Skocz do zawartości

Stomatolog ZWERYFIKOWANE


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu poszłam do pani stomatolog. Stwierdziła, że jeden ząb jest do wyleczenia. Wyczyscila, zrobiła wypełnienie i stwierdziła, że jest git. Schody zaczęły się potem, po zabiegu, bo czułam ból przy jedzeniu. Wróciłam do niej już dwa razy. Pani doktor leczy go już od miesiąca i dziwi się o co chodzi, bo wg niej ząb i cała reszta jest zdrowa i nie ma stanu zapalnego. Dzisiaj otworzyła go na nowo, znowu oceniła pozytywnie i na wszelki wypadek założyła opatrunek na 3tyg. Jestem zła, bo w zasadzie zrobiło się coś z niczego. Pani ma mnóstwo dobrych opinii, do tej pory byłam zadowolona dlatego jestem w szoku. Dodam, że wszystkie zabiegi mam bezpłatne w ramach pakietu z pracy. 

 

Pytanie brzmi :

 

Jak zakończy się po dniu dzisiejszym sprawa mojego zęba? 

 

Diabeł XV, król monet, as mieczy i 10 monet 

 

No diabeł, to by wskazywał na stan zapalny mimo wszystko z drugiej strony jeśli ona wyszła w królu, to jest kompletna. As mieczy pytanie czy uciecie problemu czy zabieg chirurgiczny no i co tu mówi te 10 monet. Może na całkiem zrezygnuje i pójdę gdzieś indziej. Do bani to wszystko :(

 

Czy Pani stomatolog jest wobec mnie uczciwa? 

 

4bulawy, giermek bulaw, 9 monet

 

No nie ma tu złych kart. Powinna być uczciwa. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, panna.marta napisał:

Czy Pani stomatolog jest wobec mnie uczciwa? 

 

4bulawy, giermek bulaw, 9 monet

 

No nie ma tu złych kart. Powinna być uczciwa. 

Wiadomość jest taka od Giermka Buław że stan zapalny będzie się rozwijał, aż do usunięcia zęba , a Ty sporo zapłacisz...

Większość dentystów na NFZ tak robi...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Piko napisał:

Wiadomość jest taka od Giermka Buław że stan zapalny będzie się rozwijał, aż do usunięcia zęba , a Ty sporo zapłacisz...

Większość dentystów na NFZ tak robi...

Przecież napisałam, że nie chodzę na nfz tylko prywatnie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, panna.marta napisał:

No bo piszesz, że nfz skoro ja z NFZ nie mam nic wspólnego. 

To nadal nie znaczy ,że nie zapłacisz..

A dentyści nfz swoją drogą tak robią...

Czasem biorą z nich przykład prywatni...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Piko napisał:

To nadal nie znaczy ,że nie zapłacisz..

A dentyści nfz swoją drogą tak robią...

Czasem biorą z nich przykład prywatni...

No ale to nie ma nic do rzeczy ,wiec trochę nie na temat dlatego kciuk w dół i musisz się skarżyć adminowi.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Piko napisał:

Ma, ma, zobaczysz...

No zobaczymy. Zweryfikuje za 3tyg. Strzałkę zmieniłam, bo doczytałem, że może być tylko jak są nieregulaminowe posty. 

Edytowane przez panna.marta
.
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
17 godzin temu, panna.marta napisał:

Jak zakończy się po dniu dzisiejszym sprawa mojego zęba? 

 

Diabeł XV, król monet, as mieczy i 10 monet

Jest stan zapalny (Diabeł) i to dosyć dotkliwy, myślę że jeszcze raz bedziesz musiala isc, zeby pani ten zab (Król Denarów) dokładnie wyczyscila (As Mieczy) i go połatała w paru miejscach (10 Denarów)

17 godzin temu, panna.marta napisał:

Czy Pani stomatolog jest wobec mnie uczciwa? 

 

4bulawy, giermek bulaw, 9 monet

Jest życzliwa i dobrze nastawiona, na pewno nie robi tego złośliwie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lunaria napisał:

Jest stan zapalny (Diabeł) i to dosyć dotkliwy, myślę że jeszcze raz bedziesz musiala isc, zeby pani ten zab (Król Denarów) dokładnie wyczyscila (As Mieczy) i go połatała w paru miejscach (10 Denarów)

Jest życzliwa i dobrze nastawiona, na pewno nie robi tego złośliwie 

Dziękuję serdecznie za wpis. Tak tak za 3 tyg kazała przyjść do oceny. Ma sprawdzić czy lekarstwo i opatrunek pomagają. Czekam Czekam jak na szpilkach :(

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.08.2020 o 14:29, panna.marta napisał:

W lipcu poszłam do pani stomatolog. Stwierdziła, że jeden ząb jest do wyleczenia. Wyczyscila, zrobiła wypełnienie i stwierdziła, że jest git. Schody zaczęły się potem, po zabiegu, bo czułam ból przy jedzeniu. Wróciłam do niej już dwa razy. Pani doktor leczy go już od miesiąca i dziwi się o co chodzi, bo wg niej ząb i cała reszta jest zdrowa i nie ma stanu zapalnego. Dzisiaj otworzyła go na nowo, znowu oceniła pozytywnie i na wszelki wypadek założyła opatrunek na 3tyg. Jestem zła, bo w zasadzie zrobiło się coś z niczego. Pani ma mnóstwo dobrych opinii, do tej pory byłam zadowolona dlatego jestem w szoku. Dodam, że wszystkie zabiegi mam bezpłatne w ramach pakietu z pracy. 

 

Pytanie brzmi :

 

Jak zakończy się po dniu dzisiejszym sprawa mojego zęba? 

 

Diabeł XV, król monet, as mieczy i 10 monet 

 

No diabeł, to by wskazywał na stan zapalny mimo wszystko z drugiej strony jeśli ona wyszła w królu, to jest kompletna. As mieczy pytanie czy uciecie problemu czy zabieg chirurgiczny no i co tu mówi te 10 monet. Może na całkiem zrezygnuje i pójdę gdzieś indziej. Do bani to wszystko :(

 

Czy Pani stomatolog jest wobec mnie uczciwa? 

 

4bulawy, giermek bulaw, 9 monet

 

No nie ma tu złych kart. Powinna być uczciwa. 

 

 

 

Marta, weedług mnie czeka Cię zabieg na tego zęba w zupełnie innym miejscu. As mieczy to często pokazuje. Może w jakieś firmie rodzinnej. Stomatologów As i 10 den. 

Edytowane przez Raisa_
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.08.2020 o 18:32, Raisa_ napisał:

Marta, weedług mnie czeka Cię zabieg na tego zęba w zupełnie innym miejscu. As mieczy to często pokazuje. Może w jakieś firmie rodzinnej. Stomatologów As i 10 den. 

Raisa dziękuję bardzo. Właśnie zastanawiam się czy nie wrócić z tym do mojej poprzedniej pani stomatolog. Niby nie powinnam,ale jakoś boję się, że ta totalnie nie ogarnia tematu i mi zaszkodzi. 

 

Postawiłam jeszcze karty czy by nie wrócić z tym tematem do pani A poprzedniej stomatolog? W sensie czy ona mi pomoże? 

 

Król pucharów, 9 mieczy, diabeł XV dołożone mag I i król bulaw 

 

jeżeli ona wyszła jako król pucharow, to tak jak by poważniej to potraktowała przejęła się tym co się dzieje i może w diable zauważy stan zapalny lub moja postawę, że mnie boli albo, że mnie to ogranicza a w królu zacznie działać?  

Edytowane przez panna.marta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, panna.marta napisał:

Raisa dziękuję bardzo. Właśnie zastanawiam się czy nie wrócić z tym do mojej poprzedniej pani stomatolog. Niby nie powinnam,ale jakoś boję się, że ta totalnie nie ogarnia tematu i mi zaszkodzi. 

 

Postawiłam jeszcze karty czy by nie wrócić z tym tematem do pani A poprzedniej stomatolog? W sensie czy ona mi pomoże? 

 

Król pucharów, 9 mieczy, diabeł XV dołożone mag I i król bulaw 

 

jeżeli ona wyszła jako król pucharow, to tak jak by poważniej to potraktowała przejęła się tym co się dzieje i może w diable zauważy stan zapalny lub moja postawę, że mnie boli albo, że mnie to ogranicza a w królu zacznie działać?  

Moim zdaniem jeśli nie pokazało to jakiegoś faceta lekarza to nedt tak jak mówisz. Diabeł pokazuje, że tam coś się dzieje naprawdę wymagającego szybkiej reakcji, stan zapalny i ona nie dość, że to zauważy to myślę, że będzie skuteczna mqg to fachowiec człowiek który ma wiedzę i umiejętności a krol działa bo wie co należy zrobić jakq strategie przyjąć i jest w tym dynamiczny. Daj znać. Dużo zdrówka! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jutro powinnam wrócić do tej babki, ale niestety nie widzę dużej zmiany. Poprawa jest może tak w 30%. Zarezerwowalam już wizytę u innej pani. Jest to moja poprzednia dentystka. Jutro zweryfikuje. 

Edytowane przez panna.marta
.
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Weryfikacja. Sprawa ciągnęła się bardzo długo. W zasadzie dopiero teraz mam odpowiedź na pytanie co się dzieje. Po wielu wizytach w tej nieszczęsnej przychodni u totalnie niekompetentnych stomatologów postanowiłam się wynieść stamtąd. Poszłam do zupełnie innej kliniki. Trafiłam na wspaniałą lekarkę z którą mam bardzo dobry kontakt i szybko znalazła przyczynę bólu. Okazało się, że tamta pani źle wyszczycila zęba, zostawiła kawałek starego wypełnienia w środku i położyła źle podkład. To wszystko mnie uciskało od środka. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Stomatolog ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...