Skocz do zawartości

Tydzień lipcowy ZWERFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

20-26 lipca

Słońce Ptaki Ogród Pan Myszy

Ogród jako karta główna sugeruje, że to będzie bardzo towarzyski tydzień. Może czeka mnie sporo spotkań z przyjaciółmi. Będę chętnie korzystać z dobrodziejstw świeżego powietrza.

Słońce i Ptaki czekają mnie miłe rozmowy, rozwijające, wyjaśniające.

Pan i Myszy jakieś kłopoty z mężem, coś go będzie "gryźć" albo ja będę się martwić o niego, bo będzie się smucił.

Ptaki i Ogród rozmowy z różnymi ludźmi, na jakimś forum publicznym.

Ogród i Pan zwrócę uwagę na jakiegoś mężczyznę. Może docenie męża uznam go za wyjątkowego spośród tłumu.

Słońce i Pan egoistyczne podejście jakiegoś mężczyzny. Będzie brylował w towarzystwie 

Ptaki i Myszy trudne rozmowy, drobne kłótnie, które mogą pozostawić niedopowiedzenia.

Jak ktoś coś jeszcze widzin to zapraszam wszelkie uwagi mile widziane :thanks: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Co prawda nikt nie interpretował, ale zweryfikuję mimo wszystko ;)

W tym czasie bylismy z mężem nad morzem i to może karta Ogrodu pokazała dużo ludzi, ale też miło spędzony czas ;)

W dniu 19.07.2020 o 11:44, Lunaria napisał:

Słońce i Ptaki czekają mnie miłe rozmowy, rozwijające, wyjaśniające

Tak było, spotkalismy w pociagu goscia, który duzo gadał o bogu  w ogole ciekawy człowiek :z_jezorem:

W dniu 19.07.2020 o 11:44, Lunaria napisał:

Pan i Myszy jakieś kłopoty z mężem, coś go będzie "gryźć" albo ja będę się martwić o niego, bo będzie się smucił.

Byla mala kontuzja podczas spacerów po plazy i dosyc mocny bol plecow meza i moze to pokazalo

W dniu 19.07.2020 o 11:44, Lunaria napisał:

Ptaki i Ogród rozmowy z różnymi ludźmi, na jakimś forum publicznym

Nagadalam sie w pociągu :wink:

W dniu 19.07.2020 o 11:44, Lunaria napisał:

Ogród i Pan zwrócę uwagę na jakiegoś mężczyznę. Może docenie męża uznam go za wyjątkowego spośród tłumu.

Słońce i Pan egoistyczne podejście jakiegoś mężczyzny. Będzie brylował w towarzystwie

To razem bo facet poznany w pociagu rzeczywiście gadula i z takim wyzszosciowym podejsciem :wink:

W dniu 19.07.2020 o 11:44, Lunaria napisał:

Ptaki i Myszy trudne rozmowy, drobne kłótnie, które mogą pozostawić niedopowiedzenia

Tu bez klotni, ale troche musztrowalam meza za balagan :z_jezorem:

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na Tydzień lipcowy ZWERFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...