Skocz do zawartości

Cereskowy lipiec 2020 ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka lat 41, mam prawie  2 letnie dziecko czekam w NL na rozprawę o ojcostwo i alimenta. Popsuło mi się szlachetne zdrowie ostatnio, rzucam znowu papierosy mam nadzieję, że trwale.

W połowie lipca planuje przeprowadzkę do PL

 

Aura:  9 Kielichów, Król Buław, 6 Kielichów

Aura będzie znakomita, zrealizuję swoje plany i wio przeprowadzka dojdzie do skutku, w królu buław zaznacza się też chyba znajomość z pewnym panem

 

Zdrowie: Królowa Monet, Rycerz Monet

Spotkanie ze specjalistą, leczenie

 

Finanse: 0 GŁUPIEC, 4 Monet, VIII MOC

Uda mi się zaoszczędzić kasę i pościągać ja od wszystkich instytucji, które mi są coś dłużne

 

Sprawy sądowe:  10 Buław, Rycerz Buław, VIII MOC

(W czerwcu odbyła się zaocznie rozprawa i sędzia zarządził przeprowadzenie testów DNA, ojciec roku zgodził się, ja też i moja prawniczka wysłała zgodę do sądu. Teraz czekam aż sąd zapozna się ze zgodami i ustali termin badania.)

Będę czekała na znak z sądu i będzie mnie to stresowało, bo chciałam to załatwić przed wyjazdem żeby nie przyjeżdżać tu drugi raz. W połowie miesiąca powinnam dostać wiadomość z sądu ale testy nie odbędą się przed moim wyjazdem, bo moc każe mi być cierpliwą.

 

Niespodzianka: 9 Buław, Król Mieczy, VIII MOC

Ciągle ta moc w tym rozkładzie,  wydaje mi się , że sędzia zdecyduje o testach i ich terminie ale nie wtedy kiedy bym chciała tylko później

 

Ostrzeżenie: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, 10 Kielichów

Żebym nie popadała w przesadę i nie myślała, że jestem nieomylna.

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): XVIII KSIĘŻYC, XX SĄD, Król Mieczy, VIII MOC

Przeprowadzę się w końcu do PL

 

Zastanawia mnie karta MOC, wylosowałam ja 4 razy  czy ma ktoś pomysł na co karty próbują zwrócić moja uwagę?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Karta Mocy wiąże się ze sprawa sądowa stad w większości odpowiedziach, od silnych argumentów będzie wiele zależało - 9 buław Krol mieczy Moc - niby się zgodził ale w tych kartach jest opór w 9 buławach  - coś Cię zaskoczy w związku z testem DNA 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, zakretka23 napisał:

Karta Mocy wiąże się ze sprawa sądowa stad w większości odpowiedziach, od silnych argumentów będzie wiele zależało - 9 buław Krol mieczy Moc - niby się zgodził ale w tych kartach jest opór w 9 buławach  - coś Cię zaskoczy w związku z testem DNA 

Jedyne co by mnie zaskoczyło to wynik negatywny co jest niemożliwe chyba że jestem wiatropylna albo moja ciąża trwała 15 miesięcy :) Chyba że podpłaci komuś za sfałszowanie testów.

Opór to on może czuć, bo wie, że przegra a jakby się nie zgodził na testy to by przegrał od razu.

Edytowane przez Ceres
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 01:34, Ceres napisał:

Aura:  9 Kielichów, Król Buław, 6 Kielichów

Aura będzie znakomita, zrealizuję swoje plany i wio przeprowadzka dojdzie do skutku, w królu buław zaznacza się też chyba znajomość z pewnym panem

 

Zdrowie: Królowa Monet, Rycerz Monet

Spotkanie ze specjalistą, leczenie

 

Finanse: 0 GŁUPIEC, 4 Monet, VIII MOC

1. AURA 

To będzie bardzo dynamiczny miesiąc,  wiele spraw,  wyzwań, które będą się przeplatały z takim nawet dobrym samopoczuciem. 9 Pucharów jest niezłą kartą,  bez fajerwerków , ale pokazuje dogadzanie sobie, to też może być chwilowe lenistwo - chwilowe, bo rozkład napędza Król Buław. Widać też powrót do przeszłości, może fizyczny , a może tylko mentalny. 

 

 

Finanse 

 

W finansach bez zmian. Stałe źródło dochodu wciąż będzie utrzymane. Głupiec może z jednej strony mówić o nowym źródle utrzymania,  ale z drugiej strony to karta niedojrzałości, lekkomyślności. Możesz swoje ograniczone środki  (4 Den) wydać na jakiejś zbędne rzeczy albo porwiesz się na coś drogiego.

Docelowo jednak będzie wszystko pod kontrolą,  choć Moc to sukces po ciężkim wysiłku. Kasy nie zabraknie, ale będzie trzeba zwrócić uwagę na wydatki. 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 01:34, Ceres napisał:

Sprawy sądowe:  10 Buław, Rycerz Buław, VIII MOC

(W czerwcu odbyła się zaocznie rozprawa i sędzia zarządził przeprowadzenie testów DNA, ojciec roku zgodził się, ja też i moja prawniczka wysłała zgodę do sądu. Teraz czekam aż sąd zapozna się ze zgodami i ustali termin badania.)

Będę czekała na znak z sądu i będzie mnie to stresowało, bo chciałam to załatwić przed wyjazdem żeby nie przyjeżdżać tu drugi raz. W połowie miesiąca powinnam dostać wiadomość z sądu ale testy nie odbędą się przed moim wyjazdem, bo moc każe mi być cierpliwą.

 

Niespodzianka: 9 Buław, Król Mieczy, VIII MOC

Sprawa 

 

Tu coś wyraźnie się ruszy o czym mówi Ryc Buław - nagłe przyspieszenie. Sprawa ciężka, co pokazuje 10 Buław ale do wygrania. Myślę, że w lipcu częściowo to się rozstrzygnie, po prostu sąd się z tym zapozna...

 

Niespodzianka 

 

Myślę,  że chodzi tu o sprawę sądową. Król Mieczy to sędzia,  który wyda wyrok na Twoją korzyść albo przynajmniej coś się ruszy, co da Ci nadzieję na sukces.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 01:34, Ceres napisał:

Ostrzeżenie: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, 10 Kielichów

Karty radzą pozamykać wszystkie sprawy formalne tu gdzie jesteś i wrócić do starych korzeni, czyli zapewne do Polski.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 01:34, Ceres napisał:

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): XVIII KSIĘŻYC, XX SĄD, Król Mieczy, VIII MOC

Przeprowadzę się w końcu do PL

 

Zastanawia mnie karta MOC, wylosowałam ja 4 razy  czy ma ktoś pomysł na co karty próbują zwrócić moja uwagę?

Myślę, że miesiąc przyniesie rozstrzygnięcie w sądzie, a Moc to synonim triumfu.

 

Moc po prostu pokazuje, że gdzieś w Twojej aurze czai się sukces. To też sygnał ze strony kart, że to póki co najważniejsza albo po prostu ważna sprawa w Twoim życiu i tarot to akcentuje. Dobrze, że to Moc tak się pokazuje, a nie np jakiś Diabeł czy 5 Pucharów  ;)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2020 o 01:34, Ceres napisał:

 

Aura:  9 Kielichów, Król Buław, 6 Kielichów

W sumie to dobry miesiąc widać jakąś radość, zabawę może miło spędzony czas z dzieckiem 

 

Zdrowie: Królowa Monet, Rycerz Monet

Myślę, że dobre ewentualnie coś możesz chiec poprawić w sensie w swoim zdrowiu 

 

Finanse: 0 GŁUPIEC, 4 Monet, VIII MOC

Tak, zaoszczędzisz nie będziesz wydawać na tzw głupoty 

 

Sprawy sądowe:  10 Buław, Rycerz Buław, VIII MOC

Sprawa ruszy do przodu i obroci się na Twoja korzyść 

 

Niespodzianka: 9 Buław, Król Mieczy, VIII MOC

JW na twoją korzyść być może ten król to prawnik, ale jest moc możesz być pewna swego 

 

Ostrzeżenie: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, 10 Kielichów

Pilnować spraw rodzinnych 

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): XVIII KSIĘŻYC, XX SĄD, Król Mieczy, VIII MOC

Coś co było niejasne lub szło powoli ruszy do przodu i będzie dla ciebie korzystne. Faktycznie dużo tej mocy, ale to na plus przecież :)

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.08.2020 o 12:43, Lianna napisał:

Może zweryfikujesz? :)

Już się robi a raczej nareszcie mam trochę czasu :)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Weryfikacja

W dniu 24.06.2020 o 01:34, Ceres napisał:

Singielka lat 41, mam prawie  2 letnie dziecko czekam w NL na rozprawę o ojcostwo i alimenta. Popsuło mi się szlachetne zdrowie ostatnio, rzucam znowu papierosy mam nadzieję, że trwale.

W połowie lipca planuje przeprowadzkę do PL

 

Aura:  9 Kielichów, Król Buław, 6 Kielichów

Aura będzie znakomita, zrealizuję swoje plany i wio przeprowadzka dojdzie do skutku, w królu buław zaznacza się też chyba znajomość z pewnym panem - Przeprowadziłam się w drugiej połowie lipca, i powrócił mój fochnięty adoratar

 

Zdrowie: Królowa Monet, Rycerz Monet

Spotkanie ze specjalistą, leczenie

 

Finanse: 0 GŁUPIEC, 4 Monet, VIII MOC

Uda mi się zaoszczędzić kasę i pościągać ja od wszystkich instytucji, które mi są coś dłużne - pościągałam aż za dużo, w sensie pomylili się i wypłacili sporo za dużo co będę musiała za jakiś czas oddać

 

Sprawy sądowe:  10 Buław, Rycerz Buław, VIII MOC

(W czerwcu odbyła się zaocznie rozprawa i sędzia zarządził przeprowadzenie testów DNA, ojciec roku zgodził się, ja też i moja prawniczka wysłała zgodę do sądu. Teraz czekam aż sąd zapozna się ze zgodami i ustali termin badania.)

Będę czekała na znak z sądu i będzie mnie to stresowało, bo chciałam to załatwić przed wyjazdem żeby nie przyjeżdżać tu drugi raz. W połowi

e miesiąca powinnam dostać wiadomość z sądu ale testy nie odbędą się przed moim wyjazdem, bo moc każe mi być cierpliwą.

 

Niespodzianka: 9 Buław, Król Mieczy, VIII MOC

Ciągle ta moc w tym rozkładzie,  wydaje mi się , że sędzia zdecyduje o testach i ich terminie ale nie wtedy kiedy bym chciała tylko później

 

Ostrzeżenie: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, 10 Kielichów

Żebym nie popadała w przesadę i nie myślała, że jestem nieomylna. - wydałam za dużo kasy :)

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): XVIII KSIĘŻYC, XX SĄD, Król Mieczy, VIII MOC

Przeprowadzę się w końcu do PL

 

Zastanawia mnie karta MOC, wylosowałam ja 4 razy  czy ma ktoś pomysł na co karty próbują zwrócić moja uwagę?

 

W dniu 28.06.2020 o 17:35, Ziomal597 napisał:

1. AURA 

To będzie bardzo dynamiczny miesiąc,  wiele spraw,  wyzwań, które będą się przeplatały z takim nawet dobrym samopoczuciem. 9 Pucharów jest niezłą kartą,  bez fajerwerków , ale pokazuje dogadzanie sobie, to też może być chwilowe lenistwo - chwilowe, bo rozkład napędza Król Buław. Widać też powrót do przeszłości, może fizyczny , a może tylko mentalny. 

 

 

Finanse 

 

W finansach bez zmian. Stałe źródło dochodu wciąż będzie utrzymane. Głupiec może z jednej strony mówić o nowym źródle utrzymania,  ale z drugiej strony to karta niedojrzałości, lekkomyślności. Możesz swoje ograniczone środki  (4 Den) wydać na jakiejś zbędne rzeczy albo porwiesz się na coś drogiego.

Docelowo jednak będzie wszystko pod kontrolą,  choć Moc to sukces po ciężkim wysiłku. Kasy nie zabraknie, ale będzie trzeba zwrócić uwagę na wydatki. 

 

 

W dniu 28.06.2020 o 17:42, Ziomal597 napisał:

Sprawa 

 

Tu coś wyraźnie się ruszy o czym mówi Ryc Buław - nagłe przyspieszenie. Sprawa ciężka, co pokazuje 10 Buław ale do wygrania. Myślę, że w lipcu częściowo to się rozstrzygnie, po prostu sąd się z tym zapozna...

 

Niespodzianka 

 

Myślę,  że chodzi tu o sprawę sądową. Król Mieczy to sędzia,  który wyda wyrok na Twoją korzyść albo przynajmniej coś się ruszy, co da Ci nadzieję na sukces.

 

W dniu 28.06.2020 o 17:44, Ziomal597 napisał:

Karty radzą pozamykać wszystkie sprawy formalne tu gdzie jesteś i wrócić do starych korzeni, czyli zapewne do Polski.

 

 

W dniu 28.06.2020 o 18:05, panna.marta napisał:

Aura:  9 Kielichów, Król Buław, 6 Kielichów

W sumie to dobry miesiąc widać jakąś radość, zabawę może miło spędzony czas z dzieckiem 

 

Zdrowie: Królowa Monet, Rycerz Monet

Myślę, że dobre ewentualnie coś możesz chiec poprawić w sensie w swoim zdrowiu 

 

Finanse: 0 GŁUPIEC, 4 Monet, VIII MOC

Tak, zaoszczędzisz nie będziesz wydawać na tzw głupoty 

 

Sprawy sądowe:  10 Buław, Rycerz Buław, VIII MOC

i obroci się na Twoja korzyść

Niespodzianka: 9 Buław, Król Mieczy, VIII MOC

JW na twoją korzyść być może ten król to prawnik, ale jest moc możesz być pewna swego 

 

Ostrzeżenie: XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, 10 Kielichów

Pilnować spraw rodzinnych 

 

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): XVIII KSIĘŻYC, XX SĄD, Król Mieczy, VIII MOC

Coś co było niejasne lub szło powoli ruszy do przodu i będzie dla ciebie korzystne. Faktycznie dużo tej mocy, ale to na plus przecież :)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Cereskowy lipiec 2020 ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...