Skocz do zawartości

Finanse w lipcu ZWERYFIKOWANY


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Trochę martwię się sprawami finansowymi w okresie wakacyjnym, to u mnie martwy sezon w biznesie, a do tego sytuacja z korona wirusem utrudnienia utrzymanie finansowej ciągłości.

 

Jaki będzie finansowo lipiec w mojej firmie?

10 kielichów, 4 buław, 5 kielichów, 8 monet

 

Chyba nie taki zły, jak myślę. W 10 kielichów widać spokój i finansową stabilizację, 4 buław daje solidny fundament i oparcie. 5 kielichów to może moje zmartwienia lub jakieś wydatki, które mnie będą stresować, ale praca będzie, będzie się działo w 8 monet.

 

Jak będziesz szła sprzedaż usług X (jedna z gałęzi mojej działalności) w lipcu.

Królowa kielichów, 7 kielichów, 5 kielichów

 

Tutaj słabiutko w dalszym ciągu. Moje emocje z tym związane w królowej, jakieś nowe pomysły, plany, rozważania jak to ruszyć, ale bardziej w myśleniu niż realnym działaniu (7 kielichów) i raczej fiasko w tej materii (5 kielichów).

 

Co myślicie?

Edytowane przez Priestess
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Priestess napisał:

Jaki będzie finansowo lipiec w mojej firmie?

10 kielichów, 4 buław, 5 kielichów, 8 monet

Tutaj widzę korzystanie z rodzinnych zasobów (10 Kielichów) i zaskórniaków (4Buław), ale ogólnie nie jest źle, w 2 połowie lipca cos może się zmienić i czeka Cię więcej pracy

 

Godzinę temu, Priestess napisał:

 

Jak będziesz szła sprzedaż usług X (jedna z gałęzi mojej działalności) w lipcu.

Królowa kielichów, 7 kielichów, 5 kielichów

Tu mysle tak jak Ty, że będzieszmiała sporo planów, ale niestety cos nie pozwoli na realizację 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
3 godziny temu, Priestess napisał:

Trochę martwię się sprawami finansowymi w okresie wakacyjnym, to u mnie martwy sezon w biznesie, a do tego sytuacja z korona wirusem utrudnienia utrzymanie finansowej ciągłości.

 

Jaki będzie finansowo lipiec w mojej firmie?

10 kielichów, 4 buław, 5 kielichów, 8 monet

 

Generalnie nie ma tragedii, początek widac radosny, jakieś dobre wiadomosci przyjdą, widać nadzieje,ale możliwe, ze i wsparcie rodziny, ew. jak robisz coś dla ludzi, to zadowolenie, w połowie mniej więcej jakąs strate widac, ale taką, ktorą da się odrobić, może reklamacja jakaś, czy coś w tym stylu. Masz w podsumie Śmierć, czyli lipiec może przynieść jakiś przełom, zmiany, może być też strata jakiegoś klienta (oby nie), bo to mi teraz przyszło do głowy. 

 

Jak będziesz szła sprzedaż usług X (jedna z gałęzi mojej działalności) w lipcu.

Królowa kielichów, 7 kielichów, 5 kielichów

 

Widać,ze możesz lubic tę gałąź, mozesz podchodzić do tematu emocjonalnie, może karty mówią,że to coś dla kobiet,kosmetyki jakieś, czy cos w tym stylu. Masz spore możliwosci, ale faktycznie mimo dużego zainteresowania może nastąpić rozczarowanie. Jak kosmetyki, to moze coś ulegnie zniszczeniu? Ja mam odczucie,że moze być strata w produkcie, cos przy wysyłce nie tak..

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Priestess napisał:

Trochę martwię się sprawami finansowymi w okresie wakacyjnym, to u mnie martwy sezon w biznesie, a do tego sytuacja z korona wirusem utrudnienia utrzymanie finansowej ciągłości.

 

Jaki będzie finansowo lipiec w mojej firmie?

10 kielichów, 4 buław, 5 kielichów, 8 monet

Na pewno nie będzie tak dużo kasy jak byś chciała, ale na tyle dużo, że będziesz czuć się bezpiecznie. 8 monet widziałabym więcej pracy niż zawsze i bardzo duże zaangażowanie z Twojej strony, aby ta praca była.

 

Jak będziesz szła sprzedaż usług X (jedna z gałęzi mojej działalności) w lipcu.

Królowa kielichów, 7 kielichów, 5 kielichów

 

Tu faktycznie nie będzie najlepiej. Chciałabyś, aby ta część działalności się ruszyła, ale to nie ten czas chyba. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Nie będzie tak źle, jakby mogło się wydawać. Na początku będzie dobrze i stabilnie ( 4 Buław). Potem masz jakieś może zmartwienia, czy coś Cię rozczaruje ( 5 Kielichów). Może rzucisz się w wir pracy ( 8 Denarów).

 

Podejdziesz bardzo emocjonalnie do tematu, raczej widać Twoje marzenia, oczekiwania ( 7 Kielichów) a nie jakieś namacalne owoce. W 5 Kielichach możesz być niestety rozczarowana. Trzymam kciuki, żeby było ok :):koniczynka:

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2020 o 15:03, Priestess napisał:

Jaki będzie finansowo lipiec w mojej firmie?

10 kielichów, 4 buław, 5 kielichów, 8 monet

Powiedziałbym, że będzie to taki okres mieszany. W gruncie rzeczy powinno być ok  bo 4 Buław to dobra sytuacja finansowa,  obok 10 Pucharów czyli karta spokoju na tym obszarze. Może też tu chodzić o jakieś wsparcie bo 10 Pucharów to również karta rodziny, przyjaciół. W odniesieniu do finansów ktoś może wyciągać pomocną dłoń,  nie musi być to dosłownie ktoś bliski...

Natomiast druga połowa lipca to już jakiś zawał, o czym mówi 5 Pucharów. 

Komplikacje, smutek, rozczarowanie, na skutek czego będzie trzeba wziąć się do ( ciężkiej )pracy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
1 minutę temu, Ziomal597 napisał:

Powiedziałbym, że będzie to taki okres mieszany. W gruncie rzeczy powinno być ok  bo 4 Buław to dobra sytuacja finansowa,  obok 10 Pucharów czyli karta spokoju na tym obszarze. Może też tu chodzić o jakieś wsparcie bo 10 Pucharów to również karta rodziny, przyjaciół. W odniesieniu do finansów ktoś może wyciągać pomocną dłoń,  nie musi być to dosłownie ktoś bliski...

Natomiast druga połowa lipca to już jakiś zawał, o czym mówi 5 Pucharów. 

Komplikacje, smutek, rozczarowanie, na skutek czego będzie trzeba wziąć się do ( ciężkiej )pracy.

Dziękuję Ziomuś 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2020 o 15:03, Priestess napisał:

Jak będziesz szła sprzedaż usług X (jedna z gałęzi mojej działalności) w lipcu.

Królowa kielichów, 7 kielichów, 5 kielichów

Marnie niestety. Królowa Pucharów to antybiznesowa karta, bo ona - Pucharowa - nie ma zmysłu do interesów. 7 Pucharów to snucie wyobrażeń, łudzenie się, że może coś s8ę ruszy ale 5 Pucharów, która znowu tu się ujawnia nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Mam nadzieję, że to akurat się nie sprawdzi.

 

Trzymam mocno kciuki za powodzenie w sprawach  :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2020 o 15:03, Priestess napisał:

Trochę martwię się sprawami finansowymi w okresie wakacyjnym, to u mnie martwy sezon w biznesie, a do tego sytuacja z korona wirusem utrudnienia utrzymanie finansowej ciągłości.

 

Jaki będzie finansowo lipiec w mojej firmie?

10 kielichów, 4 buław, 5 kielichów, 8 monet

 

 Pomimo wielu waszych lęków powinno być ok. Stabilnie. Praca będzie. 

 

Jak będziesz szła sprzedaż usług X (jedna z gałęzi mojej działalności) w lipcu.

Królowa kielichów, 7 kielichów, 5 kielichów

 

No tu może pojawić się zastój i wasze oczekiwania mogą rozminac się z rzeczywistością. Widać trochę emocji z tym związanych, ale nie ma dramy. Ważne, że nie ma mieczy czy śmierci.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Maestro

@Lunaria @Ziomal597 @Inez2503 @Iwka78 @Lianna @panna.marta

 

Weryfikuję :)

 

Nie było tragicznie, mimo moich wielkich obaw. 10 kielichów, to tak jak pisaliście, wsparcie rodziny (a konkretnie męża), co dało mi bardzo dużo poczucia bezpieczeństwa. No i rzeczywiście pracy miałam bardzo dużo. 

 

Co do drugiego pytania, niestety również karty były trafione- mimo moich wielkich starań i próby znalezienia rozwiązania, innowacji jakiejś, wielkie rozczarowanie i tak źle nie było jeszcze nigdy, nawet w pierwszym roku prowadzenia firmy :/ Sprzedaż X, która wcześniej była ostoją mojej działalności i filarem, w lipcu właściwie nie istniała. Niestety jest to efekt pandemii :( 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...