Skocz do zawartości

Egzamin przyjaciółki ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Moja przyjaciółka ostatnio pisała egzamin i zrobiła czeski błąd, przez co może nie zdać i wiele lat nauki i specjalizacji może iść się... Poprosiła  mnie o rozkład, weryfikacja za miesiąc. 

 

Jaki będzie wynik egzaminu Pani Y. 

7 kielichów + Król Denarów + Koło Fortuny + 8 buław + Królowa Buław. 

 

Ewidentnie są tu marzenia o zdanym egzaminie (7 kielichów + Król Denarów) , wydaje mi się, że 7 kielichów pokazało tutaj też jej rozkojarzenie. Król Denarów może oznaczać, że marzenia staną się rzeczywistością, u mnie to pozytywna karta realizacji planów. Koło Fortuny mówi o niespodziewanej odmianie, odwróceniu biegu wydarzeń, z 8 buław mówi mi o niespodziewanej wiadomości, ale przynoszącej dobre wieści. Królowa na końcu wskazuję kobietę pewną siebie, więc stawiam, że Koło przyniesie dobre niespodzianki od losu i mimo wszystko zda. 

A Wy co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Sunrise009 napisał:

Witajcie. 

Moja przyjaciółka ostatnio pisała egzamin i zrobiła czeski błąd, przez co może nie zdać i wiele lat nauki i specjalizacji może iść się... Poprosiła  mnie o rozkład, weryfikacja za miesiąc. 

 

Jaki będzie wynik egzaminu Pani Y. 

7 kielichów + Król Denarów + Koło Fortuny + 8 buław + Królowa Buław. 

Wydaje mi się, że była dobrze przygotowana (król denarów) i to rozkojarzenie (7 kielichów) nie stanie na przeszkodzie, bo 8 buław to dobre wieści, a królowa buław przynosi zyski. :) Koło fortuny może pokazywać, że panikuje: raz ma myśli 'z pewnością nie zdałam', za chwilę 'a może jednak się udało'. Moim zdaniem z tych kart wychodzi, że zda

Trzymam kciuki. :koniczynka:

 

Edytowane przez olejos
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Jaki będzie wynik egzaminu Pani Y. 

7 kielichów + Król Denarów + Koło Fortuny + 8 buław + Królowa Buław. 

Myślę, że wynik będzie korzystny. Kart porażki tutaj nie widać, jest za to Koło Fortuny mówiące o tym, że może liczyć na pomoc losu. Może nie dopatrzą się tego błędu albo mimo wszystko uda jej się zdać bo będzie miała na tyle dużo punktów, że ten czeski błąd jej nie zaszkodzi. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Egzamin przyjaciółki ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...