Jump to content

Jak dusza może odpocząć w trudnych czasach?


Recommended Posts

W tych trudnych czasach trudno zachować czystą duszę. Postarajmy się zrelaksować Ale nie przed telewizorem czy laptopem. To właśnie od nich należy odpocząć. Pomedytujmy lub poćwiczmy jogę to przywróci nam harmonię. Jeśli to możliwe róbmy tą najlepiej na świeżym powietrzu.

Edited by Priestess
 • Like 1
 • Cool 1
 • Super 2
Link to post
Share on other sites
 • Moderator
Priestess

@BPW

Skoro już temat powstał, z pewnego rodzaju poradą z Twojej strony, to może warto nadać mu taki właśnie charakter, co Ty na to?

Proponuję, aby w tym wątku inni mogli zgłaszać swoje propozycje i wskazówki dotyczące tego, jak uzyskać harmonię i wyciszyć swoją duszę?

Jakie są Wasze pomysły na uspokojenie i odpoczynek dla duszy w trudnych czasach?

 

Edited by Priestess
 • Like 1
 • W punkt 1
 • Super 2
Link to post
Share on other sites
pegaz mroku

kiedys na kilka dni nie korzystałąm z internetu najwyzej słuchałam moich ulubionych piosenek i czytałam sobie ksiażki , akurat byłąm wtedy na wakacjach i to było raczej na odludziu wiec sobie chodziłam po trawie i jadłam yszne rzeczy. Mysle ze jak ktos nie ma okazji ukienknac w busz tak jak ja teraz xd. To najlepsza jest prostota kontakt z zwierzetami sluchaniem muzyki przygotowaniem jedzienia na kilka dni zeby sie nie stresowac gotowaniem jak sobie ustalimy kiedy mamy miec swoj czas wyciszenie. 

Mnie pieski bardzo lubiea nawet wczoraj taki york zaczal merdac ogonem jak mnie zobaczył i zapytałam sie czy mogge pogłakać i w sumie on tez był zadowolony po  moich pieszczotach:D

 • Cool 1
Link to post
Share on other sites
Kostroma

Mi w dużym stopniu harmonię pozwala osiągnąć kontakt z moim psem. 

Uświadamia mi przede wszystkim to stworzenie jak niewiele do szczęścia potrzeba. Często o tym zapominamy biegając codziennie od jednych do drugich zajęć. A jemu wystarczy dobrze zjeść, wyjść na zewnątrz żeby potarzać się w suchych liściach i trochę uwagi od właściciela którego kocha bezwarunkowo. Cieszy się z błahostek.... Nawet jak go coś boli to jest radosny... 

Patrząc na niego, staram się ograniczać bodźce życia codziennego, wejść spokój ze sobą i po prostu się zrelaksować razem z nim. 

 • W punkt 1
 • Super 1
Link to post
Share on other sites

Pomaga np w ciągu dnia poświecić godzinę, pół godziny na to co się naprawdę kocha, lubi, daje przyjemność ale bez wyrzutów sumienia, że mogliśmy w tym czasie robić coś innego :) w myśl zasady że jeśli to był czas zmarnowany ale szczęśliwy to w rzeczywistości nie był zmarnowany. 

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.