań, ryzyku uszkodzonych narządów wewnętrznych, bolesnym dla psa leczeniu, codziennych odwiedzinach u weta i trzydniowej serii kroplówek. Nie ma co czekać, rwij albo niech weterynarz wyrwie :( im dłużej kleszcz jest w ciele, tym większe prawdopodobieństwo, że zwierzak zarazi się chorobą odkleszczową, jeśli kleszcz był jej nosicielem (a co trzeci kleszcz jest!)

 

Klucz + List 

 

Tak, uda się wyciągnąć kleszczory (klucz), ale już sam klucz pokazuje, że to temat bardzo ważny i nie do zbagatelizowania. Podobnie jak ten list, który może oznaczać jakąś receptę? W połączeniu to dosłownie kluczowe wiadomość, ważne wiadomości... ja bym chyba po tych kartach poszła do lekarza z kotką i sprawdziła, czy nie ma babeszjozy, boreliozy czy innego paskudztwa odkleszczowego. Tym bardziej, że jutro zaczyna się długi weekend i może być ciężko namierzyć otwartą klinikę dla zwierząt. 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 9.06.2020 o 22:26, Priestess napisał:

Dzięki Inez za weryfikację :) 

 

Ogród + Drogi

 

Pojawi się wybór, między dwoma spotkaniami (sprawami). Jeśli spotkanie miałoby dojść do skutku, to być może w większym gronie (rodzinne, towarzyskie) lub przy okazji jakiegoś niezobowiązującego wyjścia na wspólny spacer, w plener. 

WERYFIKACJA

 

Ja miałam wybór,bo się na dzisiaj z kimś umówiłam na spacer, a tymczasem M zadzwonił,ze dzisiaj będzie u mnie. Ok, odwołałam tamto i czekam na niego., będzie za godzinę, idziemy na spacer, a potem do mnie. Wróżba sprawdziła się w 100%.

 

Jesli mogę, to czy Marcin przyjedzie do mnie w tę sobotę? Byla wcisnęła mu dziecko,mimo iż byliśmy umówieni. Chcę, zeby przyjechał, jak ona odbierze córkę. I drugie pytanie z tym związane,jak on zareaguje, gdy go zapytam czemu nie możemy soboty spedzić razem z jego córką?On ciągle mi mówi,ze jest za wczesnie na to,zebym poznała jego córkę.Ona nic nie wie o mom istnieniu,. Syn wie o mnie, ale też mnie nie zna.

 

Dziękuję :)

 

 

Nie mogę wziać ponownego udziału w ankiecie :(

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 20:56, Priestess napisał:

Wylosowałam Klucz+List

Tak, myślę, że zdałaś :)

Widać, że to ważny egzamin. Klucz otwiera przed Tobą nowe drzwi (do kolejnych etapów edukacji lub do zakończenia studiów). Wkrótce powinnaś otrzymać w tej sprawie wiadomość :)

Powodzenia :koniczynka:

Na razie niestety, informacji nie dostałam :/ Czekam kiedy oceny będą wpisane do systemu - wtedy odpisze Ci napewno :)

Pozdrawiam Cię ciepło :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 10.06.2020 o 00:54, Ismer napisał:

czy w czwartek będzie burza (nieważne mała czy duża, byle była to burza) w okolicy, w której będę spędzać dzień wolny od pracy?  :D 

 

W dniu 10.06.2020 o 01:02, Priestess napisał:

Ogród + Lis

 

Teoretycznie NIE, ale w praktyce będą się czaić przebiegłe chmurzyska, pogoda nie będzie wzbudzać zaufania, być może trzeba się będzie sprytnie chować/zabezpieczać przed potencjalnym deszczem, ale myślę, że ostatecznie nie będzie lało. 

 

W dniu 10.06.2020 o 01:39, Ismer napisał:

bowiem się czepnę (jak zwykle :D ) słów "burza" i "nie będzie lało", albowiem moja burza to nie samo lanie :biggrin: ale też przedstawienie typu światło i dźwięk, czyli pioruny - błyski - grzmoty. O to mi właśnie chodziło, bo uwielbiam burze, zwłaszcza w nocy, a sam deszcz nie jest taki atrakcyjny :kwas:

Czyli rozumiem, że burzy nie będzie? yes? 

 

W dniu 10.06.2020 o 01:44, Priestess napisał:

Moim zdaniem nie będzie burzy, ale prognozy mogą na nią wskazywać i chmurzyska będą się kłębić. Tak rozumiem tego liska w ogrodzie - czai się, spryciarz. 

Północ minęła, czwartek się skończył i czas na weryfkę :) 

Ok. 21:30 była burza nieduża, właściwie całkiem malutka, parę razy błysnęło, parę razy pomruczało (dalekie pioruny, nic spektakularnego), pobździł z godzinkę deszcz i poszło sobie. 

W sumie rzeczywiście czaiło się na wielką burzę, chmurzyska były czarne jak.. noc listopadowa ;) ale efekt z nich żałosny, tak jakby tylko kawalątek wiagry zażyły :D 

  • Dobre! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
14 godzin temu, aneta31 napisał:

Jaki bedzie jutrzejszy moj dzien?

Aneta 

Trumna + Myszy

 

Możesz mieć tego dnia trudności ze strony układu pokarmowego, żołądka. Poza tym będzie to dzień regenerowania się.  Mimo, że obie karty są negatywne i mówią o chorobie, stracie, to w połączeniu mogą właśnie wskazywać na takie wylizywanie się z ran, regeneracji po przykrych doświadczeniach. 

 

Jestem ciekawa weryfikacji, bo takie niełatwe te karty. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 10.06.2020 o 18:49, Priestess napisał:

Kurde, z kleszczami nie ma żartów :( mój pies prawie się przekręcił rok temu po tym, jak złapał kleszcza... skończyło się na serii, badań, ryzyku uszkodzonych narządów wewnętrznych, bolesnym dla psa leczeniu, codziennych odwiedzinach u weta i trzydniowej serii kroplówek. Nie ma co czekać, rwij albo niech weterynarz wyrwie :( im dłużej kleszcz jest w ciele, tym większe prawdopodobieństwo, że zwierzak zarazi się chorobą odkleszczową, jeśli kleszcz był jej nosicielem (a co trzeci kleszcz jest!)

 

Klucz + List 

 

Tak, uda się wyciągnąć kleszczory (klucz), ale już sam klucz pokazuje, że to temat bardzo ważny i nie do zbagatelizowania. Podobnie jak ten list, który może oznaczać jakąś receptę? W połączeniu to dosłownie kluczowe wiadomość, ważne wiadomości... ja bym chyba po tych kartach poszła do lekarza z kotką i sprawdziła, czy nie ma babeszjozy, boreliozy czy innego paskudztwa odkleszczowego. Tym bardziej, że jutro zaczyna się długi weekend i może być ciężko namierzyć otwartą klinikę dla zwierząt. 

 

Udało się wyciągnąć :) Nie było łatwo, ale w dnie osoby daliśmy radę ;). Był taki czas, że był względy spokój. Od jakiegoś czasu przynosi więcej tych kleszczorów.

Dziękuję za karty ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Priestess napisał:

Trumna + Myszy

 

Możesz mieć tego dnia trudności ze strony układu pokarmowego, żołądka. Poza tym będzie to dzień regenerowania się.  Mimo, że obie karty są negatywne i mówią o chorobie, stracie, to w połączeniu mogą właśnie wskazywać na takie wylizywanie się z ran, regeneracji po przykrych doświadczeniach. 

 

Jestem ciekawa weryfikacji, bo takie niełatwe te karty. 

Witaj, nie miałam zadnego problemu z ukladem pokarmowym, jedynie mialam mała drzemkę, ponieważ czułam sie zmeczona.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 minutę temu, bluemagic napisał:

Niestety nie udało się ;)

hmmm czyli jednak pierwsza myśl była trafna... szkoda :(

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 9.06.2020 o 22:28, Priestess napisał:

Krzyż + Żmija

 

Nie zbliża Ci się okres? Chyba będzie ciężko, być może z powodów kobiecych spraw.... i trudno będzie się zmobilizować. 

 

Udało mi się ćwiczyć :) W sumie w ciągu dwóch tygodni miałam tylko dzień przerwy, chciałam odpocząć zwyczajnie. Co do bólu, czasem w trakcie pojawia się ból kręgosłupa, ale próbuję nowych asan, także wydaje mi się to naturalne. I wyginam się w taki sposób,że chyba "dotykam" mięśni zapomnianych xD

Dzięki za karty ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2020 o 11:21, Priestess napisał:

 

Aneta:

Serce + Bocian

Będziesz zadowolona, więcej z tego będzie zabawy/przygody niż bólu. Ból do przeżycia. Wyjdziesz odmieniona :) Bocian ma piękne, długie, zgrabniutkie nóżki, które chętnie eksponuje :) 

 

Witam, wracam z weryfikacja, ból byl w pewnych momentach, jakoś dało się to przeżyć.

Pozdrawiam

W dniu 5.06.2020 o 11:21, Priestess napisał:

 

 

Edytowane przez aneta31
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
4 godziny temu, Paaulina napisał:

Kochana:) 

Będę bardzo wdzięczna jak rzucisz okiem czy uda się z dzieciakami wyskoczyć na jakieś wakacje  :)

z góry dziękuję:)

W czerwcu na pewno nie, wyszła mi

Trumna + Dom

sprawy zdrowotne mogą pokrzyżować Wam plany. Może być to choroba albo troska o zdrowie (pandemia). Zostaniecie w domu. 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...