Skocz do zawartości

Jak dusza może odpocząć w trudnych czasach?


BPW

Rekomendowane odpowiedzi

W tych trudnych czasach trudno zachować czystą duszę. Postarajmy się zrelaksować Ale nie przed telewizorem czy laptopem. To właśnie od nich należy odpocząć. Pomedytujmy lub poćwiczmy jogę to przywróci nam harmonię. Jeśli to możliwe róbmy tą najlepiej na świeżym powietrzu.

Edytowane przez Priestess
  • Cool 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

@BPW

Skoro już temat powstał, z pewnego rodzaju poradą z Twojej strony, to może warto nadać mu taki właśnie charakter, co Ty na to?

Proponuję, aby w tym wątku inni mogli zgłaszać swoje propozycje i wskazówki dotyczące tego, jak uzyskać harmonię i wyciszyć swoją duszę?

Jakie są Wasze pomysły na uspokojenie i odpoczynek dla duszy w trudnych czasach?

 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys na kilka dni nie korzystałąm z internetu najwyzej słuchałam moich ulubionych piosenek i czytałam sobie ksiażki , akurat byłąm wtedy na wakacjach i to było raczej na odludziu wiec sobie chodziłam po trawie i jadłam yszne rzeczy. Mysle ze jak ktos nie ma okazji ukienknac w busz tak jak ja teraz xd. To najlepsza jest prostota kontakt z zwierzetami sluchaniem muzyki przygotowaniem jedzienia na kilka dni zeby sie nie stresowac gotowaniem jak sobie ustalimy kiedy mamy miec swoj czas wyciszenie. 

Mnie pieski bardzo lubiea nawet wczoraj taki york zaczal merdac ogonem jak mnie zobaczył i zapytałam sie czy mogge pogłakać i w sumie on tez był zadowolony po  moich pieszczotach:D

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w dużym stopniu harmonię pozwala osiągnąć kontakt z moim psem. 

Uświadamia mi przede wszystkim to stworzenie jak niewiele do szczęścia potrzeba. Często o tym zapominamy biegając codziennie od jednych do drugich zajęć. A jemu wystarczy dobrze zjeść, wyjść na zewnątrz żeby potarzać się w suchych liściach i trochę uwagi od właściciela którego kocha bezwarunkowo. Cieszy się z błahostek.... Nawet jak go coś boli to jest radosny... 

Patrząc na niego, staram się ograniczać bodźce życia codziennego, wejść spokój ze sobą i po prostu się zrelaksować razem z nim. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaga np w ciągu dnia poświecić godzinę, pół godziny na to co się naprawdę kocha, lubi, daje przyjemność ale bez wyrzutów sumienia, że mogliśmy w tym czasie robić coś innego :) w myśl zasady że jeśli to był czas zmarnowany ale szczęśliwy to w rzeczywistości nie był zmarnowany. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...