Skocz do zawartości

Proste pytania, proste wróżby - ćwiczenia Lenormand


Gość Stilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stilla

@Priestess nie miała nic przeciwko, abym założyła podobny wątek :) 

Uczę się Lenormandów, ale prawdę mówiąc to stawiam je głównie sobie - nie miałam za wiele okazji, by w bezpiecznych warunkach przetestować swoje umiejętności i wiedzę. Chcę to zmienić i trochę wyjść z szafy, jednocześnie bez strachu, jeśli coś nie wyjdzie :D Moje odpowiedzi będą proste, nie chcę przekombinować.

 

W ramach ćwiczeń chętnie odpowiem na proste, codzienne pytania typu:

- czy w weekend spotkam się z X?

- jak pójdzie jutrzejsza randka?

- co się dzieje z moją przesyłką?

- jak mi minie weekend?

- gdzie znajdę zgubiony telefon?

- co dostanę jutro na urodziny?

- czy szef zaakceptuje mój projekt?

- czy zdam egzamin?

 

Ważne, by pytanie:

- dotyczyło krótkiego okresu czasu

- było na temat rzeczy, które możecie zweryfikować

- dotyczyło prostych spraw

 

Nie stawiam tu kart na poważne tematy jak zdrowie, poważne decyzje zawodowe i miłosne, dłuższych okresów czasu oraz rzeczy, których nie będziecie pewni (np. "co X o mnie myśli?") :)

 

Nie wróżę na PW.

Edytowane przez Briee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 godzinę temu, Briee napisał:

@Priestess nie miała nic przeciwko, abym założyła podobny wątek :) 

Każdy może założyć wątek :) Im nas więcej, tym ciekawiej :) Super :ok:

 

To ja skorzystam z możliwości i zadam pierwsze pytanie:

Czy w sobotę uda mi się zrealizować przedsięwzięcie artystyczne w trybie stacjonarnym (w plenerze), a nie tak jak dotychczas w dobie kwarantanny on-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
18 minut temu, Priestess napisał:

Każdy może założyć wątek :) Im nas więcej, tym ciekawiej :) Super :ok:

 

To ja skorzystam z możliwości i zadam pierwsze pytanie:

Czy w sobotę uda mi się zrealizować przedsięwzięcie artystyczne w trybie stacjonarnym (w plenerze), a nie tak jak dotychczas w dobie kwarantanny on-line?

Słońce + Krzyż

 

Nie wydaje mi się :( Ostatecznie plan nie wypali, będzie trudny do zrealizowania. Możliwe, że plany "pokrzyżuje" Tobie pogoda i nie będzie słońca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 2.06.2020 o 22:37, Ragna napisał:

Słońce + Krzyż

 

Nie wydaje mi się :( Ostatecznie plan nie wypali, będzie trudny do zrealizowania. Możliwe, że plany "pokrzyżuje" Tobie pogoda i nie będzie słońca. 

Początkowo padła decyzja, że nie... teraz, że jednak tak... ale wstrzymam się z weryfikacją do jutra, bo patrząc na prognozy pogody może to się nie udać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 2.06.2020 o 22:37, Ragna napisał:

Słońce + Krzyż

 

Nie wydaje mi się :( Ostatecznie plan nie wypali, będzie trudny do zrealizowania. Możliwe, że plany "pokrzyżuje" Tobie pogoda i nie będzie słońca. 

Udało się zrealizować to przedsięwzięcie, na szczęście pogoda dopisała :) było jednak bardzo dużo komplikacji i do ostatniej chwili nie znałam ostatecznej decyzji.

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Kochana Ragno

 

Mój mąż wysłał ważny przelew przekazem pocztowym, który musi dotrzeć w przeciągu 2 dni do adresata. Czy dojdzie w terminie, czyli do środy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
41 minut temu, Priestess napisał:

Kochana Ragno

 

Mój mąż wysłał ważny przelew przekazem pocztowym, który musi dotrzeć w przeciągu 2 dni do adresata. Czy dojdzie w terminie, czyli do środy?

Klucz + Wąż

Tak, chociaż na początku dnia będzie się wydawało, że coś jest nie tak. Przelew dojdzie jakby okrężną drogą. Na szczęście przelew potwierdzi kobieta, być może nawali księgowa (że się pojawi postać kobiety podpowiada Dama Treflowa) i nie zaksięguje przelewu tak szybko jak powinna albo babka na poczcie miała poślizg paru godzin w wysłaniu.
 

Tak to czuję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
30 minut temu, Mala_83 napisał:

Witam, 

to ja poproszę o karty na pytanie czy w najbliższą środę tj. 10.06 pojadę z mamą do Kielc na badania? 

Dom + Lilie

 

Hmm... Rozkład wyszedł mi tematyczny i odczytuję go tak, że zostaniecie w domu. Lilie to starsze osoby, rodzina i czas harmonii.
Daj znać w środę jak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ragna napisał:

Dom + Lilie

 

Hmm... Rozkład wyszedł mi tematyczny i odczytuję go tak, że zostaniecie w domu. Lilie to starsze osoby, rodzina i czas harmonii.
Daj znać w środę jak było :)

Dzięki serdeczne dam znać :) jutro powinnam już wiedzieć popołudniu czy pojadę więc napiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pozwolę sobie dołączyć do grona pytających :)

 

Czy otrzymam propozycję współpracy z firmy, z którą współpracowałam w poprzednim roku (praca sezonowa, branża turystyczna )? 
Czy ktoś z tej firmy skontaktuje się ze mną w ciągu najbliższych 2 tygodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
35 minut temu, mika43 napisał:

Witam,

pozwolę sobie dołączyć do grona pytających :)

 

Czy otrzymam propozycję współpracy z firmy, z którą współpracowałam w poprzednim roku (praca sezonowa, branża turystyczna )? 
Czy ktoś z tej firmy skontaktuje się ze mną w ciągu najbliższych 2 tygodni?

Kotwica + Ogród

Jedne ze znaczeń Kotwicy to stabilność i praca. Ogród (zwany też Parkiem) jest związany ze spotkaniami towarzyskimi.
Myślę, że się odezwą w sprawie zatrudnienia :) Z ciekawości: czy to miejsce nie jest przypadkiem nad wodą? Bulwary, kluby jachtowe lub restauracje nad morzem itd? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Hejka, hejka :) tym razem zagladam do Ciebie :wink: Czy do końca miesiąca (VI) otrzymam częściową refundację kosztów poniesionych w ramach mojej specjalizacji? 

Dziękuję :bukiet:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
51 minut temu, Lunaria napisał:

Hejka, hejka :) tym razem zagladam do Ciebie :wink: Czy do końca miesiąca (VI) otrzymam częściową refundację kosztów poniesionych w ramach mojej specjalizacji? 

Dziękuję :bukiet:

Drogi + Bocian


Uważam, że tak :) 

 

W najprostszej interpretacji karty mówią o "decyzji o relokacji", "decyzji odnośnie zmiany, rozwoju". Zastanawiałam się chwilę, czy to Ty się nie obrazisz na instytucję i pójdziesz ją zmienić. Zwróciłam jednak uwagę, że Bocian to przecież mega pozytywna karta, zawsze się przy niej podkreśla fakt, że zwiastuje zmiany na lepsze. Jestem więc dobrej myśli :) Interpretuję karty jako pozytywną decyzję dla Ciebie i puszczenie przelewu.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
26 minut temu, Ragna napisał:

Drogi + Bocian


Uważam, że tak :) 

 

W najprostszej interpretacji karty mówią o "decyzji o relokacji", "decyzji odnośnie zmiany, rozwoju". Zastanawiałam się chwilę, czy to Ty się nie obrazisz na instytucję i pójdziesz ją zmienić. Zwróciłam jednak uwagę, że Bocian to przecież mega pozytywna karta, zawsze się przy niej podkreśla fakt, że zwiastuje zmiany na lepsze. Jestem więc dobrej myśli :) Interpretuję karty jako pozytywną decyzję dla Ciebie i puszczenie przelewu.

Jak tylko będę coś wiedziała to dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
2 minuty temu, Ismer napisał:

O, to ja zapytam: czy będę pracować w piątek, 12 czerwca? 

Drogi + Lilie

 

O dziwo, ale chyba nie :_glupek:


Drogi to podjęcie decyzji... Hmmm. Czyżby to zależało wyłącznie do Ciebie? Lilie to harmonia, spokój, błogość. Może to być też czasami rodzina.
Brzmi jak "wybranie błogości" - czyli pewnie miękkie kapcioszki i odpoczynek :buja_w_oblokach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, Ragna napisał:

O dziwo, ale chyba nie :_glupek:


Drogi to podjęcie decyzji... Hmmm. Czyżby to zależało wyłącznie do Ciebie? Lilie to harmonia, spokój, błogość. Może to być też czasami rodzina.
Brzmi jak "wybranie błogości" - czyli pewnie miękkie kapcioszki i odpoczynek :buja_w_oblokach:

Trudno to jednoznacznie określić - to jest zespół czynników. W dużej mierze zależy to od mojej decyzji, ale na tą z kolei wpływają czynniki nadrzędne, które mogą okazać się ważniejsze niż moje błogopiątkowe plany :D Niedługo się okaże jak będzie; na dziś jednak nastawiona jestem na wolne :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Ja też się przyłączę :)

Ciekawa jestem, czy uda mi się zrzucić część pociążowych kg (powiedzmy w ciągu mca), czy też dupsko urośnie :)

Dzięki z góry :* 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2020 o 11:17, Ragna napisał:

Dom + Lilie

 

Hmm... Rozkład wyszedł mi tematyczny i odczytuję go tak, że zostaniecie w domu. Lilie to starsze osoby, rodzina i czas harmonii.
Daj znać w środę jak było :)

Wróżba jak najbardziej się sprawdziła. Zostaje w domu a tata jedzie z mamą zamiast mnie. Jestem mega zmęczona po ciężkich dniach w pracy więc jutro odpoczywam :) dziękuję serdecznie ja karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
8 godzin temu, Paaulina napisał:

Witam serdecznie,

Ja też się przyłączę :)

Ciekawa jestem, czy uda mi się zrzucić część pociążowych kg (powiedzmy w ciągu mca), czy też dupsko urośnie :)

Dzięki z góry :* 

Ogród + Myszy

 

Szczerze to pytanie jest takie, że teraz mam zagwozdkę co karty mówią :_glupek: Ogród to miejsca publiczne, towarzystwo. Myszy to stres, ale też utrata czegoś. W jakiejś książce była też mowa o tym, że symbolizują mrówczą, monotonną pracę np. w fabryce. W Lenormandach za bardzo się nie patrzy na obrazek, ale tutaj to akurat zrobię - Myszki często wcinają na Lenormandach ziarno, w niektórych taliach biegają po suto zastawionych stołach. O jedzeniu i diecie teoretycznie mówi Niedźwiedź i to jego bym się spodziewała w kontekście jedzenia. O, tak moje karty wyglądają:


image.png.4ee7e52ad7602467b8c6b7d5505f32ca.png
 

Może chodzi tutaj o to, że będziesz jadła małymi kęskami, dużo drobnych rzeczy i będziesz je sobie wręcz wydzielać?
Zinterpretuję to więc jako odpowiedź twierdzącą, ale schudnięcie nie będzie dla Ciebie łatwe, będziesz liczyć kalorie, dziubać starannie odmierzone porcje, żeby się pokazać ludziom szczupła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
31 minut temu, Mala_83 napisał:

Jeśli mogę jeszcze zadać jedno pytanie to proszę o karty czy w niedzielę 14.06 spotkam się z koleżankami Karoliną i Moniką? 

List + Góra

 

Chyba nie... Dostaniesz wiadomość (chyba w formie pisemnej, np. sms'a albo wiadomość na Messangerz'e), że jednak spotkanie będzie odwołane (Góra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ragna napisał:

Kotwica + Ogród

Jedne ze znaczeń Kotwicy to stabilność i praca. Ogród (zwany też Parkiem) jest związany ze spotkaniami towarzyskimi.
Myślę, że się odezwą w sprawie zatrudnienia :) Z ciekawości: czy to miejsce nie jest przypadkiem nad wodą? Bulwary, kluby jachtowe lub restauracje nad morzem itd? :)

siedzia firmy nie jest nad wodą, ale docelowe miejsce moze być nad wodą, co prawda nie dotyczy tp ani restauracji ani jachtów, ale jest ośrodek nad morzem. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ragna napisał:

List + Góra

 

Chyba nie... Dostaniesz wiadomość (chyba w formie pisemnej, np. sms'a albo wiadomość na Messangerz'e), że jednak spotkanie będzie odwołane (Góra).

Dzięki :) oczywiście dam znać po weekendzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragna napisał:

Ogród + Myszy

 

Szczerze to pytanie jest takie, że teraz mam zagwozdkę co karty mówią :_glupek: Ogród to miejsca publiczne, towarzystwo. Myszy to stres, ale też utrata czegoś. W jakiejś książce była też mowa o tym, że symbolizują mrówczą, monotonną pracę np. w fabryce. W Lenormandach za bardzo się nie patrzy na obrazek, ale tutaj to akurat zrobię - Myszki często wcinają na Lenormandach ziarno, w niektórych taliach biegają po suto zastawionych stołach. O jedzeniu i diecie teoretycznie mówi Niedźwiedź i to jego bym się spodziewała w kontekście jedzenia. O, tak moje karty wyglądają:


image.png.4ee7e52ad7602467b8c6b7d5505f32ca.png
 

Może chodzi tutaj o to, że będziesz jadła małymi kęskami, dużo drobnych rzeczy i będziesz je sobie wręcz wydzielać?
Zinterpretuję to więc jako odpowiedź twierdzącą, ale schudnięcie nie będzie dla Ciebie łatwe, będziesz liczyć kalorie, dziubać starannie odmierzone porcje, żeby się pokazać ludziom szczupła...

Dzięki wielkie :)tak myślałam. Ostatnim razem też się zawzielam i poszło 15 kg, ale z mega dyscypliną. Oby wcinajace myszy nie oznaczały, że pęknę i będę wcinac jak myszki w szale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
9 minut temu, Paaulina napisał:

Dzięki wielkie :)tak myślałam. Ostatnim razem też się zawzielam i poszło 15 kg, ale z mega dyscypliną. Oby wcinajace myszy nie oznaczały, że pęknę i będę wcinac jak myszki w szale ;)

Albo podczas spotkań kradła ludziom jedzenie z talerza jak myszki-złodziejki zabierające ludzkie zapasy xD A tak pół-żartem, pół-serio to ta waza na karcie ogrodu wygląda jak miska sałaty :laugh: Może to jest poniekąd rada, żebyś jadła warzywa ogrodowe.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie mie nurtuje - dzis zawiozłam mojego kocurka do lecznicy. Kotek bardzo się stresuje, był już trzy dni w lecznicy i bardzo tp przeywał. Podejrzenie; zapalenie krtni. Kocurek chce jeść, ale ma problemy z przełykaniem, dlatego został w lecznicy - dostaje kroplówki. dodam, że znalazlam go 1,5 tygodnia temu w stanie skrajnego wyczerpania, z panleukopemią - miał pozytywny test. Z PP już wyszedł, koci katyar też pokonał, teraz to zapalenie krtanio, przypuszczam, ze to efekt tego, że w piątek uciekł na dwór, a akurat padało.

Ale do rzeczy, czyli pytanie;

czy w piątek, 12 czerwca kocurek Plamka wróci do domu?


Z góry wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
1 godzinę temu, mika43 napisał:

Jeszcze jedno pytanie mie nurtuje - dzis zawiozłam mojego kocurka do lecznicy. Kotek bardzo się stresuje, był już trzy dni w lecznicy i bardzo tp przeywał. Podejrzenie; zapalenie krtni. Kocurek chce jeść, ale ma problemy z przełykaniem, dlatego został w lecznicy - dostaje kroplówki. dodam, że znalazlam go 1,5 tygodnia temu w stanie skrajnego wyczerpania, z panleukopemią - miał pozytywny test. Z PP już wyszedł, koci katyar też pokonał, teraz to zapalenie krtanio, przypuszczam, ze to efekt tego, że w piątek uciekł na dwór, a akurat padało.

Ale do rzeczy, czyli pytanie;

czy w piątek, 12 czerwca kocurek Plamka wróci do domu?


Z góry wielkie dzięki ;)

List + Kotwica

 

Wydaje mi się, że dostaniesz informację o przetrzymaniu go. Trzymam kciuki za kotełka! :_buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ragna napisał:

Albo podczas spotkań kradła ludziom jedzenie z talerza jak myszki-złodziejki zabierające ludzkie zapasy xD A tak pół-żartem, pół-serio to ta waza na karcie ogrodu wygląda jak miska sałaty :laugh: Może to jest poniekąd rada, żebyś jadła  ogrodowe.

:D:D:D ja z tych białkowych od trenigów w stylu cross raczej;) ale sałatki też wrzucam. Trzymajcie za mnie kciuki (zwłaszcza z tym podjadaniem :D:D:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
25 minut temu, aneta31 napisał:

Witam,  do poniedziałku mam dyżur czyli jestem pod tel od 16 do 8  i moje pytanie czy dyżur będzie spokojny bez tel?

Aneta

Pani + Wieża

 

Wieża to sprawy urzędowe, stanowiska, ważne funkcje. Ale też... samotność. Chwilkę się zastanawiałam nad znaczeniem i doszłam do wniosku, że chodzi tu o to, że będziesz musiała się wykazać profesjonalizmem i załatwiać różne sprawy. Ludzie będą dzwonić. Może trochę poczujesz się samotna w tym wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 8.06.2020 o 11:11, Ragna napisał:

Klucz + Wąż

Tak, chociaż na początku dnia będzie się wydawało, że coś jest nie tak. Przelew dojdzie jakby okrężną drogą. Na szczęście przelew potwierdzi kobieta, być może nawali księgowa (że się pojawi postać kobiety podpowiada Dama Treflowa) i nie zaksięguje przelewu tak szybko jak powinna albo babka na poczcie miała poślizg paru godzin w wysłaniu.
 

Tak to czuję xD

Przekaz doszedł do kobiety-Żmii, podwójnie awizowany (czyli okrężna droga) :) dziękuję :) 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ragna napisał:

List + Kotwica

 

Wydaje mi się, że dostaniesz informację o przetrzymaniu go. Trzymam kciuki za kotełka! :_buzki:

Też czuję intuicyjnie, że zostanie do poniediałku... Oby wszystko było dobrze. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Tez mam do Ciebie pytanko: czy odezwie się w ciągu 2 dni koleżanka, z którą robię projekt językowy?

Oczywiście zweryfikuje, i dziękuję z góry bardzo! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
20 godzin temu, Ava55 napisał:

to ja też poproszę :bukiet3i:

mam w planach prezent (gra komputerowa) dla bratanicy - czy do soboty włącznie kupię ?

 dzięki wielkie :love:

Ogród + Góra

 

Oj, chyba nie :( Jeśli jej szukasz poza domem, w sklepach, to może być problem z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ragna napisał:

Oj, chyba nie :( Jeśli jej szukasz poza domem, w sklepach, to może być problem z dostępnością.

gra już kupiona, ale zobaczymy czy odpali - może z uruchomieniem będą problemy.... w kazdym razie "sterowanie" bratem na 1200km nie było łatwe, :D 

(gra kupiona na platformie, kody doładowania konta do zakupu w innym sklepie, instalacje, etc., etc)

 

dam znać jeszcze czy daje się odpalić, moze jutro - na razie brat mi wysiadł ;) 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
5 minut temu, Willow napisał:

Cześć :)

Tez mam do Ciebie pytanko: czy odezwie się w ciągu 2 dni koleżanka, z którą robię projekt językowy?

Oczywiście zweryfikuje, i dziękuję z góry bardzo! :bukiet:

Pies + Słońce

 

Tak! Wszystko powinno być ok, odezwie się bez problemów :slonko: Piesek to przyjaciel, a Słońce zapowiada powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
3 minuty temu, Ava55 napisał:

gra już kupiona, ale zobaczymy czy odpali - może z uruchomieniem będą problemy.... w kazdym razie "sterowanie" bratem na 1200km nie było łatwe, :D

 

dam znać jeszcze czy daje się odpalić, moze jutro - na arzie brat mi wysiadł ;) 

No to świetna mi wróżba na przyszłość wyszła :_glupek: Nie, nie kupisz... bo już ją masz :smieszne:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ragna napisał:

No to świetna mi wróżba na przyszłość wyszła :_glupek: Nie, nie kupisz... bo już ją masz :smieszne:

ja myślę, że ta Góra pokazuje jak cięzko to szło :D na razie gra się ładuje, mam nadzieję, ze komp brata to udzwignie ;)

PS siedzieliśmy od 11tej n telefonach i 2 kompach symultanicznie - i teraz od godziny się wgrywa :mysli:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
7 minut temu, Lianna napisał:

Czy jutro będę ćwiczyć jogę? :)

List + Pan

 

Wiadomość od mężczyzny lub o mężczyźnie. Szczerze? Nie mam pojęcia... :( W sprawie jogi odezwie się mężczyzna. Albo od tej jogi facet Cię odciągnie, albo będzie chciał dołączyć do Ciebie. Może chodzi o instruktora, jeśli prowadzi ją mężczyzna.

Dociągnęłam kartę, która miała mi dopowiedzieć co to za wiadomość: Pierścionek

 

Zdecydowanie będzie się chciał umówić. Może chodzić o relację związkową, ale może mieć też po prostu jakąś sprawę. Mi Pierścionek się ostatnio pokazuje gdy mam coś do kupienia i oznaczałby umowy handlowe. Tak szczerze - wciąż nie wiem czy będzie chciał iść na jogę czy gdzieś indziej xD

Sama jestem ciekawa co się jutro u Ciebie zdarzy.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ava55 napisał:

- i teraz od godziny się wgrywa

działa uff... :D 

mam jeszcze pytanie : czy ta gra sprawi bratanicy dużą przyjemność, czy sie jej spodoba ?

dziekuję :bukiet3i::love:

(zobaczy j a w sobotę albo niedzielę)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
33 minuty temu, Ava55 napisał:

działa uff... :D 

mam jeszcze pytanie : czy ta gra sprawi bratanicy dużą przyjemność, czy sie jej spodoba ?

dziekuję :bukiet3i::love:

(zobaczy j a w sobotę albo niedzielę)

Chmury + Pies.

 

Będzie miała chyba mieszane odczucia... Dziwnie się zachowa, będzie zmieszana. Może będzie miała gorszy nastrój tego dnia i dlatego będzie miała taką reakcję. A może już ją ma i będzie się jej głupio przyznać?

 

Daj znać jak w rzeczywistości poszło, mam nadzieję, że będzie uśmiechnięta i będzie się cieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ragna napisał:

Daj znać jak w rzeczywistości poszło, mam nadzieję, że będzie uśmiechnięta i będzie się cieszyć

jasne, ze dam znać :ok: gra jest fajna, na jej wiek (na ósme urodziny) - ale komputer braciszka muli trochę, więc moze to... 

zobaczymy, brat się ucieszył :D :D może i malutka też

w sobotę albo niedzielę napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 21:16, Ragna napisał:

List + Kotwica

 

Wydaje mi się, że dostaniesz informację o przetrzymaniu go. Trzymam kciuki za kotełka! :_buzki:

Wróżba się sprawdziła - Plamka do poniedziałku zostaje w lecznicy. Dziękuję 

Edytowane przez mika43
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 9.06.2020 o 01:44, Ismer napisał:

O, to ja zapytam: czy będę pracować w piątek, 12 czerwca? 

 

W dniu 9.06.2020 o 01:53, Ragna napisał:

Drogi + Lilie

 

O dziwo, ale chyba nie :_glupek:


Drogi to podjęcie decyzji... Hmmm. Czyżby to zależało wyłącznie do Ciebie? Lilie to harmonia, spokój, błogość. Może to być też czasami rodzina.
Brzmi jak "wybranie błogości" - czyli pewnie miękkie kapcioszki i odpoczynek :buja_w_oblokach:

 

W dniu 9.06.2020 o 02:25, Ismer napisał:

Trudno to jednoznacznie określić - to jest zespół czynników. W dużej mierze zależy to od mojej decyzji, ale na tą z kolei wpływają czynniki nadrzędne, które mogą okazać się ważniejsze niż moje błogopiątkowe plany :D Niedługo się okaże jak będzie; na dziś jednak nastawiona jestem na wolne :) 

I nie pracowałam. Decyzja zależała tylko ode mnie - czynniki nadrzędne na nią nie wpłynęły, choć mogły i tego się obawiałam. 

Co do wybrania błogości - to nie tyle błogość ile wygoda, bo gdyby nie ten upał to bym do pracy poszła. Ale temperatura przeważyła, nie chciałam dopuścić, by się ze mnie wszystek tłuszcz wytopił :D 

Odpoczynek tak, kapcioszki nie - w taką pogodę zaiwaniam na bosaka :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2020 o 13:48, Ragna napisał:

Pies + Słońce

 

Tak! Wszystko powinno być ok, odezwie się bez problemów :slonko: Piesek to przyjaciel, a Słońce zapowiada powodzenie.

Odezwała się 11.06 wieczorem ;) w bardzo miły sposób, jak się okazało była zapracowana :)

Zmartwiona ostatnio jestem okropnie, dlatego piszę z takimi pytaniami, chcę już szybciej mieć wszystko z głowy :) Ismer pisze o wytopieniu tłuszczu przez upały, a ja ten swój tluszcz... Przemartwiam :D Spala się od emocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę się przyłączyć drogie forumowiczki ;p

 

Czy zlecę wykonanie kanału TV w moim mieszkaniu? :D Chodzi mi o taki przepust z kablami, aby nie było ich widać na ścianie podczas ogląnia M jak Miłość

Edytowane przez Joji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
Godzinę temu, Joji napisał:

Jeżeli mogę się przyłączyć drogie forumowiczki ;p

 

Czy majster wykona kanał TV w moim mieszkaniu? :D Chodzi mi o przepust z kablami, aby nie było ich widać na ścianie

Niedźwiedź + Kotwica

 

Hmmm... Niedźwiedź to finanse, a Kotwica to stabilność, długi czas, stanie w miejscu.
Wymodziłam taką interpretację: prace sama wstrzymasz na jakiś czas, bo będziesz musiała uważać na finanse.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
21 minut temu, Joji napisał:

Hej! A w kontekście tego przepustu :)? To powiedzmy groszowa sprawa i relatywnie prosta praca

 

A finanse są już dawno pod kreską :D

Obstawiałabym, że tak. Kotwica mi się kojarzy z "zakotwiczeniem" czegoś, położeniu czegoś na swoim miejscu co będzie trwałe, a więc też "montażem". Po za tym to pozytywna karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 21:50, Ragna napisał:

Pani + Wieża

 

Wieża to sprawy urzędowe, stanowiska, ważne funkcje. Ale też... samotność. Chwilkę się zastanawiałam nad znaczeniem i doszłam do wniosku, że chodzi tu o to, że będziesz musiała się wykazać profesjonalizmem i załatwiać różne sprawy. Ludzie będą dzwonić. Może trochę poczujesz się samotna w tym wszystkim. 

Witam, weekend się nie skończył ale mogę powiedzieć, że ludzie dzwonili. Wróżba sie sprawdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 2 pytania gdzie znajde zabawke dla kota na przysmaki? Gdzies położyłam i nie wiem gdzie. Drugie czy wyjade razem  z siostra i z dziecmi na wakacje?

 

Edytowane przez aneta31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2020 o 17:13, Ragna napisał:

Chmury + Pies.

 

Będzie miała chyba mieszane odczucia... Dziwnie się zachowa, będzie zmieszana. Może będzie miała gorszy nastrój tego dnia i dlatego będzie miała taką reakcję. A może już ją ma i będzie się jej głupio przyznać?

 

Daj znać jak w rzeczywistości poszło, mam nadzieję, że będzie uśmiechnięta i będzie się cieszyć :D

weryfikacja :

mała bardzo zadowolona, nie można jej oderwać od kompa:thanks: pr,ed chwilą  rozmawiałam :ok:

dziekuję ślicznie z wróżbę:bukiet3i:

może tu wyszły moje wątpliwości?? bo sporo zamieszania było

 

PS cos mi przyszło do głowy,  takie trochę diabelskie wyjaśnienie...

jest z nią teraz bliski kolega  i nie moze non stop grac, nawet mi go dala do telefonu zeby mieć chwile wolną :D:D wiec moze to są te chmury a piesek to ten kolega- przyjaciel (?) - dzieci maja inny poziom problemów,  na swoją skalę - takie "smuteczki nad rzeczką" ;)

Edytowane przez Ava55
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
8 minut temu, aneta31 napisał:

Mam jeszcze pytanie gdzie znajde zabawke dla kota na przysmaki? Gdzies położyłam i nie wiem gdzie.

Jeździec + Ptaki

Aż musiałam poszukać w sieci interpretacji miejsc :_glupek: Nie wiem czy się sprawdzi... Jeździec to może był podłoga, ale oczywiście też miejsca, w których stawia się pojazd. Ptaki to pokój dzienny, oraz wszelkie "gadające" urządzenia typu telewizor, radio, telefon. Hmmm... Nie wiem, może pod telewizorem? Albo spadła na podłogę obok wieży Hi-Fi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kilka pytan zwiazanych z kotkami wolno żyjącymi, którymi się opiekuję. 

1. Dzisiaj ook kościoła, w sasiedniej miejscowości widziałam wychudzonego rudaska. Czy to był Mruczek, który zaginął między 27 października a 1 listopada.

2. Czy Mruczek wróci do domu

3. Czy jednooczek Miś wróci do domu - zaginął 27 grudnia 2019.

4. Jutro jadę do weterynarza z Kamulką, z miziatej kotki stała się bardzo agresywna, zwłaszcza wobec innych kotów - tych, które zna. Nie chce jeść w obecności innych kotków. Czy weterynarz znajdzie przyczynę i czy będzie to błaha sprawa.

 

Przepraszam za brak znaków zapytania, klawiatura mi szwankuje. 

Dziekuję za pomoc, oczywiście zweryfikuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2020 o 15:58, Ragna napisał:

List + Góra

 

Chyba nie... Dostaniesz wiadomość (chyba w formie pisemnej, np. sms'a albo wiadomość na Messangerz'e), że jednak spotkanie będzie odwołane (Góra).

Spotkanie nie odbyło się, bo jedna z dziewczyn napisała na messenger, że źle się czuje i żeby przełożyć spotkanie i spotkać się na tygodniu. Więc wróżba jak najbardziej trafna :) Dziękuję serdecznie za karty i energię :) Jeśli mogę zadam w kolejnym poście pytanie jeszcze jedno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 13.06.2020 o 17:50, aneta31 napisał:

czy wyjade razem  z siostra i z dziecmi na wakacje?

Aneta 

Ogród + Serce

 

Tak! Co prawda nie ma tu karty oznaczającej podróż, ale karty moim zdaniem i tak są sprzyjające. Ogród to spotkania w większym gronie, a Serduszko to mega pozytywna karta mówiąca o miłości i szczęśliwym czasie. Spędzisz z rodziną naprawdę wspaniały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
3 godziny temu, mika43 napisał:

Witam,

kilka pytan zwiazanych z kotkami wolno żyjącymi, którymi się opiekuję. 

1. Dzisiaj ook kościoła, w sasiedniej miejscowości widziałam wychudzonego rudaska. Czy to był Mruczek, który zaginął między 27 października a 1 listopada.

2. Czy Mruczek wróci do domu

3. Czy jednooczek Miś wróci do domu - zaginął 27 grudnia 2019.

4. Jutro jadę do weterynarza z Kamulką, z miziatej kotki stała się bardzo agresywna, zwłaszcza wobec innych kotów - tych, które zna. Nie chce jeść w obecności innych kotków. Czy weterynarz znajdzie przyczynę i czy będzie to błaha sprawa.

 

Przepraszam za brak znaków zapytania, klawiatura mi szwankuje. 

Dziekuję za pomoc, oczywiście zweryfikuję. 

 

Kurczę, no powiem Ci, że niełatwe są dla mnie te pytania i uświadomiły mi, że czas poszukać metody interpretacji kart pod kątem odpowiedzi tak/nie. Odpowiadam więc na razie trochę na czuja.

Ad 1. Lilie + Słońce - tak, moim zdaniem to był Mruczek.

Ad. 2 Serce + Trumna - nie, przyzwyczaił się do życia na zewnątrz, nie czuje już związku z domem

Ad. 3 Góry + Księżyc - nie, jest rozkojarzony i nie ma nawet takiego pomysłu
Ad 4.1 (Czy lekarz znajdzie przyczynę) Krzyż + Serce - hmmmm... Uznam, że tak. Krzyż to negatywna karta i byłaby na "nie", ale oznacza dolegliwości i ból. Może chodzi o to, że lekarz je odkryje i będzie dobrze (Serce)
Ad 4.2 (Jaka jest przyczyna zachowania kotki) Serce + Pani - winą może być Twoje zachowanie, kotka może reagować emocjonalnie. Pod kątem fizycznego zdrowia: Pani to dolegliwości kobiece. Serce to mogą być dosłowne problemy z sercem, ale znajduję też interpretację, że to naczynia krwionośne i krew. Czy ona przypadkiem nie ma rui? U kotów może to być też ropomacicze. Nie wiem niestety czy może mieć ono wpływ na zachowanie zwierzęcia. Ona jest wysterylizowana?

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Jeśli mogę zadać jeszcze jedno pytanie to chciałam zapytać :) Czy do 21.06 uda mi się spotkać z Mariuszem na żywo?

Drzewo + Dom

 

Oj, chyba nie. Przeciągną się jakieś sprawy domowe, przez które jedno z Was będzie musiało zostać na miejscu. Albo któreś poczuje się trochę gorzej (Drzewo to również zdrowie) i postanowi zostać na parę dni w domu.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ragna napisał:

Oj, chyba nie. Przeciągną się jakieś sprawy domowe, przez które jedno z Was będzie musiało zostać na miejscu. Albo któreś poczuje się trochę gorzej (Drzewo to również zdrowie) i postanowi zostać na parę dni w domu.

Dzięki serdeczne :) Ten Pan już nie raz obiecał spotkanie więc wszystko możliwe, że znowu nie dojdzie do skutku :) Dzięki serdeczne  i standardowo zgłoszę się z weryfikacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ragna napisał:

Kurczę, no powiem Ci, że niełatwe są dla mnie te pytania i uświadomiły mi, że czas poszukać metody interpretacji kart pod kątem odpowiedzi tak/nie. Odpowiadam więc na razie trochę na czuja.

Ad 1. Lilie + Słońce - tak, moim zdaniem to był Mruczek.

Ad. 2 Serce + Trumna - nie, przyzwyczaił się do życia na zewnątrz, nie czuje już związku z domem

Ad. 3 Góry + Księżyc - nie, jest rozkojarzony i nie ma nawet takiego pomysłu
Ad 4.1 (Czy lekarz znajdzie przyczynę) Krzyż + Serce - hmmmm... Uznam, że tak. Krzyż to negatywna karta i byłaby na "nie", ale oznacza dolegliwości i ból. Może chodzi o to, że lekarz je odkryje i będzie dobrze (Serce)
Ad 4.2 (Jaka jest przyczyna zachowania kotki) Serce + Pani - winą może być Twoje zachowanie, kotka może reagować emocjonalnie. Pod kątem fizycznego zdrowia: Pani to dolegliwości kobiece. Serce to mogą być dosłowne problemy z sercem, ale znajduję też interpretację, że to naczynia krwionośne i krew. Czy ona przypadkiem nie ma rui? U kotów może to być też ropomacicze. Nie wiem niestety czy może mieć ono wpływ na zachowanie zwierzęcia. Ona jest wysterylizowana?

Dziękuję..

Też mam przeczucie, że koło kościoła był Mruczek, Chociaż to 3 km ode mnie... Wydawał się nieco jaśniejszy, bardziej beżowy niż rudy, ale mógło mu przecież futerko zjaśnieć... Wyglądał na chorego, słabego, szkoda mi go, ale też obawiam się, że zdziczał, więc jakbyś potwierdziła moje przypuszczenia czy obawy, o których nie pisałam. 

 

Dziś wieczorem widziałam kotka podobnego do Misia, nie miałam tylko możliwości sprawdzenia, czy ma oczka obydwa. Był u sąsiada, dziki, uciekł. Miałam wrażenie, że to mój Miś... Ale raczej nie wróci...

Agresywna kotka - sterylizowana, nawet 2x. Znalazłam ją w grudniu, w marcu zawiozłam na sterylizację, podczas zabiegu okazało się, że była już sterylizowana... Wcześniej ponad miesiac szukałam własciciela, nikt się nie zgłosił. Rujka i ropomacicze raczej odpada. Jutro w każdym razie jedziemy do wetki. Oczywicie zweryfikuję. 


Dziękuję z pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 14:41, Ragna napisał:

Obstawiałabym, że tak. Kotwica mi się kojarzy z "zakotwiczeniem" czegoś, położeniu czegoś na swoim miejscu co będzie trwałe, a więc też "montażem". Po za tym to pozytywna karta.

Hej Ragna! Weryfikuję. Kanał wykonany. Wygląda bardzo estetycznie, a nawet lepiej niż w moich wyobrażeniach :yes:

 

Niestety będą koszty dodatkowe - trzeba dokupić jedną rzecz, aby wszystko sprawnie działało. Także sprawdzalność 100%, jestem dużym pozytywnym pod wrażeniem :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Joji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ragna napisał:

Kurczę, no powiem Ci, że niełatwe są dla mnie te pytania i uświadomiły mi, że czas poszukać metody interpretacji kart pod kątem odpowiedzi tak/nie. Odpowiadam więc na razie trochę na czuja.

Ad 1. Lilie + Słońce - tak, moim zdaniem to był Mruczek.

Ad. 2 Serce + Trumna - nie, przyzwyczaił się do życia na zewnątrz, nie czuje już związku z domem

Ad. 3 Góry + Księżyc - nie, jest rozkojarzony i nie ma nawet takiego pomysłu
Ad 4.1 (Czy lekarz znajdzie przyczynę) Krzyż + Serce - hmmmm... Uznam, że tak. Krzyż to negatywna karta i byłaby na "nie", ale oznacza dolegliwości i ból. Może chodzi o to, że lekarz je odkryje i będzie dobrze (Serce)
Ad 4.2 (Jaka jest przyczyna zachowania kotki) Serce + Pani - winą może być Twoje zachowanie, kotka może reagować emocjonalnie. Pod kątem fizycznego zdrowia: Pani to dolegliwości kobiece. Serce to mogą być dosłowne problemy z sercem, ale znajduję też interpretację, że to naczynia krwionośne i krew. Czy ona przypadkiem nie ma rui? U kotów może to być też ropomacicze. Nie wiem niestety czy może mieć ono wpływ na zachowanie zwierzęcia. Ona jest wysterylizowana?

Weryfikuję wróżbę dotyczącą Kamulki - wetka stwierdziła, że kicia jest zdrowa, została odrobaczona, bo ostatnie odrobaczanie miała dawno. Agresja może być efektem emocji, jakieś koty musiałyu zrobić jej krzywdę, może gryzły lub nie pozwalały zbliżyć się do miski, stąd reakcja kotki. W sumie wróżba trafna, serce może oznaczać emocje. Dzięki wielkie jeszcze raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

nie wiem, czy mogę, ale zawsze trafiasz z wróżbą, więc pozwolę sobie zadać jeszcze pytania. Pierwsze dotyczy tego kocurka Plamki, który miał wrócić do domu w sobotę, ale został do poniedziałku, a dziś okazało się, że musi być co najmniej do środy... Ma zmieniony antybiotyk, ale nie chce łykać, a ten lek jest dpstępny tylko w tabletkach...

Moje pytanie;

1. czy Plamka będzie jadł antybiotyk.

2. czy ten lek na niego zadziała czy też będzie konieczna kolejna zmiana antybiotyku. 

3. czy w środę Plamka wróci do domu. 

 

I jeszcze jedno pytanie z innej beczki;

4. czy do końca tego tygodnia odezwie się do mnie ktoś z firmy, z którą współptracowałam w ubiegłym roku - branża turystyczna, czy lepiej by było, gdybym sama się z nimi skontaktowała. Czy wyjazd z tą firmą dojdzie do skutku

 

Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Hej :) Rzucisz okiem na moje pytanko?

 

Idę dzisiaj załatwić pewną sprawę w urzędzie. 

Czy uda mi się wyjaśnić tę sprawę pomyślnie dla mnie? Chodzi o zwrot pewnej kwoty pieniężnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, Ragna napisał:

@mika43 Przepraszam Cię, przeoczyłam twoje pytanie. Nie chciałam. Czy wciąż chcesz, żebym odpowiedziała na część pytań?

@Priestess Dopiero przyszłam do domu i widzę prośbę. Nie wiem czy jest sens stawiać karty.

Szpoko, nie ma sprawy :) może lepiej, że nie stawiałaś, bo by wyszły złe :D niestety nie udało mi się załatwić tego po mojej myśli :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! To ja też się dołączę do pytań :)

lubię karty lenormand i czasem zdarzało mi się stawiać samej sobie - z różnym skutkiem ;)

 

Jak spędzę jutrzejszy wieczór? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
34 minuty temu, Amarena napisał:

Witaj! To ja też się dołączę do pytań :)

lubię karty lenormand i czasem zdarzało mi się stawiać samej sobie - z różnym skutkiem ;)

 

Jak spędzę jutrzejszy wieczór? 

 

Klucz + Wieża

 

Oj, chyba sama. 

Możesz przebywać w dużym budynku, wieżowiec albo jakiś urząd. Coś się wyjaśni - po za tym mogą się pojawić kwestie związane z dostępem do jakiegoś miejsca. Może załatwisz sobie gdzieś wejściówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2020 o 19:27, Ragna napisał:

@mika43 Przepraszam Cię, przeoczyłam twoje pytanie. Nie chciałam. Czy wciąż chcesz, żebym odpowiedziała na część pytań?

 

 

Witam,

spokojnie, nic się stało, jakby nie było sama zaznaczyłaś, że to odpowiedzi na proste pytania.

 

Plamka wrócił do domu, antybiotyk je, chociaz wet podawała mu z jakimś zelem i suchą karmą, ja mu daję z mokrą, łatwo nie jest, ale zjada. kataru nie ma, nie wiem jak osłuchowo, prawdopodobnie w środę z nim podjadę do weta. 

 

Z firmy, z którą współpracowałam nikt się nie odezwał, w sumie mnie to nie dziwi, z tego co się orientuję, kuratoria nie pogłosiły żadnych przewtargów w sprawie kolonii, a ta firma organizuje wyłącznie kolonie kuratoryjene.

 

Korzystajac z okazji mam inne pytania w tym temacie:

 

1. czy uda sie wykastrować Plamke (kocur) w ciagu najliższych 10 dni i czy po kastracji staie kotem ardziej domowym, czy nadal pozostanie dzikusem?

 

2. jutro, czyli w poiedziałek zamierzam jechac z Malinka i dwoma kociakami (jej dziecmi) do weta. Cel: odroaczenie. Czy uda sie odrobaczyc kociaki i matke? Rudy maluch mało je i więcej spi w ostatnim czasie, czy przyczyna jest zarobaczenie? Ogolnie maluchy są żywe, bawią się, rudemu trochę lzawia oczka, ale z tym można sobie poradzić. dodam, że to kocieta 7-tygodniowe, w wieku 3 tygodni przeszly panleukopenie i przeżyly. 

 

3. czy firma, z którą współpracowalam w ubieglym roku (ze Szczecina) odezwie sie w sprawie kolonii do konca czerwca. czy wyjade z tą firma w lipcu lub sierpniu

 

Będę wdzieczna za pomoc, z górey wielkie dzieki, oczywiście zweryfikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2020 o 21:41, Ragna napisał:

Klucz + Wieża

 

Oj, chyba sama. 

Możesz przebywać w dużym budynku, wieżowiec albo jakiś urząd. Coś się wyjaśni - po za tym mogą się pojawić kwestie związane z dostępem do jakiegoś miejsca. Może załatwisz sobie gdzieś wejściówkę.

Witaj! Nie, nie byłam sama wieczorem :) wpadła do mnie koleżanka i popiłyśmy. Ale wieża może wskazywać na mój dom, bo mieszkam w domu piętrowym (siedziałyśmy na piętrze, więc stąd ta wieża) ewentualnie może wskazywać iż czuję się samotna, ale fizycznie wcale sama nie byłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2020 o 21:09, Ragna napisał:

Drzewo + Dom

 

Oj, chyba nie. Przeciągną się jakieś sprawy domowe, przez które jedno z Was będzie musiało zostać na miejscu. Albo któreś poczuje się trochę gorzej (Drzewo to również zdrowie) i postanowi zostać na parę dni w domu.

Mogę już zweryfikować Pan nie odezwał się a co za tym idzie nie udało się spotkać :) jak widać wróżba się spełniła :) dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
7 godzin temu, mika43 napisał:

1. czy uda sie wykastrować Plamke (kocur) w ciagu najliższych 10 dni i czy po kastracji staie kotem ardziej domowym, czy nadal pozostanie dzikusem?

Myszy + Jeździec

Po ostatnich Twoich pytaniach obejrzałam na Youtube filmiki znawców Lenormand, żeby się poduczyć odpowiedzi tak/nie. Powinnam w teorii patrzeć na samą orientację kart (pozytywne/negatywne). Poeksperymentujmy więc. Myszy są negatywne, Jeździec neutralny w kierunku pozytywnej. To chyba trochę za mało na odpowiedź "tak". Po za tym dosłownie jest tu o jakiś problemach z pojechaniem na zabieg. Moim zdaniem to będzie więcej niż 10 dni.

 

Jaki będzie miał charakter po zabiegu?

Niedźwiedź + Klucz

Będzie miśkiem ;) Po za tym uważaj, żeby nie utył - Niedźwiedź to nadwaga i kwestie związane z żywieniem. Może Ci się zrobić wielki, leniwy kocur.

 

Cytat

2. jutro, czyli w poiedziałek zamierzam jechac z Malinka i dwoma kociakami (jej dziecmi) do weta. Cel: odroaczenie. Czy uda sie odrobaczyc kociaki i matke? Rudy maluch mało je i więcej spi w ostatnim czasie, czy przyczyna jest zarobaczenie? Ogolnie maluchy są żywe, bawią się, rudemu trochę lzawia oczka, ale z tym można sobie poradzić. dodam, że to kocieta 7-tygodniowe, w wieku 3 tygodni przeszly panleukopenie i przeżyly. 

Czy uda się odrobaczyć kociaki z mamą?

Książka + Pierścionek

Jeśli liczyć metodą charakteru kart - nie wiem xD Dwie neutralne karty. Dołożyłam jeszcze Psa (pozytywna karta) - tak pojedziecie :) Pies to może być właśnie zwierzątko domowe, a co do Książki to może istotna będzie kartoteka zdrowotna.

 

Jaka jest przyczyna ospałości rudego kotka?

Dom + Wieża

Z dolegliwości fizycznych to byłby kręgosłup (Dom - ciało, Wieża - kręgosłup). Moja fantazja płynie i mam pomysł: on nie spadł z czegoś i się nie poobijał? Z wysokiego poziomu (Wieża) na niższy (Dom). Po za tym Wieża to może być klinika i może to co się w niej wydarzyło wcześniej ma na kotka wypływ. Ewentualnie... nudzi mu się w domu. Może dobrze by mu zrobiło wyjście na trawę.

 

Cytat

3. czy firma, z którą współpracowalam w ubieglym roku (ze Szczecina) odezwie sie w sprawie kolonii do konca czerwca.

Pies + Bukiet

Tak! Pozytywne karty no i Bukiet to zaproszenie :)

 

Cytat

czy wyjade z tą firma w lipcu lub sierpniu

Góry + Kotwica

Raczej nie. Pozytywna-neutralna karta oraz negatywna. Po za tym obie mówią o byciu w miejscu, zastojach, Góra to przeszkody.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
4 godziny temu, aneta31 napisał:

Witaj, od jutra mam znowu  dyżur czyli jestem pod tel od 16 do 8  i moje pytanie czy dyżur będzie spokojny bez tel?

Aneta

Jak minie Ci dyżur?

 

Serce + Klucz

Dobrze! Nie będzie stresów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
3 godziny temu, crowcrow napisał:

Cześć :) czy uda mi sspotkać w tym tygodniu z przyjaciółką?

Lis + Lilie

 

Kurczę, no powiem Ci, że mam lekki zonk przy tych kartach (nie lubię kart Lilii, mają za dużo znaczeń. Muszę coś z tym zrobić). Dolosowałam sobie jeszcze Księżyc.

Powiem tak, trochę na czuja, bo nie jestem pewna interpretacji tych kart: ten Lis może oznaczać, że coś jest nie tak. Z przyjaciółką się spotkasz (Lilie na to dobrze wróżą), ale możliwe, że będzie miała jakiś swój biznes w tym - niekoniecznie Cię okłamie, ale może np. o coś podpytywać, nie zdradzając na co jej te informacje (Lis + Lilie = fałszywe, ukryte intencje). Najpewniej to będzie coś, co pomoże jej zabłyszczeć wśród ludzi, zyskać uznanie w ich oczach. Być może pojawi się w rozmowach temat jakiegoś kochanka (Lis + Lilie, po za tym Lilie to Król Pik).

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ragna napisał:

Myszy + Jeździec

Po ostatnich Twoich pytaniach obejrzałam na Youtube filmiki znawców Lenormand, żeby się poduczyć odpowiedzi tak/nie. Powinnam w teorii patrzeć na samą orientację kart (pozytywne/negatywne). Poeksperymentujmy więc. Myszy są negatywne, Jeździec neutralny w kierunku pozytywnej. To chyba trochę za mało na odpowiedź "tak". Po za tym dosłownie jest tu o jakiś problemach z pojechaniem na zabieg. Moim zdaniem to będzie więcej niż 10 dni.

 

Jaki będzie miał charakter po zabiegu?

Niedźwiedź + Klucz

Będzie miśkiem ;) Po za tym uważaj, żeby nie utył - Niedźwiedź to nadwaga i kwestie związane z żywieniem. Może Ci się zrobić wielki, leniwy kocur.

 

Czy uda się odrobaczyć kociaki z mamą?

Książka + Pierścionek

Jeśli liczyć metodą charakteru kart - nie wiem xD Dwie neutralne karty. Dołożyłam jeszcze Psa (pozytywna karta) - tak pojedziecie :) Pies to może być właśnie zwierzątko domowe, a co do Książki to może istotna będzie kartoteka zdrowotna.

 

Jaka jest przyczyna ospałości rudego kotka?

Dom + Wieża

Z dolegliwości fizycznych to byłby kręgosłup (Dom - ciało, Wieża - kręgosłup). Moja fantazja płynie i mam pomysł: on nie spadł z czegoś i się nie poobijał? Z wysokiego poziomu (Wieża) na niższy (Dom). Po za tym Wieża to może być klinika i może to co się w niej wydarzyło wcześniej ma na kotka wypływ. Ewentualnie... nudzi mu się w domu. Może dobrze by mu zrobiło wyjście na trawę.

 

Pies + Bukiet

Tak! Pozytywne karty no i Bukiet to zaproszenie :)

 

Góry + Kotwica

Raczej nie. Pozytywna-neutralna karta oraz negatywna. Po za tym obie mówią o byciu w miejscu, zastojach, Góra to przeszkody.

dziekuje za szybką odpowiedx, częściowo mogę już zweryfikowac. 

 

1. kastracja Plamki na pewno się przeciągnie, do jutro ma atyiotyk, ale mam wrazenie, że znow ma ciezki oddech,. więc pewie będzie konieczy steryd a jakieś 2 tygodnie minimum...  Ale wykastruje, awet zniżkę u wetki już mam. I mam nadzieję, że będzie trzymał się domu tak jak Bamboszek - iy ezdomiak, ktorego wykastrowalam w momecie, gdy 3 raz w ciagu 2 miesiecy jechalam z nim celem założenia szwów i zszycia rany

 

Tak na marginesie, dziś poszłam a wieczorny spacer, taki na lepszy se i jakieś 2 km id domu, w lasku, znalazłam kocurka sąsiadów, widziałam go jakies 2 alo 3 dni temu, blisko mojego domu, musial sie zguic... potworie głodny...

 

2. Rudy kocurek - o ma 7 tygodni, chya za wczesie, aby wypuszczac. W dodatku przeszedl paleukopemie, troche kicha i oczko mu lzawi, jutro powinien być odrobaczony, dlatego jedziemy do weta. nie chce jeść, stąd moja obawa, że to robaki. Ale spasc mógl, on często skacze z szafki, fotela lub lóżka, bije sie z bratem.. Dobry trop, muszę przyznać.

 

3.Czy firma się odezwie nie mam pojęcia, w sprawie kolonii raczej nie, chyba, że poinformują mnie, że wtym roku nie będą organizować. Kuratoria nie robią przetargów, zresztą patrząc na obostrzenia trudno oczekiwać takich działań. 14 dni na terenie ośrodka, 4 m,etry na dziecko,żadnych wycieczek... Ten rok jest spalony.

Nie wykluczam jednak, że ktoś z tej firmy zadzwoni, może w innej sprawie...

4. Dowiedziałam się., że kuratoria nie organizują przetargów, więc kolonii nie będzie. Rozważam wyjazd z inną firmą, ale na razie jestem na etapie nanaliz, więc nie pytam. Biorę pod uwagę tylko sierpień.

Póki co dzięki wielkie, muszę przyznać, że Twoje wróżby są naprawdę trafne :) 

 

Edit, poiedzialek - rudy kocurek dostal antyiotyk, infekcja górnych dróg oddechowych, prawdopodonie wirusowka, o inne koty tez z tym walczyły. Dzięki wielkie 

Edytowane przez mika43
uzupelnienie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ragna napisał:

Lis + Lilie

 

Kurczę, no powiem Ci, że mam lekki zonk przy tych kartach (nie lubię kart Lilii, mają za dużo znaczeń. Muszę coś z tym zrobić). Dolosowałam sobie jeszcze Księżyc.

Powiem tak, trochę na czuja, bo nie jestem pewna interpretacji tych kart: ten Lis może oznaczać, że coś jest nie tak. Z przyjaciółką się spotkasz (Lilie na to dobrze wróżą), ale możliwe, że będzie miała jakiś swój biznes w tym - niekoniecznie Cię okłamie, ale może np. o coś podpytywać, nie zdradzając na co jej te informacje (Lis + Lilie = fałszywe, ukryte intencje). Najpewniej to będzie coś, co pomoże jej zabłyszczeć wśród ludzi, zyskać uznanie w ich oczach. Być może pojawi się w rozmowach temat jakiegoś kochanka (Lis + Lilie, po za tym Lilie to Król Pik).

Powiem ci że postawiłam sobie tarota na to samo pytanie i też mi wyszły niejasne karty :D (królowa mieczy + 6 mieczy + 4 denary) królową wzięłam za jej sygnifikator, bo pasowała mi charakterem. Mam wrażenie, że do ostatniej chwili będzie mnie zwodzić wymówkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ragno, a do Ciebie mam pytanie, czy praca wykonana przez fachowca przyniosłaby jakieś efekty. Wiem, że to trochę głupio brzmi, ale chodzi mi o to, czy sytuacja finalna okaże się taka, jak myślę (powiedzmy będzie to nowa / inna sytuacja) czy też, że tak powiem, wszystko będzie / zostanie po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
8 godzin temu, owsik napisał:

Hej !   
ja również spróbuje :) 

 

czy w tym tygodniu on się odezwie i czy się spotkamy ?  
 

Pozdrawiam

Czy się odezwie?

Pies + Wieża

 

Nie wydaje mi się.

 

Czy się spotkacie?

Wąż + Księżyc + Kosa

Wydaje mi się, że w końcu Ty się odezwiesz, ale spotkanie nie dojdzie do skutku. Będzie kombinowanie z godziną, może będzie proponowana późna pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
7 minut temu, Makrela napisał:

Ragno, a do Ciebie mam pytanie, czy praca wykonana przez fachowca przyniosłaby jakieś efekty. Wiem, że to trochę głupio brzmi, ale chodzi mi o to, czy sytuacja finalna okaże się taka, jak myślę (powiedzmy będzie to nowa / inna sytuacja) czy też, że tak powiem, wszystko będzie / zostanie po staremu.

Jakie efekty przyniesie jego praca?

Wieża + Bukiet

Dołożona karta: Dziecko

Będzie "upgrade", propozycja wzniesienia czegoś na nowy poziom i nowe rzeczy. Będą efekty, będzie odświeżenie i fachowiec możliwe, że najpierw Cię zapyta o zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 minuty temu, Ragna napisał:

Jakie efekty przyniesie jego praca?

Wieża + Bukiet

Dołożona karta: Dziecko

Będzie "upgrade", propozycja wzniesienia czegoś na nowy poziom i nowe rzeczy. Będą efekty, będzie odświeżenie i fachowiec możliwe, że najpierw Cię zapyta o zgodę.

Nie wiem, kiedy będę mogła to całkowicie zweryfikować, bo zapewne wykonanie zlecenia jakiś czas potrwa a i ja wracam na stałe miejsce pobytu dopiero w połowie lipca. Co do pytania o zgodę - tu rzeczywiście nie ma innej opcji, on za mnie decyzji podjąć nie może :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2020 o 20:57, Ragna napisał:

Lis + Lilie

 

Kurczę, no powiem Ci, że mam lekki zonk przy tych kartach (nie lubię kart Lilii, mają za dużo znaczeń. Muszę coś z tym zrobić). Dolosowałam sobie jeszcze Księżyc.

Powiem tak, trochę na czuja, bo nie jestem pewna interpretacji tych kart: ten Lis może oznaczać, że coś jest nie tak. Z przyjaciółką się spotkasz (Lilie na to dobrze wróżą), ale możliwe, że będzie miała jakiś swój biznes w tym - niekoniecznie Cię okłamie, ale może np. o coś podpytywać, nie zdradzając na co jej te informacje (Lis + Lilie = fałszywe, ukryte intencje). Najpewniej to będzie coś, co pomoże jej zabłyszczeć wśród ludzi, zyskać uznanie w ich oczach. Być może pojawi się w rozmowach temat jakiegoś kochanka (Lis + Lilie, po za tym Lilie to Król Pik).

Przychodzę weryfikacją. Udało nam się spotkać, przy okazji wyszło na jaw dużo spraw, o których nie miałyśmy pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

na początek mała weryfikacja: pytałam o kastrację kocurka Plamki - faktycznie przesunie się w czasie, dziś rano kocurek zwiał i nie wiem, kiedy wróciu, jakby nie było, top kot wolno żyjący, choć ponad miesiąc spędził w zamknięciu ze względu na problemy ze zdrowiem...
Wróżba się sprawdziła :)

I kilka pytań: 
1. Jak będzie wyglądała sytuacja Plamki po powrocie do domu (czy będzie zdowy, czy uda się go wykastrować)?

 

2. Jakiś czas temu pytałam, czy firma ze Szczecina odezwie się do końca czerwca - tu wyszło, że tak (jeszcze się nie odezwali, ale do końca czerwca trochę czasu), pytałam też czy wyjadę z nimi na kolonie - tu wyszło, że nie (pojawiły się góry). Wczoraj dowieziałam się jednak, że organizują kolonie, choć w mniejszym stopniu. Zastanawiam się teraz, czy góry we wróżbie mogą oznaczać rzeczywiste góry, czy zawsze mają znaczenie symboliczne? Nie znam się na interpretacji, dlatego pytam, ot tak.
I moje pytanie właściwe: czy jeśli ja skontaktuję się z nimi pierwsza (sms-owo), sytuacja może się zmienić? Inaczej: jak będzie wyglądała sytuacja/czego mogę się spodziewać ze strony firmy ze Szczecina w przypadku, gdy skontaktuję się z nimi nw sprawie wyjazdu.

 

3. Jakie będą efekty kontaktu z innymi firmami w sprawie wakacyjnego wyjazdu w sierpniu? Mam tu na myśli dwie firmy, z którymi kiedyś współpracowałam i firmy, z którymi jeszcze nie współpracowałam.

 

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
4 godziny temu, mika43 napisał:

1. Jak będzie wyglądała sytuacja Plamki po powrocie do domu (czy będzie zdowy, czy uda się go wykastrować)?

Drogi + Koniczyna

Nie jestem pewna. Mam pewien pomysł, internet potwierdził, że to jedna z możliwych interpretacji: uważaj, żeby Ci nie zwiał.

 

Cytat

czy góry we wróżbie mogą oznaczać rzeczywiste góry

Mogą :) Dlatego uczę się właśnie w tym wątku, żeby obserwować kiedy jakie karty się pokazują.

 

Cytat

I moje pytanie właściwe: czy jeśli ja skontaktuję się z nimi pierwsza (sms-owo), sytuacja może się zmienić? Inaczej: jak będzie wyglądała sytuacja/czego mogę się spodziewać ze strony firmy ze Szczecina w przypadku, gdy skontaktuję się z nimi nw sprawie wyjazdu.

Żmija + Drogi

Będą mówić przez bawełnę, zmieniać temat, ogółem będzie czuć, że nie mówią wszystkiego. Albo nie chcąc Cię urazić i odstraszyć, będą lać wodę i mówić frazesami. Ogółem coś będzie nie tak, może zwyczajni sami nie wiedzą co z tymi wyjazdami w końcu.

 

Cytat

Jakie będą efekty kontaktu z innymi firmami w sprawie wakacyjnego wyjazdu w sierpniu? Mam tu na myśli dwie firmy, z którymi kiedyś współpracowałam i firmy, z którymi jeszcze nie współpracowałam.

Statek + Słońce

Efekty będą dobre :) Karty zapowiadają dłuższą wycieczkę, wyjazd (Statek), a także ruszenie sytuacji do przodu. Powinno być dobrze (Słońce) :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ragna napisał:

Drogi + Koniczyna

Nie jestem pewna. Mam pewien pomysł, internet potwierdził, że to jedna z możliwych interpretacji: uważaj, żeby Ci nie zwiał.

 

Mogą :) Dlatego uczę się właśnie w tym wątku, żeby obserwować kiedy jakie karty się pokazują.

 

Żmija + Drogi

Będą mówić przez bawełnę, zmieniać temat, ogółem będzie czuć, że nie mówią wszystkiego. Albo nie chcąc Cię urazić i odstraszyć, będą lać wodę i mówić frazesami. Ogółem coś będzie nie tak, może zwyczajni sami nie wiedzą co z tymi wyjazdami w końcu.

 

Statek + Słońce

Efekty będą dobre :) Karty zapowiadają dłuższą wycieczkę, wyjazd (Statek), a także ruszenie sytuacji do przodu. Powinno być dobrze (Słońce) :slonko:

Piszę odpowedź po raz trzeci...

Gratuluję trafności wróżb :)

 

1. Plamka wrócił i... uciekł. Nawet dwa razy. Najpierw sam, potem wypuścił gomój ojciec. Mam nadzieję, że będzie wracał na jedzenie i w końcu uda się go wykastrować. 

2. Napisałam sms do koordynatora i szefa głównego. Na razie żaden nie odpowiedział. Wydaje mi się jednak, że główny szef może być na wyjeździe i nie odpowie, a koordynator nie odpowie po prostu..
Rozmawiałam też z koleżanką, która w ubiegłym roku pełniła funkcję taką jak ja i odniołam wrażenie, że faktycznie kręci, coś omija, jakby coś wiedziała albo coś ukrywała. Było mi trochę przykro, bo ja wobec niej jestem fair. 

 

3.  Kontasktowałam się z dwoma firmami, z którymi współpracowałam.Z jednej odowiedzieli, że w tym roku nie ma szans na współpracę, z drugą jadę 16-23 lipcaq do Zakopanego :) Mają jeszcze dwa turnusy, ale jużobstawione, jeśli ktoś by zrezygnował, wtedy ja mogę wskoczyć, ale w to wątpię...
Napisałam maila do jeszcze jednej firmy, jutro też postaram sięwysłać jakieś wiadomości. Wysłałam kilka sms, z jednej firmy odpowiedzieli,że niestety już mają obsadę. Jest późno, ale będę działać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja :)
Nasunęłymi się kolejne pytania, a jako że trafiasz z wróżbami, pozwoilę sobie napisać:

 

 Zamierzam rozpocząć działania w werbowaniu dzieci, chcę w tej sprawie rozmawiać z przedstawicielką biura, z którym jadę w lipcu do Zakopca i z firmą z ubiegłego roku, zakładając, że jednak ktoś się odezwie :) Myślę,że ta firma, z którą jadę będzie chętna, w końcu to dla nich potencjalni klienci, prawda? Moje pytanie: jakie będą efekty pdjętych przeze mnie działań w zakresie

 werbowania grupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie :)

Mam szybkie pytanko. Czy znajdę pieniądze,  które gdzies pisałam. I czy posiałam, czy ktoś buchnął, bo byly rzucone luzem (chyba) w torebce.

Dzięki  góry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 11.06.2020 o 15:23, Ragna napisał:

List + Pan

 

Wiadomość od mężczyzny lub o mężczyźnie. Szczerze? Nie mam pojęcia... :( W sprawie jogi odezwie się mężczyzna. Albo od tej jogi facet Cię odciągnie, albo będzie chciał dołączyć do Ciebie. Może chodzi o instruktora, jeśli prowadzi ją mężczyzna.

Dociągnęłam kartę, która miała mi dopowiedzieć co to za wiadomość: Pierścionek

 

Zdecydowanie będzie się chciał umówić. Może chodzić o relację związkową, ale może mieć też po prostu jakąś sprawę. Mi Pierścionek się ostatnio pokazuje gdy mam coś do kupienia i oznaczałby umowy handlowe. Tak szczerze - wciąż nie wiem czy będzie chciał iść na jogę czy gdzieś indziej xD

Sama jestem ciekawa co się jutro u Ciebie zdarzy.

 

Zupełnie o tym zapomniałam :) Ćwiczyłam w domu :) Może wyszło to, że pisałam koledze, że akurat ćwiczę ;)  ale umówić się nie chciał haha ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 9.06.2020 o 01:15, Ragna napisał:

Drogi + Bocian


Uważam, że tak :) 

 

W najprostszej interpretacji karty mówią o "decyzji o relokacji", "decyzji odnośnie zmiany, rozwoju". Zastanawiałam się chwilę, czy to Ty się nie obrazisz na instytucję i pójdziesz ją zmienić. Zwróciłam jednak uwagę, że Bocian to przecież mega pozytywna karta, zawsze się przy niej podkreśla fakt, że zwiastuje zmiany na lepsze. Jestem więc dobrej myśli :) Interpretuję karty jako pozytywną decyzję dla Ciebie i puszczenie przelewu.

Od razu weryfikuję, pieniądze właśnie wpłynęły :thanks: Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Proszę o nie zadawanie więcej pytań.

 

Poczekam na Wasze weryfikacje (jeśli jeszcze jakieś zostały). Cieszę się, że mogłam wypróbować karty.

 

W ostatnim czasie testowałam na sobie jednocześnie kilka systemów (Lenormand, Kipper, małe Cygańskie i Sybilla) i oprócz Lenormand moje serduszko zdobyły też Kippery. Skupiam się teraz na doczytywaniu o Lenormand i zgłębianiu Kipperów :)

 

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...