Skocz do zawartości

Pierwsza połowa września


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam karty na pierwszą połowę września. Obecnie singielka, która zwątpiła trochę i poddała się. W pierwszej połowie września mam wesele, ale na tą chwilę nie wiem czy pójdę z racji, że w miejscu w którym jest wesele jest czerwona strefa więc zobaczymy jak się wszystko dalej rozwinie.

 

Aura
5 pucharów + 7 denarów+ król buław

Smutek, rozczarowanie, zatrzymanie się, zwolnienie. Ale później ruszenie z pełną energią albo tutaj jakiś Pan energiczny się pojawi, który mnie rozrusza :)\

 

Praca
wisielec + as buław + 5 pucharów

Zwolnienie, opóźnienia ale później jakiś nowy projekt albo propozycja, która mnie rozczaruje.

 

Uczucia
moc + 10 denarów + świat

Dużo energii, namiętności, ale też rodzinnie i w tym świecie może wyjaśnienie jakiejś sytuacji z przeszłosci patrząc na najważniejsze wydarzenie, bo wyjazdów nie planuję żadnych. Nie wiem jak te karty kompletnie ugryźć

 

Najważniejsze wydarzenie
rycerz pucharów + 10 denarów + 6 pucharów

Pojawi się jakiś Pan z przeszłości. Może tutaj na weselu (10 denarów) spotkam kogoś z przeszłości. 

 

Rada
7 buław+ królowa denarów + eremita

Przestać walczyć z samą sobą a zadbać o siebie, kupić sobie coś i przestać zamykać się w sobie wyjść do ludzi.

 

Czy sprzedam samochód
8 buław + 4 denary + rycerz mieczy

Coś mnie tutaj ewidentnie przyblokuje i moim zdaniem nie uda się sprzedać.

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację? Będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
5 pucharów + 7 denarów+ król buław

Przybicie emocjonalne  związane z oczekiwaniem na odpowiedniego partnera. Poza tym koniec miesiąca może przynieść większe ożywienie w Twoim życiu.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
wisielec + as buław + 5 pucharów

Zwolnienie, opóźnienia ale później jakiś nowy projekt albo propozycja, która mnie rozczaruje.

 

Uczucia
moc + 10 denarów + świat

praca 

 

W pracy z początku widać "wisielczy nastrój", czyli taki tryb slow - motion, ewentualnie jakieś niespodziewane wolne, ale potem ruszysz z kopyta z nowym projektem. To jednak Cię mocno rozczaruje 

 

Uczucia:

 

10 Den to karta koleżeństwa,  przyjaźni, więc dziać się będzie ale tylko na tej stopie. Relacji związkowych tutaj nie widać. Co więcej, Świat to dystans, układy wolne, a więc nie będzie tu konkretnej osoby, a bardziej sztab ludzi z pracy, dość chłodno nastawiony emocjonalnie.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
rycerz pucharów + 10 denarów + 6 pucharów

Znów 10 Denarów...

Myślę,  że będziesz bujała w obłokasz, marzyła o rodzinie, ognisku domowym. 

Możesz też wybrać się na uroczystość rodzinną, gdzie będzie wiele osób z dzieciństwa.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada
7 buław+ królowa denarów + eremita

Nie dopuszczaj do siebie "pierwszych, lepszych " mężczyzn. Pokaż, że się cenisz i zasługujesz na kogoś równie wartościowego, jak Ty.

Dużo analizuj i kalkuluj. Najpierw dokładnie przemyśl, a dopiero potem działaj.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mala_83 napisał:

Czy sprzedam samochód
8 buław + 4 denary + rycerz mieczy

Ruch w interesie będzie. Będą dzwonili,  pisali, a przy tym będą się mocno targowali i na siłę uświadamiali, że cena jest za wysoka.

Nie sprzedasz finalnie,  bo będziesz twardo się trzymała  swojej oferty.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Ziomal597 to 10 denarów co się przewija to może wesele bo to karta rodziny. Choć nie wiem jak to wyjdzie czy pójdę. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :) widać trochę więcej ruchu pod koniec miesiąca więc może po miesiącu rozmyślań i układania wszystkiego ruszę trochę do przodu :) jeszcze raz dziękuję za interpretacje i pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Aura
5 pucharów + 7 denarów+ król buław

 

Takila trochę mętna pierwsza polowa września. Wyczekiwanie może na to by coś ruszyło do przodu 

 

Praca
wisielec + as buław + 5 pucharów

 

Hmm coś może zostać wstrzymane lub opóźnione w czasie. Będzie Cię to kosztowało trochę nerwów. 

 

Uczucia
moc + 10 denarów + świat

Może nabierzesz trochę odwagi, zainwestujesz w siebie i spojrzysz na sprawy uczuciowe z obbeh strony niż dotychczas. 

 

Najważniejsze wydarzenie
rycerz pucharów + 10 denarów + 6 pucharów

Tak może ktoś się pojawić czy z przeszłości nie wiem, ale może to być ktoś znajomy, przyjaciel rodziny. Tylko musisz uważać, bo Rycerz kielichow to taki flirciarz. 

 

Rada
7 buław+ królowa denarów + eremita

Przestać walczyć z samą sobą, nie stój w miejscu, przemyśl trochę spraw i otwórz się na nowe. 

 

Czy sprzedam samochód
8 buław + 4 denary + rycerz mieczy

Moim zdaniem będzie szansa i właściwie to juz go prawie sprzedasz, ale finalnie zostawisz go dla siebie. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @panna.marta za interpretacje. Może początek miesiąca to dokończenie sierpniowych rozmyślań i zastanowienie czego tak naprawdę chce i wyznaczenie sobie celów. Mam nadzieję że jednak później uda się ruszyć z miejsca i zacznie się coś dziać :) pozdrawiam serdecznie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura
5 pucharów + 7 denarów+ król buław

 

Początek dość taki raczej smutny, może coś Cię rozczaruje. Potem dość spokojnie, nudnawo, ale pojawi się pewien energiczny i charyzmatyczny Pan :)

 

Praca
wisielec + as buław + 5 pucharów

 

Taka stagnacja i niezbyt fajna atmosfera. Coś może się odwlec w czasie, co Cię zasmuci.

 

Uczucia
moc + 10 denarów + świat

 

Tutaj karty bardzo ładne :) Będzie ta moc i energia. 10 Denarów jak najbardziej może to być wesele. Ogólnie bardzo na plus ;)

 

Najważniejsze wydarzenie
rycerz pucharów + 10 denarów + 6 pucharów

 

Wydaje mi się, że jakieś zauroczenie kimś, kogo już znasz :)

 

Rada
7 buław+ królowa denarów + eremita

 

Wyciszyć się, uspokoić w tym Pustelniku :)

 

Czy sprzedam samochód
8 buław + 4 denary + rycerz mieczy

 

Nie sądzę, że sprzedasz. Co prawda 8 Buław to dynamiczna karta, ale dalsze raczej blokujące.

 

Udanego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lianna mam nadzieję, że jakoś to wszystko ruszy i odzyskam energię i pozytywne nastawienie, bo z tym coś ostatnio różnie. Karty nie najgorsze więc powinno być ok.

Co do samochodu to właśnie mam kupca i podpisałam wstępną umowę i w środę finalizacja transakcji więc mam nadzieję, że przebiegnie bez problemów. Ale w sierpniu były lepsze karty na sprzedaż a dzisiaj mamy jeszcze sierpień stąd może te dziwne karty we wrześniu :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.08.2020 o 17:32, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!

 

Aura
5 pucharów + 7 denarów+ król buław

Początek faktycznie rozmyślanie, wyczekiwanie kiedy to wszystko ruszy i zmieni się, bo ten stan już zbyt długo trwa i nie mogę za bardzo ruszyć pełna energii do przodu. Trochę ostatnio pojawiło się więcej energii i zaczynam wychodzić do ludzi z uśmiechem na twarzy. Jest zdecydowanie lepiej niż na początku miesiąca :)

 

Praca
wisielec + as buław + 5 pucharów

Jakoś ten brak energii u mnie przełożył się trochę na pracę, że nie mam zapału część rzeczy została odłożona w czasie co mi jest zdecydowanie na rękę. Faktycznie na początku miesiąca ruszyłam z nowym projektem pełna energii ale jakoś podcięło mi skrzydła że reszta zespołu nic nie robi a bez nich pewnych rzeczy nie jestem w stanie zrobić stąd to zatrzymanie i brak entuzjazmu

 

Uczucia
moc + 10 denarów + świat

Na wesele ostatecznie nie wybrałam się, ale zaczęłam inwestować w siebie w zabiegi kosmetyczne żeby lepiej się poczuć i dodać sobie energii. Jest Pan z którym mi się dobrze gada gdzie dzieli nas odległość, ale tam nie ma uczuć. On obecnie zaczyna się rozwodzić i sporo gadamy o swoich problemach, ale tutaj nic więcej nie bedzie z tego :)

 

Najważniejsze wydarzenie
rycerz pucharów + 10 denarów + 6 pucharów

Pojawiło się dwóch Panów z przeszłości. Jednego spławiłam tak delikatnie mówiąc, bo przypomniał sobie o mnie po 5 latach i codziennie pisał i chciał się spotkać. Kilka razy już usłyszałam, że on nie patrzy na mnie związkowo więc nie miałam ochoty na spotkania itp a był bardzo nachalny. Na dodatek jego zachowanie co do byłej partnerki, którą zostawił z jego dzieckiem i dużym kredytem nie podoba mi się więc nie chce z nim znajomości a drugi Pan odezwał się po jakiejś przerwie, ale ostatecznie nie udało nam się spotkać, bo jak mi pasowało to jemu niestety nie. Ale myślę, że uda się spotkać niebawem

 

Rada
7 buław+ królowa denarów + eremita

Chyba czas przestać walczyć ze sobą, zadbać o siebie i wyjść do ludzi i tak właśnie robię :)

 

Czy sprzedam samochód
8 buław + 4 denary + rycerz mieczy

Samochód udało się sprzedaż, ale zadatek tutaj był dany jeszcze w sierpniu a wydanie samochodu tylko było na samym początku września. Wszystko przebiegło, bez problemów

Dziękuję wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...