Skocz do zawartości

X ZWERYFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

 Październik

mężatka, pracującą, bez dzieci

 

1. Ogólna aura miesiąca

10 Mieczy 4 Kielichów 

Ciężka, będę jakaś przybita, zniechęcona. Kapryśna i niezadowolona, może zmęczona psychicznie. 

 

2. Praca 

Sprawiedliwość 

Tutaj bez zmian, spokojny raczej miesiąc 

 

3. Finanse 

Świat 4 Denarów 

ktoś tu będzie dusigroszem :z_jezorem: Wszystko będę odkładać do kieszeni

 

4. Uczucia 

5 Kielichów Arcykapłan 

Jakieś zachowanie mnie zdołuje, może z mężem rozminiemy się w systemach wartości 

 

5. Zdrowie 

2 Denarów Król Mieczy 

Różnie, może złapie jakieś przeziębienie, anginę

 

6. Otoczenie 

Umiarkowanie

Wyważone, nie będzie raczej wielu spotkań 

 

7. Dom/rodzina

9 Mieczy 10 Kielichów 

Będę niespokojna z powodu rodziny, może dowiem się o czymś, co będzie mi spędzać sen z powiek

 

8. Niespodzianka 

7 Mieczy As Buław Królowa Buław 

Raczej to nie będzie miła niespodzianka.. dowiem się  o jakiś nieczystych zagraniach pewnej kobiety

 

9. Co robić?

Koło 9 Buław 

Przygotować się na zmienne koleje losu, wycofać się i przygotować linię obrony

 

10. Czego nie robić?

Król Denarów 

Nie podchodzić do wszystkiego przez pryzmat pieniędzy, nie wydawać zbyt dużo 

 

11. Rada

6 Kielichów 

Zbliżyć się do rodziny, w niej znajdę oparcie albo być bardziej empatyczna, współczująca

 

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, ponieważ martwią mnie te karty.. zwłaszcza pozycja 1,4,7,8,9, czyli prawie pół rozkładu :szok_::dobani:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Lunaria napisał:

1. Ogólna aura miesiąca

10 Mieczy 4 Kielichów 

Coś odejdzie, boleśnie, z koniecznością (10 mieczy), pewnie bardzo tym się przyjmiesz, i schowasz się w swoim świecie, zamkniesz się na świat (4 kielichów), z sumy Umiarkowanie mówi, że emocje się złagodzą z czasem, będzie spokój, także nie przejmuj się tak mocnie :)

9 godzin temu, Lunaria napisał:

2. Praca 

Sprawiedliwość 

Mogą być jakieś sprawy papierowe do załatwienia, a ogólnie może, jeśli sporo od siebie dałaś - będzie temu jakaś nagroda ;) Ogólnie klimaty sprawiedliwości, szczerości :)

9 godzin temu, Lunaria napisał:

3. Finanse 

Świat 4 Denarów 

Możesz skądś (na odległość) otrzymać pieniądze, zwrot, a ogólnie stabilność finansowa, nie powinno być żadnych zmian (4 monet).

9 godzin temu, Lunaria napisał:

4. Uczucia 

5 Kielichów Arcykapłan 

Znowu widać, że będziesz się przejmować, coś ostro przeżywać, wydać rozpacz (5 kielichów), ale Kapłan mówi, że wszystko się naprawi i między wami zapanuje zgoda, szczerość. Może to nawet wskazywać, że nie przez niego będą te lzy - raczej przez tą stratę w pierwszym punkcie, a że on z pozycji Kapłana doradzi i wesprze :)

9 godzin temu, Lunaria napisał:

5. Zdrowie 

2 Denarów Król Mieczy 

Chwiejnie, też stawiałabym na zaziębienie;

9 godzin temu, Lunaria napisał:

6. Otoczenie 

Umiarkowanie

Spokojnie, ale nieco nudnie :)

9 godzin temu, Lunaria napisał:

7. Dom/rodzina

9 Mieczy 10 Kielichów 

Będziesz zamartwiać się przez sprawy rodzinne, ogólnie widać jakiś wspólny wyznacznik w tych kartach - w pierwszym punkcie (ogólne) strata, potem łzy w uczuciach. Mam nadzieję, jednak, że to jest takie wyolbrzymienie sytuacji, lęki, które sama zmyślasz, bo z sumy tam było Umiarkowanie, a tu Słońce :) Chyba problem nie będzie aż taki wielki, no i minie, na pewno minie :)

9 godzin temu, Lunaria napisał:

8. Niespodzianka 

7 Mieczy As Buław Królowa Buław 

Spojrzę w sposób pozytywny: Może wynajdziesz jakiś nietypowy pomysł, sposób ( 7 mieczy + As Buław - to może być misterny pomysł ;) ), i aktywnie zadziałaś (As Buław + Królowa Buław) w kierunku pokonania tego problemu/lęku, o którym wcześniej mówiono ;) Z sumy po HB 8 - Siła - powinno być w tym Twoje opanowanie sytuacją i zwycięstwo :)

No albo tak, silna, energiczna kobieta intrygująca przeciwko Tobie...

9 godzin temu, Lunaria napisał:

9. Co robić?

Koło 9 Buław 

Uprzeć się i nie pozwolić życiu nieść Ciebie tym prądem, którym niesie, przygotować się na niespodzianki, podejść do nich z ostrożnością.

9 godzin temu, Lunaria napisał:

10. Czego nie robić?

Król Denarów 

Nie polegać we wszystkim na mężu? :) No może też być, że nie angażować się zbyt mocno w sprawy materialne;

9 godzin temu, Lunaria napisał:

11. Rada

6 Kielichów 

Być bliższą rodzinie, spędzać z nimi więcej czasu, doceniać wspomnienia z lat dziecinnych, no i być bardziej wspierająca dla nich :)

Może o planowaniu dziecka też chodzić ;)

 

Miłego października, Kochana, niech wszystko dobrze się ułoży :) 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

1. Ogólna aura miesiąca

10 Mieczy 4 Kielichów 

Ciężka, będę jakaś przybita, zniechęcona. Kapryśna i niezadowolona, może zmęczona psychicznie. 

Emocjonalnie trudny miesiąc - brak energii, brak radości życia, znudzenie, brak radości z tego co masz.

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

2. Praca 

Sprawiedliwość 

Tutaj bez zmian, spokojny raczej miesiąc 

Dostaniesz to, na co zapracujesz. Sprawiedliwie.

 

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

3. Finanse 

Świat 4 Denarów 

ktoś tu będzie dusigroszem :z_jezorem: Wszystko będę odkładać do kieszeni

Jakaś mała nagroda, którą zachowasz dla siebie

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

4. Uczucia 

5 Kielichów Arcykapłan 

Jakieś zachowanie mnie zdołuje, może z mężem rozminiemy się w systemach wartości 

Wylanie z siebie emocji, łez... jeżeli w Arcykapłanie wychodzi Twój mąż, bardzo możliwe że jemu

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

5. Zdrowie 

2 Denarów Król Mieczy 

Różnie, może złapie jakieś przeziębienie, anginę

Zmiennie... może by wizyta u lekarza potrzebna

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

6. Otoczenie 

Umiarkowanie

Wyważone, nie będzie raczej wielu spotkań 

Tu raczej powściągliwośc i dystans, co w czasach pandemii raczej nie dziwi... :(

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

7. Dom/rodzina

9 Mieczy 10 Kielichów 

Będę niespokojna z powodu rodziny, może dowiem się o czymś, co będzie mi spędzać sen z powiek

Martwic się będziesz o rodzinę albo nieprzespane noce z powodów rodzinnych...

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

8. Niespodzianka 

7 Mieczy As Buław Królowa Buław 

Raczej to nie będzie miła niespodzianka.. dowiem się  o jakiś nieczystych zagraniach pewnej kobiety

Jakaś kobieta Cię oszuka

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

9. Co robić?

Koło 9 Buław 

Przygotować się na zmienne koleje losu, wycofać się i przygotować linię obrony

Przygotowac się na niespodziewane sytuacje, które spowodują że poczujesz się zagrożona

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

10. Czego nie robić?

Król Denarów 

Nie podchodzić do wszystkiego przez pryzmat pieniędzy, nie wydawać zbyt dużo 

Uważaj na jakiegoś mężczyznę, z którym albo jesteś związana zawodowo albo jest on bardzo silną osobowością, dojrzałym i zdecydowanym mężczyzną.

 

W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

11. Rada

6 Kielichów 

Zbliżyć się do rodziny, w niej znajdę oparcie albo być bardziej empatyczna, współczująca

Może trochę powrotu do przeszłości? Do miłych chwil, fajnych emocji?

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

2. Praca 

Sprawiedliwość 

Tutaj bez zmian, spokojny raczej miesiąc 

 

3. Finanse 

Świat 4 Denarów 

praca  - obowiązki, rutyna 

 

Finanse 

Widać, że będziesz odkładała na coś. 4 Den to kapitalizowanie, a Świat to mogą być jakieś wpływy, chociażby pensja.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

. Uczucia 

5 Kielichów Arcykapłan 

Jakieś zachowanie mnie zdołuje, może z mężem rozminiemy się w systemach wartości 

 

5. Zdrowie 

2 Denarów Król Mieczy 

Uczucia:

Tu jakieś rozczarowanie, smutek, lamentowanie na skutek prawienia morałów przez Twojego męża.

 

Zdrowie 

Lekarzem nie jestem  :(

aczkolwiek widać tu wahania nastrojów, nerwy. Może warto skonsultować to z lekarzem lub farmaceutą - Król Mieczy  ;)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

6. Otoczenie 

Umiarkowanie

Wyważone, nie będzie raczej wielu spotkań 

 

7. Dom/rodzina

9 Mieczy 10 Kielichów 

Będę niespokojna z powodu rodziny, może dowiem się o czymś, co będzie mi spędzać sen z powiek

 

8. Niespodzianka 

7 Mieczy As Buław Królowa Buław 

6  otoczenie 

Nijak  - Umiarkowanie to spokój,  więc to co się będzie wokół działo,  nie wpłynie na Twoje życie.

 

7. Wieczne zamartwianie się tym, aby zapewnić rodzinie szczęście, ale niestety kosztem siebie...

 

8. Niespodzianka 

Nowy pomysł, propozycja, która wyniknie z inicjatywy kobiety.

7 Mieczy otwiera rozkład,  więc to może być coś nietypowego, ale to też karta kombinatorstwa. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2020 o 09:29, Lunaria napisał:

. Co robić?

Koło 9 Buław 

Przygotować się na zmienne koleje losu, wycofać się i przygotować linię obrony

 

10. Czego nie robić?

Król Denarów 

Nie podchodzić do wszystkiego przez pryzmat pieniędzy, nie wydawać zbyt dużo 

 

11. Rada

9. Co robić?

Nic nie rób. Dosłownie! Koło Fortuny to karta losu, a więc zdaj się na los, bo tego nie przeskoczysz. Przeznaczenie jest zawsze górą, a 9 Buław to pasywność.

 

 

10. Czego nie robić?

Nie bądź interesowna i nie odmawiaj sobie przyjemności. 

 

 

11. Rada

6 Pucharów 

 

Nie martw się na zapas, tylko patrz bardziej wstecz. 6 Pucharów to karta przeszłości, więc wspominaj i wyciągaj wnioski z przeszłości.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

WERYFIKACJA 

Aura miesiąca tragiczna.. nie miałam energii, było dużo stresujących sytuacji. Na początku miesiąca przyczynił się mąż, a pod koniec miesiąca praca, a no i bardzo denerwowalam się egzaminem.. krótko mówiąc cieszę się że październik się skończył.

Praca wcale nie tak spokojnie jakbym sobie życzyła, musiałam pisać oświadczenie do sanepidu, żeby nie wysłali mnie na kwarantanne. Poza tym miałam nadgodziny co drugi dzień chodziłam na doby do pracy :kwas:

Pieniądze musiałam oszczędzać, coś odłożyłam do skarpety, ale niezbyt dużo.

W uczuciach na początku miesiąca popłakalam z powodu męża, dał mi w kość... natomiast później już było ok 

Zdrowie chwiejnie, nie byłam przeziębiona ani nic z tych rzeczy, ale obawiałam się, że przechodzę bezobjawowo koronawirusa i przypadkiem go zwiozę rodzicom i dziadkom. Okazało się, że w pracy wszyscy pacjenci się tym dziadostwem zarazili i część pracowników również...

Otoczenie: kontakt głównie przez neta, byłam parę razy u najbliższej rodziny 

Dom/rodzina j.w. dużo zmartwień nerwów 

Niespodzianka: na egzaminie siedziałam niedaleko koleżanki z pracy, mogłyśmy razem współpracować :biggrin:

Co robić: Ciężko się przygotować do szybko zmieniających się wytycznych w pracy, ale dalam radę 

Czego nie robić: tu nie wiem o co chodziło 

Rada: wspominałam miłe chwile z przyjaciółmi i rodziną. 

Dziękuję wszystkim za interpretację :koniczynka::1s_z:

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na X ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...