Skocz do zawartości

Jak zrealizuje się... ZWERYFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jak zrealizuje się skok ze spadochronem w wybranym przeze mnie terminie? 

Królowa Denarów Sprawiedliwość Wieża Diabeł 

Same mocne karty, które pokazują jak ważne jest to dla mnie.. trochę się martwię, że w ostatniej chwili pogoda popsuje mi szyki (Chociaz zakładając wersję optymistyczną to Wieża oznacza sam skok a Diabeł silne emocje, które będą mi towarzyszyć albo pokazało, że to sport ekstramalny:wink:)

 

I jakie emocje będą mi towarzyszyć? 

5 Mieczy Królowa Buław Król Mieczy 

Z jednej strony będzie super, ale trochę będzie mi smutno, że to już po 5 Mieczy.. ogólnie będę naladowana pozytywną energią Królowej Buław, ale też będę zdawać sobie sprawę z niebezpieczneństwa Król Mieczy.

 

Edytowane przez Lunaria
Literowki
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Lunaria napisał:

skok ze spadochronem w wybranym przeze mnie terminie? 

Królowa Denarów Sprawiedliwość Wieża Diabeł 

może tak byc jak mówisz, że w ostatnim momencie odwołają ze względu na pogodę - myślę że juz nawet będziesz tam na miejscu

Wieża to moze byc skok z wysokości albo info z wieży odlotów czy jak to się tam nazywa (ci, co wypuszczają samolot)

z podsumy samych AW (przy założeniu Sprawka 8) wychodzi Księżyc - wiec jakieś niewiadome sprawy, trudne do określenia warunki pogodowe albo coś w tym stylu (przy Spraw.=11 wychodzi Sąd) z o ile się nei pomyliłam w liczeniu

 

w tych emocjach niżej widziałabym Twoja walkę o wykonanie skoku (5 mieczy, *Krolowa bulaw), ale instruktor czy ktoś za to odpowiedzialny może powiedziec w ostatniej chwili  "nie" (Krol mieczy) :

35 minut temu, Lunaria napisał:

jakie emocje będą mi towarzyszyć? 

5 Mieczy Królowa Buław Król Mieczy 

 

podziwiam Cię, niesamowite hobby :yes:

udanego lądowania i pięknych widoków:love:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Hmmm przy sumowaniu wyszły mi Kochankowie.. czyli wybór nic pewnego jeszcze..

Królowa Denarów (18) Sprawiedliwość (w tej talii 11) Wieża 16 i Diabeł 15= 60-44=VI 

A w drugim rozkładzie niestety Wieża... kurdeee...:((( po 18 lipca dam znać :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moim zdaniem nie uda się w wyznaczonym terminie, co prawda sporo AW, ale dwie ostatnie negatywne. Coś nagle może nie wypalić ( Wieża). W Diable widziałabym bym silne emocje z tego powodu i stres.

 

5 Mieczy - możesz czuć się zawiedziona, choć zapał i energia będzie ( Królowa Buław). W Królu Mieczy też bym widziała instruktora.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

Weryfikacja: Skoczyłam! Było super! :D:D:) pogoda - lepszą trudno byłoby sobie wyobrazić, słonecznie i prawie bezchmurnie :D

Ta 5 Mieczy to może być fakt, że musiałam trochę dopłacić za dodatkowe filmowanie, które myślałam, że jest w cenie :)

Dzieki za interpretacje:bukiet2:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 25.06.2020 o 12:32, Lunaria napisał:

Jak zrealizuje się skok ze spadochronem w wybranym przeze mnie terminie? 

Królowa Denarów Sprawiedliwość Wieża Diabeł 

Same mocne karty, które pokazują jak ważne jest to dla mnie.. trochę się martwię, że w ostatniej chwili pogoda popsuje mi szyki (Chociaz zakładając wersję optymistyczną to Wieża oznacza sam skok a Diabeł silne emocje, które będą mi towarzyszyć albo pokazało, że to sport ekstramalny:wink:)

 

I jakie emocje będą mi towarzyszyć? 

5 Mieczy Królowa Buław Król Mieczy 

Z jednej strony będzie super, ale trochę będzie mi smutno, że to już po 5 Mieczy.. ogólnie będę naladowana pozytywną energią Królowej Buław, ale też będę zdawać sobie sprawę z niebezpieczneństwa Król Mieczy.

 

Nie czuję tego skoku, możliwe, ze warunki pogodowe będą nieciekawe, czy coś innego się wydarzy i dojdziesz do wniosku,ze lepiej zrezygnować dla swojego dobra. Co do emocji, to pyrrusowe zwyciestwo : doprowadzisz sprawy niemal do końca i nagle zonk, nie mozna skoczyć. Nie widać tu zadowolenia.

 

Swoją drogą podziwiam Cię :) Ja bym się nie odważyła :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
9 minut temu, Inez2503 napisał:

Nie czuję tego skoku, możliwe, ze warunki pogodowe będą nieciekawe, czy coś innego się wydarzy i dojdziesz do wniosku,ze lepiej zrezygnować dla swojego dobra. Co do emocji, to pyrrusowe zwyciestwo : doprowadzisz sprawy niemal do końca i nagle zonk, nie mozna skoczyć. Nie widać tu zadowolenia.

 

Swoją drogą podziwiam Cię :) Ja bym się nie odważyła :)

Kochana już zweryfikowałam, wczoraj skoczyłam :))

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Teraz, Inez2503 napisał:

Nie zauważyłam :D Gratuluję odwagi :oklaski:

Dziękuję, to było moje największe marzenie. Jestem baaaardzoo szczęśliwa, że wszystko się udało :)

Skakałam z profesjonalnym skoczkiem w tandemie, więc nie było strachu :) mogłam spokojnie skupić się na podziwianiu widoków i nawet trochę posterowałam spadochronem :) Teraz czas na zrobienie licencji, żeby móc skakać samodzielnie :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Jak zrealizuje się... ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...