Jump to content
Sign in to follow this  
Wildwood

Zawod

Recommended Posts

Wildwood

Dawno mnie tu nie bylo. Co sadzicie abym zaczela ksztalcic sie w takim  zawodzie. Moja talia pagan tarot

W sumie kiepskie pytanie zadalam. Poprostu co karty sadza o pojsciu w tej zawod, ale jakos nie pomyslalam nad prawidlowym pytaniem.

Moglby ktos zerknac?

6 denarow Krolowa bulaw 2 denary

Niby pierwsze karty ok. Dostalabym sie bez problemu w ktlroloeej bulaw bylabym pelna zapalu do nowej inicjatywy tylko te 2 denary mnie martwia. Czy problemy finansowe mi to utrudnia lub placa nie  bedzie satysfakcjonujaca w tym zawodzie. Lub tez moze 2 denary przy krolowej bulaw dadza zmienne zaangazowanie w zawod i nauke. Co sadzicie?

Edited by Wildwood
Blad
  • Like 1

zakretka23

Dla mnie 2 denary przy Królowej buław pokazuje, ze swietnie poradzisz sobie z połączeniem różnych zajęć. Na razie trzeba w siebie zainwestować i wykazać się elastycznością z dysponowaniem czasu oraz energii. 

• Super 1
  • Thanks! 1

Roseanna Xavier
20 godzin temu, Wildwood napisał:

Dawno mnie tu nie bylo. Co sadzicie abym zaczela ksztalcic sie w takim  zawodzie. Moja talia pagan tarot

W sumie kiepskie pytanie zadalam. Poprostu co karty sadza o pojsciu w tej zawod, ale jakos nie pomyslalam nad prawidlowym pytaniem.

Moglby ktos zerknac?

6 denarow Krolowa bulaw 2 denary

Karty uważają, że dobry to dla Ciebie kierunek, bedziesz w nim szczęśliwa i spełniona, jakby wygrasz w  (6 buław), w Królowej też widać, że to Twoja pasja, dasz z siebie dużo energii, będziesz mega zadowolona sobą. Z 2 monetami nie martwiła bym się, w kontekście takiego pytania, może chodzić zwyczajnie o to, że nie warto się nastawiać na to, jako na jedyną możliwą opcje, mieć jakąś zapasowa alternatywę :)

Powodzenia ;) 

• Thanks! 1

Wildwood
1 godzinę temu, Roseanna Xavier napisał:

Karty uważają, że dobry to dla Ciebie kierunek, bedziesz w nim szczęśliwa i spełniona, jakby wygrasz w  (6 buław), w Królowej też widać, że to Twoja pasja, dasz z siebie dużo energii, będziesz mega zadowolona sobą. Z 2 monetami nie martwiła bym się, w kontekście takiego pytania, może chodzić zwyczajnie o to, że nie warto się nastawiać na to, jako na jedyną możliwą opcje, mieć jakąś zapasowa alternatywę :)

Powodzenia ;) 

Dziekuje. 

Ale chyba zle spojrzalas bo tu nie ma 6 bulaw tylko 6 denarow.

a z podsumy Rydwa n wiec nie wiem skad to 6 bulaw

W kazdym razie jak wg Ciebie zmienia to obraz sytuacji?

Ogolnie jak zobaczylam te karty to mialam jakies wrazenie ze to zly pomysl. Nie wiem dlaczego tak te karty odczytalam. Moze ze to nowy zawod juz w latach 30 a ja nie lubie zmian?

To cos co przychodzilo mi naturalnie jak bylam dzieckiem nie wiem dlaczego na to sie nie zdecydowalam. teraz sporo czytam o samorozwoju i jednak postanowilam zrobic jakis krok w strone dzieciecych pasji.

• Thanks! 1

Roseanna Xavier
8 minut temu, Wildwood napisał:

tu nie ma 6 bulaw tylko 6 denarow.

Tak, możliwe, ja ostatnio szalenie szybka i impulsywna jestem, nie wszytko czytam dokładnie.

Zależy sporo od zawodu ja myślę, z czym jest związany?

6 monet może też wskazywać, że pomogą Ci na starcie + tu nie ma kart negatywnych. Rydwan raczej też zaznacza prace, której poświęcisz sporo energii, entuzjazmu, może będzie związana z podróżami/zagranicą.

Bądz dobrej myśli :) Też już trochę tych łat mam, a kierunek pracy ciągle zmieniam + studia cały czas przerywam, do tego moja mama zmieniła pracę już po 40ce - także jeszcze jesteś młoda, sporo przed Tobą, nie ma o czym się martwić. Zresztą 2020 - teraz 30+ to jak kiedyś 25 :P

• Thanks! 1

Roseanna Xavier
14 minut temu, Wildwood napisał:

a z podsumy Rydwa n wiec nie wiem skad to 6 bulaw

Zgodnie z jaką metodą liczysz? Bo u mnie coś się nie zgadza :P

• Thanks! 1

Wildwood

To kierunek zwiazany z gastronomia wiec tak nie do konca podroze, ale to zalezy. Zawsze mozna zrobic podroze kulinarne.

Fajnie ze Twojwj mamie sie udalo. dodalo mi to otuchy. Chcialabym miec 25 

Ja licze metoda z tarot moja pasja, gdzie denary i kiwlichy liczy sie jako liczy od 11

Tutaj:

6 denarow- 16

Krolowa bulaw kaplanka

2 denary 12

Tobie pewnie wyszedl pustelnik 9 co moim zdaniwm tez dobrze wrozy na zglebianie wiedzy.

• Thanks! 1

Roseanna Xavier

Czyli pomoc/praca z ludźmi w formacie kulinarnym, Rydwan - praca dynamiczna :)

Rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie :)

• Thanks! 1

Wildwood

No nie do ko ca praca z ludzmi. Bo to nie kelner tylko cukiernik. Wiec mysle ze bezposredniwgo kontaktu by nie bylo. W sumie to nawet wolalbym tego uniknac...

• Like 1

Roseanna Xavier
Teraz, Wildwood napisał:

No nie do ko ca praca z ludzmi. Bo to nie kelner tylko cukiernik. Wiec mysle ze bezposredniwgo kontaktu by nie bylo. W sumie to nawet wolalbym tego uniknac...

I tak i tak, to usługi, prawda? :) 6 monet wlasnie to może zaznaczać ;)

• Thanks! 1

Wildwood

Usluga to fakt. 

Ajak patrze na karte 2 denary z RW to jakos mi to przypomina ugniatanie ciasta ale w bajkach.Ja czesto patrze tylko na obrazki z kart i one potrafia cos pieknie pokazac. Z tym ze moje karta wyglada tak

spacer.png

Edited by Wildwood
  • Super 1

Roseanna Xavier
5 godzin temu, Wildwood napisał:

Usluga to fakt. 

Ajak patrze na karte 2 denary z RW to jakos mi to przypomina ugniatanie ciasta ale w bajkach.Ja czesto patrze tylko na obrazki z kart i one potrafia cos pieknie pokazac. Z tym ze moje karta wyglada tak

spacer.png

Tak, warto patrzeć na obrazki :) Ciężko powiedzieć coś o tej talii konkretnie - ja używam takie, gdzie obrazki są bliższe talii R-W :)