Skocz do zawartości

Krzyż Celtycki - relacja


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, randkuję z pewnym panem. Sprawa dość świeża, jesteśmy po kilku spotkaniach. Facet wydaje się być dość sympatyczny. 

Wczoraj wpadłam na pomysł by prześwietlić naszą znajomość przy użyciu Krzyża Celtyckiego. 

A więc:

Karty 1( rys osoby o którą pytamy) i 2( nasz stosunek do niej)-  Sąd i Eremita.

Dla niego może być to faktycznie "powstanie z martwych" i powrócenie do randkowego życia. Czuje się szczęśliwy i pełen nadziei. 

Ja z kolei przy Eremicie jestem bardzo sceptyczna, pragmatyczna, po przejściach i bardzo ostrożnie i z dystansem podchodzę do tej relacji( nie skaczę na łeb na szyję tylko obserwuję rozwój wypadków).

Karta na pozycji 3(świadoma postawa tej osoby do mnie)- 7 kielichów. Idealizowanie, bujanie w obłokach, uczucie subtelne i delikatne. Kontakt internetowy. Bardzo kulturalny. 

I faktycznie facet jest w ciągłym kontakcie ze mną, bardzo zrównoważony i subtelny, "nie wywala kawy na ławę"( zastanawiałam się nawet przez chwilę czy on wogóle jest zainteresiwsny damsko-męską relacją).

Karta 4( nieświadoma postawa tej osoby do mnie)- 3 buław. Karta ognista, oznaczająca romans, facet podświadomie dąży do kontaktu fizycznego. 

Karta 5(przeszłość tej znajomości)- Król Buław. Poznaliśmy się na portalu randkowym gdzie znajomości ukierunkowane są na romanse.

Karta 6(najbliższa przyszłość) - 9 mieczy. Jakieś dręczące myśli mnie dopadną na jego temat. I w sumie tuż po rozłożeniu kart dowiedziałam się o nieprzyjemnej dla niego sytuacji która rzuciła cień na nasze kolejne spotkanie( nie wiem czy wogóle oboje będziemy mieć nastrój).

Karta 7( jego intencje wobec mnie)- 6 monet. Karta balansu. Równowagi. Dawania i brania. Stabilnej znajomości gdzie każdy dorzuca coś od siebie by tą relację zbudować. 

Karta 8 (wpływy innych osób)- 7 Monet. Coś na co trzeba będzie poczekać z czasem, oczekiwanie, cierpliwość.

Karta 9(moje lęki i obawy)- 8 Bulaw. Typowa karta szybkiego kontaktu. Romansu. Czy ja boję się zbyt szybkiego rozwoju wypadków. Chcę by znajomość rozwijała się powoli?

Karta 10( przyszłość)- Wieża, 10 monet, Kochankowie.

Wyciągnęłam kartę Wieża więc dobrałam dwie kolejne dla uściślenia znaczenia.

Wygląda, że coś mnie zaskoczy. Zwali z nóg. Nieprzewidziany rozwój wypadków, raczej w sensie pozytywnym bo obok 10 Monet i Kochankowie. Tylko co może stać się przy takich kartach? 10 Monet to bogactwo, zasobna rodzina. Szczęście i spełnienie planów. Szczęśliwy finał. Kochankowie- związek( u mnie na tali para trzyma się za ręce a nad nimi czuwa kobieta-anioł, błogosławi im. Pomaga).

Czyli w sumie nie bardzo wiem. Niby fajnie ale bez szału, potem bum! I będę szczęśliwa. Tylko nie wiem jak?

Wdzięczna jestem za każdą sugestię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Ekspert

Mimo, że nie było wpisów pod tym wątkiem pozwolę sobie zaktualizować sytuację. Faktycznie, nie czułam tej relacji, co dobitnie pokazywał Eremita( wycofanie, zmęczenie życiem, unikanie przyjemności). 
Finalnie wyszła Wierzą jako karta na przyszłość- zerwałam kontakt z panem od randek. Jego komentarz: „Niespodziewanem się tego”. Typowe zdarzenie opisywane przez Wierzę jako coś nieprzewidzianego co nas zaskoczy. 
Nie wiem do końca jak dopisać do tego epilogu 10 Monet i Kochanków- jestem po prostu szczęśliwa teraz w domu i mam spokój na którym mi zależało :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.01.2021 o 03:45, Gringe napisał:

Mimo, że nie było wpisów pod tym wątkiem pozwolę sobie zaktualizować sytuację. Faktycznie, nie czułam tej relacji, co dobitnie pokazywał Eremita( wycofanie, zmęczenie życiem, unikanie przyjemności). 
Finalnie wyszła Wierzą jako karta na przyszłość- zerwałam kontakt z panem od randek. Jego komentarz: „Niespodziewanem się tego”. Typowe zdarzenie opisywane przez Wierzę jako coś nieprzewidzianego co nas zaskoczy. 
Nie wiem do końca jak dopisać do tego epilogu 10 Monet i Kochanków- jestem po prostu szczęśliwa teraz w domu i mam spokój na którym mi zależało :)

w 10 denarów i Kochankach jest dokonany wybór. 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Sunrise009- dziękuję Ci za komentarz bo powiem szczerze nie daje mi spokoju ta sprawa. Karty nigdy nie dawały mi odwrotnych odpowiedzi a tu wyglądało mi na szczęśliwe zakończenie mimo tej Wieży. W sumie mnie urwanie tej znajomosci nie zabolało a poczułam ulgę. Przy czym nie wiedziałam, że karty mogą tak pokazać sytuację :szok_:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

@Sunrise009- dziękuję Ci za komentarz bo powiem szczerze nie daje mi spokoju ta sprawa. Karty nigdy nie dawały mi odwrotnych odpowiedzi a tu wyglądało mi na szczęśliwe zakończenie mimo tej Wieży. W sumie mnie urwanie tej znajomosci nie zabolało a poczułam ulgę. Przy czym nie wiedziałam, że karty mogą tak pokazać sytuację :szok_:

Wieża to zmiana punktu widzenia, nagła, niespodziewana, ale podyktowana okolicznościami. Ktoś skacze z okien wieży, zeby się ratować, albo "zginąć" na własnych zasadach. Są zaskoczeni i przerażeni. Nie zawsze pokazuje złe strony albo złe wydarzenia, zwłaszcza przy dobrych kartach. Do kochanków warto dołożyć coś zawsze na doprecyzowanie.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Sunrise009- u mnie Wieża pokazuje coś bardzo nagłego i niespodziewanego i zawsze to odnosiłem do sytuacji zewnętrznych, nie sądziłam, że może ona pokazać mój sposób działania. A tu faktycznie poczułam, że muszę uciekać bo się uduszę albo zwariuję. Nigdy tak nie miałam. Do Wieży dołożyłam wtedy Kochanków i 10 Monet( rozkład dopuszczał dodanie dwóch kart). Kochankowie, tak jak mówisz to wybór( choć na mojej tali jest to szczęśliwa para nad którą czuwa zadowolony anioł) a na koniec 10 Monet. Czyli osiągnięcie zadowolenia, cieszenie się domem. I tak teraz jest. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gringe napisał:

@Sunrise009- u mnie Wieża pokazuje coś bardzo nagłego i niespodziewanego i zawsze to odnosiłem do sytuacji zewnętrznych, nie sądziłam, że może ona pokazać mój sposób działania. A tu faktycznie poczułam, że muszę uciekać bo się uduszę albo zwariuję. Nigdy tak nie miałam. Do Wieży dołożyłam wtedy Kochanków i 10 Monet( rozkład dopuszczał dodanie dwóch kart). Kochankowie, tak jak mówisz to wybór( choć na mojej tali jest to szczęśliwa para nad którą czuwa zadowolony anioł) a na koniec 10 Monet. Czyli osiągnięcie zadowolenia, cieszenie się domem. I tak teraz jest. 

Wieża, ja każda karta, może się odnosić do naszych działań w stronę kogoś. Pisałas, że chłop był zaskoczony, widocznie Wieża odnosiła się do Ciebie. Jak masz wątpliwości to dociągaj doprecyzowanie konkretnie do Wieży, np z zapytaniem "do kogo się Wieża odnosi" z innej talii, świeżo potasowane na przykład. Ja w taki sposób rozwiewam swoje wątpliwości. Dociągnęłaś dwie dodatkowe na pytanie Przyszłość, więc i karty odzytane zostały ogolnikowo Wieża + kochankowie + 10 denarów. Jak tak teraz patrzę, to mogłabym to zinterpretować także jako: rozwianie realnych możliwości zbudowania rodziny/domu w tym konkretnym przypdaku. Wazne jest, ze teraz się czujesz z tym OK

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...