Skocz do zawartości

Egzamin ZWERYFIKOWANY


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

W czwartek mam ważny egzamin, którym nie ukrywam bardzo się przejmuję. Chciałabym dobrze wypaść, ale przede wszystkim zdać :wink: No i też nie chciałabym w ostatnim momencie dowiedzieć się, że wszystko jest odwołane przez covid..

Jak zrealizuje się otrzymanie pozytywnego wyniku z egzaminu?

Król Mieczy Sąd As Denarów Mag= Słońce 

chyba nie powinnam panikować, bo mam wiedzę (Król Mieczy), którą będę umiała wykorzystać (Sąd) pojawi się szansa na zaprezentowanie się (As Denarów) z dobrej strony jako osoba o wszechstronnej wiedzy (Mag). Z sumy Słońce, więc to też wieszczy radość i spełnienie. Ewentualnie podniesienie kwalifikacji (Król Mieczy) wzmocni moją pozycję (Sąd) i dostanę jakąś podwyżkę, raczej drobną (As Denarów), poczuję się doceniona (Mag)

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Jak zrealizuje się otrzymanie pozytywnego wyniku z egzaminu?

Król Mieczy Sąd As Denarów Mag= Słońce 

Lepszych kart wylosować się nie dało...

Król Mieczy to człowiek perfekcyjnie przygotowany , a z kolei As Denarów to drogocenna złota moneta. W zestawieniu z Królem Mieczy jest to podkreślenie Twojej wysokiej jakości, dobrego przygotowania.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Też zgodzę się, że ładne karty na zaliczenie :)

Masz wiedzę, jesteś jej pewna i potrafisz ja zarządzić (Król Mieczy, Mag), Sąd moim zdaniem opisuję Sam egzamin, podsumowanie tego, co było, oczyszczenie od tego, zamkniecie tego etapu, wyjście na nowy poziom :) As Monet moim zdaniem zaznacza dobrą ocenę, którą potrafisz mistrzowski zdobyć (Mag). Słońce w wyniku - radość, oczyszczenie od zmartwień, i teraz już beztroskie podejście do wszystkiego (bo egzamin zaliczony) ;)

Trzymam kciuki :)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lunaria napisał:

Sąd pomyslalam, ze to rzeczywiście sam egzamin albo aula :wink:

Wiem, że jestem dziwna, ale uważam, że karty w rozkładzie nie są zero-jedynkowe w kontekście zdarzeń, nie "lub tak, lub inaczej", mogą pokazywać jednocześnie kilka razy: Sąd & egzamin, specjalizacja egzaminu, nawet aula zapełniona ludźmi - jednocześnie :) Czyli i ta, i ta i ta interpretacja - działa :)Używam tego podejścia we wróżeniu, dlatego mam takie rozlazłe interpretacji :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Willow napisał:

Wiem, że jestem dziwna, ale uważam, że karty w rozkładzie nie są zero-jedynkowe w kontekście zdarzeń, nie "lub tak, lub inaczej", mogą pokazywać jednocześnie kilka razy: Sąd & egzamin, specjalizacja egzaminu, nawet aula zapełniona ludźmi - jednocześnie :) Czyli i ta, i ta i ta interpretacja - działa :)Używam tego podejścia we wróżeniu, dlatego mam takie rozlazłe interpretacji :D

Oczywiście, zgadzam się, bo akurat Tarot jest bardziej subtelny ma więcej znaczeń, dlatego też każdy inaczej interpretuje albo pisze dłuższe interpretacje :wink:

Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się otrzymanie pozytywnego wyniku z egzaminu?

Król Mieczy Sąd As Denarów Mag= Słońce 

 

Będziesz miała co świętować. Choć przez jakiś czas możesz nie być pewna czy egzamin będzie przebiegać w sposób w jaki miałaś o tym informacje.

Król mieczy potrafi posługiwać się słowem. Sąd to wpływ przeszłości, przejście przez bramę, ale także może być opieka sił wyższych (Anioł). As denarów potencjał, szansa. Mag świętowanie, podnoszenie kielicha do góry, przemienianie w złoto.

Słońce energia, pozytyw... trzeba tylko uważać by się nie spalić ;).

 

Powinno być ok.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Nic nowego nie dodam. Wszystkie są pozytywne i zdecydowanie na tak. Król Mieczy to Twoja wiedza. W Sądzie też bym widziała egzamin. Mag to możliwości, to też ktoś utalentowany. W połączeniu z Asem Denarów to mogą jak najbardziej być nowe możliwości. Słońce to radość, sukces.

Trzymam kciukasy ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Willow napisał:

Wiem, że jestem dziwna, ale uważam, że karty w rozkładzie nie są zero-jedynkowe w kontekście zdarzeń, nie "lub tak, lub inaczej", mogą pokazywać jednocześnie kilka razy: Sąd & egzamin, specjalizacja egzaminu, nawet aula zapełniona ludźmi - jednocześnie :) Czyli i ta, i ta i ta interpretacja - działa :)Używam tego podejścia we wróżeniu, dlatego mam takie rozlazłe interpretacji :D

@Willowzgadzam się z Tobą w 200%. Wiele razy tak miałem, że jeden rozkład pokazał mi wiele wątków z życia na raz. 

Jeden z kilku przykładów - pytanie na aurę I kwartału 2020 ... i na zamknięciu miałem Koło Fortuny... 

Finalnie karta ta sprawdziła mi się w aż trzech lub nawet czterech odsłonach.

Po pierwsze niespodziewana propozycja pracy,  o której bardzo marzyłem, czyli K Fortuny pokazała tutaj zarówno aspekt niespodzianki jak i również daru od losu, czegoś też - powiedziałbym - przeznaczonego, bo to była moja branża i coś o czym naprawdę marzyłem, a wcześniej było wręcz niedostępne. 

A po drugie lub po trzecie pokazała mi się pandemia  - zdarzenie czysto losowe, na co nie mieliśmy wpływu.

Po czwarte na skutek tej pandemii moje ( i nie tylko) życie wywróciło się "do góry nogami".

Zatem jedna karta pokazała mi jednocześnie  cztery wątki.

Takich przykładów mam więcej, ale z tym Kołem Fortuny na I kwartał 2020 to była bardzo spektakularna sprawa. Na ogół jedna karta lub rozkład pokazuje mi sytuację dwuwymiarowo. 

Zastanawiałem się, czy to tylko moje karty tak wielowymiarowo przedstawiają obraz danej sytuacji, czy także Was to spotkało..

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Egzamin ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...