Skocz do zawartości

Jak odesłać takiego byta?


halyna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, tylko proszę nie śmiejcie się.

 

Jakiś czas temu śniło mi się (kiedy zasypiałem), że używam tabliczki ouija i że przywołałem "najsilniejszego byta we wrzechświecie" i faktycznie - poczułem, że przyszedł i że się do mnie przykleił. Jakieś miałem wizję, że starożytny (antyczny?) i że zabiera mi duszę (w formie horkruksa jak w Harrym Potterze). Kiedy zamykałem oczy widziałem go.

Na następny dzień kiedy spałem czułem, że jest nade mną i trzyma mnie na łańcuchu.

Ktoś na fb kto się tym zajmuje (duchami) poprosił o zdjęcia pokoju - znalazł w nim negatywną energię i byta, który jest silny i mocno demoniczny. Nie chciał się ujawnić.

Kiedy z nim rozmawiałem w myślach (z bytem) zapytałem czy ktoś go przysłał i w myślach miałem osobę, która mogła to zrobić. Odesłałem go do niej .

Teraz prześladują mnie myśli o demonach. I mam nerwicę.

 

Coś mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, halinaeu napisał:

Teraz prześladują mnie myśli o demonach. I mam nerwicę.

 

Prawdopodobnie już przegoniłeś Marę swoimi pozytywnymi myślami...Ale skoro takie objawy się utrzymują to;

Nie ma tu śmiechu... Z takimi objawami to do psychologa Gestalt , ewentualnie psychiatry po tabletki łagodzące stres...

Lub do obu naraz , poważnie...

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, napisałem już co ostatnio się u mnie wydarzyło (w skrócie - zasypiając widziałem tabliczkę ouija i przeszło mi przez myśl, że przychodzi "najsilniejszy byt we wszechświecie" i faktycznie przyszedł.), na fb człowiek, który może sprawdzić czy w pokoju jest byt (mając jetzt zdjęcie) powiedział, że jest byt mocno demoniczny, który nie chciał się ujawnić. Możliwe, że wyszło na to, że ktoś rzucił klątwę, ponieważ rozmawiając z tym bytem wyszło na to, że osoba, którą o to podejrzewam wysłała go do mnie. Wrócił do niej. 

Ale teraz zapytałem jeszcze raz tego człowieka mówi, że jest u mnie byt - starszy mężczyzna, nieprzyjemny, z czarną aurą. 

I żywi się moją energią. 

 

Pytanie

Jak go odesłać gdzisz

I jak oczyścić dom? 

Kto się tego może podjąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się tu różnych rzeczy i różnych imion. W każdym razie kiedy o którymś pomyślę to go czuję. Samo przeszło mi przez myśl że mógłby pójść do osoby, która podejrzewam że rzuciła na mnie klątwę (nic nie mówiłem, samo przeszło przez myśl że to MOŻE zrobić) i poczułem, że do niej poszedł. 

Boję się - naprawdę poszedł? 

 

Bo za chwilę zobaczyłem kątem oka u m mnie chmurę na suficie i czuję że ktoś przyszedł co chwila coś strzela. Spadł ręcznik z grzejnika ale to nie ma znaczenia - on i tak spada mi z grzejnika. 

Edytowane przez halinaeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2020 o 15:37, Piko napisał:

 

Prawdopodobnie już przegoniłeś Marę swoimi pozytywnymi myślami...Ale skoro takie objawy się utrzymują to;

Nie ma tu śmiechu... Z takimi objawami to do psychologa Gestalt , ewentualnie psychiatry po tabletki łagodzące stres...

Lub do obu naraz , poważnie...

No nie wiem. Ktoś na fb kto umie że zdjęcia sprawdzić czy w pokoju jest byt mówił, że jest z czarna aurą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się naprawdę się boję. 

Dużo pisałem ouija i na górze nad klawiatura wyświetla mi się w podpowiadanych. 

Czy jak na górze jest ouija a niżej klawiatura qwerty to nieświadomie jej użyłem? Boję się bo i tak mam nerwice z podobnego powodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Tylko proszę nie śmiejcie sie

 

kiedy zasypiałem miałem natrętne myśli o wywoływaniu demona. Czułem jakąś tam obecność ale ostatecznie Samo przeszło przez myśl aby przyszedł Lucyfer. I poczułem, że we mnie jest. Rano kiedy się obudziłem pierwsza myśl, że źle jest na ziemi i wolę wrócić do snu. I mówi, żebym nie wkładał pierścionka atlantów.

Jest to możliwe? Czuję go z lewej swojej strony. Jak go odesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, w skrócie - o czym pomyślę - czuję jakby się działo naprawdę

Np. Miałem kiedyś myśl, że ktoś mnie bije - czułem to

Przejdzie mi przez myśl, że się skaleczyłem - czuję w palcu 

 

I teraz - kiedy samo mi przejdzie przez myśl, że zawieram pakt z bytem - czuję jakby się działo naprawdę (ja tego nie chce, broń Boże - to natrętna myśl tak mówi). 

 

 

Dlaczego tak jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, opiszę w skrócie 

 

Podejrzewam, że przyciągam byty, ponieważ nie mogę przestać myśleć o demonach, bytach itp. Mam jakąś nerwice i natrętne myśli, które ciągle mówią o "sprzedaniu duszy" czy przywołują byta (po prostu wołając czy mówiąc nawet po imieniu). 

Kiedy jestem na ulicy lub np. Na cmentarzu - faktycznie czuję się ciężej, z mniejszą energia i mam różne dziwne myśli (np. Chciałem wyrzucić znicze od kibla i w myślach coś mi mówi "wyrzucasz tu swoją duszę" itp.) nawet czasami mam urojenia (dziwne odczucia typu, że pode mną jest Niebo, że czuję się jakbym zasypiał, że ręce mentalne coś Robią itp.). Kiedy odsyłam je do Światła - jest ok. 

Sa tez inne myśli - o rytuałach itp. 

 

Dzisiaj pomyślałem o wampirach (tych prawdziwych) i nie wiem dlaczego - miałem skądś urojenie, że się w niego zamieniam. Pomodliłem się i przeszło. 

 

Owszem, natrętne myśli wytwarzały mi projekcje żeby przyciągać byty itp. Jeśli chodzi o aurę - ostatnio jestem naprawdę bardzo słaby i bez energii. 

 

Jak miałem 13 lat rzuciłem w kogoś negatywną energią psi. Odbiło się na mnie bo potem jakiś byt przyczepił się mnie. Stał w pokoju ale poszedł kiedy ksiądz przyszedł po kolędzie. 

Drugi raz rok później zrobiłem to samo - i miałem w sobie byty, które bały się np. Kościoła. 

Później nie pamiętam, dopiero w 2017 kiedy ludziom źle życzyłem i się spiłem zasypiając widziałem to jak rzucam w kogoś energią i podpięly się pode mnie byty. Potem mnie w nocy budziły, czasami stał jakiś i się przyglądał. Przeszło dopiero kiedy umyłem amulety. 

 

Dziś, czyli na początku sierpnia podobnie jak wyżej ale zasypiając widziałem tabliczkę ouija i przeszło mi przez myśl "najsilniejszy byt we wszechświecie" i przyszedł. Wtedy zaczęły się dziwne wizje i chore myśli.

 

Ale - grzebałem coś przy czakrach i też miałem dziwne odczucia i myśli. 

 

 

 

Dlaczego przyciągam dzisiaj byty? Co mogę zrobić? Czy to nerwica? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie Twoje problemy i pytania mam jedną odpowiedź:

JEZUS CHRYSTUS.

Zaufaj Mu i pójdź za Nim, a problem z "bytami" skończy się szybko.

"Pan światłem i zbawieniem moim:
kogóż mam się lękać?
Pan obroną mojego życia:
przed kim mam się trwożyć?
Gdy na mnie nastają złośliwi,
by zjeść moje ciało,
wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele,
chwieją się i padają.
Chociażby stanął naprzeciw mnie obóz,
moje serce bać się nie będzie;
choćby wybuchła przeciw mnie wojna,
nawet wtedy będę pełen ufności."
(Ps 27,1-3)

Jezus Miłosierny PL (LQ).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...