Skocz do zawartości

Praca, postrzeganie ZWERYFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Spodobały mi się pytania, które zadała @zakretka23 i postanowiłam zadać takie same :cwaniak::)

 

Jakim jestem pracownikiem wg siebie - Kochankowie mam ambiwalentne odczucia do samej siebie :z_jezorem:czasem skoczyłabym w ogień za moją pracą, a czasami bym ją podpaliła ;) wydaje mi się jednak, że jestem jej oddana i poświęcam się jej

 

Jak mnie widza współpracownicy - 7 Denarów podobne odczucia mają współpracownicy. Uważają, że jestem cierpliwa, systematyczna. Nie daję się wyprowadzić z równowagi, ale może uważają, że wolę pracować w pojedynkę 

 

Jak mnie widza szefowie - Rycerz pucharów uważają, że jestem empatyczna, dobrze sprawuje się z powierzonych mi obowiązków.  

 

Przyszłość - Diabeł 8 Denarów Cesarzowa tu jakaś awantura się szykuje, ale finalnie zapracowalam na dobrą opinię i powinnam być usatysfakcjonowana. Mam umowę do końca listopada a potem albo na stałe albo "do widzenia". Po tych kartach mysle ze bedzie umowa na stałe i jakaś podwyżka do tego :cwaniak::usmiech:

 

Rada - Król Buław dużo bedzie zależało od jakiegoś mężczyzny lub powinnam przejąć inicjatywę i zawalczyć o moje dobro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lunaria napisał:

Jakim jestem pracownikiem wg siebie - Kochankowie mam ambiwalentne odczucia do samej siebie :z_jezorem:czasem skoczyłabym w ogień za moją pracą, a czasami bym ją podpaliła ;) wydaje mi się jednak, że jestem jej oddana i poświęcam się jej

 

Jak mnie widza współpracownicy - 7 Denarów

1) Kochankowie to niepewność i wahania. W tym przypadku może to mówić o tym, że raz jesteś tej pracy oddana, a raz nieco mniej  - tak jak piszesz. Generalnie "nie szalejesz" za tą pracą, nie masz do niej emocji, po prostu chodzisz i tyle .. 

 

2) Jako osobę cierpliwą i dokładną.

 

3) Rycerz Pucharów to karta marzycielska. Uważają, że bujasz w obłokach i często się "wyłączasz" tzn skupiasz się na swojej pracy, ale w głowie masz swój świat i Ty cała w nim tkwisz. 

Tak Cię widzą szefowie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lunaria napisał:

Przyszłość - Diabeł 8 Denarów Cesarzowa tu jakaś awantura się szykuje, ale finalnie zapracowalam na dobrą opinię i powinnam być usatysfakcjonowana. Mam umowę do końca listopada a potem albo na stałe albo "do widzenia". Po tych kartach mysle ze bedzie umowa na stałe i jakaś podwyżka do tego :cwaniak::usmiech:

 

Rada - Król Buław

Widać tu manipulacje, tak jakby ktoś miał pod Tobą  kopać dołki i dokładał  Ci obowiązki.

Niewykluczone, że ktoś będzie podważał jakość Twojej pracy (Diabeł +8 Den). Finalnie wyjdziesz z tego obronną ręką,  o czym mówi Cesarzowa,  choć z drugiej strony może to też być wskazówka, że tą "żmijką" będzie jakaś kobieta.

 

 

Rada:  Nie daj sobie w kasze dmuchać. Bądź przebojowa! ;)

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim jestem pracownikiem wg siebie - Kochankowie to zależy kiedy, gdyż jest w Tobie dużo sprzeczności. Raz czujesz się ekspertem, po czym możesz mieć wrażenie, ze nie nadajesz się do tej pracy. 

 

Jak mnie widza współpracownicy - 7 Denarów jako osobę cierpliwa, pracowita, czekająca na efekty swojej pracy lub inna umowę  

 

Jak mnie widza szefowie - Rycerz pucharów chyba widza Cię jako osobę z głowa w chmurach, która lubi odrywać się od pracy ale bardzo sympatyczna, czarująca. 

 

Przyszłość - Diabeł 8 Denarów Cesarzowa będą jakieś ograniczenia w pracy, które uda Ci się pokonać, a umowa zostanie przedłużona. 
 

rada - Król buław - aktywnie działaj, wykaz się odwagą i pewnością siebie 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim jestem pracownikiem wg siebie - Kochankowie  Jesteś zmienna, niezdecydowana. Nie wiesz sama, czego tak naprawdę chcesz. Kochankowie kojarzy mi się, że miła i kontaktowa.

 

Jak mnie widza współpracownicy - 7 Denarów  Widzę podobnie, jak sama napisałaś. Mianowicie cierpliwa, odpowiedzialna, raczej że spokojną osobą jesteś.

 

Jak mnie widza szefowie - Rycerz pucharów  Jesteś wrażliwa, możliwe że za bardzo się przejmujesz wszystkim, ale też empatyczna, masz dobrą intuicję.

 

Przyszłość - Diabeł 8 Denarów Cesarzowa  Diabolo mi stres pokazuje często. Dużo pracy widać, że włożysz. Uważam, że dostaniesz umowę i będziesz się czuła zadowolona i spełniona :)

 

Rada - Król Buław  Wykaż się energią, charyzmą, nie daj sobie w kaszę dmuchać ;)

 

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Moderator

Weryfikacja: umowę przedłużyli, zbiegło się to akurat z kolejną falą covida przez to pracy było co niemiara. Była podwyżka :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na Praca, postrzeganie ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...