Skocz do zawartości

Skrypt na naprostowanie życia i znalezienia szczęścia


Yue

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, 

Od praktycznie miesiąca, prawie codziennie afirmuje sobie runę Pertho, na odnalezienie swojego przeznaczenia, zmiany losu, aby po prostu być w końcu szczęśliwa w tym, ze jestem. W tym czasie wiele rzeczy się nasiliło, o których wcześniej wiedziałam, ale nie miałam odwagi. Chodzi mi w tym przypadku o związek, w którym jestem od prawie 2 lat, a gdzie czuje się tłamszona, kontrolowana i po prostu jak "lalka", która ma po prosu ładnie wyglądać i wykonywać swoje obowiązki tylko. 

Głownie to co mnie ciągle trzyma i nie mam odwagi, od wielu miesięcy w tym związku to wspólne mieszkanie (ale wynajem) oraz praca, w której właścicielem jest jego wujek. 

Czy mogłabym poprosić o skrypt, który nadal by zawierał w sobie odnalezienie swojego przeznaczenia, ale aby również rozwiązały się moje problemy związane ze zmiana mieszkania i nowej pracy, tak aby finanse za bardzo przy tym nie ucierpiały? Nie mam za specjalnie oszczędności jakiś wielkich, a mam tez 2 raty na głowie oraz jestem w trakcie hirudoterapii przy moich problemach z układem krwionośnym i sercem. 

Myślałam nad > pertho fehu wunjo

ale nie jestem pewna, czy to dobre rozwiązanie, dlatego wcześniej pracowałam tylko z sama runa petho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Yue Na tą chwile niema na forum osób zajmujących się skryptami runicznymi, czy też afirmujących runy.

Być może Twoja intuicja dobrze Tobie podpowiada, że mają to być właśnie te wybrane przez Ciebie runy... Oczywiście z pełną wiedzą na temat znaczenia tych run...

 

ro-perthro.jpgfehu.jpgro-wunjo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...